رفتن به مطلب

چندگفتگو در مورد ازدواج نكردن دختران و پسران

ارسال های توصیه شده

نمیدونم چقد درسته ولی فک میکنم برای یه سری دخترا ازدواج شده یه کابوس که واردش بشی کابوس نگه داشتن زندگیت میشه خوره و واردش نشی خیلی چیزای دیگه مصیبت شده کلا خدا خودش کمک کنه و جلو راه هر دختری که میفهمه وفاداری و زندگی مشترک یعنی چه یه انسان واقعی بزاره:sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh::sigh:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اشتباه نشه اقا سجاد وقتي ما فمينيست ها ميگيم برابري منظورمون برابري حقوقيست

يعني از منظر علم حقوق

علمي كه از بعد از قرون وسطي و اگه اشتباه نكنم قرن هجده نوزده شكل گرفت

اين چيزي كه مذهبي ها و اخوندا ميگن عدالت اصلا بين دو مرد هم قابل اجرا نيس چه برسه به بين زن و مرد

اخوندا شريعت رو در مقابل علم حقوق قرار ميدن

وختي ميگيم برابري حقوق زن و مرد

يعني اگه تو به عنوان مرد حق تحصيل داري زن هم همين حق رو داره

اگه ميخواي در مورد حق طلاق و مهريه و نفقه صحبت كني

منظور اين نيس كه قانونگذار حق طلاق رو از رو دوش مرد برداره بزاره رو دوش زن (كاري كه متاسفانه به صورت توافقي بين زن و مرد قبل عقد صورت ميگيره )

بلكه اساسا حق طلاق در قرن بيست و يكم وقتي كه هم زن و هم مرد دارند به يك ميزان براي زندگي فردي اجتماعي ، اقتصاد فردي ، اجتماعي تلاش مي كنن يه حق نيس بلكه يه ناحقه

اینا ک ابتدایی! تحصیل و رای و نمیدونم رانندگی ه. نبودش دیگه بیشتر شبیه "وحشی گری" می مونه تا "حق" و عدالت.

واقعا خنده داره.هرچند هنوز هم هست البته!

واقعا شما "فمنیست" هستی؟! :w58:

خطای منطقی داره!:ws52: حدس اولیه من اینکه"من نوعی" رو گفتید.

من حرفم اینکه انسانها گروهی زندگی میکنن. نه مردها ن زن ها ب تنهایی (در اشل اجتماعی) قابلی زندگی کردن ندارن. هست. ی سری میگن "امازون"

ی سری اسمهای دیگه. شهر مردها. شهر زنها. الان دیگه حتی مشکلات بچه دنیا اوردن هم حل شده.

اما تا کی؟ باید قول کنیم. خیلی از این خط کشی ها بی خوده. ب واسطه "قدرت طلبی ه"

بزا ی مثال بزنم. ( البته این یک تشبیه هست. و وجه شبه در این مثال تنها "محتواست" بنابر این بسط دادن وجه های دیگه این مثال نوعی "مغالطه" محسوب میشه):

واقعیت اینکه مردها، شرورتر بودن در طی تاریخ.

این شده ک الان مثلا مترو جدا ست. اما ی زن می تونه بیاد مترو مردها و بشینه اما ی مرد نمیتونه بره مترو زن ها!

خوب اگر برابری حقوقی باشه، باید بتونه! اما اگر "عدالت" باشه. بنا ب همون دلیل تاریخی به کمک استدلال استقرایی، مشخصه ک "دفع ضرر محتمل تر" هستش.

من هنوز تاکید میکنم بر لزوم ب کارگیری "کلمه مناسب"

"عدالت"

این عدالت هم عدالت اسلامی یا حداقل اونچه ک ب اسم عدالت اسلامی معروف شده نیست. نیاز هست ی عده جامعه شناس، روانشناس و حتی عصب شناس، کارگروه بزارن و در این حوزه تعریفش کنن.

