رفتن به مطلب

گفتگوی به شدت صمیمانه بچه های مکانیک

ارسال های توصیه شده

سلام..این رو ندیدم...ولی انیمیشن پنوماتیکی هست.

ممنونم...دقیقا همون چیزی که میخوام همینه....خودمم اینارو دارمشون منتها فرمتشون avi و من gif میخوام....

چند تا برنامه دانلود کردم بر تبدیلش ولی هر کدوم یه ایرادی داشت و نتونستم تبدیل کنم....

اگه پیشنهاد یا برنامه ای بر اینکار میشناسید ممنون میشم معرفی کنید:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 585
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام بچه ها خسته نباشید:icon_gol:

دیروقت بود و در باز همینجوری اومدیم عرض ادبی کنیم :whistle:

ما که هیچی از مکانیک نمیدونیم خدا قوت:ws3:

سلام..شما تاج سری خانوم دکتر:w02:

خیلی خوش تشریف آوریدن...چراغ تاپیک روشن شده:ws3:

ممنونم...دقیقا همون چیزی که میخوام همینه....خودمم اینارو دارمشون منتها فرمتشون avi و من gif میخوام....

چند تا برنامه دانلود کردم بر تبدیلش ولی هر کدوم یه ایرادی داشت و نتونستم تبدیل کنم....

اگه پیشنهاد یا برنامه ای بر اینکار میشناسید ممنون میشم معرفی کنید:icon_redface:

در بخش سوالات کامپیوتری مطرح کنید، ایشالا حل میشه.

سلام

کسی کریر بلده ؟

یه اتاقه می خوام بار لازم گرمایی رو براش بدست بیارم

ارور میده

سلام...در بخش سوالات کریر مطرح کنید، دوستان که تعدادشون کم هم نیست ایشالا راهنمایی میکنند.

لینک به دیدگاه
سلام

کسی کریر بلده ؟

یه اتاقه می خوام بار لازم گرمایی رو براش بدست بیارم

ارور میده

رامین جان اموزشش رو گذاشتم درین تاپیک

[h=1]Carrier HAP 4.41[/h]

لینک به دیدگاه
سلام..شما تاج سری خانوم دکتر:w02:

خیلی خوش تشریف آوریدن...چراغ تاپیک روشن شده:ws3:

در بخش سوالات کامپیوتری مطرح کنید، ایشالا حل میشه.

سلام...در بخش سوالات کریر مطرح کنید، دوستان که تعدادشون کم هم نیست ایشالا راهنمایی میکنند.

فدای مریمی نازنینم :icon_gol:لطف داری گلم:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
یعنی چی میتونه باشه؟ :ws38:

سلام بر همه

امضات جالبه. حالا اگه دروغ مصلحتي باشه نظرت چيه؟ دروغي كه باعث ارامش بشه...

ياد باد آن روزگاران.. لحظات لذت بخشي بود.. ظاهرا هر چي جلوتر ميريم ارامش كمتر ميشه..

ياد اون روزا بخير.. ياد دكتر يوسف.. خانوم زارع.. مهندس اسي و اسماعيل و ورپشتي و رفيقشون و حميد و الهام و مهندسي كه از نوشته هاش به وجد مي اومدم و اسمشون خاطرم نيست و برادران رحيمي ووو

لینک به دیدگاه
سلام بر همه

ياد باد آن روزگاران.. لحظات لذت بخشي بود.. ظاهرا هر چي جلوتر ميريم ارامش كمتر ميشه..

ياد اون روزا بخير.. ياد دكتر يوسف.. خانوم زارع.. مهندس اسي و اسماعيل و ورپشتي و رفيقشون و حميد و الهام و مهندسي كه از نوشته هاش به وجد مي اومدم و اسمشون خاطرم نيست و برادران رحيمي ووو

سلام مهندس

جمع خالصش آرامشو کم میکنه مگه این که مثلا بحث مرگ و زندگی در میون باشه به نظر من.

................

