رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

:))))

ولی سوال خوبیه.

مردم میتونن هم پاشنه آشیل باشن هم اهرم قدرت . ببین چقدر قشنگ میشه که فهم ِ عامی ترین مردم از مسائل و بحران ها به حقیقت نزدیک و نزدیک تر بشه . 

بحث و جدل های سیاسی‌ گرچه بی نتیجه بنظر بیاد اما یه خاصیت نامحسوسِ خوبش دادن قدرت قیاس و تحلیل به آدماس. ببین آدمهایی که توی این بحث ها شرکت میکنن یا تماشا میکنن بعد از یک مدتی از یک آدمِ هر نظری بده یا توی هر چیزی نظر بده تبدیل میشن به کسی که تا خوب فکر نکنه نظر نمیده . 

ما مردم ایران خیلی نیازِ که مهارت آنالیز و تحلیل پیدا کنیم. ناچاریم برای اینکه سواری ندیم . چون ساکن همچین کشور پر حاشیه ای هستیم.

کم خوابی تاثیرش روی بدنت چیه ؟ بهش دقت داشتی ؟ 

لینک به دیدگاه

مدت هاست دارم بهش فکر میکنم. اینکه کارهایی انجام میدم به معنای فداکاریه؟

یا صرفا ارضای یک حس درونیه؟ اصلا فداکاری یعنی چی؟ پس نمی تونم جواب واضح بدم :)))))

کنج دنجی که بشینی و فکرهات رو زیر و رو کنی داری؟

لینک به دیدگاه

اصطلاح؟

نمیدونم میشه گفت اصطلاحه یا نه :دی

( منی گون ور میری: یعنی تحویلم نمی گیره، که اگه تحت الفظی ترجمه بشه میشه : به من آفتاب نمی دهد :دی :دی )

نفر بعدی یه اصطلاح بگه.

لینک به دیدگاه

دختِر تا کُوشِ خاله ش پاشه  ... یعنی دخترا یسری خصوصیات اخلاقیشون به خاله هاشون میره همیشه . بقول سماء تحت اللفظیش هم میشه دختر تای (لنگه ) کفش خاله ش رو بپا داره 

یدونه دیگه م  بامزه س: چادرشو رو کولون در هَشته ... یعنی زنیه که اهل گشت و گذار و مهمونیه خیلی :)) ... چادرش رو روی کولون (قفل درای چوبی قدیمی) گذاشته آماده 

تعارف کردنی که توی فرهنگ کشورمونه بنظرت چیز بدیه یا خوبه ؟ 

لینک به دیدگاه

چه جالب ما هم به لنگه کفش میگیم تا کُوش 

وقتی که میدونی بیشتر این تعارفات فقط از سر عادت یا اجبار و یا بدتر ریا کاریست نه احترام

دوست داری بزنی از ریشه نابودش کنی! دی

آخرین باری که چای آتیشی خوردی کی بود؟

لینک به دیدگاه

به دست های رگ نمای خودش نگاه می کند :sigh:

+

کلا در رکودم فعلا  و نو اگزیت مونده

قبل ترها به شکل عجیبی سر زنده تر و پرانرژی و با انگیزه تر بودم

ورزش می کردم می رقصیدم بلند بلند کتاب میخوندم، حالم بهتر بود، کارهام به موقع انجام می شد سحرخیزترم بودم  ://

خط مشی های زندگیت رو هرچند وقت یه بار به روز می کنی یا نه کلا تو یه مسیری؟

لینک به دیدگاه

در رابطه با مسائل مالی و اقتصادی و رفاه خانوادگی و .. خط مشی یعنی کشک تو ایران البته تو این یکی دو سال کشک هم خیلی گرون شده

چیز نا چیز دیگه ای بلدی بگو!

ولی در رابطه با اخلاق و منش و در کل انسان بودن هم دارم سعی میکنم ازینی که هستم پست تر نیوفتم 

پس میشه گفت تو مسیرم اگرچه در جا بزنم! دی

به نظرت ساده تر از نخریدن جنس گرون شده راه دیگه ای برای نشون دادن اعتراض به گرونی ها وجود داره؟

لینک به دیدگاه

به نظرم همچین کاری فایده ای نداره..چون انقدر دلال و نون به نرخ روز خور وجود داره که هیچ تاثیری نداره

ولی منم خیلی خریدا و احتیاجاتو از زندگی حذف کردم...

چه آرزویی از بچگی توی دلت مونده؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم اونی که توی ذهنت هست با چیزی که از خلسه توی ذهنمه یکجوره تعریفش یا نه . راستش خیلی دچار این حالت میشم. معمولا هم رفع ابهاماتم برام اتفاق میفته . کلا دوست دارم و حال خیلی خوبیه . حتی اگر چیزای استرسناکی بفهمم 

تازه ترین فیلمی که دیدی ؟ 

لینک به دیدگاه

نمی دونم من خودم نمی تونم بیمه عمر بشم ولی محیا و محسن بیمه ی سرمدن

به نظرت رفت و آمد با آدمای سطح بالا باعث میشه آدم ناخودآگاه سطحش بره بالاتر؟

لینک به دیدگاه

وقتی یک چیز بدیهی رو که جوابشم خودت میدونی از کسی میپرسی یعنی توی موضوعی بین منطق و میلت گیر کردی

اس بگیر رای ت قاطع بشه :))))))

چه مدل ترشی باب میلته ؟ 

لینک به دیدگاه

ترشی انبه

ولی کلا ترشی خور نیستم

حالا نکنه منظورت به چیزای ترش مزه بود؟:))

همه اشون همه اش:دی

تا حالا یه نفر با یه حرف ساده از چشمت افتاده؟ چرا؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...