رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام، بچه ها کسی زمین خالی برای طرح نهایی در محدوده شرق تهران میشناسه؟hanghead.gif

ترجیحا بدون شیب باشه، چون موضوع طرح کمپ فوتبال هستش ،بالای 30 هزار متر باشه بهتره..

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام، بچه ها کسی زمین خالی برای طرح نهایی در محدوده شرق تهران میشناسه؟hanghead.gif

ترجیحا بدون شیب باشه، چون موضوع طرح کمپ فوتبال هستش ،بالای 30 هزار متر باشه بهتره..

سلام

یه ورزشگاه چندکاره دارم مال تهرانه و حوزه ی اداری رو هم شامل میشه نمیدونم بدردت میخوره یا نه

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام مرسی - میشه از رو عکس بگید به چه صورت - مثلا اگه طبقه ی بالا و وسط باشه چطور رفته اونجا و چطور میاد پایین

:ws52:

weanl5zl9oauxdwdzv.jpg

سلام

از طریق جرثقیل یا بالابر

چون اینجوری که مشخصه صفحات زیر ماشینها ثابته و به ستونها جوش خورده

از چندتا وسیله ی مکانیکی برای بالابردنشون استفاده کردن:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام

یه ورزشگاه چندکاره دارم مال تهرانه و حوزه ی اداری رو هم شامل میشه نمیدونم بدردت میخوره یا نه

آقا ناصر زمینشو میخوام، میخوام بدونم تو چه منطقه ای هستش، آیا بدون شیبه؟ و شرق تهرانه ؟

اگر همین نمونه هم برام بفرستین ممنون میشم. (واسه نمونه داخلی خوبه):icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

از طریق جرثقیل یا بالابر

چون اینجوری که مشخصه صفحات زیر ماشینها ثابته و به ستونها جوش خورده

از چندتا وسیله ی مکانیکی برای بالابردنشون استفاده کردن:ws3:

24 ساعته این جرثقیل ها هستن و خدمات میدن؟:ws3:

من یه پارکینگ طبقاتی نزدیک رسالت دیدم تقریبا اینجوری بود ، برام سوال بود اگر بالابری هم داره ، همیشه خدمات دارن؟:ws52:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام دوستان از نحوه ی کار یه پارکینگ سر در نمیارم .

به این ترتیب که:

از کار پارکینگ اول (عکس اول) که به شکل چرخ و فلک کار میکنه سردر میارم و از پارکینگ دومی ( عکس دومی) هم سر در میارم که هم عکس پلان و هم برش اش رو گذاشتم .

wkt25420bmict18lbxg3.gif

2c524lzxmbg1ngn27g9.jpg

shtj1rbrdfeb6bh9ytg.jpg

اما از نحوه ی کار و پارک کردن پارکینگ ها در عکس های زیرین هیچ درکی ندارم !

9mybr7h10hbfpe5t.jpg

at7hrfhzr9igqlgzp19q.jpg

03f0d6u2o0skflnnw6gs.jpg

3ezq1wg99ubyfaee5o6.jpg

اگه میدونید اینا چطور کار میکنن بگید تا منم بفهمم و ...؟؟؟

خب یکی یکی از پائین به بالا منتقل میشوند . مثل پازلهای که تو سیستمها هست و نمیشه یکی از اونها رو کلا در آورد.

از روش جایگزینی استفاده میشه . و مسلما مثل همون اولین پارکینگ آزادی میچرخند منتها جای دور زدن بالا و پائین با هم عوض میشوند و ماشین مورد نظر بیرون میاد.

یه راهکار دیگه هم داره :

یه روز یه ماشین ببری بذاری تو همچین پارکینگی و از دور عمل کردشو نظاره کنی تا دستت بیاد چطوریه:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه
آقا ناصر زمینشو میخوام، میخوام بدونم تو چه منطقه ای هستش، آیا بدون شیبه؟ و شرق تهرانه ؟

اگر همین نمونه هم برام بفرستین ممنون میشم. (واسه نمونه داخلی خوبه):icon_redface:

راستش نمیدونم بدردتون میخوره یا نه من رو نقشه های تاسیساتیش کار کردم دقیقا" یادم نمیاد شرق تهران بود یا نه

اکا یه مجموعه ی ورزشی اداری بود

میگردم تو نقشه هام ببینم چیزی در مورد شرق تهران دارم یا نه

24 ساعته این جرثقیل ها هستن و خدمات میدن؟:ws3:

من یه پارکینگ طبقاتی نزدیک رسالت دیدم تقریبا اینجوری بود ، برام سوال بود اگر بالابری هم داره ، همیشه خدمات دارن؟:ws52:

