رفتن به مطلب

گفتگوی به شدت صمیمانه بچه های مکانیک

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 585
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام.من تازه واردم!

اما اینجا انگار با غریبه ها حرف نمیزنن!!!

سلام خوش اومدی:a030:

اصن ما منتظر تو بودیم تا حالا کجا بودی.

بگو ببینم ترم چندی چی بلدی گرایشت چیه؟؟؟؟؟؟بدو بگو:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام خوش اومدی:a030:

اصن ما منتظر تو بودیم تا حالا کجا بودی.

بگو ببینم ترم چندی چی بلدی گرایشت چیه؟؟؟؟؟؟بدو بگو:ws3:

مرسی لطف دارین.ترم بعد لیسانسمو میگیرم.میخوام ارشد بخونم اما مرددم! بین مکانیک و پلیمر مرددم! میترسم اصن موفق نشم!

من از مکانیک فقط درس پاس کردم!!

بیشتر تو حوزه ی رباتیک و کارای پژوهشی بودم!

لینک به دیدگاه
مرسی لطف دارین.ترم بعد لیسانسمو میگیرم.میخوام ارشد بخونم اما مرددم! بین مکانیک و پلیمر مرددم! میترسم اصن موفق نشم!

ارشد برو تو همون زمینه رباتیک و ...:ws3:

لینک به دیدگاه
ارشد برو تو همون زمینه رباتیک و ...:ws3:

سلام.

نه رباتیکم نمیخوام.بین کلی علایق تصمیم ب پلیمر نزدیکتره.

اما یه مشکلی هست.من ب احتمال قوی برای ارشدم فقط یه دانشگاه رو بتونم برم(ب دلایلی!) و تا جاییکه میدونم مکانیک و رباتیک و پلیمر نداره! البته مطمعن نیستم!

دانشگاه لرستان منظورمه

لینک به دیدگاه

اصن اعصابم بهم ریخته! تابستون باید بخونم! چون فک نمیکنم پایمم قوی باشه! کااموزی و چند تا طرح دیگه هم دارم! همه چیزم بهم ریخته

دلم میخواد برم سر کار :-(

لینک به دیدگاه
سلام.

نه رباتیکم نمیخوام.بین کلی علایق تصمیم ب پلیمر نزدیکتره.

اما یه مشکلی هست.من ب احتمال قوی برای ارشدم فقط یه دانشگاه رو بتونم برم(ب دلایلی!) و تا جاییکه میدونم مکانیک و رباتیک و پلیمر نداره! البته مطمعن نیستم!

دانشگاه لرستان منظورمه

بازار کار خوبی نداره پلیمر:|

اصن اعصابم بهم ریخته! تابستون باید بخونم! چون فک نمیکنم پایمم قوی باشه! کااموزی و چند تا طرح دیگه هم دارم! همه چیزم بهم ریخته

دلم میخواد برم سر کار :-(

اگه میخوای ارشد قبول شی باید بخونی:w16:

لینک به دیدگاه
خو پلیمر نداره لرستان که:ws52:

طراحی کاربردی نداره اونجا؟:ws3:سخته ولی خوبه:w16:

تحقیق کردم هیچکدومو نداره.

فقط برق و معدن داره فک کنم!

گاهی میگم همین مکانیکو بخونم گاهیم میگه اگه برم رشته ایی که بیشتر دوس دارم موفقترم!

کیا اینجا کنکور ارشد دارن؟!

لینک به دیدگاه
تحقیق کردم هیچکدومو نداره.

فقط برق و معدن داره فک کنم!

گاهی میگم همین مکانیکو بخونم گاهیم میگه اگه برم رشته ایی که بیشتر دوس دارم موفقترم!

کیا اینجا کنکور ارشد دارن؟!

خیلی از بچه ها هستن ولی الان نیستن بیان ببینن جوابتو میدن حتما.

من خودم از اون دسته از دوستانی هستم که تا ارشد برام ضرورت نداشته باشه نمیرم بخونم . :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام.خوش آمدید. پستتون رو به چندتا از بچه های پلیمر آدرس دادم که پاسخ بدن. ولی هنوز انلاین نشدن.

شما بر چه اساسی میگید که به پلیمر علاقه دارید؟تا چه حدی بهتون اثبات شده؟

چرا بازار کار رو تجربه نمیکنید تا دیدتون یک مقدار تغییر کنه و بعد بر اساس آن و علایقتون ادامه تحصیل بدید؟واسه کار کردن دانش لیسانس کفایت میکنه.

نکته دیگه این هست که علایقتون اگر منطقی هست جدی بگیرید...حتی اگر دانشگاه نباشه، کلی شیوه دیگه برای یادگیری هست...اگر به پلیمر علاقه دارید کتاب ها و منابعش رو مطالعه کنید، اصلا سر کلاس کارشناسیش بشینید...محیطی که فضای کاری مشابه داره حضور پیدا کنید..اصلا یکجوری با مکانیک تلفیقش کنید...در حال حاضر همه علوم در کنار هم معنی میدن، یک مهندس باید تا حدودی از دانش های پایه دیگه مرتبط با رشتش هم اطلاع داشته باشه.

