رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت تماکاربران

من چندسالی است که به مشکلی دچارشدم ومشکلم این است که به فراموشی دچارشدم که بعضی وقتهااینقدرشدیدهست که به یادآوری چندثانیه قبل هم برایم مشکل می شود.:w127:

می توانیدبه من کمک کنید.:ws21:

ازتمام دوستان سپاسگذارم.:icon_gol:

منم همین مشکل و دارم

بعضی وقتا یادم میره خیلی چیز ها رو مگر خیلی فکر کنم یام بیاد

جدیدا همش بازی های فکری و معما حل میکنم یکم به تقویت حافظه کمک کنه

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باسلام خدمت تماکاربران

من چندسالی است که به مشکلی دچارشدم ومشکلم این است که به فراموشی دچارشدم که بعضی وقتهااینقدرشدیدهست که به یادآوری چندثانیه قبل هم برایم مشکل می شود.:w127:

می توانیدبه من کمک کنید.:ws21:

ازتمام دوستان سپاسگذارم.:icon_gol:

سلام دوست من....

خوب شما اول از همهاگه ادويه اي به نام اويشن استفاده ميكنيد اونو بزاريد كنار ..

از ادويه هايي استفاده كنيد براي غذاتون كه طبع گرم دارن. مثل دارچين/ زنجبيل...

و اينكه صبح ها.. اندازه دوتا دونه كندر بخوريد.. (كندر خوراكي از عطاري بگيريد به اندازه 30 گرم.. )دوتا صمغشو بجويد.. خيلي تلخه وسعي كنيد بدون اب اونو بجويد و قورت بديد.. طعمش مثل سقزه..) مشكلتون حل ميشه اگر بفرماييد سنتونم ممنون ميشم.

منم همین مشکل و دارم

بعضی وقتا یادم میره خیلی چیز ها رو مگر خیلی فکر کنم یام بیاد

جدیدا همش بازی های فکری و معما حل میکنم یکم به تقویت حافظه کمک کنه

عزيزم شماهم همين كاررو كن ناشتا دوتا دونه كندر خوراكي رو بجويد و قورت بديد سعي كنيد با اب نخوريد و حتما بجويد//:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوست من....

خوب شما اول از همهاگه ادويه اي به نام اويشن استفاده ميكنيد اونو بزاريد كنار ..

از ادويه هايي استفاده كنيد براي غذاتون كه طبع گرم دارن. مثل دارچين/ زنجبيل...

و اينكه صبح ها.. اندازه دوتا دونه كندر بخوريد.. (كندر خوراكي از عطاري بگيريد به اندازه 30 گرم.. )دوتا صمغشو بجويد.. خيلي تلخه وسعي كنيد بدون اب اونو بجويد و قورت بديد.. طعمش مثل سقزه..) مشكلتون حل ميشه اگر بفرماييد سنتونم ممنون ميشم.

باسپاس ازتوجهتان من29سال سن دارم.

این سوال رابرای کجکاوی می پرسم چراآویشن نبایداستفاده کنم!

این نکته راهم بایدبگم که من بیشترمواقع ازفلفل قرمزاستفاده می کنم به طوری که باهرچیزتقریبافلفل قرمزبایدبخورم (انگاریچیزی بهم می گه انکاررابکن)

این دستوری که شمافرمودیددرچه مدتی جواب می دهد.

بازهم ازشمامتشکرم.

• Like 1
لینک به دیدگاه
باسپاس ازتوجهتان من29سال سن دارم.

این سوال رابرای کجکاوی می پرسم چراآویشن نبایداستفاده کنم!

این نکته راهم بایدبگم که من بیشترمواقع ازفلفل قرمزاستفاده می کنم به طوری که باهرچیزتقریبافلفل قرمزبایدبخورم (انگاریچیزی بهم می گه انکاررابکن)

این دستوری که شمافرمودیددرچه مدتی جواب می دهد.

بازهم ازشمامتشکرم.

اويشن سرده.. و حافظه رو مياره پايين.. چون اكثرايراني ها اين ادويه رو بدون استثنا استفاده ميكنن.. و شايدم كمتر و شايد اصلا استفاده نشه..

فلفل قرمز طبعش گرمه.. خيلي خوبه .. ولي براي كسي كه فشارش بالاست مناسب نيست.. چون حافظه و سيستم عصبي رو تحريك ميكنه...

تا يك ماه...كندرخوراكي رو استفاده كنيد/

سعي كنيد خيار ميخوريد از قسمت تلخي اون بخوريد به هيچ عنوان نندازيد بره بيرون.. چون اصلا خيار به همون تلخي ته خياره..پتاسيم داره به سيستم عصبي تون تاثير ميزاره.. حافظتونو زياد ميكنه..

ماست حتما با نعناع يا پونه.. خورده بشه..

:icon_gol:خواهش ميكنم..

سنتونو براي اين خواستم.. چون كندر براي سن بالا خوب نيست/

• Like 1
لینک به دیدگاه
اويشن سرده.. و حافظه رو مياره پايين.. چون اكثرايراني ها اين ادويه رو بدون استثنا استفاده ميكنن.. و شايدم كمتر و شايد اصلا استفاده نشه..

