رفتن به مطلب

طنز – همه چی واسه آقایون؟؟

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 188
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در رفتی؟:vahidrk:

نه درنرفتم به مثال یک شیراینجاایستادم نه نشستمولی ظاهراشمادررفتتی.
قول میده بشناسه:w02:

باشه می بخشمش،ولی منوحتمابه Yamna 1 بشناسون:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
دل باید پاک باشه

اینا که چیزی نیست

اینو به صورت جدی میگم توی زندگی مردا بعضی مواقع بعضی از توهین هارو میبینند یا میشنوند که اگه یک کلمه از اونارو به یک زن بگن از ناراحتی دق میکنه ولی مرد میدونید چرا دق نمی کنه چون یک مسئولیتی داره اونم حفظ خانواده و اسایش اوناست یک مرد همه این توهین ها رو به جون دل میخره تا خانواده رو نگه داره و اسایششون رو

ببخشید زیاده روی کردم

حرف نداری اقا مجید ممنون از گفتن حقایق تلخ.ما مردا خیلهامون جرات گفتن همچین چیزایی رو خیلی وقتا نداریم .مرسی مرد:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
تمنا خانوم مشکل شما نیستی.ما سرمون درد میکنه!!:ws3:

شما؟:ws38::ws38:...

باعشه!!

دیدی داداش روزبه؟؟!!؟؟!!

دیدی آجی یمنا؟؟!!

آخرم باز آدم بده ما شدیم!!!:icon_pf (34):

من که رفتم از تواناییم تو جاهای بهتری استفاده کنم:pot::pot::icon_pf (34):

کل انجمن رو ترکوندی بهم :sigh: همه افتادن به جون هم چی کار کردی؟:banel_smiley_4:این وسط 2 3 نفرم از اب گلالود ماهی گرفتن رفتن که ایشالا خوشبخت بشن:icon_gol::icon_gol::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::ws28::ws28::ws28: پاش پاشو بریم در خونه یمنا اینا از مامانش اجازشو بگیریم ببریمش نمایشگاه کتاب میخواد بره غرفه کودکان رو بریزه به هم:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه درنرفتم به مثال یک شیراینجاایستادم نه نشستمولی ظاهراشمادررفتتی.

باشه می بخشمش،ولی منوحتمابه Yamna 1 بشناسون:w02:

:ws25::167::ubhuekdv133q83a7yy7:ghd8rpyczsi4wew2e4j​بسه دیگه دارید بی ادب میشید دیگه

• Like 3
لینک به دیدگاه

چی پشت سرم میگین :w000:

بیایین تو لووم بگین من که للو نیستم یه بشه تنها بی کسم:w821::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl::babygirl:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::2rqfst4::2rqfst4: تو باید بری تو گروه تشویق:2rqfst4:

چمش لفتم :th_running1::th_running1::th_running1::th_running1::th_running1::th_running1::th_running1::th_running1:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:ws25::167::ubhuekdv133q83a7yy7:ghd8rpyczsi4wew2e4j​بسه دیگه دارید بی ادب میشید دیگه

باشه چشم ،شوخی زیادشم بده-ببخشیداگرباعث ناراحتی کسی شدم.ولی می شودبگیدازکجای حرفم بی ادبی بود.بعدشم مگرهرکس خطاکردبایدبزنیش !

• Like 1
لینک به دیدگاه
باشه چشم ،شوخی زیادشم بده-ببخشیداگرباعث ناراحتی کسی شدم.ولی می شودبگیدازکجای حرفم بی ادبی بود.بعدشم مگرهرکس خطاکردبایدبزنیش !

دوست عزیز سوءتفاهم نشه من اون شکلکارو گذاشتم که ببینید اگه بحث ادامه پیدا کنه اخرش احتمالا اینجوری میشه.:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
کل انجمن رو ترکوندی بهم :sigh: همه افتادن به جون هم چی کار کردی؟:banel_smiley_4:این وسط 2 3 نفرم از اب گلالود ماهی گرفتن رفتن که ایشالا خوشبخت بشن:icon_gol::icon_gol::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::ws28::ws28::ws28: پاش پاشو بریم در خونه یمنا اینا از مامانش اجازشو بگیریم ببریمش نمایشگاه کتاب میخواد بره غرفه کودکان رو بریزه به هم:ws3:

داداشی دست پروردتیم:icon_redface:

چشم بریم.فقد,باس قول بده زیاد شلوخ نکنه:zadan:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نیدونم کیه!!هرکی هس ایرانیه:whistle::ws38:

ایرانیه:w58: میگماامروزچندنفربدزدن توپرم یکیش ایشونه

• Like 3
لینک به دیدگاه

یه چیزی بگم زنهافرشتگانی روی زمین هستند.زنهادریای ازعشق ومحبتندکه درک اونهابرای مردهاکمی (یه ذره بیشتر)مشکل هست.زنهاموجوداتی بسیاردوست داشتنی ولطیفندوتنهاانتظاراونهامحبت ودرک شدن هست .

