رفتن به مطلب

چه نیازی هست که مسائل عشقی مونو تابلوش کنیم؟

fakur1

ارسال های توصیه شده

معمولا تو وب ها و اکثر سایت ها مشاهده میکنیم که خیلی ها میان مسائل عشق و عاشقی شونو مطرح میکنن و همش راجع به این چیزا مینویسن. میخوام بدونم که : شما مثلا یکی رو دوست داری , چه ربطی به دیگران داره ؟

یا مثلا شما به همسرت عشق میورزی , چرا به خودش نمیگی و میای اینو تو شبکه های مجازی اکران میکنی؟

شما که مثلا خیال میکنی شکست عشقی خوردی , چرا همه رو خبردار میکنی؟ میخوای چی بشه مثلا؟

این عارضه که فک کنم از فرهنگ هندی گریبانگیر ما شده دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام خسته نباشیدچندوقتی بودازاین بحثهانمی کردی !

شما مثلا یکی رو دوست داری , چه ربطی به دیگران داره ؟ هیچ ربطی نداره به نظرم اینکارالوس بازیه،برای مثال دیروزیه خبرخوندم فلان بازیگربچه دارشداصلابه کسی چه به من چه و...

مثلا شما به همسرت عشق میورزی , چرا به خودش نمیگی و میای اینو تو شبکه های مجازی اکران میکنی؟ مشکل بعضی هاواقعا میگم همینه،ابرازعلاقه اصلاچه لزومی داره به خودش بگو

شما که مثلا خیال میکنی شکست عشقی خوردی , چرا همه رو خبردار میکنی؟ میخوای چی بشه مثلا؟ راه حل داره راهش اینه که یه بیل بدی دستش بایه کلنگ بگی اینجارابکن اگه آخرشب فکرشکست راکردحق داره.یه انفرماهم داریم هروقت میادمیگه ماشکست عشقی خوردیم ،مسخره یعنی چی:icon_razz:اینامی خوان ابرازوجودکنند

این عارضه که فک کنم از فرهنگ هندی گریبانگیر ما شده دلیل دیگه ای هم میتونه داشته باشه؟فکرکنم ماایرانی هاآدمهای خیلی احساسی هستیم ،اینم خیلی بده چون اکثراکلاه میره سرمون 2-بعدشهم کسی که جواب نهشنیده خیلی لی لی به لالایش میزاریم همون قضیه کلنگ وبیل اینجاهم صدق می کند.

لینک به دیدگاه

این نظر شخصی منه

احساس خوب رو باید بیان کردن اول به عشقت و همسرت ثانیا میشه بقول استارتر اکرانش کرد چرا که نه ؟؟

اما بد بینی ببداخلاقی بد نگری خشونت و نفرت و حسادت رو اجازه نداریم اکران کنیم چون فاز منفی میده به جمع و لاغیر ....

حس خوب و عاشقانه مثل یه لبخند زیباست که میتونیم به همه بدیم خرجی نداره داره؟؟؟

...

لینک به دیدگاه

خب این برمی گرده به عدم درک شما از عشق و شکست عشقی

وقتی کسی شکست عشقی داشته نمی تونه به آشناها و دوستاش بگه( به دلیل تصور لوس بازی و احمق بودن عاشق در جامعه) پس می آد تو شبکه های اجتماعی و یه جورای درد دلش رو باز می کنه که کمی تسلی پیدا کنه

لینک به دیدگاه
این نظر شخصی منه

احساس خوب رو باید بیان کردن اول به عشقت و همسرت ثانیا میشه بقول استارتر اکرانش کرد چرا که نه ؟؟

اما بد بینی ببداخلاقی بد نگری خشونت و نفرت و حسادت رو اجازه نداریم اکران کنیم چون فاز منفی میده به جمع و لاغیر ....

...

سهند این جمله که نوشتی یکم مشکوک بنظر میاد. نوشتی اول به عشقت و همسرت.

عشقت با همسرت مگه دوتاست؟ نکنه اشکال از جمله بندیه نه؟ :vahidrk:

لینک به دیدگاه
خب این برمی گرده به عدم درک شما از عشق و شکست عشقی

وقتی کسی شکست عشقی داشته نمی تونه به آشناها و دوستاش بگه( به دلیل تصور لوس بازی و احمق بودن عاشق در جامعه) پس می آد تو شبکه های اجتماعی و یه جورای درد دلش رو باز می کنه که کمی تسلی پیدا کنه

عدم درک من ؟ اونم از عشق و شکست عشقی ؟ عدم درک :ws38:

لینک به دیدگاه
سهند این جمله که نوشتی یکم مشکوک بنظر میاد. نوشتی اول به عشقت و همسرت.

