رفتن به مطلب

چطور یک مرد را خوشحال کنیم؟

victoria_r

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز Just Mechanic یک اشاره ای کردودرست گفت.

خب مردهاخستگی ناشی ازکاررامثلابالم دادن ودیدن یک فوتبال برطرف می کنند.

مردهادوست ندارن سوال پیچ شوند.

مردهادوست دارن یکی اوناروبفهمه.

شایدبگیدزنهاحسودند ولی مردهاهم دست کمی ازآنهاندارندولی چون یکم غرور دارندنمی خواندبگن .

وقتی اعصبانی میشن دادبزنن یه چیزیو بشکونندیاخودم یه بارعصبانی شدم البته من همیشه عصبانیم بجای شکوندنیه مشت زدم توشیشه می دونیدچی شد:4564:آخریشم چندروزپیش بوددرکتابخونه رااینقدرمحکم زدم بهمکه شیشه جاخوردبعدچندثانیه شکست:97:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوست عزیز Just Mechanic یک اشاره ای کردودرست گفت.

خب مردهاخستگی ناشی ازکاررامثلابالم دادن ودیدن یک فوتبال برطرف می کنند.

مردهادوست ندارن سوال پیچ شوند.

مردهادوست دارن یکی اوناروبفهمه.

شایدبگیدزنهاحسودند ولی مردهاهم دست کمی ازآنهاندارندولی چون یکم غرور دارندنمی خواندبگن .

وقتی اعصبانی میشن دادبزنن یه چیزیو بشکونندیاخودم یه بارعصبانی شدم البته من همیشه عصبانیم بجای شکوندنیه مشت زدم توشیشه می دونیدچی شد:4564:آخریشم چندروزپیش بوددرکتابخونه رااینقدرمحکم زدم بهمکه شیشه جاخوردبعدچندثانیه شکست:97:

داداش دیگه این خیلی تند شدا:w58:بیچاره خانومت از ترس فرار میکنه:whistle:

لینک به دیدگاه

مردا چطور عشقشونو ابراز میکنن؟دوس دارن چطوری بهشون محبت بشه؟دوست ندارن چطوری بهشون محبت بشه؟

من نمیدونم دقیقاً چه جوابی باید بدم به این پرسش شما خانم ویکتوریا.

ولی قطعاً به قول ناصر عزیز تنها کسی که میتونه یه مرد رو تو اوج ناراحتیاش و مشکلاتش خوشحال کنه وبا یه حرف یا کار کوچیک تمام ناراحتی هاشو ازش بگیره عشق اون مرده.

خیلی از آقایون دوست دارن با رفتارشون این عشق رو ثابت کنن.

به قول دوستمون همین که شاید حاضر باشه دوبرابر بیشتر کار کنه ولی همسرش نره سرکار و نتونه سختی کشیدن اون رو ببینه.

دوست داریم چجوری بهمون محبت بشه؟

اینو دیگه باید خانوما خودشون جواب بدن.

فکر میکنم این تو ذات هر خانومی وجود داره که چجوری بتونه همسرش رو خوشحال کنه و سرحال بیارتش.

به نظرم خیلی درگیر این قضایا نباید شد.

یه مدت که بگذره یه تجربه ای تو رابطه بدست میاد.

با اون قریضه هم جمع بشه من فکر میکنم نتیجه بده.:icon_gol:

فکرکنم سوالات ممنوعه رو پرسیدم.هیچ کسی در مورد عشق و سوالات مربوط بهش جواب نداد.

خیلی از مردا دوس ندارن راجع بهش حرف بزنن اما ندونستنش فقط باعث سوتفاهم و درک نکردن میشه.

آقا ما ها غیرت داریم نمیتونیم خیلی راحت در موردش صحبت کنیم.:ws3:

موقعش بشه خودمون به همسرمون نشون میدیم.

اگر منظورت جزئیاته نمیشه خیلی توضیح داد.

ببین همونطوری که اینجا شما توضیح دادی ما هم تو ذهنمون داریم اما نمیشه خیلی توضیح داد دیگه.:ws37:

لینک به دیدگاه

من سعی میکنم درک کنم اما واقعا اگه دربارش حرف زده نشه پس چجوری بفهمیم.

