رفتن به مطلب

سال 94 چطور بود؟

ارسال های توصیه شده

سال خوبی بود.

فاینالی پایان نامه رو تموم کردم.:ws3:

کارشناسی به خوبی و خوشی به خاطرات پیوست :)

چند تا فرصت و تجربه کاری به دست آوردم.

این مدت خیلی خوب و با علاقه برای ارشد خوندم و از این بابت از خودم راضیم. نتیجه اش هم چندان مهم نیست. مهم این حس رضایت از خوده.

کلا هم به نسبت پارسال خیلی تغییر کردم و اون بی‌تفاوتی و بی‌انگیزگی که بعضا بود از بین رفته.:icon_redface:

تو مقیاس بزرگتر و برای کل کشور هم فکر میکنم در کل سال خوبی بود.( به خصوص نیمه‌ی دوم سال). امید به دلهای مردم برگشته و احساس میکنم شرایط بعد از حدود ۶ سال (و یا بیشتر) ناامیدی کم کم داره رو به بهبود میره. انشالله.

لینک به دیدگاه

خیلی اتفاقا افتاد خیلی زیاد, چیزایی که حتی فکرشم نمیکردم سال پر هیجان و پر تنشی بود

کارشناسی رو تموم کردم ارشد قبول شدم راه جدیدی برا آینده ام پیدا کردم تجربه های جدیدی رو دارم کسب میکنم

شخصیتم کاملتر از گذشته شد دوتا از عیبهامو درست کردم

سال سختی بود ارمغانش شد 4تا تار موی سفید:whistle:

تو خانوده ام اتفاقات خوبی افتاد زندگیم پر از آرامش بود باهمه ی سختیا

خوشحالم به معنای واقعی چون مقاومت کردم و محکم بودم

سال 95 سال منه به جان خودم :ws49:منتظر شروعشم:th_running1:

ایام اخر سال به کامتون شیرین باشه :girl_angel:

لینک به دیدگاه

راستش رو بگم برای من عالی بود. :4chsmu1:

اول از همه اینکه حال خودم و همه‌خانواده و کسانی که دوستشون دارم خوب بود :)

امسال همه دور هم بودیم، و واقعاً چی بهتر از این توی دنیا سراغ دارید ؟

بقول شاعر :

دو روز نوبت صحبت عزیز دار رهی

که هر که رفت از این ره دگر نمی آید

اما بعد، اتفاق‌های خوب زیاد دیگه‌ای هم داشتم.

باز سرآمد همه‌ی اینها این که دریچه‌ قلبم گشوده‌تر از همیشه بود!

به روی لبخند و محبت و دوستی. احساس شیرینِ دوست داشتن و دوست داشته شدن!

چند سال پیش، روزهایی رو داشتم که دلم می‌خواست دایره‌ی دوستی‌م رو محدود کنم، حوصله‌ی افزدون آدم جدید و رابطه‌ي تازه رو نداشتم.

از اینکه در دانشگاه مجبور به هم‌نشینی با بچه‌های کم سن و سال‌تر از خودم بودم خسته و دلگرفته می‌شدم، از اینکه دوستان دوران سابق دانشگاهم کنارم نبودند در دانشگاه احساس تنهایی می‌کردم.. اما یکی دو سال اخیر (و بخصوص امسال) همه رو دوست داشتم، و از طرف اون‌ها هم بی‌نهایت محبت و دوستی گرفتم.

امسال دوره‌ی هفت ساله‌ی کارشناسی من به پایان رسید!

بعد از چشیدن طعم تلخ شکست، سقوط، و تبعید به جایی دور، دوباره ایستادن و دوباره تلاش کردن، بازگشتن، و بهتر از همیشه بودن، فوق‌العاده احساس لذت بخشیه. و من شاید جزو معدود آدم‌های خوشبختی بودم که در این فرصت کوتاه زندگی امکان چشیدن تلخی طعم شکست رو بدست آوردم.

راستی!

