رفتن به مطلب

طنز – همه چی واسه آقایون؟؟

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 188
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یعنی اینجا 1 تاپیک با محتوای طنزه، همین و بس.. کسی هم حق توهین کردنو نداره.. بنده هم حق این جسارتو ب خودم نمیدم ک بخوام توهین کنم.. اگر ب شکلکای پستا و پستای بعدی توجه میکردید متوجه مزاح کلام من میشدید.. چرا ک منظورم این بود ک 1 تاپیکم بزنیم مثل این تاپیک فقط بجاش بنویسیم همه چی واسه خانوما ، اونم صرفا طنز..

باباشوخی کردم چراهمه به ماکه می رسنداینقدرجدی می شن من خدای نکرده منظورم توهین به کسی نبودچراکه من خاک پای همه هستم.شایدبخاطراینکه من اصلاآدم شوخ وخندانی نیستم ودوست دارم جدی باشم ،ظنزهم بلدنیستم بازهم ببخشید:icon_gol:واقعامن قصدی ندارم کسی راناراحت کنم

• Like 4
لینک به دیدگاه
همه حرفهای شما درست

ولی وقتی احترام گذاشتن یک طرفه بشه ویا اینکه کار کردن وظیفه باشه و دوست داشتن یک طرفه و دوست داشتنی که مبتنی بر پول باشه و کار کردن مطعن باشید همین اشه و همین کاسه

شما میگید خانومها احترام میخوان دوست داشتن میخوان به نظر شما مردها نمیخوان به نظر من مردها بیشتر احترام میخوان اسایش میخوان اقایونی که از صبح کله سحر میرن بیرون و با هزار فرد خوب وبد دم خور میشن تا یک لقمه نون ببرن خونه وقتی میان خونه تازه با غر زدن زنهاشون رو به رو میشن به نظر شما چه حسی پیدا می کنند یا با شلوغی و صرو صدای بچه ها مواجه میشن چه حسی پیدا میکنند به نظرتون اون زمان مرد مرد میتونه با همسرس مهزبون باشه میتونه خودشو گه داره و احترام افراد رو نگه داره

الان میدونم میگید باز کارشون رو به رخ ما کشیدن

ولی کدومتون حاضرید برید کار بکنید و توی زندگی تون پول در امده رو خرج کنید

حتی خانمهایی که پا به پای همسراشون کار میکنند در امدشون رو پس انداز میکنند وبرای خونه خرج نمیکنند

باه خانمها مقدسند ولی تا وقتی که الکی روی اعصاب خانها راه نروند

ببخشید زیاده روی کردم

خب،خوب که فکرمی کنم شماهم درست میگیدولی همشون که اینجوری نیستند:banel_smiley_4:نکنه هستند:icon_pf (34):درکل حکایت من مثل آوازدوقل ازدورخوشست است:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
عجب!!!!

1 هفته 18 صفحه!!!!

عجب!!!

اگر من مدیر بودم.....

:w000:

شما منو دستگیل

کنید ببلید بحران حل میشه:sad0:

:banel_smiley_4:

حتما باید زور باشه بالا سرتون:ws3::vahidrk:

:babygirl::babygirl:مقصر من بودم.دلتون میاد منو ببرید؟!:w821:

• Like 2
لینک به دیدگاه
باباشوخی کردم چراهمه به ماکه می رسنداینقدرجدی می شن من خدای نکرده منظورم توهین به کسی نبودچراکه من خاک پای همه هستم.شایدبخاطراینکه من اصلاآدم شوخ وخندانی نیستم ودوست دارم جدی باشم ،ظنزهم بلدنیستم بازهم ببخشید:icon_gol:واقعامن قصدی ندارم کسی راناراحت کنم

خواهش میکنم :icon_redface: یکی از ایرادات مکالمات نوشتاری اینه ک گاهی اوقات منظور و لحن افراد ب خوبی منتقل نمیشه و ممکنه برداشت افراد از یک مطلب، مختلف باشه.. اینجاست ک شکلکا میتونه کمک شایانی بکنه :w16: شما هم ب تازگی فعالیتتونو زیاد کردید پس مسلمه ک دیگران شناخت زیادی نسبت ب روحیاتتون نداشته باشن :w16:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...