رفتن به مطلب

Mahnaz.D

ارسال های توصیه شده

به جای display گذاشتم رو extend شد...مرسی از راهنماییات ونوس جون خیلی کمک کردی

برای من درست نشد :hanghead:

نقشم تو پایین ترین قسمت برگه قرار میگیره !!

ی برنامه دانلود ک از نقشه اتوکد pdf میساخت ، خیلی باحاله ، نقشه رو برات فیت میکنه

از شانسم الان نصب میکنم اجرا نمیشه :icon_razz:

نرم افزارش اینه :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حجمش 77 مگ هست

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 421
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

من تازگیا یه مشکل پیدا کردم تو کدم، میدونین چی شده وقتی تریم میکنم کامل پاک نمیشه نمیدونم چه جوری بگم ببینین مثلا وقتی بزا ببینم میشه عکس بزارم.

الان شد، بببینین الان اون خط و که من تریم میکنم یه تیکه ازش میره ولی کامل تریم نمیشه!!!! نمیدونم چش شده این اعصابمو خورد کرده.:w000:

attachment.php?attachmentid=166&d=1339263271&thumb=1

لینک به دیدگاه
سلام

من تازگیا یه مشکل پیدا کردم تو کدم، میدونین چی شده وقتی تریم میکنم کامل پاک نمیشه نمیدونم چه جوری بگم ببینین مثلا وقتی بزا ببینم میشه عکس بزارم.

الان شد، بببینین الان اون خط و که من تریم میکنم یه تیکه ازش میره ولی کامل تریم نمیشه!!!! نمیدونم چش شده این اعصابمو خورد کرده.:w000:

attachment.php?attachmentid=166&d=1339263271&thumb=1

عکستون معلوم نیست !

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

عهههه؛این چرا اینجوری شده :ws3:؛ خطتو پیوسته کشیدی؟ شاید تو حالت top خط نمیکشی اینطوریه :ws52:

تازگیا مثل اینکه این نرم افزارا بازیشون گرفته؛ منم تو مکس خطام معلوم نمیشدن بعد کلی دستکاریش کردم بازم مخفی بودن؛ یه خط کشیدم روشون همشون برگشتن w58.gif

لینک به دیدگاه
عهههه؛این چرا اینجوری شده :ws3:؛ خطتو پیوسته کشیدی؟ شاید تو حالت top خط نمیکشی اینطوریه :ws52:

تازگیا مثل اینکه این نرم افزارا بازیشون گرفته؛ منم تو مکس خطام معلوم نمیشدن بعد کلی دستکاریش کردم بازم مخفی بودن؛ یه خط کشیدم روشون همشون برگشتن :w58:

آره خطم پیوستس، اینم نزدیکه تحویل پروژها بازیش گرفته منو عصبی کنه:banel_smiley_4:

مرسی از شما.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
منم یه سوال دارم :

من میخوام پلانمو که مقیاسش 100هست رو pdfکنم منتها میخوام که مقیاسش 500 بشه

اونوقت تو قسمت scaleچی بنویسم ؟

عزیزم من کار 1:500 که داشتم میخواستم به 1:100 تبدیلش کنم اوومدم یه 2 برابر، یه 2 برابر و یه 2.5 برابر زدم اندازم درست شد....ینی 1:100 شد.میتونی عکس این عمل رو انجام بدی 1:500 بشه:a030:

لینک به دیدگاه
منم یه سوال دارم :

من میخوام پلانمو که مقیاسش 100هست رو pdfکنم منتها میخوام که مقیاسش 500 بشه

اونوقت تو قسمت scaleچی بنویسم ؟

باید عدد 0/2 رو بزنی تینا جونم :a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
آخه دوتا جای خالی هست دومی رو2 بنویسم ؟اولی رو چی؟

روی scale کلیک کن بعد شکل رو انتخاب کن و یه جا توی صفحه کلیک کن , بعد از اون یه کادر ظاهر میشه که باید توی کادر عدد 0/2 رو بزنی و اینتر کنی اینجوری مقیاس به 1/500 تغییر پیدا میکنه عزیزم :w16:

b25dddq30jpsyvuru5a.jpg

لینک به دیدگاه

آها من فکر کردم خود scale رو میگی :whistle:

من همیشه توی صفحه مقیاس رو تغییر میدم و توی قسمت unite عدد 0/1 رو مینویسم و پلات میگیرم .

ولی اگر مقیاس رو هم توی صفحه نخوای تغییر بدی توی کادر دوم 0/5 رو بنویس , کادر اول لازم نیست تغییر بدی فقط باید روی mm باشه :a030:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
آها من فکر کردم خود scale رو میگی :whistle:

من همیشه توی صفحه مقیاس رو تغییر میدم و توی قسمت unite عدد 0/1 رو مینویسم و پلات میگیرم .

ولی اگر مقیاس رو هم توی صفحه نخوای تغییر بدی توی کادر دوم 0/5 رو بنویس , کادر اول لازم نیست تغییر بدی فقط باید روی mm باشه :a030:

باشه حتما امتحانش میکنم خیلی ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
سلام بچه ها

اینجا کسی نحوه محاسبه ممان اینرسی توی کد رو میدونه؟

(الان میگن ممان اینرسی چی هست اصن؟:whistle:)

مقطع مورد نظرت را با Region به سطح تبدیل کن سپس مشخصات مقطع را از طریق منوی زیر پیدا کنید

Tools.........>inquiry.........Region/Mass Properties

لینک به دیدگاه

من دو تا مشکل دارم تو کد

یکی اینکه وقتی اندازه هام و به سانتی متر میده به جای متر! هرچی تو dimention style و setting تغییرات میدم تغییری نمیکنه!

دوم مشکل فونت هستش یه فایلی دارم که وقتی بازش میکنم فونتاش درسته ولی وقتی تغییری تو حروف میدم

حرف جدید و به هم میریزه !با فونتای دیگه هم مینویسم دوتا حالت به وجود میاد یا کلا از اول به هم ریخته مینویسه

یا تو صفحه کد درسته وقتی پی دی اف میکنم فونتش به هم میریزه ...تو preview فونتارو درست نشون میده ولی

سیو که میکنم فونتش و به هم ریخته سو میکنه!

فونت دانلود کردم ،ریکارم کردم ولی جواب نداد!

لینک به دیدگاه
من دو تا مشکل دارم تو کد

یکی اینکه وقتی اندازه هام و به سانتی متر میده به جای متر! هرچی تو dimention style و setting تغییرات میدم تغییری نمیکنه!

دوم مشکل فونت هستش یه فایلی دارم که وقتی بازش میکنم فونتاش درسته ولی وقتی تغییری تو حروف میدم

حرف جدید و به هم میریزه !با فونتای دیگه هم مینویسم دوتا حالت به وجود میاد یا کلا از اول به هم ریخته مینویسه

یا تو صفحه کد درسته وقتی پی دی اف میکنم فونتش به هم میریزه ...تو preview فونتارو درست نشون میده ولی

سیو که میکنم فونتش و به هم ریخته سو میکنه!

فونت دانلود کردم ،ریکارم کردم ولی جواب نداد!

برای تغییر مقیاس اندازه گذاری به مسیر زیر برید

dimention style>Modify> Primary Units>Measurement scale

.........

در مورد فونت که با ویرایش بهم میر یزه احتمالا با فونت کاتب نوشته شده چون همچین وضعیتی برای فونت کاتب پیش مییاد

برای فونت هم راه زیر را امتحان کنید شاید جواب داد

در پنجره پلات روی propertice در پنجره باز شده تب.... Device and

بخش graphics

trure type text...

گزینه true type as graphics را فعال کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...