هر چند این دوستان بعضیشون هستن ولی بعضی دیگه اوایلی که من فعال بودم به نسبت، رفتن.

:banel_smiley_4:

نمیدونم شاید دلیلش مشغله باسه. شاید احساس کردن بازدهی نداره. شاید دلسرد شدن. آخه پیش اومده برا منم کلی وقت گذاشتم جواب سوال یکیو دادم بعد میگه ... یا اینکه از یکی سوال کردم، یک غروری مشاهده کردم، با اینکه توان ادامه و انگیزه شو داشتم، بیخیالش شدم. بماند... . شاید چون دنیا مجازیه و آدم طرفشو نمیبینه بد قضاوت میکنه.

به هر حال خوش آمدید بعد این مدت...

لینک به دیدگاه
سلام بر همه

سلام...:icon_gol:

مهندس غیبت کبرایی داشتید...چه خبر؟:icon_gol:

بله...و جالب اینجاست که همون نسل اینجا رشد کردیم...بزرگ شدیم..حالا هم عرصه رو ترک نمیکنیم:ws3: دوستانی هم که نیستن دورادور به ما سر میزنن...شاید یک زمانی آنها نیز اینجا پستی دادن...چون همیشه گفتم باز هم میگن...اعضای تالار مکانیک اینجا همه خاصصصننننن

آدم خاص حساب کتابی تو کارش نیست..:w02:

در مورد آرامش...بنظرم یک چیز درونی هست...درون خودمون بگردیم پیدا میشه:w16:اون موقع دیگع توپ هم تکانمون نمیده.

سلام مهندس

جمع خالصش آرامشو کم میکنه مگه این که مثلا بحث مرگ و زندگی در میون باشه به نظر من.

................

هر چند این دوستان بعضیشون هستن ولی بعضی دیگه اوایلی که من فعال بودم به نسبت، رفتن.

:banel_smiley_4:

نمیدونم شاید دلیلش مشغله باسه. شاید احساس کردن بازدهی نداره. شاید دلسرد شدن. آخه پیش اومده برا منم کلی وقت گذاشتم جواب سوال یکیو دادم بعد میگه ... یا اینکه از یکی سوال کردم، یک غروری مشاهده کردم، با اینکه توان ادامه و انگیزه شو داشتم، بیخیالش شدم. بماند... . شاید چون دنیا مجازیه و آدم طرفشو نمیبینه بد قضاوت میکنه.

به هر حال خوش آمدید بعد این مدت...

تو این مدت رسیدم، پاسخگویی و وقت گذاشتن ها رو خدا یک جوری جبران میکنه...و بیشترین منفعت رو خود پاسخ دهنده میگیره...اجرکم عندالله:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام بر همه

اما علی مکانیک یه چیز دیگه بود یادش گرامی و روحش لطیف و قزین انجمن باشه الهییییییییی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام به مهندسای مکانیک عزیز

یه سر این تاپیک بزنید نظرتونو بگید البته میدونم شما خودتون استاد پنوماتیک و هیدرولیک هستید ولی اگه کسی هست که علاقه به یادگیری فستو و ارتباطش با plc داره بیاد و اعلام حضور کنه :w16:

http://www.noandishaan.com/forums/th...ml#post1558211

لینک به دیدگاه
از اینا به من ندادینا:whistle:
به اعضای فعال تالار دادیم :w02: تا دو هفته پیش همه تقدیرنامه ها رو در سیستم داشتم ولی پاکش کردم:4564: فکر کنم واسه خوم هم پاک شده:banel_smiley_4:
لینک به دیدگاه
واقعا یاد آقا اسماعیل بخیر...:hanghead::icon_gol:ایشالا هر جا هستن موفق باشن...:w16:

ايشالا

راستی متنش رو من نوشتم:ws3:

همين الان دوباره خوندم متن رو.. زيبا بود مرسي:icon_gol:

از اینا به من ندادینا:whistle:

باران باش و ببار نپرس كاسه های خالی از آن كیست.:w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...