رفتن به مطلب

سال 94 چطور بود؟

ارسال های توصیه شده

سلام

به آخرای سال 94 هم داریم نزدیک میشیم و به رسم هرسال تاپیکی زدیم تا دوستان بیان نظرشونو درباره سالی که گذشت بگن. :w16:

عملکرد خودتون رو تو یک سالی که گذشت ارزیابی کنید و بگین چقدر به خواسته ها و برنامه هایی که امسال داشتین رسیدین؟ :a030:

چه اتفاقای خوب و بدی واستون افتاد و در مجموع چطور بود؟

اگه بخواین به خودتون هم از 100 یه نمره ای رو بدین، چند میدین؟ :ws3:

و اینکه سال بعد رو چطور پیش بینی می کنید و چه برنامه هایی واسش دارین؟ :w02:

لینک به دیدگاه

با سلام.راستش خواست زیادی نداشتم و ادامه تحصیل و تکرار روزمره گی و تلاش برای یادگیری ، همه برنامه هام بود که شکر خدا بدون وقفه ادامه داره.آشنایی با سلسله درسهای دکتر دینانی بهترین شانس امسالم بود.برای سال بعد هم برنامه خاصی غیر از همین فعل و انفعالات امسال ندارم.یه مسافرت کوتاه تو عید و ادامه مسیرعمر تا ببینیم خدا چی میخواد.آرامش روان و خوبی داشتم و مطالعه مطالب سایت شما و امرار معاش.بعنوان یه محکوم به زندگی باید بگم کلا از زندگیم راضی ام و شاکر حق تعالی.

پیشاپیش آمدن عید و بهار رو هم به همه نواندیشانی ها تبریک میگم و امیدوارم روز و روزگارتون همیشه قرین شادی و سلامتی و موفقیت باشه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نمره پمره ندارم ولی چند ماهش رو یا درد کشیدم یا تا یخه تو گچو پانسمان بودمو یا زیر تیغ جراح که اگر اینارو فاکتور بگیرم سال خوبی بود

احساس میکنم نیاز به استراحت طولانی دارم که کاملا به دور از هر مدل هیاهو و درگیری فکری باشم

به عیدو این حرف ها کاری ندارم کلا نیاز دارم یک مدت یا چند ماه برای خودم باشمو استراحت کنم

لینک به دیدگاه

اولای سال خوب...تابستون بد....پاییز خوب.....زمستون عالی....

خلاصه گفتم...خب.

تکرار گذشته حتی واس نوشتن چند خط لزومی نداره چه خوب چه بد....

حال امروزمان عالیست....روزای آخر سال و روز شماری تا عید عالی و پراسترس....

استرس بعدعید بیشتر تحویل پروژه ها که یادم میاد دلم میخواد تو سال 94بمونم فقط....

پیشرفت!نه راضی نبودم از خودم..!

آرزو...به یکیش رسیدم امسال...کارشناسی معماری!

گذشت چه خوب چه بد....انجمن که بد گذشت....نسبت به پارسال!

سال گذشتتون و سال آیندتون انشالا خوش و سلامت و شاد.

95خوبی داشته باشیم همه....انجمن ایشالا شلوغ بشه...دوستان ازدواج کنن خوشبخت بشن....♥

بدی خوبی دیدی حلال کنید.

94/12/15

04:22دقیقه

----

15روز مونده....♥

لینک به دیدگاه

بدنبود ، آخریهاش هم بسیارخوب شد و انشاالله بهترهم می شود...... پیشرفت

چند دوست وراهنما پیدا کردم مثل قاصدکــــــــ عزیز و....... زیادند....

فقط نواندیشان این آخریها یه گیرای 4 پیچی می ده! مثلا نمی توانم برم صفحه 2 ! جالبه نه

لینک به دیدگاه

سال خوبي بود خداروشكر!! زندگانيم كلا تغيير كرد!! فقط اين تحصيل رو كنار گذاشتم كه انشالله سال بعد ميارمش وسط :ws3:

نمره هم نميدونم چند بدم :w58:

اميدوارم سال آينده سال خوب و خوشي باشه براي همه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

واسه خود من اگرچه پیشرفت شخصی تو امسال داشتم، اما در کل سال خوبی نبود. البته همین خوب نبودن رو من مثبت می بینم واسه سال بعد و سالهای بعد :ws3:

شاید به این سالی که گذشت بتونم نمره 20 از 100 بدم.