عشقت با همسرت مگه دوتاست؟ نکنه اشکال از جمله بندیه نه؟ :vahidrk:

نه فکور جمع بستم هم متاهل ها هم متعهد ها

منظورم خودم نبود :w16:

لینک به دیدگاه
نه فکور جمع بستم هم متاهل ها هم متعهد ها

منظورم خودم نبود :w16:

یعنی متعهد ها با متاهل ها میتونن جدا هم باشن . نه . :ws28:

مثلا انسان متاهل باشه ولی متعهد نباشه ؟ میشه همچین چیزی ؟ :ws28:

خوب حتما میشه که شده دیگه.

تا نباشد چیزکی

چرا باید نوشته بشه.

منم منظورم شخص خاصی نیست ها. دارم موشکافی میکنم. شاید به نتیجه ای رسید. :ws28:

لینک به دیدگاه

میگن جوونای قدیم خیلی شاد و بشاش بودن.

امروزی ها هنوز یه دوست دختر یا پسر پیدا نکرده , ناله شون به آسمون بلنده که ای داد از این عشق یکطرفه و ای بیداد از این دل و بعدشم حدیث دلتنگی هاشون که گوش فلک رو کر کرده. من هر موقع رادیو رو باز میکنم میبینم یکی که میخونه همش عجز و لابه میکنه. دوست داشته باشن میان به همه میگن. ترکشون کرده باشن بازم میان میگن. یه اوضاعی درست شده که انگار غیر از سوز و آه و ناله کار دیگه ای ندارن. به خودشونم بگی یه جورائی بدشون میاد. حالا اینو ادامه بده تا نسل بعدی که ببینیم چی ازش در خواهد امد. نگرانم کلا. هر چند تا اون موقع نباشم.

لینک به دیدگاه
میگن جوونای قدیم خیلی شاد و بشاش بودن.

امروزی ها هنوز یه دوست دختر یا پسر پیدا نکرده , ناله شون به آسمون بلنده که ای داد از این عشق یکطرفه و ای بیداد از این دل و بعدشم حدیث دلتنگی هاشون که گوش فلک رو کر کرده. من هر موقع رادیو رو باز میکنم میبینم یکی که میخونه همش عجز و لابه میکنه. دوست داشته باشن میان به همه میگن. ترکشون کرده باشن بازم میان میگن. یه اوضاعی درست شده که انگار غیر از سوز و آه و ناله کار دیگه ای ندارن. به خودشونم بگی یه جورائی بدشون میاد. حالا اینو ادامه بده تا نسل بعدی که ببینیم چی ازش در خواهد امد. نگرانم کلا. هر چند تا اون موقع نباشم.

اتفاقا این چیزا برای جوونای قدیمی تر هست الان ما شا الله نسل دهه های جدید از تولید به مصرف شدن و اصلا از این حرفا دیگه ندارن:whistle:

لینک به دیدگاه
اتفاقا این چیزا برای جوونای قدیمی تر هست الان ما شا الله نسل دهه های جدید از تولید به مصرف شدن و اصلا از این حرفا دیگه ندارن:whistle:

شما مطمئن هستی که اینو در جواب اون حرف من نوشتی؟ آخه من نتونستم ارتباطش رو بفهمم.

لینک به دیدگاه
شما مطمئن هستی که اینو در جواب اون حرف من نوشتی؟ آخه من نتونستم ارتباطش رو بفهمم.

منظورشون فکر کنم این بود که جوونهای امروز مسائل عشقی ندارند که بیان و اکرانش کنند

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

یه مسئله ای پیش میاد:ws38:

اینکه اگه کسی دوست نداره همچین چیزایی رو بخونه، خوب نخونه، به بقیه چه.:banel_smiley_4:

(اینم یه جنبه اش هست دیگه):w16:

مرسی بینام عزیز........ب هیچ کس مربوط نیست......" کسی دوست نداره همچین چیزایی رو بخونه، خوب نخونه، به بقیه چه.:banel_smiley_4:" این جملت عالی بود......

