رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

ممنونم...

یه پلانی باشه که ساختن ماکتش به نسبت راحت باشه...

مثلا یه خونه دوبلکس...

تو archdaily هم زیاد گشتم،ولی نتونستم اونی که میخوام رو پیدا کنم!

شاید من خوب نگشتم:ws3:

ممنون میشم اگه کارمو راه بندازین...

این لینک همش خونه ی دوبلکسه...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آخه دید من با شما فرق داره...

نمی دونم سقف شیب دار دوست داری یا نه؟ طرح های مینیمال دروت داری یا پیچیده؟ و خیلی چیز های دیگه.....

اگه به من باشه این رو می سازم:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این لینک همش خونه ی دوبلکسه...

آخه دید من با شما فرق داره...

نمی دونم سقف شیب دار دوست داری یا نه؟ طرح های مینیمال دروت داری یا پیچیده؟ و خیلی چیز های دیگه.....

اگه به من باشه این رو می سازم:

در مورد سقف،شیبدار نباشه بهتره...

ممنون بابت لینک ها

برم بگردم ببینم چیزی پیدا میکنم...

اگه شما هم تو آرشیوتون چیزی داشتید،ممنون میشم اگه بذارید...

یه تشکر هم بکنم بابت پیگیری سریعتون

فکر نمیکردم به این زودیا جواب بدین

مرسی...

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام به دوستای گلم

:icon_gol:من می خوام یک پوستر خیلی شیک و فوق العاده در مورد آلوارو سیزا درست کنم.باید چندتا نمونه کار خیلی خوب ببینم که در مورد یه معمار باشه یا هر چیزی که به نظرتون خوبه...و همین طور بسیار ممنون می شم اگه در جمع آوری اطلاعات در مورد سیزا به من کمک کنید.:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستای خوب:ws37::icon_gol:

من چند تا راهنمایی و ایده میخوام در مورد طراحی یه غرفه در ابعاد 2*2*5

هیچ محدودیتی وجود نداره که این غرفه چه شکلی باشه هر طرحی میتونه باشه:w16:

اگر ایده ای به ذهنتون رسید و نظرتون رو بگین خیلی کمکم کردین:icon_gol:

مصالحش همه چی میتونه باشه اما ترجیحا سبک باشن و جوری باشه که به راحتی به هم متصل شن و دوباره بشه بازشون کرد:icon_redface:

( سازه های گسترش پذیر در فضا..:ws52:)

در مورد این سازه های گسترش پذیر دوست دارم بدونم..اگر راهنماییم کنین و اگه مطلبی دارین بهم لینک کنین ممنون میشم:icon_redface:

خلاصه که تو 2 مورد کمک میخوام

1- فرم و طرح کلی

2- مصالح ساخت

3-سازه های گسترش پذیر در فضا

آهان 3 تا مورد شد...:icon_redface:

مرسی:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام به دوستای گلم

:icon_gol:من می خوام یک پوستر خیلی شیک و فوق العاده در مورد آلوارو سیزا درست کنم.باید چندتا نمونه کار خیلی خوب ببینم که در مورد یه معمار باشه یا هر چیزی که به نظرتون خوبه...و همین طور بسیار ممنون می شم اگه در جمع آوری اطلاعات در مورد سیزا به من کمک کنید.:icon_gol:

alvaro sizaمنظورته دیگه...

بسیار کارهای مینیمالیت و خوبی داشت....بسی خوشمان آمد :w16:

ببینم چند تا کار شیک می تونم ازش پیدا کنم برات لینک می ذارم...