برنامه ها و تغییرات اساسی رو برای سال بعد، به خصوص نیمسال دومش مدنظر دارم و امیدوارم نتایج مثبتی هم داشته باشه.

انجمن هم اگه بخوام در نظر بگیرم، واسه انجمن هم به نظرم اصلاً سال خوبی نبود.

لینک به دیدگاه

سلام

امسال سال خوبی نبود زیاد، پیشرفت ک نداشتم، به خواسته هام نرسیدم البته وقت هم نشد زیاد که تلاشی براشون کنم

دو ماه دیگه کنکوره و من هنوز هیچی نخوندم ولی این خونه تکونی ها تموم شه شاید برسم به خوندن

از 100 همون10 زیاد هم هست برای امسال

انشالله سال 95 سال بهتری باشه و فعال تر بشم توی زندگی

انجمن هم سال خوبی نداشت بنظرم

عیدتون مبارک و امیدوارم سال خوبی باشه براتون سال95

لینک به دیدگاه

سال شلوغی بود

البته سال 95 ب احتمال زیاد شلوغ تر هم بشه

ب برنامه هایی ک میخواستم بهشون برسم رسیدم..بجز یکیشون ک موند برای اونطرف سال..درصورتی ک دوست داشتم انجام بشه خیلی زیاد:icon_pf (34): چقدر برای انجامش ذوق داشتم اما ب دلیل مشغله نشد ک بشه... متاسف شدم

سال دیگه رو از الان ک دارم بهش فکر میکنم...میبینم یاخدا....چ خبره:w58:ترافیکِ

دوستای خوبی تو انجمن پیدا کردم ک تکن...از این بابت خوشحالم

امیدوارم تو سال دیگه هم دوستیمون ادامه داشته باشه

سال کم مسافرتی داشتم...سال دیگه امیدوارم فرصت بشه استراحت کنم...ک میدونم نمیشه:banel_smiley_4:

ب امید روزهای بهتر برای همه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سال شلوغی بود

البته سال 95 ب احتمال زیاد شلوغ تر هم بشه

ب برنامه هایی ک میخواستم بهشون برسم رسیدم..ب جز یکیشون ک موند برای اونطرف سال..درصورتی ک دوست داشتم انجام بشه خیلی زیاد:icon_pf (34): چقدر برای انجامش ذوق داشتم اما ب دلیل مشغله نشد ک بشه... متاسف شدم

سال دیگه رو از الان ک دارم بهش فکر میکنم...میبینم یاخدا....چ خبره:w58:ترافیکِ

دوستای خوبی تو انجمن پیدا کردم ک تکن...از این بابت خوشحالم

امیدوارم تو سال دیگه هم دوستیمون ادامه داشته باشه

سال کم مسافرتی داشتم...سال دیگه امیدوارم فرصت بشه استراحت کنم...ک میدونم نمیشه:banel_smiley_4:

ب امید روزهای بهتر برای همه:icon_gol:

یک اسپم هم بدم وسط یک بحث سر تا سر اسپم

آقا من کشته مرده اون قسمتم که قرمزش کردم :ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

بچه مردم چقدر ذوق داشته :ws28::ws28::ws28:

آخه چرا من اینقدر بد جنسم ؟ :ws28: خماری بد چیزیه درکت میکنم

:ws28:

ولی عدد 37 هم یکی از چالش های ماه های آخر سال بودا اونو جا انداختی :ws28:

حالا بگرد ببین 37 چیه :ws28: البته در کنار اون تعداد تلفات آنتن !!

یک سوژه دادم از فردا میریزن سرت داستان 37 چیه ؟ :ws28: وقتی ریختن سرت و 180 دقیقه مختو کار گرفتن و گوشات داغ کرد و در حال گریه هستی من رقص باله میکنم و بهت میخندم و پی میبری چقدر بدجنسم !!! با تصویر اون ترول معروف :ws28: و با خیال راحت دراز میکشم و یک نخ وینستون مشت روشن میکنم در آرامش میکشم و تو وارد دقیقه 181 میشی :ws28: و وقتی سیگارم تموم بشه 185 رو رد کردی

تمومی هم نداره

لینک به دیدگاه

اصلا باورم نمیشه که یک سال گذشت خیلی سریع گذشت واقعا سریع. ولی تو این یه سال حس میکنم چیزی بهم اضافه نشد:ws3:و همونی که بودم هستم

ولی خوشحالم که در کنار شما دوستان عزیز تو این سال ها بودم و هستم...

