رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 551
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام آرام جونم.

خودم ی مشکلی دارم ک تصمیم گرفتم بعد ماه رمضون برم دکتر...ولی میخوام قبلش بدونم امیدی به زندگی دارم یا نه:4564::ws3:

الان 3 سال ک از اواسط تابستون تا اواخرمهر گرفتگی بینی پیدا میکنم.نفسم در نمیاد دیگه:hanghead:

یعنی بدجور رو اعصابه ها...:shame:

بنظرت آلرژی؟اگه اره به چی؟یا نه چیز دیگه س؟

لینک به دیدگاه
سلام آرام جونم.

خودم ی مشکلی دارم ک تصمیم گرفتم بعد ماه رمضون برم دکتر...ولی میخوام قبلش بدونم امیدی به زندگی دارم یا نه:4564::ws3:

الان 3 سال ک از اواسط تابستون تا اواخرمهر گرفتگی بینی پیدا میکنم.نفسم در نمیاد دیگه:hanghead:

تقصير خودته كه عمل زيبايي بيني انجام دادي

نفر بعدي... :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام آرام جونم.

سلام الهه جان.......

قبلش معذرت میخوام گلم اشتباها به جا نقل قول ویرایش رو تو پستت زدم....:icon_redface:..و اما.....

خب با توجه به اینی که میگی آلرژی میتونه باشه ......اما گلم برای تشخیص بهتر چند سوال دارم......:banel_smiley_4:

اب ریزش بینی داری؟

عطسه کردن و صاف کردن مرتب گلو؟

بوی دهان و خشکی دهانتو حس میکنی؟

خر و پفم داری؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام الهه جان.......

قبلش معذرت میخوام گلم اشتباها به جا نقل قول ویرایش رو تو پستت زدم....:icon_redface:..و اما.....

خب با توجه به اینی که میگی آلرژی میتونه باشه ......اما گلم برای تشخیص بهتر چند سوال دارم......:banel_smiley_4:

اب ریزش بینی داری؟

عطسه کردن و صاف کردن مرتب گلو؟

بوی دهان و خشکی دهانتو حس میکنی؟

خر و پفم داری؟:banel_smiley_4:

سلام

خواهش خانومی...

هیچ کدوم از اینایی ک گفتی رو ندارم جز 2 مورد!

وقتی واسه گرفتگی بینیم از قطره فنیل آفرین استفاده میکنم بعدش ی چند دقه ای آره آب ریزش بینی دارم!

و اینکه فقط صبح که از خواب بیدار میشم چون در طول شب تنفس فقط از راه دهان بوده دهنم خشک خشک میشه...:hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام

خواهش خانومی...

هیچ کدوم از اینایی ک گفتی رو ندارم جز 2 مورد!

وقتی واسه گرفتگی بینیم از قطره فنیل آفرین استفاده میکنم بعدش ی چند دقه ای آره آب ریزش بینی دارم!

و اینکه فقط صبح که از خواب بیدار میشم چون در طول شب تنفس فقط از راه دهان بوده دهنم خشک خشک میشه...:hanghead:

خب الهه جان این ناشی از الرژی هست و بهتره صبح و شب یعنی دوبار در شبانه روز بینیت رو با سرم نمکی شستشو بدی و مخاط های بینیت رو مرطوب کن...

زیاد تو محیط گل و گیاه قرار نگیر تو غذاهاتم بهتره ادویه زیاد استفاده نکنی .........عطر و ادکلن در این مدت مصرف نکن و ادر محیطهایی که ناشی از دود سیگاره دور باش

و میتونی انتی هستامین خوراکی مصرف کنی البته فقط باعث میشه کمی راه تنفس بینی رو ازاد کرد و شاخه های مویرگ بینی رو.......مصرف دائمیش هم ضرر داره

منتها همون سرم نمکی و توصیههایی که برات گفتم مناسبه گلم........

لینک به دیدگاه
خب الهه جان این ناشی از الرژی هست و بهتره صبح و شب یعنی دوبار در شبانه روز بینیت رو با سرم نمکی شستشو بدی و مخاط های بینیت رو مرطوب کن...

زیاد تو محیط گل و گیاه قرار نگیر تو غذاهاتم بهتره ادویه زیاد استفاده نکنی .........عطر و ادکلن در این مدت مصرف نکن و ادر محیطهایی که ناشی از دود سیگاره دور باش

و میتونی انتی هستامین خوراکی مصرف کنی البته فقط باعث میشه کمی راه تنفس بینی رو ازاد کرد و شاخه های مویرگ بینی رو.......مصرف دائمیش هم ضرر داره

منتها همون سرم نمکی و توصیههایی که برات گفتم مناسبه گلم........

مرسی خانومی.:a030:

دستت ندرده:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بچه ها من یه چیزی شنیدم نمیدونم درسته یا نه ....