من خیلی شنیدم که اقایون میگن ما علم غیب نداریم خواسته هاتونو بگید.ما هم همینو میگیم.

بازم ممنون امیر اقا از کمکتون

لینک به دیدگاه

من خیلی شنیدم که اقایون میگن ما علم غیب نداریم خواسته هاتونو بگید.ما هم همینو میگیم.

خواهش میکنم.

ببین ویکتوریا اگر دنبال مثال میگردی من شدیداً کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو بهت پیشنهاد میکنم.

خیلی کامل با مثال برات توضیح داده.

نمیخوای بخری هم مثل من pdf رو دانلود کن تو گوشیت بریز و بخون)

ولی در کل خیلی نمیشه دنباله رو دیگران بود.

درسته که یه سری خصوصیات کلی وجود داره که همه آقایون دارن ولی جزئیات به نظرم برای همه متفاوته.

مثلاً دوستان اشاره کردن به فوتبال دیدن و ...

باور کن یکی از حوصله سربر و مسخره ترین کارها برای من فوتبال تماشا کردنه.

هم آقایون هم خانوما باید با توجه به شرایط خودشون روش خودشون رو پیدا کنن.

مثلاً تفریح؟

خب من خودم عاشق سفر و ماجراجویی هستم، تجربه چیزای جدید.

در عوض به شدت از مهمونی ها و دور همی های مسخره بدم میاد.

حالا سفر یه روزه، گردش چند ساعته، تجربه های خاص مثل کایت سواری و بالن گردی و ...

شاید اگر به یه پسر دیگه بگی اصلاً از این چیزا نپسنده و ترجیح بده آخر هفته سریال مورد علاقه اش رو با همسرش ببینه تا کار دیگه.

بین دوستام هستن که میگما. مثلاً میگم فلانی پاشو بریم توچال تله کابین بریم ایستگاه هفت رستوران غذا بخوریم برگردیم مهمون من حتی!

میگه برو بابا بریم یه سیگار بکشیم فقط بیایم.:banel_smiley_4:

به نظر من خیلی مهمه قبل ازدواج کسی رو پیدا کنی که واقعاً این چیزاش بهت بخوره.

رفیق باشی باهم.

یعنی واقعاً اول از همه بهترین رفیقت باشه بعد همسر و پدر بچه هات و داماد خانوادتون و ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم.:icon_gol:

ببین ویکتوریا اگر دنبال مثال میگردی من شدیداً کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو بهت پیشنهاد میکنم.

خیلی کامل با مثال برات توضیح داده.

(نمیخوای بخری هم مثل من pdf رو دانلود کن تو گوشیت بریز و بخون)

ولی در کل خیلی نمیشه دنباله رو دیگران بود.

درسته که یه سری خصوصیات کلی وجود داره که همه آقایون دارن ولی جزئیات به نظرم برای همه متفاوته.

مثلاً دوستان اشاره کردن به فوتبال دیدن و ...

باور کن یکی از حوصله سربر و مسخره ترین کارها برای من فوتبال تماشا کردنه.

هم آقایون هم خانوما باید با توجه به شرایط خودشون روش خودشون رو پیدا کنن.

مثلاً تفریح؟

خب من خودم عاشق سفر و ماجراجویی هستم، تجربه چیزای جدید.

در عوض به شدت از مهمونی ها و دور همی های مسخره بدم میاد.

حالا سفر یه روزه، گردش چند ساعته، تجربه های خاص مثل کایت سواری و بالن گردی و ...

شاید اگر به یه پسر دیگه بگی اصلاً از این چیزا نپسنده و ترجیح بده آخر هفته سریال مورد علاقه اش رو با همسرش ببینه تا کار دیگه.

بین دوستام هستن که میگما. مثلاً میگم فلانی پاشو بریم توچال تله کابین بریم ایستگاه هفت رستوران غذا بخوریم برگردیم مهمون من حتی!

میگه برو بابا بریم یه سیگار بکشیم فقط بیایم.:banel_smiley_4:

به نظر من خیلی مهمه قبل ازدواج کسی رو پیدا کنی که واقعاً این چیزاش بهت بخوره.

رفیق باشی باهم.

یعنی واقعاً اول از همه بهترین رفیقت باشه بعد همسر و پدر بچه هات و داماد خانوادتون و ...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

این کتابو سالها پیش چندین بار خوندک ولی بازم لازمه بخونمش.ممنون از پیشنهاد خوبتون.

