رفتن به مطلب

خوب باشیم...

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسي از تاپيك خوبت عزيزم

من شروع ميكنم با اجازه

دوستي نياز به يكسري فايل صوتي اموزشي داشت كه من داشتمشون

ازم خواست براش اپلودش كنم

كردم

نميدونم اين خوبي بود يا وظيفه بود

....

يه كار ديگه هم كردم كه خب ترجيح ميدم اينجا بيانش نكنم چون هنوز تا مرحله اخرش نرفتم :icon_redface:

لینک به دیدگاه
مرسي از تاپيك خوبت عزيزم

من شروع ميكنم با اجازه

دوستي نياز به يكسري فايل صوتي اموزشي داشت كه من داشتمشون

ازم خواست براش اپلودش كنم

كردم

نميدونم اين خوبي بود يا وظيفه بود

....

يه كار ديگه هم كردم كه خب ترجيح ميدم اينجا بيانش نكنم چون هنوز تا مرحله اخرش نرفتم :icon_redface:

مرسی عزیزم خوبی بزرگ کوچیک نداره همین که کارش راه افتاد یعنی یه دنیا منتظر بقیه کارهای خیرت هستم

لینک به دیدگاه

نمیدونم گفتنش درست یا نه ولی چون اون شخص اینجا نیست میگم:w16:

یه مرد متاهل بود قبل خواستگار دوستم بوده قبل عقد کردنش وقتی عقد کرد فهمید زنشو دوست نداره مدام به دوستم زنگ و... میزد

که من تورو میخوام و میخوام طلاق بگیرم با تو ازدواج کنم:vahidrk:

منم انقدر با دوستم حرف زدم تا قانع شد هرچی اون میگه حقیقت نداره چون وقتی به زنش خیانت کنه به تو هم خیانت میکنه:icon_razz:

بعد کلی حرف حرف حرف خانواده دوستم با پسره برخورد جدی کردن

و بعدش مامانش زنگ زد ازمن تشکر کرد که نزاشتم دخترش سمتش بره:ws3:

حالا این خوبی یا نه نمیدونم ولی بعد اون هی میگفت ممنون که جلومو گرفتی:whistle:

لینک به دیدگاه
نمیدونم گفتنش درست یا نه ولی چون اون شخص اینجا نیست میگم:w16:

یه مرد متاهل بود قبل خواستگار دوستم بوده قبل عقد کردنش وقتی عقد کرد فهمید زنشو دوست نداره مدام به دوستم زنگ و... میزد

که من تورو میخوام و میخوام طلاق بگیرم با تو ازدواج کنم:vahidrk:

منم انقدر با دوستم حرف زدم تا قانع شد هرچی اون میگه حقیقت نداره چون وقتی به زنش خیانت کنه به تو هم خیانت میکنه:icon_razz:

بعد کلی حرف حرف حرف خانواده دوستم با پسره برخورد جدی کردن

و بعدش مامانش زنگ زد ازمن تشکر کرد که نزاشتم دخترش سمتش بره:ws3:

حالا این خوبی یا نه نمیدونم ولی بعد اون هی میگفت ممنون که جلومو گرفتی:whistle:

عزیزم 100% خوبیه چون 2تا زندگی نجات دادی زندگی دوستت و زندگی اون خانوم رو شاید تلنگری باشه به اون آقا به خودش بیاد خیلی لطف کرید

لینک به دیدگاه

من کار خوب نمیکنم اصولاً چون ریا میشه استغفرررااااالله:w58::ws28:

یاد اسپم های قدیم افتادم گفتم بذار شروع تاپیکت یه اسپم کنم و همه اونای که تجربه ی این کار رو در قدیم داشتند رو بخندونم،همین کار در باطن میشه یه کار خوب یعنی خندوندن یه سری انسان بدون هیچ بهانه ای:a030:

با این کارم خواستم فقط بگم،، کار خوب انجام دادن حتماً هزینه و اینا نداره، فقط وجود میخواد.......:w16:

بعد از چند سال سکوتم بلاخره دستمون به تایپ رفت تو انجمن .:banel_smiley_4:

از همین جا به همه ی دوستان قدیمی که باهاشون خاطره ها دارم سلام عرض میکنم.:a030::icon_gol:

و برای همشون ارزوی خوشبختی دارم.