یکی میگفت مصرف بیش از اندازه سس مایونز در خانمها باعث میشه موهای زاید خصوصا در قسمت چونه و.. در بیاد و تیره رنگ بشه!

کسی تا حالا شنیده این قضیه رو؟

لینک به دیدگاه

یکی میگفت مصرف بیش از اندازه سس مایونز در خانمها باعث میشه موهای زاید خصوصا در قسمت چونه و.. در بیاد و تیره رنگ بشه!

حتما محققان گفتن ...:ws28:

لینک به دیدگاه

خب من نشنیدم

ولی سس مایونز رو می دونم که گزارش موردی شده بخاطر یه ماده نگهدارنده مصنوعی توی 5 نفر در ایتالیا باعث آلرژی پوستی شده.

مطمئن باشین سس مایونز به تنهایی همچین کاری نمی کنه چون سرکه و روغن هست با تخم مرغ. ماده افزودنی که در اون بکار می ره ممکنه عوارض نشون بده!!

مصرف بیش از اندازه هیچ ماده غذایی توصیه نمی شه حتی آب هرچیزی در حد اعتدال و نیاز بدن خوبه! سس هم که یه چاشنی هس برا سالاد. چقد سالاد می خوره که چقد سس بریزه روش!؟

موردی ببینم بهتون می گم از این موهای زائد و تغذیه ناسالم!!:a030:

لینک به دیدگاه
حتما محققان گفتن ...:ws28:

کوفته

من که قانع نشدم گفتم شاید درعلم جدید پزشکی چیزی جدیدا ثابت شده که توی روغن مایه و تخم مرغ و سرکه هورمون تزریق کردند...:whistle:

لینک به دیدگاه
کوفته

من که قانع نشدم گفتم شاید درعلم جدید پزشکی چیزی جدیدا ثابت شده که توی روغن مایه و تخم مرغ و سرکه هورمون تزریق کردند...:whistle:

بابا این دکترا هذیون میگن همه چی بخورید بیخیال این حرفا ....:ws3:

هر چیزی یه ضرری داره یه فایده هم داره ...:w02:

http://www.noandishaan.com/forums/thread117649.html

لینک به دیدگاه
خب من نشنیدم

ولی سس مایونز رو می دونم که گزارش موردی شده بخاطر یه ماده نگهدارنده مصنوعی توی 5 نفر در ایتالیا باعث آلرژی پوستی شده.

مطمئن باشین سس مایونز به تنهایی همچین کاری نمی کنه چون سرکه و روغن هست با تخم مرغ. ماده افزودنی که در اون بکار می ره ممکنه عوارض نشون بده!!

مصرف بیش از اندازه هیچ ماده غذایی توصیه نمی شه حتی آب هرچیزی در حد اعتدال و نیاز بدن خوبه! سس هم که یه چاشنی هس برا سالاد. چقد سالاد می خوره که چقد سس بریزه روش!؟

موردی ببینم بهتون می گم از این موهای زائد و تغذیه ناسالم!!:a030:

جالبه برام طرف همچین با اطمینان میگفت شما اولین کسی هستی که قبول نداری:w58:

والا من که خدارو شکر ندارم از این زائد های این چنینی فقط یکی باید بیاد و این خانمو راضی کنه که این ارتباط تنگاتنگ رو کشف کرده مربوط به چیز دیگه هست..

لینک به دیدگاه
جالبه برام طرف همچین با اطمینان میگفت شما اولین کسی هستی که قبول نداری:w58:

والا من که خدارو شکر ندارم از این زائد های این چنینی فقط یکی باید بیاد و این خانمو راضی کنه که این ارتباط تنگاتنگ رو کشف کرده مربوط به چیز دیگه هست..

اون خانوم از کسی شنیده؟ یا خودش متخصصه؟

خب من نشنیدم عزیزم! تنها چیزی که شنیدم، گردن و بال مرغ هست اونم به علت تجمع هورمونهای تزریقی به مرغای پرواری صنعتی هست... که بخصوص باعث می شه خانوما ریش دار بشن.

لینک به دیدگاه
اون خانوم از کسی شنیده؟ یا خودش متخصصه؟

خب من نشنیدم عزیزم! تنها چیزی که شنیدم، گردن و بال مرغ هست اونم به علت تجمع هورمونهای تزریقی به مرغای پرواری صنعتی هست... که بخصوص باعث می شه خانوما ریش دار بشن.

والا اونطور که میگفت تجربه کرده یعنی در دوست و اطرافیانش چندین مورد دیده:ws38:

منم در مورد بال و پوست مرغ شنیدم ..

نه متخصص که نیست آخرش هم راضی نشد..

روی حرفش پافشاری زیادی داشت بهش پیشنهاد کردم اون کسایی رو که دچار این عارضه شدند رو یه تست هورمون بفرسته شاید مشکلشون برطرف بشه والا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...