رفتن به مطلب

تا این سن از خودت راضی هستی؟

ارسال های توصیه شده

درود بر تنبل ها و زرنگ های کلاس نواندیشی

اون زمونها که کنکور میدادیم یادمه برای برآورد نمره و درصدمون همزمان سه تا عامل رو باهم در نظر میگرفتیم: پاسخ های اشتباه،سفید ها و پاسخ های صحیح، من در گذشته ام فراوان اشتباه و نزده دارم بطوریکه حتی صفر برام زیاده ولی اینم بود وزن و تاثیر جوابهای درست بیشتراز وزن اشتباهات تو محاسبات اعمال میشد مثلا یه درست با سه تا اشتباه برابری میکرد،حالا این درست ها در زندگی اگه در راستای هدف باشند بازهم وزنش بیشتر میشه،در گذشته تو چند برهه مبتلا به چند بیماری شدید و مشکلاتی چند شدم ولی به طرز باور نکردنی اصلا مسیرمو رها نکردم و ادامه دادم بطوریکه الان وقتی بهشون فکر میکنم ناخودآگاه خنده ام میگیره و بخاطرشون همه اشتباهات گذشته ام رو میبخشم و با افتخاربیست میدم به خودم :TAEL_SmileyCente:،شخصا با گوشت و پوستم اینو لمس کردم یه وقتهایی که ناامید میشی یا مشکلاتی آدم رو احاطه میکنه، راهتو که ادامه میدی به طور معجزه آسایی راهها باز میشه :w58:

و در نهایت یه بیست گنده هم به خدا میدم به قول شاعر:ز یزدان دان نه از ارکان که کوته دیدگی باشد...که خطی کز خرد خیزد تو آن را از بنان بینی،:ha5t4lmd53df3cpu2lq

تا اینجا اومدم بذا یه 20 تشویقی هم از کیسه خلیفه به استارتر موضوع بدم باشد که فردا که چله هست در کارهای خونه به مامانش کمک کنه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

روده درازی بنده رو عفو کنین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

:ws38:

رضایت مندی از هرچیزی که مد نظر آدم باشه شامل عوامل و فاکتورهای زیادی هست باید تک به تک بررسی بشه:ws37:

من به این سوالات خیلی فک کردم قبلا هم یه تاپیک تو این مضمون بود اسمش یادم نمیاد اما اونجا خیلی صریح تر جواب دادم ولی الان دس به عصا تر هستم

تو فعل حاضر میتونم بگم آره راه اومده رو میپسندم راضیم اما از چی؟اگه برگردم عقب چی میشه؟اگه با اطلاعات حال برگردم به یقین نمیتونم بگم که موفقتر یا راضی تر خواهم بود چون تجربه ثابت کرده تو اولینها موفقتر بودم ممکنه تجربه باعث بدتر شدن نتیجه ام بشه پیش زمینه همیشه هم خوب نیست(حالا نه تو هر چیزی)

این و پا و اون پا میکنم نمره ندم:ws3:نمیدونم الگار:5c6ipag2mnshmsf5ju3کم حقم نیست، متوسط کمه، اما زیاد هم برام زیادیه...امان از روزی که با درونت بجنگی:hanghead:

نمره نمیدم چون خیلی جاها از خودم راضی بودم بعضی جاها کم کار بودم بعضی جاها خیلی به خودم فشار اوردم ...

در همین حد بگم من خودمو راضی میکنم باید تا مرحله ی زیاد پیش برم...باید تا مرحله ی کمال سقف خودم پیش برم هنوز بهش نرسیدم

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی

صوفی نشود صافی تا درنکشد جامی :w16:

لینک به دیدگاه

مرسی بابت دعوت.

نمیتونم به خودم نمره بدم چون همه چی نسبیه.یه جاهایی یه سری تصمیمات و مشکلات رو طوری مدیریت کردم که باورم نمیشد روزی بتونم از عهدش بربیام.

یه جاهاییم با خودم که فکر میکنم میگم چرا اینجور عمل کردم و به خودم امتیاز منفی میدم.

ولی در کل با وجود تمام اشتباهاتم تا حدی از خودم راضیم.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

کدوم سن ؟؟؟ منکه سنی ندارم اول چل چله گیمه هنوزززز:whistle:

ای پنجاه پنجاه راضیم ولی ده سال از زندگیم هدر شده یعنی یک پنجمش و ناراضیم ازین دهه

لینک به دیدگاه
کدوم سن ؟؟؟ منکه سنی ندارم اول چل چله گیمه هنوزززز:whistle:

ای پنجاه پنجاه راضیم ولی ده سال از زندگیم هدر شده یعنی یک پنجمش و ناراضیم ازین دهه

منم میگم سن یه عدد مسخرست وشناسنامه هم یه کاغذپاره

سلام خوبی مهندس چه عجب یبار آنلاین شدی کجایی؟ چه خبر

لینک به دیدگاه
منم میگم سن یه عدد مسخرست وشناسنامه هم یه کاغذپاره

سلام خوبی مهندس چه عجب یبار آنلاین شدی کجایی؟ چه خبر

اره خوب اینونگی و نگیم چی بگیم:w58::ws3:

سلامتی اره نت مفتی گیر اوردم ان لاین شدم سلامتی شکر :ws28:

لینک به دیدگاه
اره خوب اینونگی و نگیم چی بگیم:w58::ws3:

سلامتی اره نت مفتی گیر اوردم ان لاین شدم سلامتی شکر :ws28:

آدم همیشه باید اعتماد بنفس داشته باشه ! سن چیه باورت میشه تا چندسال پیش نمی دونستم چندسالمه :ws28:

به ماهم بدنت مجانی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...