رفتن به مطلب

-کمک-درخواست-سئوال-پروژه-ی-درسی-معماری/

ارسال های توصیه شده

سلام معمار . درخواست من از شما یه پروژه دانشکده و یه پروژه کتابخانه . دست شما درد نکنه که به ما کمک میکنید .

سلام.

دانشکده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 4.7k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما خودت اهل گرگانی؟:ws52:

معمولا گنج نامه خانه های هر شهر رو بزرگترین کتابخانه اون شهر که تقریبا کتابخونه مادر محسوب میشه یا کتابخانه میراث فرهنگی اونجا داره، توی شهرهای دیگه گیر نمیاد(البته تهران ممکنه مال شهرهای دیگه رو پیدا کنی):ws37:

بازم من برات میپرسم اگر چیزی پیدا کردم میذارم:a030:

[h=2]سلام اگه اهل گرگان بودم می رفتم از میراث فرهنگی می گرفتم یا لااقل جندتا کروکی دستی می زدم خودم[/h]

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوستان کسی پلان سینمای مدرن داره؟از ایده گرفته تا اجرا وممنون میشم کمکم کنید:girl_blush2:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام فایل کد ترسیم پله های 3طرفه و 4 طرفه و 2 طرفه با ابعادشو لازم دارم ممنونم پیشاپیش

پیدا نکردم.........ولی خب ابعاد واسه هرکاربری میشه گفت فرق داره......:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام به بروبچ معماری

یه سوال فنی دارم

کسی اینجا با اکوتکت کار کرده؟:ws52:

من میخوام اطلاعات اقلیمی شهر قزوین رو از meteonorm وارد اکوتکت کنم ولی نمیدونم باید فرمتش حتما wea باشه یا باbin هم میشه کار کرد

هر کاری هم که کردم نتونستم لایسنس meteonorm رو پیدا کنم

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام به بروبچ معماری

یه سوال فنی دارم

کسی اینجا با اکوتکت کار کرده؟:ws52:

من میخوام اطلاعات اقلیمی شهر قزوین رو از meteonorm وارد اکوتکت کنم ولی نمیدونم باید فرمتش حتما wea باشه یا باbin هم میشه کار کرد

هر کاری هم که کردم نتونستم لایسنس meteonorm رو پیدا کنم

سلام

جوزف زدی تو کار اقلیم قضیه چیه ؟ Ecotect که مجانیه نسخه دانشجوییش ... فکرکنم:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

جوزف زدی تو کار اقلیم قضیه چیه ؟ Ecotect که مجانیه نسخه دانشجوییش ... فکرکنم:ws52:

یه بخش از پایان ناممه...ecotect رو دارم و نصب کردم ولی باید داده اقلیمی شهر مورد نظر رو اول وارد کنم که مال قزوین رو با فرمتbin پیدا کردم که توی اکوتکت فراخوانی نمیشه:sigh:

• Like 3
لینک به دیدگاه
یه بخش از پایان ناممه...ecotect رو دارم و نصب کردم ولی باید داده اقلیمی شهر مورد نظر رو اول وارد کنم که مال قزوین رو با فرمتbin پیدا کردم که توی اکوتکت فراخوانی نمیشه:sigh:

خوب نمیتونی کانورت کنی ؟ xls یا cvs رو باید بخونه ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
خوب نمیتونی کانورت کنی ؟ xls یا cvs رو باید بخونه ...

مشکل اینجاست که نمیدونم دقیقا چی رو می خواد که خودم وارد کنم، منظورم اینه که دمای ساعتی روزانه سالانه چه میدونم ولی اگه فایل خودش باشه دیگه این کارا لازم نیست و مطمئن تره

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام فایل کد ترسیم پله های 3طرفه و 4 طرفه و 2 طرفه با ابعادشو لازم دارم ممنونم پیشاپیش

خب ابعادش که بستگی به ارتفاع داره،توی پروژه های مختلف نمونه هاشو دارم فردا برات یکیش میکنم و میذارم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
خب ابعادش که بستگی به ارتفاع داره،توی پروژه های مختلف نمونه هاشو دارم فردا برات یکیش میکنم و میذارم:a030:

مرسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــی

منتظرم.....................

• Like 1
لینک به دیدگاه
مرسیـــــــــــــــــــــــــــــــــــی

منتظرم.....................

خدمت شما:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...