لینک به دیدگاه

من که منشا خوبی هستم

همین که منو دارین، خودش خیلیه

خدا منو فرستاد اینجا تا انسان‌ها طعم مهربانی و خوبی رو بچشن

خلاصه اینگه با تشکر از تاپیک خوبتون

اینکه بگم آخرین بار چه کار مفیدی انجام دادم، چیزی که بخواد به چشم خودم بیاد، این بود که در مسیر رفتن به خونه دوستم ( براش شلغم خریده بودم برم خونشون هم از تنهایی درش بیارم هم براش شلغم درست کنم چون سرما خورده بود )، بار یه پیرزنه رو براش حمل کردم، خرید کرده بود بیچاره، خسته بود، خیلی خسته

اما به صورت کلي، همیشه سعی می‌کنم لبخند به لب داشته باشم و با افرادی که می‌بینم و هرکه لایق هست البته، مهربون باشم و بهشون لبخند تحویل بدم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوس ندارم بگم این چیزارو:hanghead:حس خوبی بهم دس نمیده با بیانش احساس حقارت میکنم :ws37:

اما اینجا یه موقعیت خوبیه تا حرف دلمو بگم

بچه هایی که پستمو میخونید حتما بهش فکر کنید

کمک کردن خیلی وقتا پولی نیست اگر میتونید که قطعا وجود همه تون نیازه برای جامعه عضو جمعیت هایی مثل جمعیت اما علی (ع) شهرتون بشید

بی تفاوت از کنار بچه ها نگذرید من قسم میخورم حتی( یه ساعت وقت گذاشتن در طول یک هفته) خیلی از مشکلات مردم حاشیه نشین- بچه های کار- بچه های مریض و جوانان معتاد رو حل میکنه...

منتظر بزرگ شدن نباشیم که بزررگی کنیم...در حقیقت بزرگی به سن و سال نیست عمل آدماست که جایگاهشونو تعیین میکنه

اللهی که خوبی بشه صاحب خونه ی دلتون

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
من کار خوب نمیکنم اصولاً چون ریا میشه استغفرررااااالله:w58::ws28:

یاد اسپم های قدیم افتادم گفتم بذار شروع تاپیکت یه اسپم کنم و همه اونای که تجربه ی این کار رو در قدیم داشتند رو بخندونم،همین کار در باطن میشه یه کار خوب یعنی خندوندن یه سری انسان بدون هیچ بهانه ای:a030:

با این کارم خواستم فقط بگم،، کار خوب انجام دادن حتماً هزینه و اینا نداره، فقط وجود میخواد.......:w16:

بعد از چند سال سکوتم بلاخره دستمون به تایپ رفت تو انجمن .:banel_smiley_4:

از همین جا به همه ی دوستان قدیمی که باهاشون خاطره ها دارم سلام عرض میکنم.:a030::icon_gol:

و برای همشون ارزوی خوشبختی دارم.

خب اینکه بعد از مدتها نوشتید کار خوبی بود ...ممنونم که تشریف آوردید

لینک به دیدگاه
من که منشا خوبی هستم

همین که منو دارین، خودش خیلیه

خدا منو فرستاد اینجا تا انسان‌ها طعم مهربانی و خوبی رو بچشن

خلاصه اینگه با تشکر از تاپیک خوبتون

اینکه بگم آخرین بار چه کار مفیدی انجام دادم، چیزی که بخواد به چشم خودم بیاد، این بود که در مسیر رفتن به خونه دوستم ( براش شلغم خریده بودم برم خونشون هم از تنهایی درش بیارم هم براش شلغم درست کنم چون سرما خورده بود )، بار یه پیرزنه رو براش حمل کردم، خرید کرده بود بیچاره، خسته بود، خیلی خسته

اما به صورت کلي، همیشه سعی می‌کنم لبخند به لب داشته باشم و با افرادی که می‌بینم و هرکه لایق هست البته، مهربون باشم و بهشون لبخند تحویل بدم:icon_gol:

خیلی خوبه خوشحالی مردم خیلی مهمه دستتون درد نکنه:icon_gol:
لینک به دیدگاه
دوس ندارم بگم این چیزارو:hanghead:حس خوبی بهم دس نمیده با بیانش احساس حقارت میکنم :ws37:

اما اینجا یه موقعیت خوبیه تا حرف دلمو بگم

بچه هایی که پستمو میخونید حتما بهش فکر کنید

کمک کردن خیلی وقتا پولی نیست اگر میتونید که قطعا وجود همه تون نیازه برای جامعه عضو جمعیت هایی مثل جمعیت اما علی (ع) شهرتون بشید

بی تفاوت از کنار بچه ها نگذرید من قسم میخورم حتی( یه ساعت وقت گذاشتن در طول یک هفته) خیلی از مشکلات مردم حاشیه نشین- بچه های کار- بچه های مریض و جوانان معتاد رو حل میکنه...

