رفتن به مطلب

چطور یک مرد را خوشحال کنیم؟

victoria_r

ارسال های توصیه شده

همه ى ما نیاز داریم از جنس مخالفمون شناخت داشته باشیم,اینکه از چه چیزایی بدشون میاد,از چه چیزایی خوششون میاد,وقتی ناراحتن بهتره چی کار کنیم یا چی کار نکنیم,چجوری جذبشون کنیم و...

وقتی شناخت کافی نداشته باشیم تو رابطه با هرکسی به مشکل میخوریم یا گیج و سردرگم میشیم.

میخوام بهم کمک کنیم.

خانوما تو تاپیک چگونه یک زن را خوشحال کنیم اطلاعات بدن که از چه چیزایی خوششون میاد از چه چیزایی بدشون میاد یا چه انتظاراتی دارن و اقایونم تو این تاپیک این اطلاعاتو بدن.:w16:

دوست دارم تاپیک مفیدی باشه لطفا اسپم نکنید,کل کل نکنید و به چشم طنز بهش نگاه نکنید.

میخوام جدی جدی بهم کمک کنیم.:a030:

پیشاپیش از اقایونی که به کامل شدن این شناخت کمک میکنن تشکر میکنم و براشون ارزوی ارامش و شادی دارم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تاپیک خوبیه:ws3:

برای اهلش نه برای ما مجردا:icon_pf (34):

ولی اصلیترین چیزی که خوشحالمون میکنه اینه بذارن شبا فوتبال ببینیم:ws3:

من از حرفتون این برداشتو میکنم که اقایون احتیاج دارن یه زمانیو برای خودشون باشن تفریح کنن و میخوان خانوما اینو درک کنن.خب این عالیه البته تعادلم حفظ بشه.

اصلا ربطی به مجردی متاهلی نداره.بگید تو شرایط مختلف چه احساسات و چه انتظاراتی دارید.

وقتی عصبانی میشید چه انتظاری دارید؟دوست دارید چی کار کنید؟اطرافیان چی کار کنن؟

لینک به دیدگاه
من از حرفتون این برداشتو میکنم که اقایون احتیاج دارن یه زمانیو برای خودشون باشن تفریح کنن و میخوان خانوما اینو درک کنن.خب این عالیه البته تعادلم حفظ بشه.

اصلا ربطی به مجردی متاهلی نداره.بگید تو شرایط مختلف چه احساسات و چه انتظاراتی دارید.

وقتی عصبانی میشید چه انتظاری دارید؟دوست دارید چی کار کنید؟اطرافیان چی کار کنن؟

خب دقیقا همینطوره.

چه مردها و چه زن ها گاهی وقتی رو برای خودشون نیاز دارن که تنها باشن و فکر کنن. ولی تنهایی همیشه جواب نمیده گاهی نیازه که از طرف یه زن مورد توجه قرار بگیریم:whistle: و چه بهتر که اون زن عشق زندگیمون باشه:|

اونایی که متاهلن و با خانومشون رابطه صمیمی دارن کمتر پیش میاد عصبی باشن یعنی وقتی دچار مشکل میشن و با خانومشون مطرح میکنن و بدون هیچ پیش داوری در مورد کارشون یا رفتارشون و حتی حرفاشون مورد پذیرش قرار میگیرن روحیه شاد تری دارن و بهتر میتونن با مشکلات کنار بیان.

اونایی هم که نامزد هستن و یا کسی رو دارن که عاشقشن و و باهاش در ارتباطن بهترین کسی که میتونن باهاش آرامش بگیرن عشقشونه.

لینک به دیدگاه

یه مرد وقتی عصبانی هستش نباید هی سر به سرش گذاشت و بحث کرد بهتره یکم بهش فرصت بدید تو خلوت باشه بهتر آروم میشه و بعد باهاش درمورد موضوع حرف بزنید بیشتر دعواها تو اوج عصبانیت ایجاد میشه

لینک به دیدگاه

وقتی همسرتون از بیرون میاد و از صبح سر کار بود و خسته اس یا دمقه هی نپرسید چی شد؟چه خبر؟رفتی اونجا؟چیزایی رو که گفته بودم خریدی؟چرا ناراحتی؟چه بی حالی؟

بذارید اول خودشو پیدا کنه چون مردا مثل خانوما نیستن وقتی فکرشون درگیره تو ظاهر نشون میدن و اکثرا نمیتونن جور دیگه رفتار کنن