لینک به دیدگاه

موضوع خوبی هست و باید موشکافانه بررسی بشه

طرف بحثم دوستان نیستن چون نمیشناسمشون کلی عرض میکنم فکر میکنم تیریپ غم برداشتن پستای عاشقانه و شکست عشقی و غیره تبدیل به مُد شده من بشخصه دوس ندارم اینجور متنارو بخونم جون از آه و ناله بدم میاد اما نخونمم جلو چشم هستن تو همه ی سایتا و مجبورا میبینمشون عشق مقدسه هر چیزی اسمش عشق نیست:w16:

لینک به دیدگاه
این نظر شخصی منه

...

موافقم. چه اشکالی داره وقتی کسی رو دوست داریم حس خوبمونو با دیگران هم تقسیم کنیم.

در مورد شکست عشقی هم خب بعضی ها در دنیای واقعی سنگ صبوری ندارن و تو دنیای مجازی از ادم های مجازی همدردی میخوان

اما چرا شکست عشقی زیاد شده مسئله ی دیگری هست بخصوص میبینم بچه های کم سن و سال که پست های عشقی میذارن واقعا تاسف اوره ..

لینک به دیدگاه

اگه پدر مادرها در همه ی زمینه ها با بچه هاشون روابط دوستانه ای برقرار کنن خیلی از مسائل حل میشه .

یکیش اینکه بچه ها یادمیگیرن این مسائل رو کنترل و با خودشون حل کنن

فقط با خونواده هاشون درد دل کنن و از جمع خونه بیرون نمیره

بابت اینجور حس های طبیعی و غریزی احساس گناه نمیکنن و سعی نمیکنن با این جور صحبت کردنها خودشون رو از زیر بار عذاب وجدان نجات بدن

جو غم و غصه به همه جمع ها القاء نمیکنن

و ...

و ...

...

پدر مادرها ماهارو واسه الفبا مدرسه میفرستن کلاس نقاشی ،زبان و موسیقی و غیره هم میفرستن

اما کمکمون نمیکنن رفتار با خودمون ، افکارمون و احساساتمونو یاد بگیریم .

شاید توقع زیادیه آخه هیچ کس به خودشون هم یاد نداده اما حتی اگر اینطورم باشه این سیکل معیوب باید از یه جایی قطع بشه و این حرف ها کم کاری هیچ نسلی رو توجیح نمیکنه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من کاملا با نظر اقا احسان موافقم.

من هروقت تو تاپیک لذت هاي کوچیک زندگی پست های ایشون و چنتا دیگه از دوستانو میخونم که نسبت به زندگی مشترک و خانوادگیشون انقدر احساسات خوب دارن حالم خوب میشه.

یا تو اطرافیان وقتی پدریو میبینم که تمام زندگیشو به بچه هاش اختصاص داده و بهشون عشق و احترام میده امیدوار میشم که در کنار تمام زشتی ها و مشکلات هم میشه خوب زندگی کرد.

لازمه تو این دوران که این همه مشکل هست همه از بی وفایی و تنوع طلبی افراد میگن عده ای هم از خوشبختیشون و تعهدشون بگن تا ببینیم اگه بخوایم میتونیم یه زندگی مشترک خوب داشته باشیم.

با ابراز احساسات موافقم اما نه تا جایی که لوس بازی بشه یا تمام صفحات مجازیش پر بشه از این ابراز احساسات.

گفتن شکست های عشقیم برای بعضیا لازمه ولی نه جوری که دیگه هم خودشون هم بقیه رو اززندگی دلزده کنن.

هرچیزی در حد تعادلش خوبه.

حتی این رفتارها تو دنیای واقعیم باید متعادل باشن به قصد نشون دادن خودشون و حسرت خوردن دیگران نباشن اما ابراز احساسات و احترام یه مرد به همسرش تو جمع در حد معمول میتونه تا حدی حتی بدبینی های افراد نسبت به ازدواجو کم کنه.

طرف صحبتم استارتر محترم نیستن اما تو اطرافیانم میبینم که به قول خودمون گیر میدن به این ابراز احساسات.از بخل و حسادت نیست اما برای زندگی قوانین خیلی سفت و سختی در نظر میگیرن.تا جایی که ابراز احساسات یه تازه عروس به شوهرشو تو شبکه های مجازی یا رقص عاشقانه ى یه زوج تو عروسیشونو زیاده روی میدونن.

من که از دیدن این ابراز احساسات خوشحال میشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...