لینک به دیدگاه

ازدواج !

یک درد جدیده که گاهی باعث میشه بقیه دردهات یادت بره !

شاید نوع سفیدش دردش کمتره :ws28:

نمیدونم شاید بعدا فکرم راجع به ازدواج تغییر کنه

(( کاش یکبار وقت داشتم میرفتم از 2009 تا الان تمام پست های مجازی ام رو میخوندم تا ببینم افکار چه سیری داشته))

لینک به دیدگاه

یک چیز دیگه !

به نظر درصد قابل توجهی از افراد تمایلی به ازدواج ندارن تو اجتماع ما ! و اگر فشار ها نبود هیچوقت ازدواج نمیکردن

من تو خوابگاهی زندگی میکنم که از 22 تا 40 ساله آدم توش هست ! مجرد و متاهل !

متاهل ها اکثرا ناله میکنند!

مجرد ها هم اگر تمایلی به ازدواج دارند بیشتر فشار جنسیه ! رک بگم اکثرا همینه !

یک ربع ارضا بشن تا یک هفته به ازدواج فکر نمیکنند!

لینک به دیدگاه
اینا ک ابتدایی! تحصیل و رای و نمیدونم رانندگی ه. نبودش دیگه بیشتر شبیه "وحشی گری" می مونه تا "حق" و عدالت.

واقعا خنده داره.هرچند هنوز هم هست البته!

واقعا شما "فمنیست" هستی؟! :w58:

خطای منطقی داره!:ws52: حدس اولیه من اینکه"من نوعی" رو گفتید.

من حرفم اینکه انسانها گروهی زندگی میکنن. نه مردها ن زن ها ب تنهایی (در اشل اجتماعی) قابلی زندگی کردن ندارن. هست. ی سری میگن "امازون"

ی سری اسمهای دیگه. شهر مردها. شهر زنها. الان دیگه حتی مشکلات بچه دنیا اوردن هم حل شده.

اما تا کی؟ باید قول کنیم. خیلی از این خط کشی ها بی خوده. ب واسطه "قدرت طلبی ه"

بزا ی مثال بزنم. ( البته این یک تشبیه هست. و وجه شبه در این مثال تنها "محتواست" بنابر این بسط دادن وجه های دیگه این مثال نوعی "مغالطه" محسوب میشه):

واقعیت اینکه مردها، شرورتر بودن در طی تاریخ.

این شده ک الان مثلا مترو جدا ست. اما ی زن می تونه بیاد مترو مردها و بشینه اما ی مرد نمیتونه بره مترو زن ها!

خوب اگر برابری حقوقی باشه، باید بتونه! اما اگر "عدالت" باشه. بنا ب همون دلیل تاریخی به کمک استدلال استقرایی، مشخصه ک "دفع ضرر محتمل تر" هستش.

من هنوز تاکید میکنم بر لزوم ب کارگیری "کلمه مناسب"

"عدالت"

این عدالت هم عدالت اسلامی یا حداقل اونچه ک ب اسم عدالت اسلامی معروف شده نیست. نیاز هست ی عده جامعه شناس، روانشناس و حتی عصب شناس، کارگروه بزارن و در این حوزه تعریفش کنن.

اقا سجاد الان از هر كسي چه دختر چه پسر بپرسي نيتش از ازدواج همين چيزاي خوبي هس كه شما ميگيد

ولي به قول خودتون عمل كردن بهش سخته

به قول اهل فني قدرت از تختخواب زن و شوهر برميخيزد كه كي بايد به حرف كي گوش بدهد :icon_pf (34):

نه من اون فمينيسمي كه حكومت تو ذهن اكثر مردم ايجاد كرده نيستم

شايد بهتر بود بگم من برابري خواه از نظر حقوقي هستم :w16:

لینک به دیدگاه
ازدواج !

یک درد جدیده که گاهی باعث میشه بقیه دردهات یادت بره !

