رفتن به مطلب

حضور زنان در ورزشگاهها هم خط قرمز شد

Lean

ارسال های توصیه شده

اسمش روشه: ارزش انسانی.. یعنی چیزی ک خود انسان ها مشخصش میکنن و برای این تشخیص از ذات خودشون کمک میگیرن..

نه برادر من.. من ب عنوان 1 خانم میگم ک زیاد فحش دادن تو جمعای دخترونه و زنونه نه تنها نشونه صمیمیت نیست بلکه موجب ایجاد کدورت هم میشه

ارزش های انسانی قابل تغییر هست و حرمت شکنی میشه تغییر ارزش ها یعنی چیزی که ارزش بوده الان دیگه ارزش محسوب نشه

مورد فحش هم می تونه تو زن ها تغییر کنه که در جمع دخترانه زیادی دیده شده که جنبه ی دوستانه گرفته

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از اول پست ها رو بخون !

من چند بار توضییح بدم این اقلیت هست که مشکل دارند ؟؟ اگر اول هر پستم این موضوع رو بنویسم راضی میشید؟

شما بحث فرهنگ می کنی و من می گم در همه جا یکسان هست و از اروپا مثال می آرم بعد شما می زنید تو بحث انسانیت خب الان چرا موضوع رو عوض می کنید شما هدفتون بحث هست یا کل کل اگر هدفتون کل کل هست بگید من ادامه ندم!

:ws28: شما پست 29 رو بخون.. گفتم نظرمون درباره قانون یکیه.. یعنی ایجاد و اعمال قانون درباره همون اقلیتا.. پس این بحثش دیگه بسته بشه

بابا بحث انسانیت نمیکنم.. میگم خود انسان ها هستن ک باید رعایت کنن و بهترین راهه، و این رعایت کردن یا نکردنشون منجر ب ایجاد و اعمال قوانین میشه.. تمام

لینک به دیدگاه
:ws28: شما پست 29 رو بخون.. گفتم نظرمون درباره قانون یکیه.. یعنی ایجاد و اعمال قانون درباره همون اقلیتا.. پس این بحثش دیگه بسته بشه

بابا بحث انسانیت نمیکنم.. میگم خود انسان ها هستن ک باید رعایت کنن و بهترین راهه، و این رعایت کردن یا نکردنشون منجر ب ایجاد و اعمال قوانین میشه.. تمام

خب مسئله ای که من قبلا در این مورد گفتم این بود که این ایده آل شما امکان پذیر نیست چون مثلا یک نفر دوست داره جنگل آتش بزنه خب این یک نفر به چنین چیزی اعتقاد نداره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خب مسئله ای که من قبلا در این مورد گفتم این بود که این ایده آل شما امکان پذیر نیست چون مثلا یک نفر دوست داره جنگل آتش بزنه خب این یک نفر به چنین چیزی اعتقاد نداره :banel_smiley_4:

خب منم ک همینو میگم :ws3:

لینک به دیدگاه
قبول دارید ربطی به فرهنگ نداره و این به خاطر ذات انسان هست ؟

دقیقا چی ربطی به فرهنگ نداره و این به خاطر ذات انسان هست؟؟ الان من 1 چیزی میگم شما میگید منظور 1 چیز دیگه بوده.. والا :w02:

لینک به دیدگاه
دقیقا چی ربطی به فرهنگ نداره و این به خاطر ذات انسان هست؟؟ الان من 1 چیزی میگم شما میگید منظور 1 چیز دیگه بوده.. والا :w02:

این که عده ای رعایت نمی کنن؟:ws38:

لینک به دیدگاه
این که عده ای رعایت نمی کنن؟:ws38:

من همون اول هم گفتم ک خود انسان ها باید رعایت کنن پس این رعایت نکردن ب ذات و شعورشون برمگیرده.. از اجزای فرهنگ باورها و دانش انسان هاست و اینکه 1 انسانی برای مثال میدونه ک نباید محیط زیستو کثیف کرد اما این کارو میکنه پس داره خلاف فرهنگ عمل میکنه . این یعنی چی؟ یعنی اینقدر شعورش نمیکشه ک آقا این کارو نباید بکنه..

لینک به دیدگاه
من همون اول هم گفتم ک خود انسان ها باید رعایت کنن پس این رعایت نکردن ب ذات و شعورشون برمگیرده.. از اجزای فرهنگ باورها و دانش انسان هاست و اینکه 1 انسانی برای مثال میدونه ک نباید محیط زیستو کثیف کرد اما این کارو میکنه پس داره خلاف فرهنگ عمل میکنه . این یعنی چی؟ یعنی اینقدر شعورش نمیکشه ک آقا این کارو نباید بکنه..

