رفتن به مطلب

دختر خانم ها كمكم كنيد

pegah

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 111
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نظر من دقیقا خلاف نظر شماست و دلایل منطقیم تناقضاتی که در مورد دلایل شما از یه مرد شرابخوار دیدم . . .! :banel_smiley_4:

پس شراب هیچ تاثیری روشون نداره؟

مزیتش چیه؟

لینک به دیدگاه

خارجیا انواع و اقسامشو میخورن . . .! چه تاثیری بدی روشون داره . .!!؟ :banel_smiley_4:

این استدلالتونه؟

شما خارج از کشور زندگی کردین و با این افراد رفت و آمد داشتین که متوجه تفاوتشون بشین؟

یکی از آشنایان ما اونطرف زندگی می کنن و میگن که واقعا هیچ اعتمادی به این افراد نمیشه کرد که چه رفتاری از خودشون نشون میدن.آیا از روی عقل این رفتارا؟

لینک به دیدگاه
این استدلالتونه؟

شما خارج از کشور زندگی کردین و با این افراد رفت و آمد داشتین که متوجه تفاوتشون بشین؟

یکی از آشنایان ما اونطرف زندگی می کنن و میگن که واقعا هیچ اعتمادی به این افراد نمیشه کرد که چه رفتاری از خودشون نشون میدن.آیا از روی عقل این رفتارا؟

نه استدلال من اصلا این نیست منتها وقتی میبینم شما استدلالتون اینه که نمیشه به این آدما تکیه کرد!!! منم باید براش مثال نقض بیارم . . .!

مطمئنا این عدم اعتماد ربطی به مشروب نداره و نخواهد داشت . . .! روسای جمهور کشورهای اروپایی مطمئنا همشون مشروب میخورن . . .! این همه آدم تو کشورهای مختلف مشروب خوردن و کاراشون از خیلیای دیگه عاقلانه تره . . .! قبل انقلاب مشروب آزاد بود . . .! اونطوری که از پیشین شنیدیم اعتماد بین دو طرف از وضع فعلی خیلی بهتر بود . . .! خیلی از دوست و آشناهای من مشروب خور حرفه این . . .!!! بینشون زیاد نبودم ولی میبینم چجوری دو دستی زن و زندگیشونو نگه داشتن . . .! این همه مثال کافی نیست برات . . !!!؟

لینک به دیدگاه
نه استدلال من اصلا این نیست منتها وقتی میبینم شما استدلالتون اینه که نمیشه به این آدما تکیه کرد!!! منم باید براش مثال نقض بیارم . . .!

مطمئنا این عدم اعتماد ربطی به مشروب نداره و نخواهد داشت . . .! روسای جمهور کشورهای اروپایی مطمئنا همشون مشروب میخورن . . .! این همه آدم تو کشورهای مختلف مشروب خوردن و کاراشون از خیلیای دیگه عاقلانه تره . . .! قبل انقلاب مشروب آزاد بود . . .! اونطوری که از پیشین شنیدیم اعتماد بین دو طرف از وضع فعلی خیلی بهتر بود . . .! خیلی از دوست و آشناهای من مشروب خور حرفه این . . .!!! بینشون زیاد نبودم ولی میبینم چجوری دو دستی زن و زندگیشونو نگه داشتن . . .! این همه مثال کافی نیست برات . . !!!؟

چون اونطوری که من دیدم و شنیدم با حرفای شما تناقض داشته،نمیتونم قبول کنم

شما حاضرین با یه خانومی که شراب میخوره،ازدواج کنین؟

لینک به دیدگاه
چون اونطوری که من دیدم و شنیدم با حرفای شما تناقض داشته،نمیتونم قبول کنم

شما حاضرین با یه خانومی که شراب میخوره،ازدواج کنین؟

شراب و این مسائل اصلا برای من اهمیتی نداره . . مهم برای من فقط علاقه ی دو طرفه . . .!

تا جایی که من متوجه شدم از بچگی تو گوشتون خوندن که شراب و شراب خوار چیز و آدمای خوبی نیستن و مطمئنا قانع کردنتون کار راحتی نیست . . .! بهتره دوباره بگم : با همین افکار ادامه بده ببینیم به کجا میرسی . . .!:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شراب و این مسائل اصلا برای من اهمیتی نداره . . مهم برای من فقط علاقه ی دو طرفه . . .!

تا جایی که من متوجه شدم از بچگی تو گوشتون خوندن که شراب و شراب خوار چیز و آدمای خوبی نیستن و مطمئنا قانع کردنتون کار راحتی نیست . . .! بهتره دوباره بگم : با همین افکار ادامه بده ببینیم به کجا میرسی . . .!:icon_gol:

کاملا اشتباه متوجه شدین.من اینجور افرادو دیدم در اطرافم و به خوبی میشناسمشون...