شاید نوع سفیدش دردش کمتره :ws28:

نمیدونم شاید بعدا فکرم راجع به ازدواج تغییر کنه

(( کاش یکبار وقت داشتم میرفتم از 2009 تا الان تمام پست های مجازی ام رو میخوندم تا ببینم افکار چه سیری داشته))

ازدواج سفيد رو خيلي اقايون ديدم بشدت ازش استقبال مي كنن

اما توي كشور ما با اين قوانين ناقص و توحشي و تلقي جنس دومي زن

دختر خانومي بياد با مردي همين جوري هم سقف بشود دل شيري دارد

:whistle:

لینک به دیدگاه
یک چیز دیگه !

به نظر درصد قابل توجهی از افراد تمایلی به ازدواج ندارن تو اجتماع ما ! و اگر فشار ها نبود هیچوقت ازدواج نمیکردن

من تو خوابگاهی زندگی میکنم که از 22 تا 40 ساله آدم توش هست ! مجرد و متاهل !

متاهل ها اکثرا ناله میکنند!

مجرد ها هم اگر تمایلی به ازدواج دارند بیشتر فشار جنسیه ! رک بگم اکثرا همینه !

یک ربع ارضا بشن تا یک هفته به ازدواج فکر نمیکنند!

مرسي كه انقد رك و صادقانه حقيقت دنياي مردونه رو بيان كردي

قابل توجه دخترخانومايي كه فكر ميكنن مردي عاشق فقط خودشونه :w58:

لینک به دیدگاه
مرسي كه انقد رك و صادقانه حقيقت دنياي مردونه رو بيان كردي

قابل توجه دخترخانومايي كه فكر ميكنن مردي عاشق فقط خودشونه :w58:

خب ببین این 100 درصدی هم نیستا !

خیلی جای بحث داره

اما چند روزه من سر درد دارم ! حالم خوب باشه میام مو به مو قضیه رو آسیب شناسی میکنم

لینک به دیدگاه
اتفاقا ديشب با دوستي صحبت ميكردم

جان كلام اين بود

اگه ميخواي همسرت بهت وفادار بمونه همه جوره بهش برس ( همون حرفي كه اخوندا و مذهبي ها ميگن كه زن همه جوره بايد به شوهرش برسه )

پ.ن: ترس از دست دادن شوهر بدجوري افتاده به جون اين دوستم ، اونم ازدواجي كه تازه اول راهشه و اين دو در دوران نامزدي هستن واي به وقتي كه برن زير يه سقف

نه

نه

اين يه رابطه عادلانه دو طرفه نيس

هس؟

سارا خانوم این دوستتون ( وکلاْ افرادی با طرز فکر دوست شما) تا کی باید به خاطر ترس از دستت دادن و خدایی نکرده خیانت همسرشون مدام بهشون برسن؟

اگر این دوستتون 45 سالش شد و همسرشون هوس رابطه به یه دختر ۲۰ ساله کرد چی؟

چقدر به خودش برسه تا از یه دختره ۲۰ ساله جذابتر بشه؟

چقدر به خودش برسه تا از کل دخترای جامعه جذابتر به نظر برسه؟

میدونید اون استرس از دست دادن همسر چه بلایی سر زندگی اون دوستتون میاره؟

اگر الان از هم جدا نشن به نظرتون زمانی که یه پسر 8 ساله و یه دختر 3 ساله دارن میتونن به سادگی از هم جدا بشن؟

متاسفانه اگر بخوایم این طرز فکر رو قبول کنیم دچار مرضی میشیم که خیلی از خانومای جامعه ما الان دچارش شدن به اسم به خودشون رسیدن.

حجم بالای مصرف مواد آرایشی و عمل های زیبایی انقدر بالا رفته که در روزنامه های نه چندان مطرح اون سر دنیا هم دارن در موردش بحث میکنن.

