رفتن به مطلب

گفتگوی به شدت صمیمانه بچه های مکانیک

ارسال های توصیه شده

خب یهو بپرید تو بحث الا تماشاچی کاری ازم بر نمیاد

مگه اینکه چندتا منبع با لینک معرفی کنید و علاوه بر اون یه سری هم آموزش بدید:|

بحث پرش نیست که...تا دوشنبه فرصت داده شد که فصل های مربوط به نیروگاه بخار کتاب ون وایلن مطالعه بشه..

تقریبا همه وضعیت مشابه داریم ، پس تلاش میکنیم برای یاد گرفتن:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 585
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب یهو بپرید تو بحث الا تماشاچی کاری ازم بر نمیاد

مگه اینکه چندتا منبع با لینک معرفی کنید و علاوه بر اون یه سری هم آموزش بدید:|

فرصت مطالعاتی رو برای همین گذاشتیم که برید مطالعه کنید.همینطوری شروع نکردیم که!

اولش گفتیم سیستمهای بخار-ترمودینامیک ون وایلن

عمو مجله بهوشن دست بزنه میکشمش:|

لینک به دیدگاه
فرصت مطالعاتی رو برای همین گذاشتیم که برید مطالعه کنید.همینطوری شروع نکردیم که!

اولش گفتیم سیستمهای بخار-ترمودینامیک ون وایلن

صفحه چندتاچندو بخونم؟:|

خشن نشو دست به غذا ها هم نزن:w000:

لینک به دیدگاه
سلام عموووووووو سهند..............:hapydancsmil:........حیف ک رشته پرست و تعصبی نیستم......................:w02:

شما چرا نیومدید.................................................ناسلامتی دعوتتونم میکنم نمیاید.....:w000:...:banel_smiley_4:

اومدم ولی شام رسیدم :w02:

لینک به دیدگاه
بحث پرش نیست که...تا دوشنبه فرصت داده شد که فصل های مربوط به نیروگاه بخار کتاب ون وایلن مطالعه بشه..

تقریبا همه وضعیت مشابه داریم ، پس تلاش میکنیم برای یاد گرفتن:w16:

من عقب موندم وایسید آپلود کتابا خیلی وقتمو میگیره .

تو بحث بعدی شرکت میکنم . موضوعش جامداتی باشه لطفا:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام دوستای مکااااااااااااااانیک ............:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

سلام عمو سهند........

سلام عمو مجله.......

سلام عمو جاست شیخ..........

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام دوستای مکااااااااااااااانیک ............:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

سلام عمو سهند........

سلام عمو مجله.......

:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

منم که اینجا هویجم دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:sigh:

لینک به دیدگاه

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بابا روزبههههههههههههههههه جونم...............:there:

هویج چیه.......شما تاج سرییییییییییییییییییییی........................:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

خو اول به عموها سلام کردم.........:w554:

لینک به دیدگاه

سلام عمو سهند........

سلام عمو مجله.......

سلام جان سلاممممممممممم خوش اومدی

حسودددددددددددد:vahidrk:

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بابا روزبههههههههههههههههه جونم...............:there:

هویج چیه.......شما تاج سرییییییییییییییییییییی........................:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

خو اول به عموها سلام کردم.........:w554:

لینک به دیدگاه
من عقب موندم وایسید آپلود کتابا خیلی وقتمو میگیره .

تو بحث بعدی شرکت میکنم . موضوعش جامداتی باشه لطفا:ws3:

شروع نشده که کسی عقب باشه...دوستان جامداتی هم بیان که بعد از بحث های ترمودینامیک و کلی بریم سراغ تجهیزات و آنجا دیگه شما باید ارائه فضل کنید.:w16:

لینک به دیدگاه
ایده کاری

توضیحات بیشتری بفرمایید و اینکه در چه زمینه ای منظورتون هست و خودتون چه توانایی ها و امکاناتی دارید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...