فلفل قرمز طبعش گرمه.. خيلي خوبه .. ولي براي كسي كه فشارش بالاست مناسب نيست.. چون حافظه و سيستم عصبي رو تحريك ميكنه...

تا يك ماه...كندرخوراكي رو استفاده كنيد/

سعي كنيد خيار ميخوريد از قسمت تلخي اون بخوريد به هيچ عنوان نندازيد بره بيرون.. چون اصلا خيار به همون تلخي ته خياره..پتاسيم داره به سيستم عصبي تون تاثير ميزاره.. حافظتونو زياد ميكنه..

ماست حتما با نعناع يا پونه.. خورده بشه..

:icon_gol:خواهش ميكنم..

سنتونو براي اين خواستم.. چون كندر براي سن بالا خوب نيست/

شمابحث فشارراکردیدراستی این راهم بگم من ازبچگی پاهام مخصوصا شبهاموقع خواب داغ می کنه طوری که مجبورمی شوم بااب خنک بشویم این مشکل می تواندازفشارباشد؟:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
شمابحث فشارراکردیدراستی این راهم بگم من ازبچگی پاهام مخصوصا شبهاموقع خواب داغ می کنه طوری که مجبورمی شوم بااب خنک بشویم این مشکل می تواندازفشارباشد؟:icon_gol:

فشارتون نميدونيد حدود چنده؟

ميتونيد از كف دستتون يه عكس بندازيد بزاريد اينجا.. من بهتون دقيق بگم.. كه چيكار كنيدد.. فقط لطفا با كيفيت باشه.. كه تشخيص اشتباه نشه. ممنونم/:icon_gol:

لینک به دیدگاه
فشارتون نميدونيد حدود چنده؟

ميتونيد از كف دستتون يه عكس بندازيد بزاريد اينجا.. من بهتون دقيق بگم.. كه چيكار كنيدد.. فقط لطفا با كيفيت باشه.. كه تشخيص اشتباه نشه. ممنونم/:icon_gol:

کدام دست( چپ یاراست) فرقی نمی کنه؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
کدام دست( چپ یاراست) فرقی نمی کنه؟

نه فرقي نداره.. ببخشيد..احتمال داره جوابتونو خيلي بهتون دير بدم. چون خبر خوبي نشنيدم اصلا حالم خوب نيست.. نميدونم حضور داشته باشم اينجا يانه.. ولي بهتون جواب ميدم.. فقط دير/:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

من یه سوال داشتم

من موهای خشکی دارم یک روز درمیان یا دو روز یکبار موهام رو می شورم هرجور که بشورم موهام بوی بدی می گیره می خوام یک شامپو برای موهای خشک بهم معرفی کنید که بوی خوبی داشته باشه و برای ریزش مو هم خوب باشه ممنون

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

من یه سوال داشتم

من موهای خشکی دارم یک روز درمیان یا دو روز یکبار موهام رو می شورم هرجور که بشورم موهام بوی بدی می گیره می خوام یک شامپو برای موهای خشک بهم معرفی کنید که بوی خوبی داشته باشه و برای ریزش مو هم خوب باشه ممنون

سلام

شامپو schoun اواكادو بگيريد عاليه...:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

منظورم همون کندر خوراکیش بود.بطور مثال : خانمهای بارداری که به قصد باهوش شدن نوزادهاشون و کودکانشون در دوران بارداری از کندر استفاده میکنند صاحب کودکانی بیش فعال میشوندکه همونطور که اطلاع دارید کلی دردسر و گرفتاری و سختی نصیب جفتشون میشه. عدم تمرکز . کنترل نشدند کودکان و.... اینها عوارضش هست که برای باهوشی و تقویت حافظه از دوران جنینی بوده . باقیشم با بررسی کردن مشخصتر میشه. باز هرجور راحتید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
منظورم همون کندر خوراکیش بود.بطور مثال : خانمهای بارداری که به قصد باهوش شدن نوزادهاشون و کودکانشون در دوران بارداری از کندر استفاده میکنند صاحب کودکانی بیش فعال میشوندکه همونطور که اطلاع دارید کلی دردسر و گرفتاری و سختی نصیب جفتشون میشه. عدم تمرکز . کنترل نشدند کودکان و.... اینها عوارضش هست که برای باهوشی و تقویت حافظه از دوران جنینی بوده . باقیشم با بررسی کردن مشخصتر میشه. باز هرجور راحتید.

:a030:ممنونم/

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

سوالی داشتم شایداین سوالم یکم خنده دارباشد

ماشنیدیم کسانی که موشکلی دریکی اعضابرای مثال پادارند پابه صورت پرانتزی وضعیف باشدمیگن ارثی یا ژنش اینجوری.

حالامابیایم باعمل یاروشهای دیگراین عضوراازحالت پرانتزی خارج کنیم وضعف راباورزش وتقویت برطرف کنیم می توان گفت ژن هم ترمیم می شود؟

آیافرزنداین فردهم بازاین مشکل برایش پیش می آید؟

یامی توان اینطورگفت طی درمانهای مثل تقویت عضویاجراحی ها طی زمان زیادفرزند فرزند فرزند...فرداین مشکل دراوناپدیدشود؟

ببخشیداگراشتباهنوشتم بعضی جاها.