منتظر بزرگ شدن نباشیم که بزررگی کنیم...در حقیقت بزرگی به سن و سال نیست عمل آدماست که جایگاهشونو تعیین میکنه

اللهی که خوبی بشه صاحب خونه ی دلتون

:icon_gol:

انصافا نظرت عالی بود فریماه جون..ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
به جمله "تو نیکی کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز" بیش از هر چیز دیگه ای تو دنیا ایمان دارم.

منم داشتم ولي بدجور به قول يارو گفتني روزگار زد تو برجكمون

الان فقط به خودم ميگم اگه تو اين لحظه توانايي انجام خوبي داري انجام بده

انجام دادي تموم شد رفت

اصلا دنبال اثر و فيدبك و بازگشت و اينا نيستم

لینک به دیدگاه

انجام دادي تموم شد رفت

عزیزم شاید همش جمع میشه یه جایی که خیلی نیاز داری به دادت برسه:w16:

لینک به دیدگاه

چ تاپیک نازی

من کارای خوب کوچولو موچولو زیاد میکنم

مثلاااا همین امروز به یه خانوم مهربونه پیر داشت کلی بار میبرد باخودش من تا دم در خونش رسوندمش...

یاهمیشه برا خانومای پیر در گرفتن پول از عابر بانک کمک میکنم

اونروزم تو مترو به یه خانوم جوون خندیدم.طبق روال همیشگیم.صبح زود بود.یهو منو ماچ کرد گفت روزمو بااین لبخندت زیبا کردی

.....

میگم نیان به عنوان بزرگترین خیر منو بدزدن یهو؟:ws3:

لینک به دیدگاه

اگر ببینم جایی توی مسیر پیاده رویم پرنده یا گربه‌ای هست، از یه سمت دیگه میرم تا چند لحظه بیشتر روی زمین آرامش داشته باشه :w16:

ضمناً حواسم به مورچه ها هم هست. به این ترتیب که معمولا تا جایی که میشه از مسیر خاکی، یا باغچه و ... عبور نمی‌کنم. و توی پیاده روهایی که مسیر کم ترددی هستند بیشتر به جلوی پام نگاه می‌کنم. :ws3:

پ.ن: طبق حرف استارتر، قراره فقط به کارهای خوب خودمون یا اطرافیانمون اشاره کنیم.

و مطمئناً به خاطر این کارها نمیشه و نباید درباره شخصیت همدیگه قضاوت کنیم.:ws51::icon_gol: پس کسی این کارها رو بحساب تعریف از خود نگذاره :th_scratchhead:

لینک به دیدگاه

نمیشه اسمشو خوبی یا هر چیزی گذاشت

ولی هر وقت احساس کنم کسی تو کارهای مخصوصا عابر بانکی یا مسیری مشکل داره سعی میکنم به بهترین نحو ممکنه بهش کمک کنم. برای زن و مرد یا جوون و پیر هم نداره.

کلا الان یه مدتی هست برای کارهای دفتر هلال شهرمون میرم کمک و سعی کردم یه خط اصولی برای پیشبرد کارهام داشته باشم که هر وقت به اطلاعاتی نیاز دارند سریع بهش دسترسی پیدا کنند که با چند نفری که در کنارشون همکاری میکنم هر لحظه برام دعای خبر میکنند.

بصورت ضرب العجلی توی یه اثاث کشی یا اسباب کشی کمک داداشم کردم که سریع در عرض یه روز ساکن شدند و کلی خیالشون راحت شد. و صد البته افتخار همسایگی بهمون دادند و ما رو هم خوشحال کردند.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

انجام دادي تموم شد رفت

ا

منم با سارا افشار شدید موافقم

هیچ وقت دنبال این نیستم که یه فیدبک داشته باشه یجایی، همین که حس لذت بخش و رضایت‌بخشی بهم دست بده راضی هستم از این موضوع

هرچند کارهایی هم که می‌کنم انقد کوچک هستن که قابل گفتن نیست، ولی حداقل ازش راضی هستم

در مقابل کار اشتباه هم واسادن یکی از کاراییه که دوست دارم و همیشه انجام می‌دم و با صدای بلند اعتراض می‌کنم! و همیشه برام جای تعجب داره چرا سایر افراد در قبال زرنگ بازی دیگران سکوت می‌کنن و فقط سرشون رو تکون می‌دن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...