رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

فایل پیوست رو میخام تو اتوکد2007در ابعاد زیر باشه

ابعاد کاغذ A0 برابر 841*1189 mm میلیمتر

اگه میتونید کمکم کنید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 421
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فایل پیوست رو میخام تو اتوکد2007در ابعاد زیر باشه

ابعاد کاغذ A0 برابر 841*1189 mm میلیمتر

اگه میتونید کمکم کنید

بیا

با همون تناسبات تصویر،نوشته هاش با خودت

خب شما ابتدا تو محیط کد همون ابعادی که ذکر کردید رو پیاده کنید،

تصویر رو به محیط کد درگ کنید و کلیک واینتر و... خوب تصویر به محیط وارد شد، حالا Scale

و چندتا راه دیگه

مثلا تبدیلش به بلوک و فیت کردن همون بلوک توی هر شکلی!

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان

من ميخام فايل كد رو به عكس تبديل كنم. ولي نه با خود كد كع كيفيت عكسو پايين بياره

چون ميخام بعد اون عكسو وارد ورد كنم كه هم تيتر واسش بنويسم هم شماره ص داشته باشه

راهي بجز اين بلدين ؟؟؟

نرم افزار acme هم امتحان كردم و نشد

هدف ( يك نقشه با كيفيت با تيتر و با شماره صفحه)

ممنونننننن.

:icon_gol::ws38::ws38::ws38::ws38::ws38::icon_gol:

لینک به دیدگاه

اول نقشه ات رو با کد رو کاغذ پرینت کن. بعد همون کاغذو بذار تو پرینتر فایل ورد و همون متنی که میخوای رو پرینت کن.:ws3:

یا متنی که میخوای رو تو همون کد زیر نقشه ات بنویس.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من ميخام فايل كد رو به عكس تبديل كنم. ولي نه با خود كد كع كيفيت عكسو پايين بياره

چون ميخام بعد اون عكسو وارد ورد كنم كه هم تيتر واسش بنويسم هم شماره ص داشته باشه

راهي بجز اين بلدين ؟؟؟

نرم افزار acme هم امتحان كردم و نشد

هدف ( يك نقشه با كيفيت با تيتر و با شماره صفحه)

ممنونننننن.

:icon_gol::ws38::ws38::ws38::ws38::ws38::icon_gol:

سلام دوست عزیز؛

من پیشنهاد می کنم تو صفحه زیر مجموعه plot ،به جای گزینه pdf، jpg رو انتخاب کنید و با این فرمت ذخیره کنید.

فایل دخیره شده رو در فتوشاپ باز کنید و با فرمت jpg ذخیره کنید.با این روش کیفیت تصویرتون خیلی بالاتر هست و می تونید رزولوشن و تنظیمات دلخواهتون رو روش پیاده کنید.

موفق باشید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اول نقشه ات رو با کد رو کاغذ پرینت کن. بعد همون کاغذو بذار تو پرینتر فایل ورد و همون متنی که میخوای رو پرینت کن.:ws3:

یا متنی که میخوای رو تو همون کد زیر نقشه ات بنویس.

اخه تو a3 ميخام پرينت كنم....

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز؛

من پیشنهاد می کنم تو صفحه زیر مجموعه plot ،به جای گزینه pdf، jpg رو انتخاب کنید و با این فرمت ذخیره کنید.

فایل دخیره شده رو در فتوشاپ باز کنید و با فرمت jpg ذخیره کنید.با این روش کیفیت تصویرتون خیلی بالاتر هست و می تونید رزولوشن و تنظیمات دلخواهتون رو روش پیاده کنید.

موفق باشید.

:icon_gol:

ممممممنوننننن..

امتحان ميكنم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همه ی دوستان.من تو نصب اتوکد 2010 به مشکل برخوردم اینکه نصب نمیشه و پیغام زیر ظاهر میشه.از شما دوستان میخوام که کمکم کنید.ممنون میشم

.vhenk900kfyivjhjkxcc.png

ویک سوال: کتابی یا منبعی سراغ دارید که در مورد تنظیمات مقیاس در اتوکد توضیح داده باشه ؟؟چون من در این مورد مشکل دارم کتابی میخوام که توضیحات ساده داشته باشه.خیلی ممنون.:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام به همه ی دوستان.من تو نصب اتوکد 2010 به مشکل برخوردم اینکه نصب نمیشه و پیغام زیر ظاهر میشه.از شما دوستان میخوام که کمکم کنید.ممنون میشم

ویک سوال: کتابی یا منبعی سراغ دارید که در مورد تنظیمات مقیاس در اتوکد توضیح داده باشه ؟؟چون من در این مورد مشکل دارم کتابی میخوام که توضیحات ساده داشته باشه.خیلی ممنون.:ws3:

سلام

سیستمتون 64 بیتی هست و نرم افزار 32 بیتی واسه همین مشکل داره.