باسپاس:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

سوالی داشتم شایداین سوالم یکم خنده دارباشد

ماشنیدیم کسانی که موشکلی دریکی اعضابرای مثال پادارند پابه صورت پرانتزی وضعیف باشدمیگن ارثی یا ژنش اینجوری.

حالامابیایم باعمل یاروشهای دیگراین عضوراازحالت پرانتزی خارج کنیم وضعف راباورزش وتقویت برطرف کنیم می توان گفت ژن هم ترمیم می شود؟

آیافرزنداین فردهم بازاین مشکل برایش پیش می آید؟

یامی توان اینطورگفت طی درمانهای مثل تقویت عضویاجراحی ها طی زمان زیادفرزند فرزند فرزند...فرداین مشکل دراوناپدیدشود؟

ببخشیداگراشتباهنوشتم بعضی جاها.

باسپاس:icon_gol:

نمی دونم دکتر شوان/نادر آخرین بار کی آپ کرده ولی اگه دلیل بدشکلی های اندام ها، ژنتیکی باشه و به بیماری های اکتسابی/کمبودهای تغذیه ای حین یا بعد از تولد مربوط نباشه، با ورزش یا عمل جراحی اونو ترمیم کنید؛ ژن دستکاری نشده و احتمال اینکه به نسل بعدی منتقل بشه هس؛ اما چقدر احتمالش هست رو باید پیگیری کنین

همون طور که دماغ عمل می کنن؛ نسل بعد بازم بینی گوشتی و گنده دنیا میاد

• Like 3
لینک به دیدگاه
نمی دونم دکتر شوان/نادر آخرین بار کی آپ کرده ولی اگه دلیل بدشکلی های اندام ها، ژنتیکی باشه و به بیماری های اکتسابی/کمبودهای تغذیه ای حین یا بعد از تولد مربوط نباشه، با ورزش یا عمل جراحی اونو ترمیم کنید؛ ژن دستکاری نشده و احتمال اینکه به نسل بعدی منتقل بشه هس؛ اما چقدر احتمالش هست رو باید پیگیری کنین

همون طور که دماغ عمل می کنن؛ نسل بعد بازم بینی گوشتی و گنده دنیا میاد

پس اگردردرست فهمیده باشم مابااین گونه تعقیرات فقط ظاهرراتعغیرمی دهیم وژن دست نخورده باقی می ماند.

اینجاسوالی پیش می آید:پس چگونه انسانهای اولیه قدهای بلندوصورت شبیه میمون به مرورزمان تبدیل به انسانهای امروزی شدند آیاژن تعقییرکرده است؟

می شودمااین ژنهاراطوری دستکاری کنیم که طی زمان خوب شودودرآینده باانسانی کامل روبروشویم.برای مثال دارویی بدنسازی.

• Like 1
لینک به دیدگاه
پس اگردردرست فهمیده باشم مابااین گونه تعقیرات فقط ظاهرراتعغیرمی دهیم وژن دست نخورده باقی می ماند.

اینجاسوالی پیش می آید:پس چگونه انسانهای اولیه قدهای بلندوصورت شبیه میمون به مرورزمان تبدیل به انسانهای امروزی شدند آیاژن تعقییرکرده است؟

می شودمااین ژنهاراطوری دستکاری کنیم که طی زمان خوب شودودرآینده باانسانی کامل روبروشویم.برای مثال دارویی بدنسازی.

اول اینک من تخصص ژنتیک یا مشابهش رو ندارم

نظریه داروین رو که همه شنیدن

در خصوص همه موجودات، "تکامل گزینشی" مطرح هست یعنی به مرور زمان و در نسل های متوالی و بطور طبیعی بدون دستکاری؛ در جهت انتخاب ژنهای بهتر و برتر پیش می ره؛ چهره و فک و استخوان بندی انسان از حالت خموده به حالت ایستاده و صورت تقریباً گرد تبدیل شده و برآورد میانگین جهانیش یک مرد تقریباً چینی بود! البته بطور تصادفی یا عوامل محیطی، جهش نامطلوب بشه، بیماری های ژنتیکی ب وجود میان

اینی که می گین هزینه بردار هست؛ اشخاصی هستن که با هزینه شخصی می تونن ژن چهره افراد مشهور رو ترانس کنن به بچه خودشوون در حالیکه توو ایران مثلاً یک تست روتین ژنتیک قبل ازدواج انجام نمی شه چون هزینه اش در حد 10-12 ملیون هست بعد بچه حاصله می شه معلول!

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

پدرومادرم ارترزدارندوپاشون دردمی کند دکترکه رفتندکفته اینابخاطرمفاصل و...حالامن یک کپسولی راپیداکردم به نام

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
حالامی خواستم ازشمادوستان کمک بگیرم بدانم این کپسول برای بیماران دارای فشارخون -قندمضرنیست؟

کلاکسی این دارورمصرف کرده ؟کلابه نظرشماچگونه است؟

متشکرم

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...