رفتن به مطلب

∽≻ جواب بده , سوال بپرس (سرگرمی)

ارسال های توصیه شده

آره . اتفاقا آسمون تپیده و پریا دچار رویای مالی شده

یه فکرایی اومده توی سرم برای وقتایی که سر کار نیستم.. همت و حوصله میطلبه شدید

دوست داری کی کاندید ریاست جمهوری بشه که براش تبلیغ کنی و بهش رای بدی ؟ 

لینک به دیدگاه

او چشم هایش را محکم میچلاند و بند سوالیه بالا را چندبار دیگر نگاه میکند o_O

سپس نفس عمیقی کشیده و آرام میگوید  

هانی ؟! (  '-')

ص یِ صابون ؟!! ه یِ آخرِ چسبان ؟! 

:دی خودت حساسمون کردیا :))))

البته نه ازونا که مثل تسبیح هستن. بعضی مدلهاش فقط چندتا مهره ی درشت شفاف رنگی داره میشه با عینک دودی ست خرید. بزنی شیک هست

من خودم درست کردم.  یه آبی برای عینک شبم یه بنفش دودی برای اون یکی عینک دودیم درست کردم . یکی هم برای عینک مطالعه ی مامانم با مهره ی رنگ برنجی و قهوه ای .  یعسسسس :))

ازین بادوم زمینیا که دورش کرانچی طعم دار داره خوردی ؟ جدید اومده ؟ چرا کسی بهم خبر نداد ؟ [بی دغدغه هم خودتونید]

لینک به دیدگاه

این عادت  ریشه از بچگی داره معمولا بچه ها از چیزهایی که منع میشن بخاطر سلامتی  بیشتر خوششون میاد  و دوست دارن  ?

چرا ما هر چی بزرگتر میشم دوست داریم برگردیم به دوران گذشته ای که پشت سر گذاشتبم ؟

لینک به دیدگاه

چون وقتی بچه ای مسولیت خاصی نداری و همه چی قشنگ تر و راحت تره و ثبت شده های ذهنت جذاب تر ,اما بزرگ که میشی دیگه حالیته و مجبوری مسولیتت رو تمام وکمال اجرا کنی, باید از هر نظر بهتر شی و این بهتر شدن راحت نیست ... اما اگه اصل زندگی رو بگیری دیگه اینجوری عذاب نمیکشی و لذتش رو میبری ..بله ?

مهم ترین استارت زندگی ی مرد و ی زن به نظرت چیه ؟(هر کدوم جدا)

لینک به دیدگاه

یه نوع چای ترکیبی از گیاهان با مزاج گرم .تازگی ها با پودر قهوه و شیر مخلوط میکنن و توی پذیرایی استفاده میشه . 

اولین خرید مجازیم موس لپ تاپم بود از دی جی کالا که خیلی راضی ام و چندساله بدون مشکل بهم کار میده 

آخرین پستت توی فروم مجازی دوست داری چی باشه ؟ 

لینک به دیدگاه

-ترس از قضاوت شدن

-فضولی و دایه ی عزیزتر از مادرشدن بقیه

-ترس از ترد شدن از جامعه

-ممکنه صحبت کردن یا انجام دادن چنین کارایی روی زندگی کسایی که دوستشون داریم اثر بذاره

بدون گوگل چه جور زندگی کنیم؟:دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...