این :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:برای زنهاودختران.

من خودم بشخصه به زنهابیشترعلاقه مندم تامردهاومتعصفم که حق بعضی اززنها(بیشتر)داردخورده ممی شود.اینم بگم بعضی زنها/دختران اصلاقدرخودشون رانمی دانند.

واقعادلم بخاطرزنهامی سوزدچون توی ایران حقشون داره خورده می شود.

مواقعی که نی بینم بعضی ازاین پسرهای...بادخترهادعوامی کنند ومعمولاهم دخترها/زنهاکتک می خورنددوست دارم قانون یه جوری بودکه می پریدم پسره رامی کشتم ولی آخرش هم که بری میگن زندگی شخصیه به کسی چه ولی تاکجاشخصیه ،درچه مکانهایی شخصیه ؟

درآخرهمه مردا/پسرهابایدخوشحال باشندچونفرشتگانی وجوددارند به نام/زنها،دختران/:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
یه چیزی بگم زنهافرشتگانی روی زمین هستند.زنهادریای ازعشق ومحبتندکه درک اونهابرای مردهاکمی (یه ذره بیشتر)مشکل هست.زنهاموجوداتی بسیاردوست داشتنی ولطیفندوتنهاانتظاراونهامحبت ودرک شدن هست .

این :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:برای زنهاودختران.

من خودم بشخصه به زنهابیشترعلاقه مندم تامردهاومتعصفم که حق بعضی اززنها(بیشتر)داردخورده ممی شود.اینم بگم بعضی زنها/دختران اصلاقدرخودشون رانمی دانند.

واقعادلم بخاطرزنهامی سوزدچون توی ایران حقشون داره خورده می شود.

مواقعی که نی بینم بعضی ازاین پسرهای...بادخترهادعوامی کنند ومعمولاهم دخترها/زنهاکتک می خورنددوست دارم قانون یه جوری بودکه می پریدم پسره رامی کشتم ولی آخرش هم که بری میگن زندگی شخصیه به کسی چه ولی تاکجاشخصیه ،درچه مکانهایی شخصیه ؟

درآخرهمه مردا/پسرهابایدخوشحال باشندچونفرشتگانی وجوددارند به نام/زنها،دختران/:icon_gol:

همه حرفهای شما درست

ولی وقتی احترام گذاشتن یک طرفه بشه ویا اینکه کار کردن وظیفه باشه و دوست داشتن یک طرفه و دوست داشتنی که مبتنی بر پول باشه و کار کردن مطعن باشید همین اشه و همین کاسه

شما میگید خانومها احترام میخوان دوست داشتن میخوان به نظر شما مردها نمیخوان به نظر من مردها بیشتر احترام میخوان اسایش میخوان اقایونی که از صبح کله سحر میرن بیرون و با هزار فرد خوب وبد دم خور میشن تا یک لقمه نون ببرن خونه وقتی میان خونه تازه با غر زدن زنهاشون رو به رو میشن به نظر شما چه حسی پیدا می کنند یا با شلوغی و صرو صدای بچه ها مواجه میشن چه حسی پیدا میکنند به نظرتون اون زمان مرد مرد میتونه با همسرس مهزبون باشه میتونه خودشو گه داره و احترام افراد رو نگه داره

الان میدونم میگید باز کارشون رو به رخ ما کشیدن

ولی کدومتون حاضرید برید کار بکنید و توی زندگی تون پول در امده رو خرج کنید

حتی خانمهایی که پا به پای همسراشون کار میکنند در امدشون رو پس انداز میکنند وبرای خونه خرج نمیکنند

باه خانمها مقدسند ولی تا وقتی که الکی روی اعصاب خانها راه نروند

ببخشید زیاده روی کردم

• Like 2
لینک به دیدگاه

داش مجید یه دونه ای فرمایش شما کاملا متینه.

اما اینم فراموش نکن که زن ها همشون فرشته اند :ws3: همون فرشته هایی که به انسانهایی مثل ما سجده میکنند:ws3::ws3::hapydancsmil::icon_gol:

ایندفه دیگه واقعا من رفتم که اگه گیر بیفتم جنازمم کسی پیدا نمیکنه:lol::spiteful::2i1d1co::th_running1:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یعنی................

همین ،میبینم ناراحتیدتوهین کردیعنی مرداخدای نکرده...هستند.من اگه بجای شمابودم یکی این حرفو بهم میزد..........برای شمازشته یک جواب قاطع بدین .

یعنی اینجا 1 تاپیک با محتوای طنزه، همین و بس.. کسی هم حق توهین کردنو نداره.. بنده هم حق این جسارتو ب خودم نمیدم ک بخوام توهین کنم.. اگر ب شکلکای پستا و پستای بعدی توجه میکردید متوجه مزاح کلام من میشدید.. چرا ک منظورم این بود ک 1 تاپیکم بزنیم مثل این تاپیک فقط بجاش بنویسیم همه چی واسه خانوما ، اونم صرفا طنز..

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...