رفتن به مطلب

خوب باشیم...

ارسال های توصیه شده

آقای سام عزیز و محترم دیروز لطف بزرگی به من کردن برام لوگو طراحی کردن من از این تریبون از ایشون تشکر میکنم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:خدا بچه های انجمن سلامت نگه داره واقعا بهم کمک میکنن:a030::a030::a030::a030::a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عجب تاپیک خوبی افرین استارتر جان

من کلا ادم ناخن خشکیم تاحالا کور ایت منن خیر گورمیپ (ترجمه نداره خخخخ)

تو محیطم سعی میکنم بشنوم بیشتر یکم لوس بازی درمیارم

تا اونجا که بتونم درد دل میکنم میدونین ما مشکلات روحیمون از مشکلات مادیمون زیاد تره و یک روح مریضه که نای حرکت نداره و نمیتونه چرخ های زندگی رو به حرکت در بیاره

سعی کنیم با حرف زدن و گوش کردن در روابطمون اگه تونستیم خلا ها رو پر کنیم و اگه تونستیم لبخند رضایت رو بر لبان هم بیاریم .

عمرتون پر شکوفه های شادی و شادکامی

لینک به دیدگاه

تا اونجا که بتونم درد دل میکنم میدونین ما مشکلات روحیمون از مشکلات مادیمون زیاد تره و یک روح مریضه که نای حرکت نداره و نمیتونه چرخ های زندگی رو به حرکت در بیاره

سعی کنیم با حرف زدن و گوش کردن در روابطمون اگه تونستیم خلا ها رو پر کنیم و اگه تونستیم لبخند رضایت رو بر لبان هم بیاریم .

ترجمه با اجازه :سگ نابينا از من خير نديده درسته؟؟ :whistle:

لینک به دیدگاه

مرسى عموجان باباى فريماه شما مطمئنم فوق العاده هستيد حسم بهم ميگه:a030:

لینک به دیدگاه

من امروز به یه خانومه گفتم من فلاکس دارم چای خواستی بیا بردار

ایشونم لطف کردن نه یه لیوان 3 تا لیوان چای بردن فک کنم کار خوب محسوب میشه ولی خودم بدون چای موندم:sad0:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

من یادمه کارای خوب هم میکردم ولی الان هر چی فکر میکنم چیز خاصی یادم نمیاد sigh.gif

ی لحظه از خودم خجالت کشیدم چقدر کم بوده یا حتما مال خیلی وقت پیش بوده که یادم نمیاد 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

لینک به دیدگاه

یادم اومد :ws3:

بابابزرگم اینا ( البته الان چند سالیه فوت شدن ) همیشه نون فریز شده میخوردن ( خودشون نمیتونستن برن برا همین خالم اینا مثلا ی تعداد زیاد میخرید تو فریزر میذاشت تا ی مدت استفاده کنن)

بعد ما که رفتیم طرفای اونا خونه گرفتیم سه 4 سال واسشون نون گرم میبردم و کلی تشکر اینا تا اینکه ازونجا رفتیم بعد دوباره همون نون فریز شده میخوردن :ws3:

لینک به دیدگاه

اه چند لحظه پیش داشتم فكر میكردم من اینقدر از ادما متنفر شدم كه خوبی كردن و خوب موندن و بودن یادم رفته و قلبمو تنفر گرفته:ws3:

من جدیدا به هیچكس خوبی نكردم در واقع دیگه به مرحله خود آزاری رسیدم:w02:

لینک به دیدگاه

خب از اونجایی که دست من نمک نداره

تصمیم گرفتم دیگه کار خوب و خیر نکنم

یجاهایی کارخوب که میکنی میشه وظیفه ات و یه عده تمام نداشته و عقده هاشونو بصورت خیلی نرم و ملایم ازت میکشند و تمیز خر فرضت میکنند و سرت هم منت میذارند .

از آدمهایی که تو روت و حتی بعضیها جلوی بالا دستیهاشون ازت تعریف و تمجید میکنند ولی از اون طرف راه پیشرفتتو سد میکنند . اینها لیاقت خیر و خوبی کردن بهشون ندارند.

لینک به دیدگاه

خوبی فقط کمک به کسی نیست گاهی محبت وخوبی به خوودمان از بهترین خوبی ها است. جان من

آقا یه سوال رای دادن هم نوعی کارخوبه یارای ندادن کارخوبه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...