البته یه نکته این که خلایق هرچه لایق. یعنی کسی که همچین دختری رو میپسنده و دختری که همچین پسری رو میپسنده مطمئناْ اگر جنسیتشون عوض میشد دقیقاْ شخصیت طرف مقابلشون رو داشتن.

مجازات همچین مردای بی شخصیت و لا ابالی و حیوونی همینه که بذاری بره با همون بدتر از خودش که میشینه زیرپای یه مرد متاهل زندگی کنه.

این رو هم در نظر بگیرید که اکثر مردهای جامعه ما الان مثل نامزد ایشون هستن متاسفانه.

یعنی هیچ تضمینی وجود نداره نفر بعدی بهتر از ایشون باشه.

یعنی یکی از بدترین شکست های آدم شکست تو ازدواجِ.

اصلاْ کار آسونی نیست.

اصلاْ ساده نیست.

ولی همونقدر که جدا شدن و اتمام یه رابطه ساده نیست موندن تو هر رابطه ای و حفظ اون هم چیز ساده ای نیست.

بعضی مواقع باید شکست رو علیرغم تمام تلخیش پذیرفت و اعتراف بکنیم به انتخاب اشتباهمون.

متاسفانه من بین دوستانم هم این قضیه رو خیلی میبینم.

انتخاب ها و زندگی های باری به هرجهت و ...

به شدت غیروفادار و غیر پایبند به زندگی هاشون و عهد و پیمانی که با همسرشون بستن.

یکی از دوستام ۲ روز بعد عروسیش اومد پیشم تو خیابون یه دختره رو دیده : اوفففف عجب .... !

بهش گفتم فلانی تو دو روزه ازدواج کردی! با یه قیافه حق به جانبی اخم هاش رفت تو هم.

یا دوستای متاهل و مجرد دیگه هم که دور همی های مختلفی با دخترای مختلف میذارن تو خونه یهو ۲-۳ روز با هم هستن تو خونه.

این رذالت اخلاقی واقعا بین اطرافیان من شاید از بین 20 نفر 18 نفرشون دچارش هستن.

البته باید قبول کنیم بین خانم ها هم خیلی رایج شده.

لینک به دیدگاه
سارا خانوم این دوستتون ( وکلاْ افرادی با طرز فکر دوست شما) تا کی باید به خاطر ترس از دستت دادن و خدایی نکرده خیانت همسرشون مدام بهشون برسن؟

اگر این دوستتون 45 سالش شد و همسرشون هوس رابطه به یه دختر ۲۰ ساله کرد چی؟

چقدر به خودش برسه تا از یه دختره ۲۰ ساله جذابتر بشه؟

چقدر به خودش برسه تا از کل دخترای جامعه جذابتر به نظر برسه؟

میدونید اون استرس از دست دادن همسر چه بلایی سر زندگی اون دوستتون میاره؟

اگر الان از هم جدا نشن به نظرتون زمانی که یه پسر 8 ساله و یه دختر 3 ساله دارن میتونن به سادگی از هم جدا بشن؟

متاسفانه اگر بخوایم این طرز فکر رو قبول کنیم دچار مرضی میشیم که خیلی از خانومای جامعه ما الان دچارش شدن به اسم به خودشون رسیدن.

حجم بالای مصرف مواد آرایشی و عمل های زیبایی انقدر بالا رفته که در روزنامه های نه چندان مطرح اون سر دنیا هم دارن در موردش بحث میکنن.

البته یه نکته این که خلایق هرچه لایق. یعنی کسی که همچین دختری رو میپسنده و دختری که همچین پسری رو میپسنده مطمئناْ اگر جنسیتشون عوض میشد دقیقاْ شخصیت طرف مقابلشون رو داشتن.

مجازات همچین مردای بی شخصیت و لا ابالی و حیوونی همینه که بذاری بره با همون بدتر از خودش که میشینه زیرپای یه مرد متاهل زندگی کنه.

این رو هم در نظر بگیرید که اکثر مردهای جامعه ما الان مثل نامزد ایشون هستن متاسفانه.