لینک به دیدگاه

اینو از دیدگاه خودم میگم ممکنه خیلیا باهاش موافق نباشن:whistle:

یه مرد دوس نداره همسرش خشک باشه فقط اهل خونه باشه بشوره بسابه به فکر خودش نباشه یه مرد دوس داره تو بحثای جمعی همسرش حرفی برا گفتن داشته باشه تو زندگی همیشه به خودش برسه هم علمی هم ظاهری و خیلی چیزای دیگه

لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه اینکه ناز کردن و قهر کردن تا یه حد خوبه یه مرد اصلا دوس نداره همسرش دم به دیقه قهر کنه والا مردم آدمه نیاز داره نازشو یکی بکشه نه اینکه همیشه خودش ناز بکشه

تا چند دفعه ناز میکشه وقتی شورش در اومد میگه اینم دیگه خودشو مسخره کرده....

هر چیزی به اندازه اش خوبه وقتی یه رفتار لُوس شد دیگه دل و میزنه

لینک به دیدگاه
وقتی همسرتون از بیرون میاد و از صبح سر کار بود و خسته اس یا دمقه هی نپرسید چی شد؟چه خبر؟رفتی اونجا؟چیزایی رو که گفته بودم خریدی؟چرا ناراحتی؟چه بی حالی؟

بذارید اول خودشو پیدا کنه چون مردا مثل خانوما نیستن وقتی فکرشون درگیره تو ظاهر نشون میدن و اکثرا نمیتونن جور دیگه رفتار کنن

ولی مرد باید مشکلات و ناراحتی رو بریزه پشت در و بیاد تو ...

چون انطرف دیوار از صبح تو خونه نشسته با کار خونه و تنهایی شاید سر کرده انتظار داره وقتی مرد از در میاد تو با خودش یه انرزی مثبت بیاره تا خستگی هردوشون رفع بشه دوست من

من که عادت کردم خیلی خیلی خراب هم باشم میریزم پشت در چون اگه با موج غم و اندوه و خستگی بیام تو بازخوردش میشه خستگی مفرد در خانه و انتقال اون به خانواده ....

و اما چیزهایی که انتظار دارم ...

موقعی که میخوام تلویزین ببینم البته نه زیاد یعنی نمی خوام فکر بکنم میخوام تمدد اعصاب کنم و یکم تو خودم باشم این لحظه ها تنهایی بیشتر میچسبه ولی بعضی وقتها برای خانومها خوشایند نیست

دوست نداریم سرکوفت بشنویم چون تمام تلاشمونو میکنیم در بیرون که نیازهای خانواده رو تامین بکنیم ولی خوب خیلی از موارد از دست ما خارجه و خانومها نرند رو اعصاب

و دیگه اینکه خیلی مواقع سکوت ما نشانه بی خیالی ما نیست داریم تو خودمون میریزیم حرفها و گله و شکایت هارو و دم بر نمی آریم یکم رعایت کنند خانومها

ادامه دارد....

لینک به دیدگاه

درود ب همه.

ب حکم ادب از دعوت شرکت می کنم، ورگنه مرد بودن بسیار سنگین ه. من نر هستم.

هر انسانی حریم هایی داره. ب نظرم موردی ک دوستامون گفتن خوبه. ی جورایی رعایت حریم همسر.

مثلا

گاهی من لحظات دارم (گاهی تا چند رو) از تکنولوژی دور، تنها، ب دور از کلام.

خوبه ک این لحظات درک می شه، و این با دوست نداشتن اشتباه گرفته نمیشه.

ب طور کلی " درک کردن" فرد مقابل ( با هر عنوانی یا نَسَبی) فرد رو خوشحال میکنه.

درک رو بزاریم شعور.

شعور اکتسابی ه و در طی زندگی پیشرفت می کنه و گاها حتی پسرفت!

شعور رو می شه با مطالعه کتاب و تفکر تفکر تفکر بدست اورد.

این تابع ( شعور) باید توسط ضابطه کلی" هر چ برای خود نمی پسندی برای دیگری هم نپسند ... " هم کنترل بشه و نهایتا

تصمیم برگرده ب تحلیلگر " درون" = ک شامل شعور و حس هست.

فعلا همینا ب ذهنم یم رسه.

امیدوارم همه هم رو دوست داشته باشم.

لینک به دیدگاه
ولی مرد باید مشکلات و ناراحتی رو بریزه پشت در و بیاد تو ...

