رفتن به مطلب

مسابقه اطلاعات عمومی (دور ششم)

ارسال های توصیه شده

پس ما چیکار میکنیم؟؟؟سوت و تشویق؟:whistle:

اینجام ک مساوی شدیم یعنی جمعا 2 امتیاز.

مبارکمون باشه

سوییج پرایدو بدین دیگه ما بریم:w02:

اکشال نداره عزیزم،،تیم ما از اول مظلوم واقع شده،،اصا هیچی از ارزشهای ما کم نمیشه،،این برد مقتدرانه رو به عزیز دلم تو و خودم تبریک میگم

از این تریبون استفاده میکنم و بهت خسته نباشید میگم ببخشید اذیت شدی ببخشید زیر ناداوری له شدیم و دم برنیاوردیم:sad0:

خیلی ممنون که در همه لحظات کنارم بودی و حمایتم کردی،،پراید چیه برات لامبورگینی میخرم بریم خوش بگذرونیم،،،بازم مننون دوست جونم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 162
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اکشال نداره عزیزم،،تیم ما از اول مظلوم واقع شده،،اصا هیچی از ارزشهای ما کم نمیشه،،این برد مقتدرانه رو به عزیز دلم تو و خودم تبریک میگم

از این تریبون استفاده میکنم و بهت خسته نباشید میگم ببخشید اذیت شدی ببخشید زیر ناداوری له شدیم و دم برنیاوردیم:sad0:

خیلی ممنون که در همه لحظات کنارم بودی و حمایتم کردی،،پراید چیه برات لامبورگینی میخرم بریم خوش بگذرونیم،،،بازم مننون دوست جونم:icon_gol::icon_gol:

فعلاً همه دارن مساوی میشن :ws3:

هفته آخرم هنوز مونده ها

لینک به دیدگاه

سوالات تیم نی طلایی از تیم سایه روشن

1- برنامه تلویزیونی پربیننده جهانی که بر اساس یک جشنواره موسیقی ایتالیایی به وجود آمده است؟

2- دور یک میز دو پدر، دو مادر، 4 فرزند، یک برادر، دو خواهر،دو پسر، دو دختر، یک پدر بزرگ، یک مادربزرگ، سه نوه، یک پدرشوهر، یک مادرشوهر و یک عروس نشسته اند! حداقل چند نفر دور میز هستند؟

3- کاشف بیش از 100 گیاه دارویی است؟

لینک به دیدگاه

سوالات سایه روشن از نی طلایی

1-سه نفر در مکانی قرار دارند. بالای سر هر کدام از آنها توپی آویزان شده است. به طوریکه هر کدام از آنها فقط میتواند توپ دونفر دیگر را ببیند. آنها میدانند که رنگ این توپ ها یا سفید است و یا مشکی و حداقل یکی از این توپ ها مشکی است. از این سه نفر درخواست میشود که رنگ توپ بالای سرشان را حدس بزنند. همینطور به آنها اطمینان داده شده است که شرایط بین سه نفر کاملا عادلانه است. یکی از این سه نفر جواب را به درستی بیان میکند. استدلال او چه بوده است؟

2-از بازیگران هالیوود که در 64 مراسم رسمی بازیگری نامزد دریافت جایزه شد و در بیست و یکی از این مراسم ها، جایزه را دریافت نمود. اولین فیلم تلویزیونی خود را نیز در اواخر دهه 1950 بازی نمود. همچنین دو کتاب نوشت که در واقع خط داستانی زندگینامه وی بودند.

3-یکی از هنرمندان اسپانیایی که در سن 17 سالگی اولین فیلم خود را بازی کرد و طی چند سال به محبوبیتی رسید که تنها در دهه 1960 توانست در بیش از 28 فیلم بازی کند. او در چند فیلم به عنوان خواننده نیز ایفای نقش نمود و توانست در همان دهه چند ترک موسیقی پاپ نیز ارائه کند. همچنین در شعر، نقاشی و نویسندگی نیز دستی داشت.