ذات هیچ ربطی به فرهنگ نداره

بعضی ها مریض هستن و مثلا دوست دارن دزدی کنن با اینکه دزدی خوب نیست ولی ذات اونها دزدی رو دوست داره خب پس اگر برای مقابله با دزدی راهی نباشه اون فرد دزدی می کنه این ها در ذات افراد هست فرهنگ در هرجا باهم فرق داره ولی حرف من اینه این موارد در همه جای جهان هست پس به ذات مربوط است نه فرهنگ

لینک به دیدگاه
ذات هیچ ربطی به فرهنگ نداره

بعضی ها مریض هستن و مثلا دوست دارن دزدی کنن با اینکه دزدی خوب نیست ولی ذات اونها دزدی رو دوست داره خب پس اگر برای مقابله با دزدی راهی نباشه اون فرد دزدی می کنه این ها در ذات افراد هست فرهنگ در هرجا باهم فرق داره ولی حرف من اینه این موارد در همه جای جهان هست پس به ذات مربوط است نه فرهنگ

ای بابا.. چندتا پست قبلی گفتید فرهنگ همه جا یکسانه الان میگید فرهنگ در هرجا باهم فرق داره .. فکر کنم الانم من بگم ب ذات مربوطه بگید نه، ذات انسان ها متغیره (البته قبلا دقیقا جای دیگه ای همین حرفو زده بودید)

بابا منم میگم ب اصل خود انسان بستگی داره.. برای مثال اپارتمان نشینی 1 سری قواعد و قوانینی داره ک اعضای آپارتمان باید رعایت کنن.. این رعایت کردن یا نکردن مربوط ب ذات و شعور آدمه.. اما کسی ک این قوانین رو رعایت نمیکنه رو میگن فرهنگ آپارتمان نشینی نداره

لینک به دیدگاه
ای بابا.. چندتا پست قبلی گفتید فرهنگ همه جا یکسانه الان میگید فرهنگ در هرجا باهم فرق داره .. فکر کنم الانم من بگم ب ذات مربوطه بگید نه، ذات انسان ها متغیره (البته قبلا دقیقا جای دیگه ای همین حرفو زده بودید)

بابا منم میگم ب اصل خود انسان بستگی داره.. برای مثال اپارتمان نشینی 1 سری قواعد و قوانینی داره ک اعضای آپارتمان باید رعایت کنن.. این رعایت کردن یا نکردن مربوط ب ذات و شعور آدمه.. اما کسی ک این قوانین رو رعایت نمیکنه رو میگن فرهنگ آپارتمان نشینی نداره

من نگفتم فرهنگ ثابت هست!

کجا گفتم؟:ws52:

لینک به دیدگاه

اینجا همه ما داریم از چیزائی صحبت میکنیم که دیدیم و شنیدیم. ما که تو کشور های متمدن بزرگ نشدیم خیال میکنیم هر چه که تو فیلمها میبینیم عینیت جامعه غربی یا اروپائیه. امکانش هم نیست که یکی بیاد ما رو ببره یه چن ماهی تو اروپا و غرب بگردیم که اگه ممکن میشد میدیدم که اونجا زندگی و فرهنگ مثه فیلمهاشون نیست. اونجا کسی به هیچ چیزی فحش و بد و بیراه نمیگه و حتی تو اصطلاحاتشونم این مضخرفات وجود نداره . همش مال فیلمهاشونه که اکثرا برای ما میسازن.

جوونای پسر در ایران از تربیت دورند . یعنی خیلی هاشون نه همشون.

لینک به دیدگاه

فرهنگ چیزی ثابت که در طول زمان به توجه به هم زیستی واشاعه فرهنگ تغییر می کنه حالا مشکلتون حل شد

مشکل دو تا شد. چون کل جمله ای که نوشتی بی مفهوم هست و فقط کلمات پهلوی هم چیده شده. معنی چیزی رو که نوشتی میدونی یعنی چی ؟ (فرهنگ چیزی ثابت که در طول زمان به توجه به هم زیستی واشاعه فرهنگ تغییر می کنه حالا مشکلتون حل شد) خوب این یعنی چیییییییییییی؟ :ws28:

لینک به دیدگاه
بله دوست عریز اگر در حوزه فرهنگ مطالعه چیزی میدونستین نمیخندیدین!

شما جمله بندیتون غلطه . این که نوشتی جمله بندی نداره و معنی هم نمیده. اینکه شما نمیتونی یه جمله رو درست بیان کنی و بنویسی چه ربطی به مطالعه من در حوزه فرهنگ داره؟

جمله شما اینه : فرهنگ چیزی ثابت که در طول زمان به توجه به هم زیستی واشاعه فرهنگ تغییر می کنه حالا مشکلتون حل شد.

لینک به دیدگاه

چرامایکبارامتحان نمی کنیم؟چرابه ایرانی هافرصت داده نمی شود؟یعنی مردم اینقدر(کاربه اون بعضی هاندارم)بی جنبه اند؟پلیس برای چیست آیابرای اون بعضی هانیست ؟خب اول هرحرکتی سخته ولی بایدازیک جای شروع شودیابازور:vahidrk:یابافرهنگ !

برای مثال یک جای قظارکه ردمی شدسنگ می زدندحالا بگیم قطارمسیرش راعوض کنه یاکمربند ماشین یاکلاه گذاشتن موتورسواران و...فرهنگ سازی خوبه ولی بایدروبه جلوباشیم وتواینرابلعخره تعدادی هستندمثل همون بعضی هاکه گفتم توهمه مثایل تداخل وبی نظمی ایجادمی کنندکه دیگه فرهنگ جواب نمی دهدبلکه خوشونت جواب می دهد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...