یعنی هیچ تضمینی وجود نداره نفر بعدی بهتر از ایشون باشه.

یعنی یکی از بدترین شکست های آدم شکست تو ازدواجِ.

اصلاْ کار آسونی نیست.

اصلاْ ساده نیست.

ولی همونقدر که جدا شدن و اتمام یه رابطه ساده نیست موندن تو هر رابطه ای و حفظ اون هم چیز ساده ای نیست.

بعضی مواقع باید شکست رو علیرغم تمام تلخیش پذیرفت و اعتراف بکنیم به انتخاب اشتباهمون.

متاسفانه من بین دوستانم هم این قضیه رو خیلی میبینم.

انتخاب ها و زندگی های باری به هرجهت و ...

به شدت غیروفادار و غیر پایبند به زندگی هاشون و عهد و پیمانی که با همسرشون بستن.

یکی از دوستام ۲ روز بعد عروسیش اومد پیشم تو خیابون یه دختره رو دیده : اوفففف عجب .... !

بهش گفتم فلانی تو دو روزه ازدواج کردی! با یه قیافه حق به جانبی اخم هاش رفت تو هم.

یا دوستای متاهل و مجرد دیگه هم که دور همی های مختلفی با دخترای مختلف میذارن تو خونه یهو ۲-۳ روز با هم هستن تو خونه.

این رذالت اخلاقی واقعا بین اطرافیان من شاید از بین 20 نفر 18 نفرشون دچارش هستن.

البته باید قبول کنیم بین خانم ها هم خیلی رایج شده.

حرفتون رو پنجاه -پنجاه قبول دارم

اين دوست من تازه پنج شيش ماهه زندگي رسمي و مشتركش رو شروع كرده

هنوز راههايي براي تلاش براي سرپا نگهداشتن زندگيش وجود داره (راهكارهايي هم كه ازمن به عنوان دوست خواسته همش در جهت نگداشتن اين رابطه هس )

من برعكس شما معتقد نيستم با اولين مشكلي پايه هاي يه زندگي مشترك رو خراب كرد

با توجه به اينكه تصوير خيلي ناجوري از زن طلاق گرفته تو ذهن جمعي اين ملت و حكومت هس

اما اينكه هم زنها و هم مردهاي ما تنوع طلب و بي اخلاق شده اند رو قبول دارم

لینک به دیدگاه
خب ببین این 100 درصدی هم نیستا !

خیلی جای بحث داره

اما چند روزه من سر درد دارم ! حالم خوب باشه میام مو به مو قضیه رو آسیب شناسی میکنم

منتظرم

اميدوارم زودتر سردردتون خوب بشه و براي هميشه از شرشون خلاص بشيد :a030:

لینک به دیدگاه

درود

هرچی رو به جلو میریم بدتر میشه بهتر نمیشه

این شبکه های مجازی که همه الوده اون شدیم بنیان خانواده رو هدف رفته خیلی از خیانت ها هم از همینا شروع میشه اینیستا... تلگرام.... جوونای ما رو تنوع طلب کرده دیگه کسی تن به ازدواج و تشکیل خانواده نمیده اگرم بده خیلی توقعش رفته بالا چون توی این شبکه ها چیزایی رو دیده که میخواد زندگیش هم اونجوری باشه طرز فکرش عوض شده سخت پسند شده .....سوای اینکه مشکلات روحی و روانی هم ایجاد میکنه وقت جوونا رو تلف میکنه منزوی میشن....

لینک به دیدگاه
درود

هرچی رو به جلو میریم بدتر میشه بهتر نمیشه

این شبکه های مجازی که همه الوده اون شدیم بنیان خانواده رو هدف رفته خیلی از خیانت ها هم از همینا شروع میشه اینیستا... تلگرام.... جوونای ما رو تنوع طلب کرده دیگه کسی تن به ازدواج و تشکیل خانواده نمیده اگرم بده خیلی توقعش رفته بالا چون توی این شبکه ها چیزایی رو دیده که میخواد زندگیش هم اونجوری باشه طرز فکرش عوض شده سخت پسند شده .....سوای اینکه مشکلات روحی و روانی هم ایجاد میکنه وقت جوونا رو تلف میکنه منزوی میشن....