من هم امیدوارم و از خدا میخوام که شما رو هیچوقت به این بلا دچار نکنه.چون واقعا زندگیه آدمو نابود میکنه

لینک به دیدگاه
نه من خوشم نمیاد البته اگه بدونم میتونم ترکش بدم می قبولم:girl_yes2:

من که مصرفی ندالم!!!!!!

کلا از آدمی که بهش میگن نعشه بدم میاد

چه مشروب باشه چه چیز دیگه

بعضیام که نخورده مستن

به نظرم هرچیزی در حد اعتدال خوبه

فک کنم روزی 30 سی سی میگن خوبه

لینک به دیدگاه
من که مصرفی ندالم!!!!!!

کلا از آدمی که بهش میگن نعشه بدم میاد

چه مشروب باشه چه چیز دیگه

بعضیام که نخورده مستن

به نظرم هرچیزی در حد اعتدال خوبه

فک کنم روزی 30 سی سی میگن خوبه

خوشمان امد

لینک به دیدگاه
اگر شما براتون خواستگاري بياد كه مشروب ميخوره آيا قبولش ميكنيد ؟آيا تحمل اين كار اون رو داريد

اگه فقط مشکل اینه و دوسش داری میتونی بعد تو زندگی مشترک ترکش بدی:w16::icon_gol:

دوست داشتن فراتر از این چیزاست:w14:

لینک به دیدگاه

خب اين مسئله يك چيز اعتقاديست و بر حسب باورهاي هر شخص ميزان خوب بودن و بد بودنش متفاوت است.اگر به مسئله ي ديني آن كاري نداشته باشيم از ديد اجتماعي:

در بعضي از خانواده ها خوردنش نوعي ارزش و در بعضي ضد ارزش خواهد بود.خوب بودن و بد بودنش در نظر هر كدام از ما متفاوت ست

به دليل اينكه هر كدام ازما در خانوادهايي باعقايدي خاص به دنيا آمده ايم و بزرگ شديم تا به دينجا و بدين بلوغ رسيديم

خوب و بد بودنش رو بنابر اتفاقات و اشخاصي كه در طول زندگيمان ديديم تعيين مي كنيم

من نوعي انساهايي رو ديدم كه با مصرف اين موارد زندگي ناموفقي داشته اند اما شما نه ...

در خانواده ي پدري من اين موارد اصلاوجود نداشته و براي همين من به عنوان يك زن نمي توانم اين مسائل رو هضم كنم چون نديدم و باهاش نمي تونم كنار بيام

بنابراين بهتره كه زنان و مردان همسرانشان رو از كساني انتخاب كنن كه به اعتقاداتشون نزديكترن و تعريف خوب بد توي ذهنشون نزديك به هم باشه

موفق باشيد

لینک به دیدگاه

انقدر از اینایی که خوردن مشروب از حد می گذرونن مست میشن و استفراغ می کنن و همه جارو به گند می کشن بدم میاد:banel_smiley_4:

اما در حد نرمالش مشکلی ندارم

توام ببین چجوری دوست داری و اون خواستگارت چجور آدمیه با اون چیزی که دوست داری جور درمیاد یا نه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من نظل ندم بهتره.....:babygirl:

ولی اینش مهمه که بدونی واسه چی مشروب میخوره.....

ازش بپرس ببین دلیل این که مشروب میخوره چیه....

تفننی...یا عادت داره

بعدشم اگه تصمیمت جدیه یه بار که خواست مشروب بخوره پیشش باش تا ببینی تو چه فازی میره...:ws3:

تازشم آ دم مست دولوغ نیگه.....هرچی خواستی اون موقع بپرس ازش:167:

ممکنه اگه بعد از ازد مست کردنش رو ببینی از چشت بیفته:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اگر شما براتون خواستگاري بياد كه مشروب ميخوره آيا قبولش ميكنيد ؟آيا تحمل اين كار اون رو داريد

ببین دخترم صرفا به خاطر مشروب خوردنه طرف نمی شه ردش کرد!!

بستگی داره مصرفش چقد باشه!! میشه گفت الان خیلی از آدما مشروب میخورن ولی این دلیل بر بد بودنشون نمی شه!!

اگه زیاد میخوره (تعداد دفعاتش زیاد باشه مثلا هفته ای دوبار)خب به نظر من اصلا جالب نیس..و باید باهاش این موضو رو درمیون بزاری که خوشت نمی یاد از این کار...اگه گفت میزارم کنار و یا کمترش می کنم تو دوران نامزدی میتونی تستش کنیو ایشالله به پای هم پیر شین..لی لی لی لی لی لی!! :pichak:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...