رفتن به مطلب

تا این سن از خودت راضی هستی؟

ارسال های توصیه شده

بنام خدا

به دور از تزویر به دور از چاپلوسی تو وجود خودتون تا حالا فک کردید به خودتون از 20 چن نمره میدید؟اصلا از خودتون راضی هستید؟

لینک به دیدگاه

سوال جالبي بود....واقع بينانه ميگم

فك كنم الانا خيلي چيزا كم دارم....شايدم با نمره منفي زياد كه جرات ندارم بدم بابا پاي برگم امضا بزنه...از جايزه هم خبري نيست:whistle:....اما اين نمره تو ابعاد مختلف متفاوته ولي همين الان كلي ببينم صفر هم نمره زياديه برام ...

سعي ميكنم بهتر شه ولي:hanghead:

لینک به دیدگاه

اول اینکه باید معیار رو از معیارهای خارجی به داخلی شیف بدیم. هرچند میگن بهینه ترین حالت اکثرا، حالت بینابینی هست. دوم اینکه تعریف رضایت چیه؟ و اینکه من همیشه یک حسرت از گذشته دارم"چرا کم یاد گرفتم" اما اگر بخام برگردم و ب خودم نگاه کنم، خوب هر تصمیمی ک گرفتم، تبعاتی داشته ک ب عهده گرفتم. چرا شونه خالی کنم! من در لحظه از خودم راضی هستم و اختمالا a به خودم میدم. ک حدود 18-19 هست. اما هدف این تاپیک چیه؟ دنبال پیز خاصی هستید؟

لینک به دیدگاه

ممنون از دعوتتون...:icon_gol::icon_redface:

من در بیشتر مواقع...در مقابل فعل های انسانی...کیفی گرا هستم...تا کمی گرا....:icon_redface:

مثلا یک خصیصه از بی شمار اخلاقیات انسانی راستگویی هست...

مثلا میشه گفت...من از 20...نمره ی راستگویی م 2 هست؟!..:ws37:

متر و معیارش چیه؟! :ws52:

فرمول داره؟!:ws52:

قیاسه؟! :ws38:

شهوده؟! :ws52:

مَثَله؟!:ws38:

قابل راستی آزمایی هست؟!(عجب کلمه ی بین المللی گفتم:w02:..اینک شما رو به ادامه ی اخبار دعوت می کنم:whistle:)

بعد تو کارنامه همه ی خصیصه هام رو مثه این راستگویی بنویسم..جمع بزنم و بعد معدل بگیرم...

بگم مثلا قبول شدم...رفوزه شده ام برم شهریور بیام..hanghead.gif

یا اصلا تو شهریورم رد شدم! یا تک ماده کردم؟!:w02:

این پروسه شُدنی هست؟:ws38:

برای یک ادم کیفی گرایی در مسائل انسانی مثه منِ نوعی...عدد گذاشتن بر روی این اعمال غیر قابل اندازه گذاری به شکل عُرفی...سخت و ناممکن می اد...

می تونم بپرونم...ولی خوب پروندن خوب نیست....آنچه در پروندن هست :حاله!..

حالت خوب باشه..می گی ایکس...hapydancsmil.gif

حالت بد باشه می گی زِد...sigh.gif

در مجموع...من از راهی که در پیش گرفتم راضی هستم به صورت نسبی...چون احوالم با این راه خوبه...

ولی همچنان نگاهم رو به جلو هست...و فکر می کنم...راهی که شروع کردم...میوه اش چند پیچ بعدی هست...:icon_redface:

راه رو اگه درست بشناسی و واسش برنامه داشته باشی...

یک جایی که خاکی شد...یک جایی که باریک شد...

یک جایی چاله چوله شد...

راه کار داشته باشی...شرایط کمترین تاثیر گذاری رو می تونن در تو داشته باشن...نه کاملا بی تاثیر...ولی میتونن کم اثر بشن...:w16:(من هنوز اینجوری نشدم...تجربه می خواد)

.

.

.

پ.ن:یعنی می مُردییک عدد می گفتی سام!icon_razz.gif(:ws3:)

لینک به دیدگاه

یه نمره واحد نمیتونم به خودم بدم اما در کل از راهی که اومدم و جایگاهی که دارم که نتیجه عملکرد خودم هست تا حدودی راضی ام اما خب خیلی کارا کردم و اتفاق ها افتاده که باعث میشه میزان رضایت کیفی خودم از خودم کم بشه و بگم کاش این راه رو نمیرفتم کاش این اتفاق که خودم باعثش بودم نمی افتاد

لینک به دیدگاه

خیلی میتونستم بهتر باشم و با نمیدونم جوی که دارم مثال دست به هرچی میزنی خاکستر میشه نه اون شدت ولی لب دریا میرم باید با خودم یه ظرف آب ببرم نمیدونم باید چند بدهم به خودم:ws38:

شاید از اونی که میخواستم و نشدم و قرار هم نیست بشم 16

ولی سعی کردم با چیزی های که سر راهم قرار گرفته به راهم ادامه بدهم هرچند از هدف هام دورم چون دارند کلا راههای رسیدن بهشونو بلوک میکنند نمیدونم چرا به ما که میرسه همه چی شایعه میشه با نصف تلاشم و بر حسب موقعیتم 18 میدم به خودم .