اولا" خیلی کم پیش میاد از همچین جایی برای پارکینگ استفاده کنن اون هم با همچین سازه ای که بالا پایین کردن خودرو ها کلی دردسر داره و احتمال خسارت هم هست

معمولا" از صفحات بالابر برای پارکینگ طبقاتی استفاده میکنن

یا اینکه همچین سازه ای رو برای نمایشگاه یا کارخونه جاتی که وسعت کمی دارن استفاده میکنن

• Like 6
لینک به دیدگاه
خب یکی یکی از پائین به بالا منتقل میشوند . مثل پازلهای که تو سیستمها هست و نمیشه یکی از اونها رو کلا در آورد.

از روش جایگزینی استفاده میشه . و مسلما مثل همون اولین پارکینگ آزادی میچرخند منتها جای دور زدن بالا و پائین با هم عوض میشوند و ماشین مورد نظر بیرون میاد.

یه راهکار دیگه هم داره :

یه روز یه ماشین ببری بذاری تو همچین پارکینگی و از دور عمل کردشو نظاره کنی تا دستت بیاد چطوریه:w02:

شهدخت خانوم درست میگن

من در مورد اون عکس قبلی که ازش نقل قول گرفتم صحببت کردم و تو اون عکس هیچ لاینی برای جابجایی وسایل نقلیه نبود

ام در تصاویری که شهدخت خانوم نقل قول گرفتن کاملا" مسیر حرکت خودرو ها برای بالا و پایین رفتن مشخصه و هر خودرو روی یه صفحه ی جدا قرار گرفته

اما این تصویر گنگ هستش

03f0d6u2o0skflnnw6gs.jpg

• Like 6
لینک به دیدگاه
شهدخت خانوم درست میگن

من در مورد اون عکس قبلی که ازش نقل قول گرفتم صحببت کردم و تو اون عکس هیچ لاینی برای جابجایی وسایل نقلیه نبود

ام در تصاویری که شهدخت خانوم نقل قول گرفتن کاملا" مسیر حرکت خودرو ها برای بالا و پایین رفتن مشخصه و هر خودرو روی یه صفحه ی جدا قرار گرفته

اما این تصویر گنگ هستش

03f0d6u2o0skflnnw6gs.jpg

توی این تصویر هم طبق گفته خود شما ممکنه برای نمایشگاه خودرو یا انباری برای تحویل خودرو ها از کارخونه باشه که در این صورت تریلی حامل خودرو روبروی هر قفسه قرار میگیره و ماشینو جایگزین میکنه یا بار گیری میشه.

برای ماشین های صفر کیلومتر ازش استفاده میشه.

بعید میدونم استفاده دیگه ای بشه از همچین طبقه بندی ای.:ws38:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

سلام اگه میشه یا بفرستید و یا بذارید تا استفاده کنیم . طرح من تفریحی ورزشی هست و هنوز که هنوزه هیچ کاری برا کرکسیون ندارم . به همچین پلان یا کاری شدیدا نیاز دارم .

:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

یه راهکار دیگه هم داره :

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تو شیراز از این مدله نیست پشت بازار انقلاب و چند جای دیگه از نوع چرخ و فلکیش هست . .. حالا دیگه خیلی هم مهم نیست ... و به احتمال همون طور که گفتید جابه جا میشه که به درد من نمیخوره ...

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام دوستان. کسی فایل کدی منطقه 22 تهران رو داره؟ :icon_redface:

اگر زمینتون رو پیدا نکردین بهم پیغام بدین تا ادرس سازمان نقشه برداری(جی ای اس هم بهش میگن) بهتون بدم. نزدیک فرمانیس ...

چون این نقشه ها قدیمیه ممکنه کلی با نقش گوگل ارتش فرق کنه ، زمین خودم با عکس هواییش کاملا فرق داره...به خاطر همین نتونستم پیداش کنم.

اعداد توپوگرافیش هم کامل تر هستش ، و اینکه دقیقا بهتون میگن زمینتون کجاست.:icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

در مورد چه چیز این نظر بدیم؟ کار خودتونه؟hanghead.gif

خب اینطور که به نظر میرسه در این اسکیس فرد مورد نظر تونسته در طراحیش مفهوم یک مغازه کفش فروشی رو برسونه...

استفاده از فرم های نرم ، جایگاه هایی برای به نمایش گذاشتن کفش ها که این جایگاه ها از قد انسان بیشتر نیستند و نورپردازی .......

بله کار خودمه ... اینو ترم 3 تو کلاس تمرین 1 زدم

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...