لینک به دیدگاه

سلام.:icon_gol:

امسال.... هم یجورایی خوب بود هم خوب نبود. درکل عادت ما آدماس که از روزای بدمونم استفاده نمیکنیمو تجربه ای کسب نمیکنیم...:hanghead:

کلا در رفتو آمد بودن و جاده و دانشگاه و آهنگ حس خوبی بود برام ولی خسته کننده که البته تموم شد.:w16::a030:

از تابستون کشمکش استاد راهنما داشتم تا اینکه برا بهمن یه استاد تووووووووووووووپ پیدا کردم!!! و خدارو واقعا بابت اشکایی که ریختمو پاداشش اینو داد٬ شاکر و سپاسگزارم. :w16::icon_redface:

درکل اواخر سال برام خوب بود هم این استاد راهنمای خوب پیدا کردن و هم اینکه من دارم عمه :icon_pf (34):میشم!!!! :ws28:حس خیلی خوبیه:icon_redface::ws37:

برا سال دیگه برنامه هم یه مسافرت خیلی کوتاه. بعدش پایان نامه و دفاع و مقاله و بعدش به امید خدا دکتری

اگه بخوام برا امسال به خودم نمره بدم برا تلاشام ۱۰۰ میدم ولی برا کم آوردناو نتیجه نگرفتناو دلسرد شدنام ۱۰ میدم. درکل موفقیت خاصی امسال نداشتم برا همین تصمیم گرفتم سال ۹۵ به امید خدااااااا بترکونم.:ws3::a030:

پیشاپیش هم برا همه تون آرزوی بهترینارو دارم و دعا می کنم به هرچی که آرزوشو دارین و خیرو صلاحتون توشه برسین:icon_gol::hapydancsmil::icon_pf (44)::girl_angel::girl_angel::girl_angel::girl_angel::girl_angel::girl_angel:

لینک به دیدگاه

خب سال 94 رو با ازدواج شروع کردم که از دید دیگران تغییر عمده ای حساب میشه اما من تغییر خاصی حس نمیکنم ، پاییز رو با دانشگاه شروع کردم که برای خودم خیلی راضی کننده بود ، به لحاظ مالی سال اصلا خوبی نبود خیلی به خودم سختی دادم تا اهدافی که داشتم تقریبا محقق بشه در مجموع از 100 نمره میتونم 60 بدم

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان نو اندیشی و ممنون از داداش عارفمون بابت دعوت ..:icon_gol:

سال 94 واسه من نسبت به سالهای گذشته خوب بود . همین که اتفاقات بد توش نیوفتاد و خانوادم صحیح و سالم کنارم هستن میتونم از 100 نمره 100 رو بهش بدم :w16:

سال پر تلاشی داشتم مخصوصا آخر سال .. اگرچه از نظر پیشرفت ، پیشرفت چشمگیری نداشتم ولی پایه و مقدمه ای برای سال آینده واسم فراهم شد ..

اتفاقات خوب و بد توی هر سال میوفته که آدم رو باتجربه تر میکنه / امیدوارم سال آینده و سالهای بعدی واسه همه مون عالی باشه و همگی فقط با اتفاقات خوب باتجربه بشیم :w16:

شاد باشید و پیشاپیش سال خوبی داشته باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلاااام

در مجموع خوب نبود...از اول تا روزای آخر...فقط اینکه پایان نامه دفاع کردم و 20شدم تو بدترین لحظات برام خوب بود...و بدترین اتفاق عمرم برام افتاد امیدوارم سال دیگه خدا بهم کمک کنه..برنامه ام اینکه قوی بشم...زندگیمو بسازم...

یه پیفام...خدایا دوستت دارم...زیاد....

نمره خودم -8-کافیه برام:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

این سال رو زیاد دوست نداشتم خیلی از بهترین لحظاتم رو بی هوده گذروندم در واقع از خودم اصلا راضی نیستم و انتظار بیشتری در همه زمینه ها از خودم داشتم اصلا نفهمیدم سال کی شروع شد و کی به انتها رسید اول سال که با مریضی های پی در پی شروع شد و بعد اونم اتفاقات ناخوشایندی برام رخ داد و امیدوارم بتونم سال جدید رو به بهترین شکل شروع کنم و سال قبل رو جبران کنم:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...