بیشتر چی می خوای ازش؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
یچه ها کسی دیتایل ارسی میدونه از کجا میتونم پیدا کنم:hapydancsmil:

دیتایل چی؟:w58::ws52:

من نشنیدم...انگلیسیشو یدونی راحت کارت راه میفته

تو سرچ گوگل بزن + dwg

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام یک تحقیق درباره کلیسای روی آب آندو رو تازه شروع کردم که بیشتر تاثیر سبک معماری توی اون مهمه میشه راهنماییم کنین .باتشکر

• Like 3
لینک به دیدگاه

مهناز ارسی ازون پنجره بزرگای کشوییه که تو میانسرای خونه های قدیمیه...با کلی شیشه های رنگارنگ:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام یک تحقیق درباره کلیسای روی آب آندو رو تازه شروع کردم که بیشتر تاثیر سبک معماری توی اون مهمه میشه راهنماییم کنین .باتشکر

این به دردت میخوره؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه
سلام به دوستای گلم

ببین سارا یه بیل می گیری دستت...می ری تو این لینکی که بهت می دم...دونه دونشو ببین و زیرو رو کن...کارهای عالی یی رو می تونی پیدا کنی

• Like 3
لینک به دیدگاه

واقعن که!!!!! یعنی یه مهندس با مرام پیدا نمیشه یه لینک بدرد بخور در مورد سازه های گسترش پذیر بذاره واسه من؟!!!!!:4564::4564:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

پیشنهاد میکنم غرفه های اکسپو 2010 شانگهای رو ببینی،شاید مصالحی که تو غرفه فنلاند استفاده شده به دردت بخوره :a030:

لینک به دیدگاه
پیشنهاد میکنم غرفه های اکسپو 2010 شانگهای رو ببینی،شاید مصالحی که تو غرفه فنلاند استفاده شده به دردت بخوره :a030:

آفرین ونوووس معلومه یه چیزی سرت میشه!!!! مسابقه غرفه رو تو هم شرکت کردی؟ ترم چندی ؟کدوم یووونی؟ خصوصی جواب بده.

ببین من میخام با فوم یا اسفنج قطعه هایی مثه لگو درست کنم که بشه اینا رو بهم متصل کرد و دوباره باز کرد .این طوری میشه هر فرمی بهش داد و خوبی دیگش اینه که سبکه. منتها تمام بدبختیم اونجاست که نمیدونم اون قطعات رو با چه الگویی بسازم؟ نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟!!!!!!! :4564: الگوی ساخت این سازه های کوچیک رو میخام ولی نمیدونم چه طوری و از کجا پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
آفرین ونوووس معلومه یه چیزی سرت میشه!!!! مسابقه غرفه رو تو هم شرکت کردی؟ ترم چندی ؟کدوم یووونی؟ خصوصی جواب بده.

ببین من میخام با فوم یا اسفنج قطعه هایی مثه لگو درست کنم که بشه اینا رو بهم متصل کرد و دوباره باز کرد .این طوری میشه هر فرمی بهش داد و خوبی دیگش اینه که سبکه. منتها تمام بدبختیم اونجاست که نمیدونم اون قطعات رو با چه الگویی بسازم؟ نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه؟!!!!!!! :4564: الگوی ساخت این سازه های کوچیک رو میخام ولی نمیدونم چه طوری و از کجا پیدا کنم؟

من سمینار مبانی نظریم، اکسپو 2010 بود؛:icon_gol:

چند تا طرح هایی که بهترین بودن،مصالحشون تجدید پذیر و برای رسیدن به معماری پایدار بودن، مثل نمای پولکیه قابل بازیافت فنلاند یا غرفه اسپانیا و لهستان ...بودن

مطالب این نمایشگاه هم تو این تالار هست، فکر کنم بتونه کمکت کنه،

من فکر کردم پروژه معماریتونه، اما انگار میخواید اجزا کنید، اگه اینجوریاست که اون مصالح تو ایران یافت نمیشه... (279).gif

یکی دیگه از چیزایی که میتونی برا غرفه استفاده کنی، کانتکس و بامبو هستش که سبکه و مناسبه

تو این سایت مطالب کانتکس رو میتونی بخونی:http://www.cantexahwaz.com/(نحوه اتصال و همه چی تو این سایته هستش)

لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...