لینک به دیدگاه
سلام.خوش آمدید. پستتون رو به چندتا از بچه های پلیمر آدرس دادم که پاسخ بدن. ولی هنوز انلاین نشدن.

شما بر چه اساسی میگید که به پلیمر علاقه دارید؟تا چه حدی بهتون اثبات شده؟

چرا بازار کار رو تجربه نمیکنید تا دیدتون یک مقدار تغییر کنه و بعد بر اساس آن و علایقتون ادامه تحصیل بدید؟واسه کار کردن دانش لیسانس کفایت میکنه.

نکته دیگه این هست که علایقتون اگر منطقی هست جدی بگیرید...حتی اگر دانشگاه نباشه، کلی شیوه دیگه برای یادگیری هست...اگر به پلیمر علاقه دارید کتاب ها و منابعش رو مطالعه کنید، اصلا سر کلاس کارشناسیش بشینید...محیطی که فضای کاری مشابه داره حضور پیدا کنید..اصلا یکجوری با مکانیک تلفیقش کنید...در حال حاضر همه علوم در کنار هم معنی میدن، یک مهندس باید تا حدودی از دانش های پایه دیگه مرتبط با رشتش هم اطلاع داشته باشه.

سلام.خیلی ممنونم مرسی.

خیلی راجبش اطلاعات خاصی ندارم.

اما ب شیمی و نانو خیلی علاقه دارم و ب احتمال قوی تابستون یه کار نانوشیمی قوی انجام بدم.

فک کنم پلیمر جایی باشه که بتونم از شیمی و... همزمان استفاده کنم

چون شیمی و مهندسی شیمی بخاطر یه سری مساعل و مشاوره ایی که گرفتم نمیرم.

و راجب بازار کار که عرض کنم کار نیست!!!

کجا برم کار کنم؟شما جایی رو سراغ دارین؟!؟

من بیشتر از درس خوندن و امتحان دازن کار پژوهشی دوس دارم.و تو حوزه ی شیمی ایده پردازی قوی تری دارم و بنظرم یخورده از پلیمر بدونم ایده پردازی های خوبی داشته باشم

لینک به دیدگاه
سلام.خیلی ممنونم مرسی.

خیلی راجبش اطلاعات خاصی ندارم.

اما ب شیمی و نانو خیلی علاقه دارم و ب احتمال قوی تابستون یه کار نانوشیمی قوی انجام بدم.

فک کنم پلیمر جایی باشه که بتونم از شیمی و... همزمان استفاده کنم

چون شیمی و مهندسی شیمی بخاطر یه سری مساعل و مشاوره ایی که گرفتم نمیرم.

و راجب بازار کار که عرض کنم کار نیست!!!

کجا برم کار کنم؟شما جایی رو سراغ دارین؟!؟

من بیشتر از درس خوندن و امتحان دازن کار پژوهشی دوس دارم.و تو حوزه ی شیمی ایده پردازی قوی تری دارم و بنظرم یخورده از پلیمر بدونم ایده پردازی های خوبی داشته باشم

نه والا:ws3:

باز هم در این بازاری که میگن کار نیست، کار پیدا میشه ، فقط باید قبلش برای خودتون تعریف کنید دنبال چی هستید و هدفتون چی هست؟

به کارهای پژوهشی اگر علاقه دارید با یکی از استادیتون که کارهای پژوهشی انجام میده صحبت کنید و باهاشون کار کنید تا یکم تجربه کسب کنید.

یا همون نانو شیمی که میگید رو انجام بدید، رزومه خوبی هم واستون حساب میشه.:w16: و اگر خواستید ارشد بخونید، قوی ظاهر میشید

لینک به دیدگاه
نه والا:ws3:

باز هم در این بازاری که میگن کار نیست، کار پیدا میشه ، فقط باید قبلش برای خودتون تعریف کنید دنبال چی هستید و هدفتون چی هست؟

به کارهای پژوهشی اگر علاقه دارید با یکی از استادیتون که کارهای پژوهشی انجام میده صحبت کنید و باهاشون کار کنید تا یکم تجربه کسب کنید.

یا همون نانو شیمی که میگید رو انجام بدید، رزومه خوبی هم واستون حساب میشه.:w16: و اگر خواستید ارشد بخونید، قوی ظاهر میشید

بله مرسی همین کارو میکنم.

البته تصمیم داشتم همین تابستون کارای پژوهشیمو بعلاوه مطالعه برا کنکور و کاراموزیمو داشته باشم که یخورده همزمان سخته برام!!

راجب کار هم اگه اموزش پرورش استخدام شم میرم در غیر اینصورت فعلا شرایطشو ندارم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان مکانیکی....

چند تا تصویر متحرک gif از جک هیدرولیکی...پنوماتیکی و این چیزا لازم دارم..... هر تصویری که به دستگاه و ماشینها مربوط بشه لازم دارم....

0fyspts3dgq2al7a97f.jpg

منظورم یه همچین جَکایی هستن....

ممنون میشم اگه کسی داشته باشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...