چون انطرف دیوار از صبح تو خونه نشسته با کار خونه و تنهایی شاید سر کرده انتظار داره وقتی مرد از در میاد تو با خودش یه انرزی مثبت بیاره تا خستگی هردوشون رفع بشه دوست من

من که عادت کردم خیلی خیلی خراب هم باشم میریزم پشت در چون اگه با موج غم و اندوه و خستگی بیام تو بازخوردش میشه خستگی مفرد در خانه و انتقال اون به خانواده ....

و اما چیزهایی که انتظار دارم ...

موقعی که میخوام تلویزین ببینم البته نه زیاد یعنی نمی خوام فکر بکنم میخوام تمدد اعصاب کنم و یکم تو خودم باشم این لحظه ها تنهایی بیشتر میچسبه ولی بعضی وقتها برای خانومها خوشایند نیست

دوست نداریم سرکوفت بشنویم چون تمام تلاشمونو میکنیم در بیرون که نیازهای خانواده رو تامین بکنیم ولی خوب خیلی از موارد از دست ما خارجه و خانومها نرند رو اعصاب

و دیگه اینکه خیلی مواقع سکوت ما نشانه بی خیالی ما نیست داریم تو خودمون میریزیم حرفها و گله و شکایت هارو و دم بر نمی آریم یکم رعایت کنند خانومها

ادامه دارد....

شما تجربه ی زندگی دارید و حرفتون کاملا درسته:w16:

لینک به دیدگاه

از همه ى دوستان تشکر میکنم واقعا اطلاعات مفیدی هستند که شاید تو کمتر کتابی به این خالصی پیدا بشن.

ادامه بدید دوستان.

موقعیت های بیشتری رو در نظر بگیرید.

منم تحلیل خودمو میگم اگه ایرادی داشت راهنمایی کتید.

در کنار اون زمانی که هر فردی چه زن و چه مرد برای خودشون و تفریح نیاز دارن مردا زمانیو برای تنها بودن نیاز دارن برای فکر کردن و به ارامش رسیدن.

وقتی عصبانی میشن نیاز به سکوت دارن باید بهشون فرصت بدیم.

نباید نیاز به تنهایی رو به معنی دوست نداشتن بدونیم شاید مشکلی پیش اومده و مرد برای نگران نکردن همسرش خودش میخواد تحلیلش کنه.

وقتی از سرکار میان سوال پیچشون نکنیم.

متوجه یه چیزیم شدم ظاهرا مردا نیاز به تمرکز بالا دارن وقتی فکرشون درگیره موضوعی هست نمیتونن به درستی فکرکنن یا رفتارها و واکنش های عاطفی داشته باشن.

مردا چطور عشقشونو ابراز میکنن؟دوس دارن چطوری بهشون محبت بشه؟دوست ندارن چطوری بهشون محبت بشه؟

لینک به دیدگاه

ببینین یه چیز مهم تو زندگی هست که روابط زناشویی رو تحکیم میده اونم اهمیت دادن به چیز های خیلی کوچیک توی زندگی هست...

چیزایی که نه پول میخواد، نه وقت زیادی میبره، نه خیلی سخته! فقط و فقط یه حواس جمع میخواد!

مثلا شوهرتون خوابش برده روی زمین... بردن بالش براش و کشیدن روش

خریدن کادو های بی مورد و حتی نه خیلی گرون حتی شما بگو یه جوراب... اما خارج از مناسبت

توجه به نکات جزئی مثلا قبل اینکه سر کار بره، بدون اینکه معطلش کنین یه نگاهی به لباساش بندازین، اگه تار مویی، نخی چیزی به لباسشون هست بگیرین و...

همچنین همچین موارد هم به طور مشابهش از طرف مرد هم رعایت بشه...

مثلا کار های خیلی ساده مثل خرید یه شاخه گل بی مناسبت

بی مناسبت رفتن بیرون از خونه.....

درسته کار های سختی نیستن اما خیلی دوست داشتنی هستن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فکرکنم سوالات ممنوعه رو پرسیدم.هیچ کسی در مورد عشق و سوالات مربوط بهش جواب نداد.

خیلی از مردا دوس ندارن راجع بهش حرف بزنن اما ندونستنش فقط باعث سوتفاهم و درک نکردن میشه.

لینک به دیدگاه
فکرکنم سوالات ممنوعه رو پرسیدم.هیچ کسی در مورد عشق و سوالات مربوط بهش جواب نداد.