من 3میلیون درصد موافقم :a030:

لینک به دیدگاه

این تنوع طلبی ، بعدش فردگرایی منفی ، همه اینا ریشه تاریخی داره

رسانه ها به نوبت خود ت این مسله دخیلند باید خودمون رو دخیل بدونیم چه کارا کردیم وضعیت امروز جامعه متلاشی دادن نهاد خانواده هس

لینک به دیدگاه
حرفتون رو پنجاه -پنجاه قبول دارم

اين دوست من تازه پنج شيش ماهه زندگي رسمي و مشتركش رو شروع كرده

هنوز راههايي براي تلاش براي سرپا نگهداشتن زندگيش وجود داره (راهكارهايي هم كه ازمن به عنوان دوست خواسته همش در جهت نگداشتن اين رابطه هس )

من برعكس شما معتقد نيستم با اولين مشكلي پايه هاي يه زندگي مشترك رو خراب كرد

با توجه به اينكه تصوير خيلي ناجوري از زن طلاق گرفته تو ذهن جمعي اين ملت و حكومت هس

اما اينكه هم زنها و هم مردهاي ما تنوع طلب و بي اخلاق شده اند رو قبول دارم

این نگاه منطقی شما به عواقب بعد از طلاق برای خانم های جامعه ما قابل تحسینه.

متاسفانه بعضی از خانم ها حالا شاید به دلیل تصورات اشتباه فمینیستی که دیگه گذشت اون دوران قدیم و ... یا تحت تاثیر حرف های قشنگ مجری های شبکه من و تو تو میزگردهاشون که در لندن زندگی میکنن! خیلی راحت به سمت طلاق میرن.

متاسفانه باید پذیرفت که بیشتر مردهایی که صفحات فیک نسرین ستوده و تهمینه میلانی رو تو فیس بوک لایک کردن هم وقتی میفهمن طرفشون یه خانم مطلقه هست پیش خودشون فکر و خیال میکنن.

یعنی این ها رو از تجربیات شخصی خودم تو آقایون دور و اطرافم که اکثراْ‌تحصیل کرده هم هستن میگم.

اما من نگفتم با اولین مشکل همه چی تموم بشه.

من انتقادم به راه کار به خودش برسه برای خانم ها بود که مطمئن باشید نه تنها جواب نمیده بلکه اون خام رو وارد یه سیاهچاله بی انتهای رقابتی با بقیه خانم های جامعه مینداره که نتیجه اش فاجعه باره.

راجع به اینکه چی به سر اون خانم میاد که ترس از دست دادن همسرش رو داره چیزی نمیگم که قطعا خودتون به عنوان یه خانم بهتر میتونید درک کنید.

البته باز هم میگم دختری که طرز فکرش اینه که برای خوشبخت شدن باید اجازه داد یه مرد تو زندگی فریبت بده اتفاقاْ با مردهای مورد بحث خیلی راحت زندگی میکنن و خوشحال هم خواهند بود. نمونه اش هم تعداد خانم های این مدلی تو جامعه است. این خانم ها دقیقا افرادی هستن که اگر مرد به دنیا میومدن قطعاْ یکی مثل همسرانشون میشدن که معتقد هستن برای خوشبخت کردن همسرت باید اون رو فریب بدی!

فقط میخوام بگم هر زندگی ارزش حفظ کردن نداره.

