رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام بچه ها کسی پلان بیمارستان برای نمونه تو جهان داره؟

سلام خوش اومدید

ببینید به کارتون میاد

[h=1]پلان بیمارستان و درمانگاه[/h]:icon_gol:

[h=1]کمک- درخواست-سئوال-پروژه ی درسی (معماری)[/h]

لینک به دیدگاه

من میخوام برا ارشد 94 طراحی شهری شرکت کنم.از همین الآن هم میخوام روی مقدمات اسکیس کار کنم

"فیگور,فونت,درخت و گیاه,ماشین,مبلمان شهری" متاسفانه دستم هم خیلی ضعیفه,یعنی اصلا کار نکردم در این زمینه ها.از دوستان معماری درخواست دارم که راهنمایی کنن از کجا شروع کنم.داخل انجمن تاپیکی هست که اینارو آموزش بده یا نمونه کار برای تمرین؟

اگه در خصوص درختان و گیاهان اقلیمهای مختلف ایران مطلب جامعی هست لطفا معرفی کنید

سپاس از لطف شما

لینک به دیدگاه
من میخوام برا ارشد 94 طراحی شهری شرکت کنم.از همین الآن هم میخوام روی مقدمات اسکیس کار کنم

"فیگور,فونت,درخت و گیاه,ماشین,مبلمان شهری" متاسفانه دستم هم خیلی ضعیفه,یعنی اصلا کار نکردم در این زمینه ها.از دوستان معماری درخواست دارم که راهنمایی کنن از کجا شروع کنم.داخل انجمن تاپیکی هست که اینارو آموزش بده یا نمونه کار برای تمرین؟

سپاس از لطف شما

درود دوست گرامی امیدوارم بدردتون بخوره :a030:

[h=1]آموزش اسکیس-آمادگی برای ارشد 92[/h] [h=1]آموزش راندو[/h]

[h=1]اسکیس و راندو[/h]

لینک به دیدگاه

من اصلا فیگور کار نکردم!کسی از دوستان هست که بتونه از پایه بهم تمرین بده که فیگور,درخت و پوشش گیاهی,ماشین و ... رو بتونم یاد بگیرم؟اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه لطفا بهم پیام بده.قول میدم شاگرد سخت کوشی باشم :w16:

لینک به دیدگاه
من اصلا فیگور کار نکردم!کسی از دوستان هست که بتونه از پایه بهم تمرین بده که فیگور,درخت و پوشش گیاهی,ماشین و ... رو بتونم یاد بگیرم؟اگر کسی از دوستان میتونه کمک کنه لطفا بهم پیام بده.قول میدم شاگرد سخت کوشی باشم :w16:

از پایه بخواید شروع کنید باید با خط شروع کنید

این تصاویر از کتاب اموزش اسکیس آرتور برای شروع اول باید خط خودتونو قوی کنی با این خطوط تمرین کن تو کاغذ a3 به تعداد بالا :a030:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

لینک به دیدگاه

سپاس از لطف شما

علاوه بر تاپیک هایی که مینا جان گذاشتن ،به این تاپیک ها مراجعه کنید :

اسکیس های طراحی شهری

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آزمون اسکیس ارشد طراحی شهری - از سال 86 تا امروز

در تاپیک *با هم اسکیس طراحی شهری یاد بگیریم* بچه های شهرسازی ، مخصوصا خانم Gizmo که رتبه برتر دوسال قبل این رشته هستن ،میتونن در این زمینه راهنماییتون کنن.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

ما این ترم درس مبانی نظری داریم.استاد گفته باید یه موضوع دل بخواهی انتخاب کنید و کنفرانس بدین .باید قوی باشه موضوع..همچنین ارائه.میتونید کمکم کنی؟پاورپوینتی ازش ندارین؟مهم نیست چه موضوعی باشه...فقط کامل باشه:sigh::sigh:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

ما این ترم درس مبانی نظری داریم.استاد گفته باید یه موضوع دل بخواهی انتخاب کنید و کنفرانس بدین .باید قوی باشه موضوع..همچنین ارائه.میتونید کمکم کنی؟پاورپوینتی ازش ندارین؟مهم نیست چه موضوعی باشه...فقط کامل باشه:sigh::sigh:

چند تا موضوع رو سرچ کنید میتونید با کپی و پیست کردن تو پاورپوینت درستش کنید .

موضوع هایی که ما انجام دادیم این ها بود ن: معماری و مجسمه سازی - معماری معاصر ایران - معماری قدسی - فرم در معماری - رنگ در معماری - نور در معماری و آخری که کار خودم بود : رابطه ی معماری و موسیقی بود .

اگه از انجامش عاجزید یکی رو انتخاب کنید و بگید تا براتون بفرستم ....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

سلام خوش وامدید

به نظرم یک موضوع رو متناسب با نظر استاد و خودتون معرفی کنید دوستان بهتر میتونن کمک کنن..

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بچه ها طراحی تایتل دارین؟

روی کاغذ هم داشته باشین مهم نیست ،ازش عکس بدازین ، نمونه میخوام ببینم،متاسفانه ساده هم نباید باشه ،اما هر چیزی بود ممنون میشم برام بذارینhanghead.gif

لینک به دیدگاه

روی کاغذ هم داشته باشین مهم نیست ،ازش عکس بدازین ، نمونه میخوام ببینم،متاسفانه ساده هم نباید باشه ،اما هر چیزی بود ممنون میشم برام بذارینhanghead.gif

متوجه منظورت نمیشم ستاره جان ، طراحی عنوان چی ؟ :ws52: خودت یک نمونه نداری بذاری تا بهتر درک کنیم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

تایتل زیر نقشه ها واینا:ws52:

یا چیز دیگه منظورته بانو:ws52:

لینک به دیدگاه
تایتل زیر نقشه ها واینا:ws52:

یا چیز دیگه منظورته بانو:ws52:

منظورم اینه

83q1a7z6e1usfzqnrzo.jpg

چی بگم...استاد دختر خالم(کاردانیه معماریه) ازشون خواسته طراحی تایتل انجام بدن ...

حالا اینکه طراحیشون چطوری باشه دیگه خودشون باید طراحی کنن...

آخه همشم سادس ، ساده نمیخواد، احتمالا ماله اینام مثل این ستونی هستش که سمت راست کاغذ کشیده شد.

داخل این ستونم که مشخصاتهhanghead.gif

لینک به دیدگاه

منظورم اینه

83q1a7z6e1usfzqnrzo.jpg

چی بگم...استاد دختر خالم(کاردانیه معماریه) ازشون خواسته طراحی تایتل انجام بدن ...

آخه همشم سادس ، ساده نمیخواد، احتمالا ماله اینام مثل این ستونی هستش که سمت راست کاغذ کشیده شد.

والا من هر چی دیدم و کشیدم همینجوری ساده بود.....شکل خاصی نداره که:ws52:

حالا بعضیا میان چندتا آفست میگیرن واین کارا...ولی اصلش همینه...

نمیدونم جور دیگه..ببخشید:hanghead::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

منظورم اینه

83q1a7z6e1usfzqnrzo.jpg

من الان می فرستم چند مدل برات عزیزم

ببخش وقت ندارم طراحی کنم

فک کنم از اینایی که می فرستم بتونه ایده بگیره :a030:

لینک به دیدگاه
من الان می فرستم چند مدل برات عزیزم

ببخش وقت ندارم طراحی کنم

فک کنم از اینایی که می فرستم بتونه ایده بگیره :a030:

اینجاهم بذارید ماهم ببینیم لطفا:whistle::icon_redface::w02::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...