خیلی از مردا دوس ندارن راجع بهش حرف بزنن اما ندونستنش فقط باعث سوتفاهم و درک نکردن میشه.

خب مرد ها هم به همین شیوه عشقشون رو ابراز میکنن... همین که بالاتر گفتم

البته اینم بگم یه مرد همیشه باید به این مسئله توجه داشته باشه که جمله ی "دوستت دارم" رو هیچ وقت از زنش دریغ نکنه

مرد ها بیشتر منطقی هستن مثلا اینکه از زنشون میخوان که مثلا کار نکنه و بخونه برای مثلا ارشد یا دکترا، این از سر این نیست که کلا مخالف کار کردن زنشون باشن! بلکه از سر دوست داشتنه که حاضرن هزینه ی کل خونواده به اضافه ی هزینه درس خوندن زنشون رو فراهم کنن... و چیزایی از این قبیل...

مرد ها معمولا کمتر به طور مستقیم به همسراشون ابراز علاقه میکنن به طوری که شاید علی الظاهر مشخص نباشه

لینک به دیدگاه

یکم درک کردنش سخته.

وقتی یه مرد به زنش میگه دوست دارم که میرم سرکار و تلاش میکنم زن هم میگه اولا برای خودتم هست دوما خیلی از مردا هم هستن که از زنشون متنفرن ولی سرکار میرن و به احبار کنارش زندگی میکنن.

یکم درک کردنش سخته.

فکرکنم زمان زیادی لازمه تا زن و مرد بتونن مسیله ى عشق,تعریفش و واکنش هاشونو درک کنن و یکم بهم نزدیک شن تو این قضیه.

لینک به دیدگاه
یکم درک کردنش سخته.

وقتی یه مرد به زنش میگه دوست دارم که میرم سرکار و تلاش میکنم زن هم میگه اولا برای خودتم هست دوما خیلی از مردا هم هستن که از زنشون متنفرن ولی سرکار میرن و به احبار کنارش زندگی میکنن.

یکم درک کردنش سخته.

فکرکنم زمان زیادی لازمه تا زن و مرد بتونن مسیله ى عشق,تعریفش و واکنش هاشونو درک کنن و یکم بهم نزدیک شن تو این قضیه.

فکر کنم اشتباه منظورم رو متوجه شدین!

من گفتم بعضی از مواقع هست که زن تمایل داره کار کنه ولی شوهرش نمیذاره و میگه درس بخون... من میگم توی این مورد زن فکر میکنه شوهرش کلا مخالف کار کردنش هست

در صورتی که من میگم اینجور نیست... مرد میخواد زنش درس بخونه به خاطر پیشرفت زنش حاضره جور کار کردن اون رو هم تو زندگی بکشه

غالبا توی این موارد زن ها فکر میکنن شوهراشون کلا مخالف کار کردن زن ها هستن در صورتی که بعضی مواقع از سر دوست داشتن مخالفت میکنن

لینک به دیدگاه

مردا از با دیدن عاشق میشن و زنها با شنیدن

مردها اکثرا با عملشون میخوان عشقشونو نشون بدن و زنها دوس دارن زبانی این عشقو بشنون

تو جامعه اونجوری نشون داده شده که اکثرا زنها دوس دارن همسرشون بهشون خیلی توجه کنه اما این مورد تو مردها هم به شدت کاربردی هست یعنی یجور حسودی میکنن اگه زنشون به بچه یا هر کس دیگه ای بیشتر توجه کنه طبیعتا نیاز دارن بیشتر به اون توجه بشه(من چیزی رو که دیدم میگم چون تجربه ندارم شاید درست نباشه دوستان تکمیل کنن) مثلا همین غذا درست کردن هر وقت ببینن غذای مورد علاقه شون پخته شده تا آخر شب خنده بر لب دارن و شادن

و بدترین حالت محبت کردن به مرد اینه که حس کن همسرش عین مادرشه یعنی توجه مادرانه داشته باشه تا همسرانه

لینک به دیدگاه

مهمترین فرق مردا با زنها تو احصاصاتشونه, مرده عصبانیه دوس نداره با کسی حرف بزنه, یعنی میخواد تنها باشه, حرفش رو دو بار تکرار نکنه

اما زنه نمیفهمه که! فک میکنه مثل خودش دوس دارن هزار بار بهش بگن جون من بگو, تر خدا بگو, چی شده, به حدی که کلافه کنه مرد رو که یه داد بزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...