میدونید منظور من چیه.من میگم ما زنا نیاز داریم بدونیم مردمون چی فکر میکنه چجوری خوشحال میشه و... در عوض مردا دوس ندارن اینارو بگن در واقع یکم تودار هستن یا از توضیح دادن حس بدی بهشون دست میده یا هرچیز دیگه.خب لازمه یکم ما کوتاه بیایم یکم شماها.ما انتظار نداشته باشیم شما عین ما هیجان زده بشید از یه شاخه گل یا مرتب بگید فلانی دوستت دارم یا هی رمانتیک بازی دربیارید یا همش راجع به احساسات و افکارتون حرف بزنید,در عوض شما هم یکم کوتاه بیاید و یکم از خودتون از افکار و احساساتتون بگید یکم بیشتر زبانی دوست داشتنو نشون بدید و...

در واقع بهم نزدیک شیم نه اینکه فقط یه طرف نزدیک شه و بعد عوض شه.

برای همین لازمه راجع بهم شناخت پیدا کنیم.

این دوتا تاپیک دوس دارم پربار باشه بهم کمک کنیم کمکهای کوچیکی که ممکنه در اینده زندگیامونو نجات بده.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

ببخشید ک این وسط من نظر میدم،باید آقایون بگن ولی خب نیاز دیدم ک به یه موضوعی اشاره کنم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

درسته این اقایونی که تو تاپیک نظر دادن نتونستن و نخواستن شیوه محبت یا هر چیزی رو اونظور ک ما خانم ها میخوایم بیان کنن،ولی ماها باید بدونیم کشف این موضوع کاملا بستگی به خودمون داره.

تا چند ماه پیش خودمم درگیر این موضوع بودم،حتی وقتی میگفتم خب موضوع صحبت با تو! جدا نمیدونست چی باید بگه!سکوت میکرد و میگفت خب حرف جدیدی ندارم!

این جمله دقیقا جمله ای که ما زن ها ازش متنفریم!

ولی راهکار داره ک از وقتی فهمیدم روش کار کردم و نتیجه هم داد.

و اما راهکار: خانما سعی کنین به همسرتون کمک کنین که بتونه احساستش رو ب زبون بیاره.مردا مثل ماها بلد نیستن در ای زمینه خوب حرف بزنن برا اینکه دهنشون فعال بشه باید بهشون فرصت حداقل یک روزه بدین.

مثلا ازش بخواین در مقابل هر محبت کلامی ک شما بهش میکنین اونم جواب بده! و به تشکر بسنده نکنه.میتونه دقیقا عین جمله شمارو بگه!

شما میگین :دوست دارم جوابی ک میشنوین: منم دوست دارم!

یا ازش بپرسین چه رفتاری از من خوشحالت میکنه؟بعد سوالتون رو ریز تر کنین" مثلا نوع رفتار جلو خونواده شوهر" یا بین همکارا، یا وقتی خونه تنهایین، و امثال اینا!

وقتی سوالات ریز بشه ذهن مردا بازتر میشه و راحت تر میتونه جوابی پیدا کنه(چون مردا ذاتا کل نگر هستن باید ما ذهنشون رو در گیر جزییات کنیم تا جوابی براش داشته باشن)

ی موضوع دیگه: سعی کنین بهش بگین مثلا موضوع صحبت فردا عصر با تو!دوس دارم در مورد چیزی صحبت کنیم ک تو دوس داری

خانما شاید باورتون نشه ولی همین مرد کم حرف ک حرفی برا گفتن نداشت بعد یک روز موضوع رو پیشنهاد میده ک خود شما رو به حیرت میندازه:ws3:

دلیل: مردا نمیتونن تو ان واحد به چند چیز فکر کنن.وقتی میگی همین الان ی موضوع بده مرد خودش رو تو فشار میبینه و عمرا بتونه موضوع خوبی برا صحبت بده.