100 برابر شاید 1000 برابر این تلاش رو باید قبلش بکنی که شریک مورد پسندت رو پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

متاسفانه مشکل اینه که استقلال مالی ندارند ، جامعه به عنوان ابزار ،دکور بهش نگاه می کنه کار هایی که زنان توش کار می کنن به عنوان جذب مشتری هس.از مغازه که به عنوان یه همکار ودر جا های دیگه به عنوان منشی کار میکنه

مشکل جامعه اینه از مرد ها هیولا ساختیم در حالی که مرد ها به عنوان نقش مناسب خودش باشه ت جامعه ما ایفا نمی کنه

لینک به دیدگاه
عجب مقاله خوبی بود ، آفرین :w16:

زنان که استقلال مالی به دست بیارن از سلطه مرد و مردسالاری رهایی پیدا می کنند:w16::a030:

الزاماْ اینطور نیست.

یعنی استقلال مالی واقعاْ‌ همه چیز نیست.

این مطلب رو بخونید جالبه.

زندگی روزانه چند خانم و بعضی ها متاهل و دارای فرزند.

میبینید که اتفاقا زندگی راحتی ندارن همه اشون.

در واقع من خودم وقتی خوندم و یه جورایی تعجب کردم و حالا نمیدونم اسمش رو بذارم دلسوزی یا چیز دیگه.

بعضیاشون شاید در طول شبانه روز ۵ ساعت هم وقت خواب و استراحت ندارن و مدام در حال سرویس دادن به خانواده هستن.

این زندگی خانم های معمولی جامعه ما نیستا. زندگی خانم هایی هست که بی بی سی فارسی میخونن و گوش میکنن و تو فراخوانش کمک کردن.

یعنی تو زندگی خانم های عادی اوضاع فکر میکنم خیلی بدتر باشه.

یعنی تو هرجای دنیا من فکر میکنم اینطوری باشه.

خانمی که ازدواج میکنه خیلی بیشتر از همسرش خودش رو متعهد به کمک به خانواده میدونه.

این مطلب دوم رو هم بعدش بخونید در نفی این قضیه که الزاماْ‌خانم ها نباید انقدر به تربیت بچه ها و زندگیشون اهمیت بدن.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به نظر من ازدواج به سبک الان کاملا اشتباهه

شاید هر کس از ما به دلیل تنهایی روزی در تله ازدواج بیافته

سبک ایده آل به نظر من تغییر در ساختار خانواده است زندگی چند دوست در یه خانه است چیزی شبیه خانواده، که در این جمع هیچ رابطه جنسی وجود نداشته باشد و برای روابط جنسی دوستی از جنس مخالف وجود داشته باشد که ربطی به این چند نفر نداشته باشد

البته چنین جمعی محال است به این دلیل که متاسفانه خانواده های عادی فاصله ی زیادی تا نابودی کامل دارند خیلی از مواقع ممکن است به دلیل تنهایی دو نفر از این جمع رابطه جنسی برقرار کنند و اینکه این چند دوست پیدا کردن که به مشکل نخورن بسیار سخته

ولی از مهمترین مزایای این خانواده ها اولین موضوع از بین رفتن ارث بری و حل مشکل تضاد طبقاتی دومین موضوع احتمال از بین رفتن خانواده به دلیل نبودن مسائل جنسی کمتر خواهد شد در نتیجه موضوع خیانت در خانواده به کل از بین خواهد رفت سومین موضوع روایط با افراد خارج از خانواده برای رفع نیاز جنسی از عمق کمتری برخوردار خواهد بود در نتیجه جدا شدن ها در صورت نارضایتی آسان تر خواهد شد

لینک به دیدگاه

موضوع دیگر هم در جامعه ایران با گذر این همه سال باری بعضی ها هنوز مسئله است اینکه برقراری رابطه جنسی به نفع مرد و به ضرر زن هست که زنان مبتنی بر این موضوع حق خود می دانند، که مردان با پرداخت بهای زنان به این رابطه برسند. به نوعی ازدواج، فاحشه گری بلند مدت خواهد شد. که در مقابل پول، حق انحصاری رابطه خود را می فروشند:ws28: ولی فاحشه ها به صورت خرده فروشی عمل می کنن:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...