رفتن به مطلب

سیگاری به ارزش 7هزار دلار

ارسال های توصیه شده

چرچیل، در سال 1941 سیگار برگی را تا نیمه کشید و رفت. حالا بعد از گذشت بیش از 60 سال، یک حراجی در لندن این سیگار نصفه و نیمه را به قیمتی حدود 7 هزار دلار به فروش رساند.

142108_745.jpg

شما پس از مرگتون چه چیز باارزشی میزارین؟

لینک به دیدگاه
چرچیل، در سال 1941 سیگار برگی را تا نیمه کشید و رفت. حالا بعد از گذشت بیش از 60 سال، یک حراجی در لندن این سیگار نصفه و نیمه را به قیمتی حدود 7 هزار دلار به فروش رساند.

142108_745.jpg

پستایی که تو انجمن گذاشتم:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28:

اونوقت این پستا به چه دردی میخورن؟:ws2:

باعث میشن تا فرهنگ عمومی جامعه بالا بره ........... افقهای جدید فکری در برابر ملت ایران باز بشه .......... و نسلهای اینده در سعادت و خوشبختی زندگی کنند ..... و من هم در برابر وجدانم راحت باشم که دینمو به جامعه فرهیختگان ایران ادا کردم.......فرزندانم به من افتخار خواهند کرد و ایرانیان مرا پدر فرهنگ نوین ایران زمین لقب خواهند داد ......... اینها وظیفه ملی و انسانیه منه ......و محسن جان تو میدونی که من چقدر به این مسئله حساسم .......... تو هم این همه مدت خسته نشدی او زیرو نگاه میکنی .....:ws3:

لینک به دیدگاه
باعث میشن تا فرهنگ عمومی جامعه بالا بره ........... افقهای جدید فکری در برابر ملت ایران باز بشه .......... و نسلهای اینده در سعادت و خوشبختی زندگی کنند ..... و من هم در برابر وجدانم راحت باشم که دینمو به جامعه فرهیختگان ایران ادا کردم.......فرزندانم به من افتخار خواهند کرد و ایرانیان مرا پدر فرهنگ نوین ایران زمین لقب خواهند داد ......... اینها وظیفه ملی و انسانیه منه ......و محسن جان تو میدونی که من چقدر به این مسئله حساسم .......... تو هم این همه مدت خسته نشدی او زیرو نگاه میکنی .....:ws3:

واقعا" به این همه اعتماد به نفست غبطه میخورم.اما تو رو خدا به آواتارم گیر نده.از عخش چیزی میدونی؟این همونه.دارم زیر پای خرم رو نگاه میکنم یه وقت سنگی چیزی نره زیر پاش:w16:

لینک به دیدگاه

عجب

ما که تو این جامعه تا سه روز از چشما دور میشیم پاک فراموشمون میکنن حالا بعد مرگمون چطوری میخوان مارو ویادگاریهامونو به یاد بیارن مسئله مهمیه!!

لینک به دیدگاه
عجب

ما که تو این جامعه تا سه روز از چشما دور میشیم پاک فراموشمون میکنن حالا بعد مرگمون چطوری میخوان مارو ویادگاریهامونو به یاد بیارن مسئله مهمیه!!

خداییش تصور اینکه وقتی مردی بعد از چند سال کسی ازت یادی نکنه خیلی دردآوره.انگار نه انگار که تو این دنیا بودی.من که اصلا" دوس ندارم بمیرم

لینک به دیدگاه
محسن جان با احترام به بخش مطالب جالب منتقل میشه!!!!!!!! :rose:

امین جان امروز فقط تو کار انتقال هستیا؟این مطلب دقیقا" مربوط به گفتگوی آزاد بود.من یه سوال مطرح کردم.میخواستم بحث کنیم.کارت درست نبود:ws46:

لینک به دیدگاه
پس کی میخای یه چیز بشی و چیزی داشته باشی

با منی الان ؟؟؟؟:banel_smiley_4: یه نقل قول میگرفتی بد نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

آره راس میگی....:banel_smiley_4:الان 95 سالمه و یه پام لب گوره ....:banel_smiley_4:دیگه وقت ندارم......:banel_smiley_4:

خوب چی کار کنم؟؟؟؟؟:w00: من دارم حداقل سعی مو میکنم.....:ws3:

لینک به دیدگاه

142108_745.jpg

ببخشیدا !!!

یعنی اون آدمه سیگار چرچیل اینقدر براش مهم بوده که 7 هزار دلار داده و اونو خزیده ؟:ws52:

لینک به دیدگاه

با منی الان ؟؟؟؟:banel_smiley_4: یه نقل قول میگرفتی بد نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

آره راس میگی....:banel_smiley_4:الان 95 سالمه و یه پام لب گوره ....:banel_smiley_4:دیگه وقت ندارم......:banel_smiley_4:

خوب چی کار کنم؟؟؟؟؟:w00: من دارم حداقل سعی مو میکنم.....:ws3:

:brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg::w00::w00::w00::w00:

باز شرو کردی

مگه نگفتم اینجوری حرف نزن

:w00::w00:

لینک به دیدگاه
:brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg::brodkavelarg::w00::w00::w00::w00:

باز شرو کردی

مگه نگفتم اینجوری حرف نزن

:w00::w00:

من چی کار کنم خوب ؟؟؟؟:icon_pf (34): این محسن 88 میگه!!!!:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...