ولی وقتی بهش فرصت چند ساعته میدین شیک مجلسی فرصت فکر و تحلیل بهش میدین.:w02:

و این به نفع خودتون هم هست:a030:

لینک به دیدگاه

چیزی ک من فهمیدم با اینکه مردا موقع عصبانیت دوس دارن تنها باشن،ولی اگه شما باعث عصبانیتش شدین اینکه کنارش بشینین و بدون هیچ حرفی بزارین فقط حضور شمارو احساس کنه باعث ارامششون میشه(نمیدونم همه اقایون این تیپ هستن؟؟؟این کار رو دوست دارن؟)

لینک به دیدگاه
چیزی ک من فهمیدم با اینکه مردا موقع عصبانیت دوس دارن تنها باشن،ولی اگه شما باعث عصبانیتش شدین اینکه کنارش بشینین و بدون هیچ حرفی بزارین فقط حضور شمارو احساس کنه باعث ارامششون میشه(نمیدونم همه اقایون این تیپ هستن؟؟؟این کار رو دوست دارن؟)

دیگه خیلی اقایونو ای کیو پایین نشون میدی کم کم داره خونم بجوش میاد

و....

وقتی عصبانی میشم خیلی کم البته خیلی کم ولی اتشفشانی دوست ندارم سر به تن هیشکی باشه هرکی پیشمه این از من .... فاصلتو رعایت کن

ولی حالا تایید کینم وجود خانوم ساکت کنار شوهر در هنگام عصبانت به ارامشش کمک میکنه موافقم (ولی نه در حد شما که پست قبلی عصبانی کردین باید برین در افق قایم بشین راه نداره اصلا)

لینک به دیدگاه
دیگه خیلی اقایونو ای کیو پایین نشون میدی کم کم داره خونم بجوش میاد

و....

وقتی عصبانی میشم خیلی کم البته خیلی کم ولی اتشفشانی دوست ندارم سر به تن هیشکی باشه هرکی پیشمه این از من .... فاصلتو رعایت کن

ولی حالا تایید کینم وجود خانوم ساکت کنار شوهر در هنگام عصبانت به ارامشش کمک میکنه موافقم (ولی نه در حد شما که پست قبلی عصبانی کردین باید برین در افق قایم بشین راه نداره اصلا)

سهند حرفام چه ربطی به ای کیو داشت؟:ws52:

این ذات مرداست ک بخاطر اینکه ذهنتون رگیر مسازل کاری و مشکلات هستش تغییر جهت فکر براتون دشواره

این رو من نمیگم طبق مطالعاتی ک داشتم بهش رسیدم.و ازش جواب گرفتم:ws37:

لینک به دیدگاه
سهند حرفام چه ربطی به ای کیو داشت؟:ws52:

این ذات مرداست ک بخاطر اینکه ذهنتون رگیر مسازل کاری و مشکلات هستش تغییر جهت فکر براتون دشواره

این رو من نمیگم طبق مطالعاتی ک داشتم بهش رسیدم.و ازش جواب گرفتم:ws37:

احتمالا مطالعه هاتون از یه عده بوده که تو کل دنیا جزئ استثناها بودن مردا تو مدیرت کارشون و خونه هواسشون به همه چی هست در یک زمان چون نباشه اصلا نمی تونن مدیریت کنن جانم باید هواسشون به همه چی و همه کس باشه تا قضاوت و مدیریت کنند جانم

لینک به دیدگاه
احتمالا مطالعه هاتون از یه عده بوده که تو کل دنیا جزئ استثناها بودن مردا تو مدیرت کارشون و خونه هواسشون به همه چی هست در یک زمان چون نباشه اصلا نمی تونن مدیریت کنن جانم باید هواسشون به همه چی و همه کس باشه تا قضاوت و مدیریت کنند جانم

ممنون بایت شناخت و توضیح کامل خصوصیات مردها

خطاب به خانم ها:

به نوشته های کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی

و همچنین کتاب آنچه زنان در مورد مردان باید بدانند نوشته باربارا

اعتماد نکنین.چون دقیقا حرفایی ک من اینجا زدم:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دلیل: مردا نمیتونن تو ان واحد به چند چیز فکر کنن.وقتی میگی همین الان ی موضوع بده مرد خودش رو تو فشار میبینه و عمرا بتونه موضوع خوبی برا صحبت بده.

در مورد این جمله باید بگم که

با سهند موافقم

هیچ کاری نیست که یه مرد نتونه انجامش بده مخصوصا چند کار با هم که نمونه ش رو مدیریت خونه و محل کار و زندگی و ...

