رفتن به مطلب

درباره گروه

ارسال های توصیه شده

سلام به همه بچه های باحال انجمن :wavesmile:

این گروه دوتا هدف کلی داره.

هدف فرعی این گروه مرور کردن خاطرات شیرین گذشته تو قالب یکی دوتا تاپیک هستش. از اسما و آواتارا و امضاهای قدیمی بچه ها تا شکل و شمایل قدیمی و تاپیکای خاطره برانگیز و کلاً هرچی خاطرات شیرین هستش. همین جا هم بگم زدن پستای منفی ممنوع. یعنی فقط تعریف خاطرات گذشته با هدف شادی و یاد کردن هستش نه اینکه بگیم حیف و ای کاش و ... که بخوایم حس منفی القا کنیم. :w888:

-----

پ.ن: کسایی که محروم هستن، بعد از تموم شدن دوران محرومیتشون میان تو هدف اصلی گروه که تو پیغام بعدی میگم چیه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اما هدف اصلی:

بابا خسته شدیم این بچه ها پا میشن میرن. نامردا نمیگن 4تا رفیقم هستن که دلشون واسشون تنگ میشه. دیدیم بعضی از بچه ها دم از رفتن میزنن، گفتیم ما بیایم دم از اوردن بزنیم.

خب تو این گروه به کمک همه بچه ها، دوستای خوبمون که رفتن و میتونن بازم بیان رو برمیگردونیم. یعنی ایشالا که برمیگردونیم. اما چطوری؟ :gnugghender:

تو یه تاپیک اسم کسایی که نیستن رو میاریم. بعدش واسه هرکدوم یه تاپیک جدا تو گروه میزنیم. درباره اون شخص تا حد بی حد تو اون تاپیک غیبت می کنیم. ببینیم چقدر ازش خبر داریم و کیا باهاش درتماسن و ازش خبر دارن. بعدش درباره راه های مختلف برگردوندن طرف صحبت میکنیم. از درخواست و پیغام و کمپینگ جمع آوری امضا و ..... گرفته تا مشت و لگد و کتک. :167:(استفاده از هر نوع سلاح سردی مجاز می باشد) تو مرحله آخر هم آشتی دادن بچه هایی که با هم قهرن. اصلاً چه معنی داره 2نفر با هم مشکل داشته باشن. :w000:

هرکی پایه اس همینجا بگه. قراره برگردیم به همون گذشته هایی که تو تاپیک خاطرات مرور میشه ها. :ws48:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

وااااااااااااااااای خدای من؛:hapydancsmil:

کارت عالیه ادمین محمد؛:hapydancsmil:

دستت درد نکنه؛:hapydancsmil:

من پایه ام که تا جایی که میتونم اطلاع رسانی کنم,

اوت تاپیک خاطرات نواندیشانی رو هم با همچین هدفی زده بودم؛:hapydancsmil:

:hapydancsmil:دستت مرسی :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
میگما امکانی نیست که وقتی تو گروه های دسته جمعی که عضویم پست میدن با خبر شیم؟؟hanghead.gif

راست میگه ها؛ فقط با رفرش کرد :w02:

لینک به دیدگاه
هرکی پایه اس همینجا بگه. قراره برگردیم به همون گذشته هایی که تو تاپیک خاطرات مرور میشه ها.

من دلم برا خودم تنگ شده....TFR13_icons.gifادمینیییییییی....

دلم برای عسل صدرا....دلتم بسوزه...الان باهاش حرف زدم....TFR13_icons.gif

دلم برای آرمین تنگ شده....باز هم دلت بسوزه....چند روز پیش باهاش حرف زدم....:whistles:

دلم برای مهیار تنگ شده...همین الان باهاش حرف زدم....:whistles:

دلم برای یکی دو نفر دیگه هم تنگ شده....:hanghead:

لینک به دیدگاه

دسسس دسسسسسسسسسسسس شلهههههههههههههه دسسسسسسسسسسسسyay.gif

خيلي به موقع بود شستت مرسي :hapydancsmil:

به نظرم هر كسي نياز داره يه مدت استراحت كنه ولي به شرطي كه ديگه شورشو در نياره rolleye.gif

لطفا شكنجه‌ها رو به من بسپارين evilsmile.gif

لینک به دیدگاه

خیلی وقت بود میخواستم تو تالار مناسبت ها یه تاپیک اینجوری بزنم و اسم ببریم از کسایی که خیلی وقته نیستن............ولی گفتم شاید فکر کنن لوس بازیه:hanghead:

دمتون گرم:icon_gol:

ما نیز پایه ایم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...