امسال در خانواده‌ي ما اتفاق تازه‌ ای افتاده: هیجان حاصل از شنیدن صدای قدم بخت که آهسته آهسته داره به سراغ تنها خواهر من میاد :)

از تمام این‌ها که بگذریم، اینکه برای یک هدف شیرین در حال تلاش هستم، اینکه برای یک گام بلند در زندگی شخصی دارم خودم رو آماده می‌کنم، معنا‌بخش و شیرینه.

بعد از 5 سال برگشتن به انجمن‌ای که به قدر سال‌ها ازش خاطره داری هم اصلا کم لذتی نیست. اینکه خودت بخوای برگردی، و اینکه دیگه خیال رفتن نداشته باشی. اینکه با دوستان جدید و ناب تازه‌ای آشنا بشی، و اینکه دلت بخواد بمونی و یاد بگیری و یاد بدی و دوست بداری و ردی خوش به جای بگذاری :)

اما حقیقتش رو که بخواید، تمام این‌ها رو مرهون آرامش حاصل از شعله‌ای میدونم که در دلم روشنه. و برای همه‌ی شما دوستانم از این نوع آتش آرزو میندم :)

از آن به دیر مُغانم عزیز می‌دارند

که آتشی که نمیرد همیشه در دلِ ماست. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

سلام

به آخرای سال 94 هم داریم نزدیک میشیم و به رسم هرسال تاپیکی زدیم تا دوستان بیان نظرشونو درباره سالی که گذشت بگن. :w16:

چشم اومدیم دیگه

عملکرد خودتون رو تو یک سالی که گذشت ارزیابی کنید و بگین چقدر به خواسته ها و برنامه هایی که امسال داشتین رسیدین؟ :a030:

برای انجمن خوب بود و تاحدودی رسیدیم..

در زندگی هم با تمام مشکلاتش بازم عملکرد خوب بود

چه اتفاقای خوب و بدی واستون افتاد و در مجموع چطور بود؟

اتفاق بدم عملم بود و کمارفتنم و حرف دراوردن و پشتم به قضاوت غلط حرف زدن و تهمت زدن

اتفاق خوبم عشقمه.. و زنده موندنم..

اگه بخواین به خودتون هم از 100 یه نمره ای رو بدین، چند میدین؟ :ws3:

100

و اینکه سال بعد رو چطور پیش بینی می کنید و چه برنامه هایی واسش دارین؟ :w02:

سال دیگه مطمئنن برنامه های قشنگ تر و اتفاقای زیباتر به دنبال خواهم داشت.. و به امید خدا به خواسته هام خواهم رسید.. و زندگی قشنگی رو برای خودم ترسیم میکنم/

برای انجمن هم دورادور مطمینن برنامه هایی دارم.. به زودی/

درکل ممنونم.

لینک به دیدگاه

بعضی موارد ربطی به همت خودم نداشته و متاثر بودم تا موثر:

کار و مانی 50. چون پیشرفت قابل توجهه ای نسبت به 93 داشتم 50 رو دادم وگرنه 30

درس و مقاله و مشابهات: 30

کتاب و خودشناسی و امثالهم:30

تفریح(سفر و فیلم و پینگ پنگ و..): 90

زبان:30

اما سوال دوم که لزوما به 100 رسیدن منظورم نیست:

زبان: زبان رو بترکونم!قصد دارم با چند امریکایی هم صحبت شم در طول سال 95. کارمو تغییر بدم که دائم مجبور بشم با مشتریهای خارجی بحرفم. صد من همینه تو زبان. همین دو کار که اشاره..

درس و..: بیشتر نتیجه گرا باشم که همین یعنی نزدیک شدن به صد. دو راه دارم برا تگزاس.اون اپلای که تو ذهن خیلی هاتون هست.. ارشد.. دکتری.. منظورم نیست. شاید 97 باشم تگزاس دو مانع احساسی وجود داره یکی خانم دیگری وابستگی به مادر..