سیاست مدارها و...

من نمیخوام با این موضوع برخوردی ناعادلانه داشته باشم و بگم اگه جامعه رو ببینید مردها موفق ترن اینو نمیگم چون زن ها اون فرصتی که خودشون رو باید نشون میدادن رو پیدا نکردن.

اما اگه منظورت بحث هایی احساسی هستش و مردها نمیوتنن بحث های احساسی رو به زبون بیارن اینم دلیل داره و ریشه در فرهنگ 1400 ساله این مملکت داره که دین زن رو ابزاری برای آرامش مرد میدونه و در عوض حقی براش قائل نبوده و مردها آقا و مالک زن ها بودن و هیچ آقا و مالکی نمیاد در برابر رعیت و کسی که صاحبشه زانو بزنه و یا از کلمات احساسی استفاده کننه و عزیزم و بله قربان گوش باشه.

اگه میبینید مردها که ماها نسلهای جدید هستیم هنوز هم تو این موضوع کمی لنگ میزنیم دلیلش به همون پیشینه بر میگرده و در نهاد خودمون زن رو پایین تر از خودمون میدونیم و اینکه بروز دادن احساست رو امری وقیح تلقی میکنیم که یک مرد واقعی از ابراز احساساتش باید دوری کنه.

اینها باید اصلاح بشه و یک مرد از ابراز احساساتش به همسرش عشقش و دختری که دوستش داره لذت ببره نه اینکه فکر کنه با اینکارش انگشت نمای مردم میشه.

این امر فقط بین مردها نیست حتی زنها هم مردی که جلوی بقیه زنش رو با لفظ عزیزم صدا میکنه رو زن ذلیل و ... خطاب میکنن و همین باعث میشه مردها از بروز احساساتشون در محیط های عمومی خودداری کنن و این خودداری کم کم نهادینه میشه و در کل زمان زندگیش براش یک عادت میشه.

امیدوارم منظورمو رسونده باشم:a030:

لینک به دیدگاه

ناصر بحثو سیاسی کنی برخورد میکنماااااااااااااااااا :vahidrk:

(با حرفات موافقماااااا ولی تو نگووووووو):ws3:

چیزی که من در این رابطه خوندم و تجربه کردم.

طبق تحقیقات میگن مردا رفتن از نیمکره ی راست مغز به نیمکره ی چپشون یکم زمان میبره اینم ربطی به توانا بودن یا نبودن مردا نداره.(اصل مطلب که هر نیمکره مخصوص به چه فعالیتیه یادم نیست ولی نکته ی کلیو میگم)

هممون میدونیم زن و مرد تفاوتهای زیادی دارن مثلا در حالت عادی یه مرد فشارهای مالی و روحی رو بهتر تحمل میکنه تا یه زن یا شاید بهتره بگم یه مرد در مواجهه با مشکلات اول به فکر راه حل میفته ولی یه زن اول نیاز داره درد و دل کنه شاید یکمم گریه کنه بعد پاشه خودشو جمع و جور کنه به فکر راه حل بیفته و نیاز داره حامی داشته باشه تا از نظر روحی قوی تر باشه.

و در حالت کلی میگیم مردا بهتر تحمل میکنن تا زنا یا مردا قوی ترن تو این مسئله.

من خودم تجربه کردم یه مرد وقتی درگیر مسائل کاری هست سخت میتونه وارد فاز عاطفی بشه حتی در حد یه تماس تلفنی بخوای باهاش حرف بزنی میبینی که حواسش جمع حرفات نیست یا نمیتونه اونجوری که همیشه حرف میزده و قربون صدقت میرفته حرف بزنه.ولی اگه بذاری چند دقیقه بعد کارش باهاش حرف بزنی کاملا جریان فرق میکنه جوری که آدم فکرمیکنه این همون آدم قبلیه؟؟؟؟؟؟؟؟:ws3:

لازمه یکم بگذره برای بعضیا در حد پنج دقیقه و برای بعضیا در حد نیم ساعت تا کاملا از فاز کار و مشکلات بیان بیرون درگیری های ذهنیشون کمتر شه و بعد باهات صحبت کنن.

