رفتن به مطلب

*** قرار دسته جمعی نواندیشانی در نمایشگاه کتاب 1394 ***

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان خوب...

منم اگه تهران و شهرهای مجاور بودم 100% میومدم ، اما با توجه به دوری راه شاید نیام...

اگه نیومدم هم امیدوارم روز خوبی داشته باشید و به همه تون خوش بگذره :)

یک خسته نباشید هم به مینا و محمد عارف و ... بابت این برنامه های خوبشون ... فکر نمیکنم چنین فضای دوستانه و صمیمانه ای توی همه ی انجمن ها وجود داشته باشه ...

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام بچه ها

من یه سوال داشتم

بن خرید کتاب فقط مخصوص دانشجو ها و طلاب هست؟

کسای دیگه چی؟ بن ندارن؟

سلام

تا جایی که توی سایت نمایشگاه نوشته و من خوندم، فقط برای دانشجوها و طلاب هست چون حین ثبت نام ازت شماره دانشجویی رو میخواد

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

تا جایی که توی سایت نمایشگاه نوشته و من خوندم، فقط برای دانشجوها و طلاب هست چون حین ثبت نام ازت شماره دانشجویی رو میخواد

سلام ..و ممنون بابت جوابتون:a030::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

دوستانی که تو تاپیک میان میگن نمیایم، نیاز به گفتن تو تاپیک نیستا :ws3: تاپیک حالت اطلاع رسانی داره، سوالی نپرسیدیم که میاین یا نه. هرکی اومد قدمش رو چشم و خیلی هم خوشحالمون میکنه. هرکی هم نمیتونه بیاد، خب نیاد :ws3: ایشالا تو فرصت های بعدی بتونیم اون دوستان رو هم ببینیم :a030:

و اما کسایی که رای دادن و الان میگن نمیایم، واقعاً حرفی واسه گفتن نمیذارن :banel_smiley_4: بعضی وقتا نیاز نیست مسئله بزرگی باشه، تو همین مسائل کوچیک هم میشه بعضی چیزا رو فهمید. مثلاً اینکه چقدر میشه رو حرف دوستان حساب کرد و اطمینان داشت. :w16:

فقط قراره دور هم بودنه یا کتاب هم میخرید؟؟:ws3:

چون من وقتی میام نمایشگاه، تا لحظه آخر توی غرفه‌ها می‌چرخم:ws37:

هر جفتش. معمولاً بچه ها هم خریدشونو میکنن هم به جمع بچه ها میان و استراحتم میکنن :ws3:

• Like 13
لینک به دیدگاه
دوستانی که تو تاپیک میان میگن نمیایم، نیاز به گفتن تو تاپیک نیستا :ws3: تاپیک حالت اطلاع رسانی داره، سوالی نپرسیدیم که میاین یا نه. هرکی اومد قدمش رو چشم و خیلی هم خوشحالمون میکنه. هرکی هم نمیتونه بیاد، خب نیاد :ws3:

:ws28::ws28:

ببخشید اسپم شد ولی خیلی خوب گفتی:ws3:

• Like 7
لینک به دیدگاه

من میام هر چهارموردم رای دادم....یعنی پاهستم بااینکه تازه مرخص شدم...من هم موافقم وقتی یه میتینگی با برنامه قبلی گذاشته میشه یعنی برای اون دوره هم بودن ساعتها برنامه ریزی شده و وقت و ارزش گذاشته شده تا همه دوستان دور هم,جمع بشن

من خیلی دوست داشتم ی سری از دوستان هم حضور پیداکنن ولی اشکالی نداره ایشالله اومدن تهران برای اون روز هم من میام پیششون ...

ولی ی روز چندساعت خیلی ارزش داره برای اینکه همدیگرو از نزدیک ببینید و بشناسید..

تازشم خوش,میگذره...

• Like 9
لینک به دیدگاه
من میام هر چهارموردم رای دادم....یعنی پاهستم بااینکه تازه مرخص شدم...من هم موافقم وقتی یه میتینگی با برنامه قبلی گذاشته میشه یعنی برای اون دوره هم بودن ساعتها برنامه ریزی شده و وقت و ارزش گذاشته شده تا همه دوستان دور هم,جمع بشن

من خیلی دوست داشتم ی سری از دوستان هم حضور پیداکنن ولی اشکالی نداره ایشالله اومدن تهران برای اون روز هم من میام پیششون ...

ولی ی روز چندساعت خیلی ارزش داره برای اینکه همدیگرو از نزدیک ببینید و بشناسید..

تازشم خوش,میگذره...

:vahidrk:کم تعریف کن منم دلم میخواد بیام خبببببببببببببببببب:whistles: ولی نمیتونم :ws28: :ws3: کلا هیچ میتینگی رو نمیتونم بیام :hanghead:

هی روزگار

هی داد بیداد

هییییی

هی هییییییی

هییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

واقعا هیییی:icon_razz:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستانی که تو تاپیک میان میگن نمیایم، نیاز به گفتن تو تاپیک نیستا :ws3: تاپیک حالت اطلاع رسانی داره، سوالی نپرسیدیم که میاین یا نه. هرکی اومد قدمش رو چشم و خیلی هم خوشحالمون میکنه. هرکی هم نمیتونه بیاد، خب نیاد :ws3: ایشالا تو فرصت های بعدی بتونیم اون دوستان رو هم ببینیم :a030:

و اما کسایی که رای دادن و الان میگن نمیایم، واقعاً حرفی واسه گفتن نمیذارن :banel_smiley_4: بعضی وقتا نیاز نیست مسئله بزرگی باشه، تو همین مسائل کوچیک هم میشه بعضی چیزا رو فهمید. مثلاً اینکه چقدر میشه رو حرف دوستان حساب کرد و اطمینان داشت. :w16:

هر جفتش. معمولاً بچه ها هم خریدشونو میکنن هم به جمع بچه ها میان و استراحتم میکنن :ws3:

خب میخوایم بدونین از فیض دیدار چ بزرگانی محرومید:ws3::w02:

ی همچین کاربران ب فکر و دلسوزی دارین:whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب میخوایم بدونین از فیض دیدار چ بزرگانی محرومید:ws3::w02:

ی همچین کاربران ب فکر و دلسوزی دارین:whistle:

:banel_smiley_4:

ممد بیام بگم فلانیم؟:whistle:

اون شکلی اگه میخوای بیای نیا. :ws3: اصلاً نفهمیدیم کی به کی بودی :banel_smiley_4:

چرا هجده ام شد :w58:

يعني فردا ؟!!!!!!!!!!!

مثل اینکه بچه ها روز آخر تبلیغات کرده بودن، رایش رفت بالا :ws3:

میشه فردا :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سارا افشار میای؟

من دوس دارم تو رو ببینم :ws3:

خيلي دلم ميخواست امسال بيام ولي هم فردا وقتم پره هم به احتمال زياده هفته بعدش

ايشالا سال بعد عزيزم :w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

جدیدا عصاب نداریا :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...