حس روحی رو دارم که کسی نمیبینتش هرکار مثبتی که کنه و همه فکر میکنند خیلی بهش میرسند و کلا حس بدی هست.:hanghead:

لینک به دیدگاه
اول اینکه باید معیار رو از معیارهای خارجی به داخلی شیف بدیم. هرچند میگن بهینه ترین حالت اکثرا، حالت بینابینی هست. دوم اینکه تعریف رضایت چیه؟ و اینکه من همیشه یک حسرت از گذشته دارم"چرا کم یاد گرفتم" اما اگر بخام برگردم و ب خودم نگاه کنم، خوب هر تصمیمی ک گرفتم، تبعاتی داشته ک ب عهده گرفتم. چرا شونه خالی کنم! من در لحظه از خودم راضی هستم و اختمالا a به خودم میدم. ک حدود 18-19 هست. اما هدف این تاپیک چیه؟ دنبال پیز خاصی هستید؟

بله من دنبال چیزی خاصی هستم اینکه دوستانم چقد از خودشون رضایت دارن بهم کمک میکنه

لینک به دیدگاه
ممنون از دعوتتون...:icon_gol::icon_redface:

من در بیشتر مواقع...در مقابل فعل های انسانی...کیفی گرا هستم...تا کمی گرا....:icon_redface:

مثلا یک خصیصه از بی شمار اخلاقیات انسانی راستگویی هست...

مثلا میشه گفت...من از 20...نمره ی راستگویی م 2 هست؟!..:ws37:

متر و معیارش چیه؟! :ws52:

فرمول داره؟!:ws52:

قیاسه؟! :ws38:

شهوده؟! :ws52:

مَثَله؟!:ws38:

قابل راستی آزمایی هست؟!(عجب کلمه ی بین المللی گفتم:w02:..اینک شما رو به ادامه ی اخبار دعوت می کنم:whistle:)

بعد تو کارنامه همه ی خصیصه هام رو مثه این راستگویی بنویسم..جمع بزنم و بعد معدل بگیرم...

بگم مثلا قبول شدم...رفوزه شده ام برم شهریور بیام..hanghead.gif

یا اصلا تو شهریورم رد شدم! یا تک ماده کردم؟!:w02:

این پروسه شُدنی هست؟:ws38:

برای یک ادم کیفی گرایی در مسائل انسانی مثه منِ نوعی...عدد گذاشتن بر روی این اعمال غیر قابل اندازه گذاری به شکل عُرفی...سخت و ناممکن می اد...

می تونم بپرونم...ولی خوب پروندن خوب نیست....آنچه در پروندن هست :حاله!..

حالت خوب باشه..می گی ایکس...hapydancsmil.gif

حالت بد باشه می گی زِد...sigh.gif

در مجموع...من از راهی که در پیش گرفتم راضی هستم به صورت نسبی...چون احوالم با این راه خوبه...

ولی همچنان نگاهم رو به جلو هست...و فکر می کنم...راهی که شروع کردم...میوه اش چند پیچ بعدی هست...:icon_redface:

راه رو اگه درست بشناسی و واسش برنامه داشته باشی...

یک جایی که خاکی شد...یک جایی که باریک شد...

یک جایی چاله چوله شد...

راه کار داشته باشی...شرایط کمترین تاثیر گذاری رو می تونن در تو داشته باشن...نه کاملا بی تاثیر...ولی میتونن کم اثر بشن...:w16:(من هنوز اینجوری نشدم...تجربه می خواد)

.

.

.

پ.ن:یعنی می مُردییک عدد می گفتی سام!icon_razz.gif(:ws3:)

نه خوب توضیح دادید می دونم نمیشه یه عدد گفت کلی هستش ولی خب آدم ها ته دلشون با خودشون چند چند هستن این مهمه:whistle:

لینک به دیدگاه

من نمره م رو گفتم. صفر

در بهترین حالت صفر هستش البته از نظر من:|

شاید این سوال رو از نیوتن انیشتین و ... هم بپرسی میگن صفر:|

آدم حریص هستش در هر موردی هرچقدر که پیشرفت کنه باز قناعتی وجود نداره و باز دنبال پیشرفت هستش که اگر اینجوری نبود علم قدرت و کل زندگی یک جا به نهایتش میرسید و رشدی نمیکرد.

همین حریص بودن هستش که مارو به دنبال یادگیری و پیشرفت و افتخار سوق میده.

لینک به دیدگاه
من نمره م رو گفتم. صفر

در بهترین حالت صفر هستش البته از نظر من:|

شاید این سوال رو از نیوتن انیشتین و ... هم بپرسی میگن صفر:|

آدم حریص هستش در هر موردی هرچقدر که پیشرفت کنه باز قناعتی وجود نداره و باز دنبال پیشرفت هستش که اگر اینجوری نبود علم قدرت و کل زندگی یک جا به نهایتش میرسید و رشدی نمیکرد.

همین حریص بودن هستش که مارو به دنبال یادگیری و پیشرفت و افتخار سوق میده.

منظورم اینکه از تلاشتون، از خوب بودنتون، از کارهایی که کردید و نکردید ....تو دلتون به خودتون چی میگید؟

لینک به دیدگاه

درود فرواوان:icon_gol:

نمره رو باید بقیه بدن حالا هرچی هم میخوان بدن من کاری ندارم من همیشه کار خودمو میکنم :ws3:

حالا بی شوخی از خودم ناراضی نیستم چون تو کار خیلی تلاش میکنم اما امکانات، وضع اقتصادی و دغدغه های زندگی نابود میکنه ادمو و حس نارضایتی و شکست بوجود میاره:hanghead:

لینک به دیدگاه

والا انصافا نمیدونم چی بگم

شاید بعد دوباره پست بذارم

ولی اصلا نمیدونم چی بگم:ws52:

همه چی تو دنیا نسبیه

من حتی اگه به خودم نمره بدم باید نسبت به یه فرد دیگه بدم که در این صورت دست بالای دست بسیاره:ws37:

والا بهتر اینه که بقیه به آدم نمره بدن:hanghead:

چون بقیه راحت تر و منصفانه تر شما رو نسبت به یه فرد مشابهتون نقد میکنن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...