رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

الان من برات آبجکت درو پنجره دانلود می گنم. فقط بگو چه دری می خوای؟ در ورودی شیک؟

پنجره چی؟ از این ژیگولا یا کشویی؟

بگو چی بنویسم تو companets خودم دان کنم اره درو پنجره واسه ویلا میخوام خوب باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
بگو چی بنویسم تو companets خودم دان کنم اره درو پنجره واسه ویلا میخوام خوب باشه

برو اینجا:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بزن door, window.

بعد یه سری برات میاره.. دانلود کن. بعد بازش کن. از یکی بگیر کپی کن تو کار اصلیت. بعدم فیکسش کن

• Like 2
لینک به دیدگاه
برو اینجا:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بزن door, window.

بعد یه سری برات میاره.. دانلود کن. بعد بازش کن. از یکی بگیر کپی کن تو کار اصلیت. بعدم فیکسش کن

کارای محمدو دیدی؟چقذه نازه:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:.یه نرم افزار کانورتر خوب پی دی اف فارسی به ورد می خوام.هر چی دانلود می کنم آخرش درست کار نمی کنه،اعصابم داره خط خطی می شه:banel_smiley_4:.لطفا اگه یه نرم افزار خوب سراغ دارید به من معرفی کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:.یه نرم افزار کانورتر خوب پی دی اف فارسی به ورد می خوام.هر چی دانلود می کنم آخرش درست کار نمی کنه،اعصابم داره خط خطی می شه:banel_smiley_4:.لطفا اگه یه نرم افزار خوب سراغ دارید به من معرفی کنید.

بشین از روش تایپ کن از همش راحت تره:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه

هیچ راهی نداره منم چند روز ترم قبل درگیرش بودم نمیشه از پی دی اف به ورد تبدیل کرد فارسی رو قاط میزنه

یا از روش کپی کن یا تایپش کن راه دیگه ای نداری متأسفانه.........

یا پرینتشو بگیر اسکنش کن:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنونم مهناز جان.اتفاقا 400 صفحه بیشتر نیست!!!
:banel_smiley_52:

پس بده بیرون تایپ کنن :ws28:

ولی جدی من از هر کی شنیدم با این نرم افزارا خواسته کار کنه همیشه یه جاش گیر کرده.:hanghead:

شاید ورژن جدید ترش اومده باشه. می تونی تو تالار کامپیوتر بپرسی. رضا و ملیسا وارد ترن :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سوال اول)

مبحث اندازه نویسی

توی شکل های پایینی کدوم یکی درسته؟

1)فاصله اولین خط فاصله با شکل 5 میلی هست و فاصله بین دو تا خط اندازه 5 میلی هستش و رابط اندازه 12 میلی هست

y9dxay75znk9ac9fyki.jpg

2)فاصله اولین خط فاصله با شکل 3 میلی هست و فاصله بین دو تا خط اندازه 3میلی هستش و رابط اندازه 8 میلی هست

cll36v3uk2b3q6hnil.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیزم...

اگر کسی نقشه های (پلان و نما و مقطع) سینما آزادی تهران و پردیس سینمایی تماشا رو داره.ممنون می شم در اختیار من بذاره.برای رساله طرح نهایی بهشون احتیاج دارم.

با تشکر

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیزم...

اگر کسی نقشه های (پلان و نما و مقطع) سینما آزادی تهران و پردیس سینمایی تماشا رو داره.ممنون می شم در اختیار من بذاره.برای رساله طرح نهایی بهشون احتیاج دارم.

با تشکر

نقشه ی سینما آزادی که تو نت پیدا نمی شه :hanghead: مگه اینگکه زنگ بزنی شرکتی که طراحی کرده ببینی بهت می دن یا نه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سوال اول)

مبحث اندازه نویسی

توی شکل های پایینی کدوم یکی درسته؟

1)فاصله اولین خط فاصله با شکل 5 میلی هست و فاصله بین دو تا خط اندازه 5 میلی هستش و رابط اندازه 12 میلی هست

y9dxay75znk9ac9fyki.jpg

2)فاصله اولین خط فاصله با شکل 3 میلی هست و فاصله بین دو تا خط اندازه 3میلی هستش و رابط اندازه 8 میلی هست

cll36v3uk2b3q6hnil.jpg

اون بخشی رو که نوشتی 10-40-10 درست تره. ما یه جوور دیگه هم اندازه می زنیم. البته استادمون گفت شکلتون شلوغ می شه به درد نمی خوره.

سوال دوم)

مبحث برش

توی این دو تا شکل پایینی نحوه رسم هر دو برش درسته یا نه ؟(اخه یکمی با هم فرق دارن!)

1)

1irqy2gbwzwu0tgt3t3.jpg

2)

w694y96u7d70j2o2sk2.jpg

:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اون بخشی رو که نوشتی 10-40-10 درست تره. ما یه جوور دیگه هم اندازه می زنیم. البته استادمون گفت شکلتون شلوغ می شه به درد نمی خوره.

:ws52:

فک کنم سوالش در مورد هاشور زدنش باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...