لینک به دیدگاه

1- برنامه تلویزیونی پربیننده جهانی که بر اساس یک جشنواره موسیقی ایتالیایی به وجود آمده است؟

2- دور یک میز دو پدر، دو مادر، 4 فرزند، یک برادر، دو خواهر،دو پسر، دو دختر، یک پدر بزرگ، یک مادربزرگ، سه نوه، یک پدرشوهر، یک مادرشوهر و یک عروس نشسته اند! حداقل چند نفر دور میز هستند؟

درمورد سوال 1 میشه بیشتر توضیح بدین؟

کلی گفتین:ws38:

:a030:

لینک به دیدگاه
درمورد سوال 1 میشه بیشتر توضیح بدین؟

کلی گفتین:ws38:

:a030:

بیشتر توضیح بدیم دیگه جواب میشه. :hanghead:

مسابقه ای هست که به صورت زنده پخش میشه، خیلی هم پربیننده هست.:a030:

شرمنده، سوال 3 هم اشتباه شده، یعنی تقصیر منه، داروی گیاهی درستش هست، نه گیاه دارویی.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ممکنه صد نفر تو دنیا این کارو کرده باشن. خب یکمی مشخصات دیگه هم باید بگید دیگه hanghead.gif

لینک به دیدگاه
نه کسی این کارو نکرده،اگه بگیم جواب گفتیم دیگه:ws3:

بابای من خودش ده دوازده تا کشف کرده :ws3:

هستن کسایی که کشف کردن اگرچه گمنام باشن icon_pf%20(34).gif

آقا یکمی جزئی تر بگید دیگه :w02:

لینک به دیدگاه
بابای من خودش ده دوازده تا کشف کرده :ws3:

هستن کسایی که کشف کردن اگرچه گمنام باشن icon_pf%20(34).gif

آقا یکمی جزئی تر بگید دیگه :w02:

خب اونارو خودتون دارید میگید گمنامن، پس اسمی ازشون توی نت برده نشده، جواب سوال ما توی نت هست:a030:

لینک به دیدگاه
خب اونارو خودتون دارید میگید گمنامن، پس اسمی ازشون توی نت برده نشده، جواب سوال ما توی نت هست:a030:

الان من یه یارو رو پیدا کردم که اولین کتاب گیاهان دارویی رو نوشته. تو توضیحاتم گفته که خیلی از اون داروهارو خودش کشف کرده ولی اسمی از صد تا و اینا نبوده. پس اینم میتونه جواب باشه :w02: چون شما هیچی مشخص نکردید فقط گفتید بیشتر از صدتا دارو کشف کرده باشه :ws3:

لینک به دیدگاه
الان من یه یارو رو پیدا کردم که اولین کتاب گیاهان دارویی رو نوشته. تو توضیحاتم گفته که خیلی از اون داروهارو خودش کشف کرده ولی اسمی از صد تا و اینا نبوده. پس اینم میتونه جواب باشه :w02: چون شما هیچی مشخص نکردید فقط گفتید بیشتر از صدتا دارو کشف کرده باشه :ws3:

خب خیلی مثلا چندتا؟:ws3:

لینک به دیدگاه

انقدر اینجا بحث نکنید سر یه سوال :ws3:

اگه جوابی پیدا شد آخر کار تو جوابا بگین. این مدل مکالمه ها هم تو خصوصی یا پروفایلتون باشه :ws3:

اینجا فقط اگه بخواین میتونید به سوال اعتراض کنید که داور بررسی کنه و اگه نیاز بود از تیم مقابل بخواد که توضیحات بیشتری بده. ولی خب از همین الان بگم که نیاز به توضیحات بیشتر نداره :ws3:

لینک به دیدگاه
انقدر اینجا بحث نکنید سر یه سوال :ws3:

اگه جوابی پیدا شد آخر کار تو جوابا بگین. این مدل مکالمه ها هم تو خصوصی یا پروفایلتون باشه :ws3:

اینجا فقط اگه بخواین میتونید به سوال اعتراض کنید که داور بررسی کنه و اگه نیاز بود از تیم مقابل بخواد که توضیحات بیشتری بده. ولی خب از همین الان بگم که نیاز به توضیحات بیشتر نداره :ws3:

محمد جون مسابقات سالای قبل حداقل 30 صفحه رفتن. این مسابقه داره تموم میشه ولی فعلا تو صفحه دوازدهه:ws3:

میخواستم اعتراض کنما ولی از جمله آخرت معلومه ظاهرا حوصله رسیدگی به اعتراضاتو نداری:ws3:

لینک به دیدگاه
محمد جون مسابقات سالای قبل حداقل 30 صفحه رفتن. این مسابقه داره تموم میشه ولی فعلا تو صفحه دوازدهه:ws3:

میخواستم اعتراض کنما ولی از جمله آخرت معلومه ظاهرا حوصله رسیدگی به اعتراضاتو نداری:ws3:

کیلیویی بایدباشه صفحات؟؟؟:w58::w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...