رفتن به مطلب

یک دهه با نواندیشان

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همه نواندیشانی های عزیز

ده سال از اولین روز تأسیس نواندیشان یعنی 5 شهریور 1388 گذشت. چقدر زود! ده سالی که بخشی از اون خیلییییی خلاصه تو تاپیک تاریخچه ای از فراز و نشیب های انجمن ذکر شد

ده سال خاطره. خاطرات تلخ و شرینی مختلفی که هرکس تو این ده سال تو انجمن داشته اگه بخواد نوشته بشه طوماری میشه واسه خودش.

ده سال تجربه. تجربه های مختلفی که از کنار هم بودن، از بحث و گفتگو و ... یاد گرفتیم.

ده سال زندگی. زندگی که گاهاً خیلی بیشتر از یه ارتباط مجازی ساده بود.

خیلی خوشحالم که تونستیم دهمین سالگرد نواندیشان رو هم کنار همدیگه جشن بگیریم. تو این مدت خیلیا اومدن و رفتن که از بعضیاشون خبر داریم و بعضیاشون نه. اگه بخوام از تک تک بچه ها اسم ببرم شاید یه روز کامل طول بکشه. دلمون واسشون تنگ شده. اما امیدوارم همگی حسابی موفق باشن.

تو ده سالی که گذشت نواندیشان موفقیت های خوبی رو تونست بدست بیاره. از مجوزها و نمادهایی که گرفته تا انتخاب به عنوان بهترین سایت علمی و معرفی در برنامه به روز شبکه سه و همینطور بخش های مختلفی به انجمن اضافه شد که از صفحه اصلی سایت گرفته تا بخش های فروشگاه و کاریابی و آپلودسنتر و ...

ولی بزرگترین موفقیتی که داشته و بهش افتخار میکنیم، صمیمیتی بوده که بین دوستان وجود داشته. صمیمیتی که از داخل پست ها و تاپیک های همین انجمن شروع شد و بعد از رفتن از انجمن هم بین دوستان باقی موند و همین باعث شد خیلی بیشتر از یک انجمن مجازی ساده باشه.

امیدوارم نواندیشان بعد از این ده سال که تونست خودش رو به عنوان بهترین انجمن علمی ایران در فضای مجازی حفظ کنه، این راه موفقیت رو ادامه بده و به دستاوردهای خیلی بیشتری تو دهه بعدی برسه. :a030:

لینک به دیدگاه

تولد بازی:coffeebath:

ی جمــــله :  ده سال خاطرات و عقاید و علایق مختلف رو به خودش دیده و همچنـــآن  به سمتــــ بالا حرکت کرده , موفق و شاد و مثبته .

ی آرزو :  روز به روز خلاق تر, به روزتر,مفیدتر و پُر بازدیدتر بشــــه (مثلا من در سن 38 سالگی بیام گذر کنم و ببینم اینجا هنـــوز زنده اس )

پ ن : جدیدا سرعتش رفته تو بازی Eror زیاد میــــده

any way 

خوشـــم میاد ازش

موفقییتش لبخند رو به روح میاره  (همینـــطور موفقیتــــ خودتـــ عــارف ایده دهنده ):winesmiley:

لینک به دیدگاه

تبریک میگم آقایون عارف

تازه وارد محسوب میشم البته اما همین مدت کم حس بسیار خوبی به همه تون و سایت دارم .

چیزی که به نظر میاد اینکه همه صمیمی ، بی حاشیه ، با شخصیت و دلسوز برای سایت هستن .

برای همه ی دوستان جدیدم آرزوی زندگیِ روال و موفقیت دارم ♡

همچنین برای ادمین محترم و سایت ?

لینک به دیدگاه

ده سال خاطرات تلخ و شیرین شکستها و موفقیتها دعوا و آشتی ها دوستیها و وابستگیها تو یک فضای مجازی که حتی گاهی بیشتر از دوستیهای زندگی حقیقی خودمون هست ایده ها و نوآوریها برای یک حرکت رو به جلو یکدستی و یکرنگی ها چقدر از این دوستیها رنگ واقعیت به خودش گرفت محکم تر از قبل به کار خودش ادامه داد هیچوقت شوق و ذوقهایی که برای فعالیت و کمک به همدیگه داشتیم رو فراموش نمیکنم ده سال فراموش نشدنی با همه سختیها و مشکلاتش برای همه دوستان قدیم و جدید نواندیشانی آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم و آرزو میکنم به هرچه که دوست دارن برسن?????

لینک به دیدگاه
در در 5 شهریور 1398 در 10:21، Mehdi.Aref گفته است :

ده سال خاطرات تلخ و شیرین شکستها و موفقیتها دعوا و آشتی ها دوستیها و وابستگیها تو یک فضای مجازی که حتی گاهی بیشتر از دوستیهای زندگی حقیقی خودمون هست ایده ها و نوآوریها برای یک حرکت رو به جلو یکدستی و یکرنگی ها چقدر از این دوستیها رنگ واقعیت به خودش گرفت محکم تر از قبل به کار خودش ادامه داد هیچوقت شوق و ذوقهایی که برای فعالیت و کمک به همدیگه داشتیم رو فراموش نمیکنم ده سال فراموش نشدنی با همه سختیها و مشکلاتش برای همه دوستان قدیم و جدید نواندیشانی آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم و آرزو میکنم به هرچه که دوست دارن برسن?????

و البته ده سال بتونی یک عکس آواتار بذاری هم خدایی رکورده

من که ده سال نبودم اما تو این سه چهار سال عکس آواتار مقام عظما همین بوده و یکی هم که از اول بوده تایید کرده که از روز اول همین بود

?یک خاور گل با گلدون !!  پرت کنید گلبارون کنید .....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

5 سال کنارتون:)

بهترین دوستا بهترین روزا:)

حتی خوشی این روزا رو شما باعث شدید برام بهترین بشه....:)

همیشه همینقدر موفق و سربلند کنار هم باشید:)

ممنونیم ازتون آقایون عارف:)

لینک به دیدگاه

سلام

به به واقعا تبریک عرض میکنم

به امید پیروزی با عشقی روز افزون

واقعا نواندیشان همیشه برام هست روزگار فوق العاده ای باهاش داشتم و امیدوارم همواره برقرار و شلوغ و خوش خرم ، آمین

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 3 سال بعد...
در ۱۳۹۸/۶/۹ در ۲۳:۱۴، Anabolic گفته است:

و البته ده سال بتونی یک عکس آواتار بذاری هم خدایی رکورده

من که ده سال نبودم اما تو این سه چهار سال عکس آواتار مقام عظما همین بوده و یکی هم که از اول بوده تایید کرده که از روز اول همین بود

?یک خاور گل با گلدون !!  پرت کنید گلبارون کنید .....

شد 15 سال :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...