لینک به دیدگاه

احتمالا مشکل به خاطر 32 یا 64 بیتی بودن سیستمتون باشه.

یعنی برای ویندوز 32 بیتی باید نرم افزارهای 32 بیتی و برای ویندوز 64 بیتی نرم افزارهای 64 بیتی استفاده کنید.

برای اینکه بفهمید ویندوزتون چند بیتیه روی My Computer راست کلیک کنید و گزینه آخر Prppertise رو بزنید و در مقابل System Type ببینید ویندوزتون چند بیتیه.

من نمیدونم این چه سیستم مسخره ایه از ویندوز 7 به بعد مایکروسافت اجرا کرده.:banel_smiley_4:

این یه کتاب خیلی خوب و جمع و جور در مورد اتوکده.دقیقاً یادم نیست که اسکیل رو آموزش داده باشه ولی اگر میخواید تازه شروع کنید این کتاب فوق العاده است.

یه روز دستورات ابتدایی اتو کد رو یاد میگیری.

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان.چجوری میشه یک پلان و از اتوکد به اسکچاپ وارد کرد.من از راه import رفتم ولی نمیشه.وپیام زیر ظاهر میشه:ws52:...مشکل از کجاست؟؟ممنون میشم کمکم کنید.

s5hlags3nir5rm6djywe.png

لینک به دیدگاه

یک سوال دیگر اینکه:به نظر شما پارکی با مساحت 30 هکتار رو با اتوکد میشه راحت حجم داد؟؟ واینکه آیا این پارک با مقیاس یک هزارم و یا دو هزارم روی مقوای 50 در 70 یا 100 در 70 جا میگیره؟؟؟اصلا با عقل جور در میاد؟؟(من واقعا موندم این استاد گرامی ما با خودش چی فکر کرده.....؟؟) خیلی درگیرم و ناراحت:sigh:..لطفا راهنماییم کنید...خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

چرا این دیواراش شطرنجیه>>>>؟؟؟؟؟؟

باید چه کنم الاااااااااااااااااااان؟

لینک به دیدگاه
یک سوال دیگر اینکه:به نظر شما پارکی با مساحت 30 هکتار رو با اتوکد میشه راحت حجم داد؟؟ واینکه آیا این پارک با مقیاس یک هزارم و یا دو هزارم روی مقوای 50 در 70 یا 100 در 70 جا میگیره؟؟؟اصلا با عقل جور در میاد؟؟(من واقعا موندم این استاد گرامی ما با خودش چی فکر کرده.....؟؟) خیلی درگیرم و ناراحت:sigh:..لطفا راهنماییم کنید...خیلی ممنون

سلام....

اول بستگی به سیستمت داره!!!من تونستم یه روستا رو با کد 3 بعدی کنم!!!!!این ترم هم پایان نامه ام چون ترمیناله مساحت زمینم 60 هزار متره!!باید 3d کنمش!دوم اینکه بستگی داره ابعاد سایت چقدر باشه که تو ابعادی که میخوای پلات بگیری جا میشه یا نه!!!!!من نظرم اینه که اگه میتونی و با نرم افزارهای معماری آشنا هستی با ارشیکد یا اسکچاپ یا رویت کار کنی بهتره!!!!

لینک به دیدگاه
چرا این دیواراش شطرنجیه>>>>؟؟؟؟؟؟

باید چه کنم الاااااااااااااااااااان؟

متوجه منظورتون نشدم!!!میخوای چیکار کنید تا راهنمایی کنم!!!!

لینک به دیدگاه
سلام بر دوستان.چجوری میشه یک پلان و از اتوکد به اسکچاپ وارد کرد.من از راه import رفتم ولی نمیشه.وپیام زیر ظاهر میشه:ws52:...مشکل از کجاست؟؟ممنون میشم کمکم کنید.

s5hlags3nir5rm6djywe.png

اینطور به نظر میرسه فایل شما نا معتبر باشه برای اسکچاپ.اول بگید فایل کد شما با چه فرمتی و چه ورژنی ذخیره شده و یا نامش فارسیه یا لاتین!!!شاید این ها دلایل نا معتبر بودن فایل کدتون باشه!!!!

لینک به دیدگاه
متوجه منظورتون نشدم!!!میخوای چیکار کنید تا راهنمایی کنم!!!!

من کد دو بعدی فقط کار کردم

الان دارم برای یه پروزه همینطوری سه بعدی کار میکنم

دیوارا الان شطرنجیه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیشه صاف باشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...