یا بازم از تجربه های دیداریم که یه مرد وقتی داره تو خونه تعمیرات انجام میده کار خاصیم نباشه ولی نمیتونه با بقیه صحبتای متفرقه داشته باشه یا حضور یه بچه رو که سوال میپرسه تحمل کنه در حالیکه خانوما برعکسن ما غذا میپزیم با تلفن صحبت میکنیم حواسمون به بچه هم هست تازه تلویزیونم میبینیمو...

اینا تفاوته اصلا عیب نیست یا عدم توانایی.

مثلا من خودم دارم کار میکنم که کارمم فکریه اس ام اس عاطفیم میدم حواسمم به حرفای مامانم اینا هست بدون اینکه بخوام و اشتباهات حرفاشونو تصحیح میکنم یا تو بحثشون شرکت میکنم.:w02:

بازم میگم آدما با هم فرق دارن.

و مهم اینه که ما بدونیم ممکنه طرف مقابل این تفاوتها رو با ما داشته باشه بهتره رعایت کنیم و وقتی یه مدت گذشت و شناختمون کامل شد متوجه میشیم لازمه واقعا این نکته رو رعایت کنیم یا نیازی نیست.

به هر حال آقا رعایت کردنش بهتر از نکردنشه با منم بحث نکنید تاپیک خودمه.:whistles:

لینک به دیدگاه

چون تاپیک خودمه یه نکته ایم بگم.:w02:

چه تو این تاپیک چه تاپیک چطور یه زن و رو خوشحال کنیم مطالبی که عنوان میشه همه تجربی هستن و چون آدما با هم فرق دارن ممکنه در مورد یه نفر صدق کنه در مورد هزار نفر نکنه یا برعکس.

من بارها برام پیش اومده حتی حرفای مشاور هم برای یکی از داداشام جواب نداده برای یکی داده.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

وایبر یک سری پابلیک گروپ داره. یدونه اشون هست به اسم دونفره.

هر روز شاید 5-6 مطلب در مورد همین روابط بین همسران توضیح میده.

کوتاه و مفید.

من همیشه تو مسیر که دارم میرم سرکار صبح ها میخونم.

به نظرم خیلی کمک میکنه برای شناخت بهتر طرف مقابل.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
در مورد این جمله باید بگم که

با سهند موافقم

هیچ کاری نیست که یه مرد نتونه انجامش بده مخصوصا چند کار با هم که نمونه ش رو مدیریت خونه و محل کار و زندگی و ...

سیاست مدارها و...

من نمیخوام با این موضوع برخوردی ناعادلانه داشته باشم و بگم اگه جامعه رو ببینید مردها موفق ترن اینو نمیگم چون زن ها اون فرصتی که خودشون رو باید نشون میدادن رو پیدا نکردن.

اما اگه منظورت بحث هایی احساسی هستش و مردها نمیوتنن بحث های احساسی رو به زبون بیارن اینم دلیل داره و ریشه در فرهنگ 1400 ساله این مملکت داره که دین زن رو ابزاری برای آرامش مرد میدونه و در عوض حقی براش قائل نبوده و مردها آقا و مالک زن ها بودن و هیچ آقا و مالکی نمیاد در برابر رعیت و کسی که صاحبشه زانو بزنه و یا از کلمات احساسی استفاده کننه و عزیزم و بله قربان گوش باشه.

اگه میبینید مردها که ماها نسلهای جدید هستیم هنوز هم تو این موضوع کمی لنگ میزنیم دلیلش به همون پیشینه بر میگرده و در نهاد خودمون زن رو پایین تر از خودمون میدونیم و اینکه بروز دادن احساست رو امری وقیح تلقی میکنیم که یک مرد واقعی از ابراز احساساتش باید دوری کنه.

اینها باید اصلاح بشه و یک مرد از ابراز احساساتش به همسرش عشقش و دختری که دوستش داره لذت ببره نه اینکه فکر کنه با اینکارش انگشت نمای مردم میشه.

این امر فقط بین مردها نیست حتی زنها هم مردی که جلوی بقیه زنش رو با لفظ عزیزم صدا میکنه رو زن ذلیل و ... خطاب میکنن و همین باعث میشه مردها از بروز احساساتشون در محیط های عمومی خودداری کنن و این خودداری کم کم نهادینه میشه و در کل زمان زندگیش براش یک عادت میشه.

امیدوارم منظورمو رسونده باشم:a030:

:w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...