کتاب: حجم خودشناسی و فلسفه کمتر بشه و سیاست بیشتر

تفریح: حجمش کمتر بشه که لزوما به این معنا نیست که از 90 کمتر میشه

لینک به دیدگاه

پر از تجربه بود ، تجربه هایی که اگرچه شاید دردناک بودن ولی چشمام رو به دنیای اطرافم بیشتر باز کرد و آگاهی به همراه داشتن.

اتفاقهای خوب هم داشت که شیرین هم بودن .

به هرحال گذشت ....

و به غیر از نکات ارزشمندش چه خوب و چه بد؛ مهم اینه یه بخشی از پیمانه ی عمر بود که گذشت و حالا باید به فکر فرصت پیش رو بود البته اگه مجالش باشه .....:w16:

لینک به دیدگاه

درود

اول فرا رسیدن عید باستانی نوروز رو خدمت همه کاربران سایت تبریک عرض میکنم

سال 94 هم سال خاصی برام نبود نه خیلی خوب بود و نه خیلی بد و یک سال کاملا متوسط بود و امیدوارم سال 95 سال خوبی برام باشه

از همه کاربران هم که از مطالبشون تو سایت استفاده کردم سپاس گذاری میکنم و از همه دوستانی که شاید در مواردی باعث ناراحتیشون شدم معذرت میخام و شخصا از کاربر Tamana73 معذرت میخام و احتمالا تو لیست سیاه ایشون هستم و پیام های من نمیرسه بهشون و نمیتونم معذرت خواهی کنم مستقیما و اینجا ازشون معذرت خواهی میکنم و امیدوارم ازم ناراحت نباشن بابت حرف های تندی که تو یک نوشته زدم. هرچند که این پست رو هم شاید نبینن و امیدوارم به نوعی به ایشون معذرت خواهی من برسه حالا از طریق سایر کاربران یا مدیران

در پایان عید و سال جدید خوب و خوش و شاد و همراه با سلامتی و موفقیت برای خودتان و خانوادتان ارزومند هستم

لینک به دیدگاه
درود

اول فرا رسیدن عید باستانی نوروز رو خدمت همه کاربران سایت تبریک عرض میکنم

سال 94 هم سال خاصی برام نبود نه خیلی خوب بود و نه خیلی بد و یک سال کاملا متوسط بود و امیدوارم سال 95 سال خوبی برام باشه

از همه کاربران هم که از مطالبشون تو سایت استفاده کردم سپاس گذاری میکنم و از همه دوستانی که شاید در مواردی باعث ناراحتیشون شدم معذرت میخام و شخصا از کاربر Tamana73 معذرت میخام و احتمالا تو لیست سیاه ایشون هستم و پیام های من نمیرسه بهشون و نمیتونم معذرت خواهی کنم مستقیما و اینجا ازشون معذرت خواهی میکنم و امیدوارم ازم ناراحت نباشن بابت حرف های تندی که تو یک نوشته زدم. هرچند که این پست رو هم شاید نبینن و امیدوارم به نوعی به ایشون معذرت خواهی من برسه حالا از طریق سایر کاربران یا مدیران

در پایان عید و سال جدید خوب و خوش و شاد و همراه با سلامتی و موفقیت برای خودتان و خانوادتان ارزومند هستم

سلام.

من کسی تو لیست سیاه قرار نمیدم.

اینکه شما پیام میدید و میبینم پاسخگو نیستم چون هر دفعه با چنتا یوز پیام دادید...

اینکه تو تاپیک به عقایدم به ترک بودنم به و....توهین کردید...گذشت تموم شد و رفت...خیلی از این اتفاقا تو فضای مجازی پیش میاد...

اینکه باز ادامه دادید و پیام خصوصی بهم بی احترامی ام کردید اینم گذشت...

آقا محمد مدیر ارشد سایت شاهده همه پیاماتونم براشون فرستادم....که سکوت ترجیح دادیم تا شما بیخیال بنده بشید.

---

الانم ممنونم با کمال احترامم سپاسگذارم ازم معذرت خواستید.

---

سال خوبی داشته باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...