رفتن به مطلب

طنز – همه چی واسه آقایون؟؟

Yamna 1

ارسال های توصیه شده

اگه اینطوره قبلش هم زن ....دختر

شوما تقویم نگا کن روز دختر , روز مادر , روز زن و ..... چه خبره :ws3:

اینو یادتون باشه مرد همیشه ثابت میمونه هیچ وقت تغییر نمیکنه :w02:

خب مرد هم قبل از اینکه مرد خانواده بشه پسر خانواده است :w02:

در مقابل روز زن/مادر، روز مرد/پدر هم داریم.. خب این ک هیچی.. آآآمممممممممااااا شما از اینکه روزی ب نام دخترا هست و پسرا روز خاصی ب اسمشون نیست حسودی میکنید.. آره.. من میدونم :w16: :w02::ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 188
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب مرد هم قبل از اینکه مرد خانواده بشه پسر خانواده است :w02:

در مقابل روز زن/مادر، روز مرد/پدر هم داریم.. خب این ک هیچی.. آآآمممممممممااااا شما از اینکه روزی ب نام دخترا هست و پسرا روز خاصی ب اسمشون نیست حسودی میکنید.. آره.. من میدونم :w16: :w02::ws3:

اینا همش لفظه من هنوز روی حرفم هستم مَرد چه بچه چه بزرگه ی مَرده :w02:

حسودی در مقابل کی :ws28: موجودی ناشناخته که در طول زمان تغییر میکنه عمرا :w16:

حسودی اینه که موقع غذا خوردن ,فوتبال دیدن مرد و.... واکنش نشون داده میشه:ws3:(پست اول گویای همه چیز هست)

• Like 4
لینک به دیدگاه

حسودی اینه که موقع غذا خوردن ,فوتبال دیدن مرد و.... واکنش نشون داده میشه:ws3:(پست اول گویای همه چیز هست)

باشه.. شما رو حرفت بمون.. ایرادی نداره.. قشنگتر اینه ک 1 زن هم روح زنانه داره هم روحیه مردانه.. پاش بیفته از مردا هم مردتره.. روح بزرگی داره زن (من الان دارم ب دوردست ها نگاه میکنم و تایپ میکنم :ws3:)

بله.. حسودی :w16: :w02:.. معمولا انسان سعی در کشف ناشناخته ها داره.. واسه همین نیست ک بعضی آقایون زیرابرو برمیدارن، مو رنگ میکنن و...؟؟؟!! :whistle:

واکنشا در برابر بعضی رفتارا همیشه هست.. مثلا واکنش خانوما در برابر فوتبال دیدن آقایون میشه همون واکنش آقایون نسبت ب فیلم و سریال دیدن خانوما یا صحبتای تلفنی شون

• Like 3
لینک به دیدگاه
باشه.. شما رو حرفت بمون.. ایرادی نداره.. قشنگتر اینه ک 1 زن هم روح زنانه داره هم روحیه مردانه.. پاش بیفته از مردا هم مردتره.. روح بزرگی داره زن (من الان دارم ب دوردست ها نگاه میکنم و تایپ میکنم :ws3:)

بله.. حسودی :w16: :w02:.. معمولا انسان سعی در کشف ناشناخته ها داره.. واسه همین نیست ک بعضی آقایون زیرابرو برمیدارن، مو رنگ میکنن و...؟؟؟!! :whistle:

واکنشا در برابر بعضی رفتارا همیشه هست.. مثلا واکنش خانوما در برابر فوتبال دیدن آقایون میشه همون واکنش آقایون نسبت ب فیلم و سریال دیدن خانوما یا صحبتای تلفنی شون

بله دقیقا موقع رانندگی و پارک دوبل ,مواظب باشین اون دور دست صفحه مانیتور نباشه, الان که چپه شه :ws3:

اونا به ضرس قاطع مرد نیستن ,کلمه مرد حرمت داره :w02:منم بگم از اون خانومایی که از نوک پا تا نوک سر تو آرایش فرو رفتن و هزار روش های مختلف برای پرکردن گونه و پروتز و...... که چی مثلا بگن زیبان :whistle:

شما در طول روز حساب کن چند تا فوتبال نشون میده ,چی بشه هفته ای یبار کنترل دست آقایون باشه فوتبال ببینه تازه اونم ی نیمه از بازی از دست داده,حالا فیلم و سریال تا دلت بخواد پخش میشه بعد از اتمام سریال استارت مخابرات ......:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بله دقیقا موقع رانندگی و پارک دوبل ,مواظب باشین اون دور دست صفحه مانیتور نباشه, الان که چپه شه :ws3:

اونا به ضرس قاطع مرد نیستن ,کلمه مرد حرمت داره :w02:منم بگم از اون خانومایی که از نوک پا تا نوک سر تو آرایش فرو رفتن و هزار روش های مختلف برای پرکردن گونه و پروتز و...... که چی مثلا بگن زیبان :whistle:

شما در طول روز حساب کن چند تا فوتبال نشون میده ,چی بشه هفته ای یبار کنترل دست آقایون باشه فوتبال ببینه تازه اونم ی نیمه از بازی از دست داده,حالا فیلم و سریال تا دلت بخواد پخش میشه بعد از اتمام سریال استارت مخابرات ......:ws28:

خداییش حرفایی ک درباره رانندگی خانوما میشه رو 80 درصدشو قبول دارم :ws28: ولی میگماااااااااااا اگه این رانندگی خانوما نبود شما آقایون دیگه چی میخواستین بگین؟؟ :w02:

بله.. هم مرد حرمت داره هم زن :w16:.. درباره اون خانوما هم باید از خودشون سوال پرسید.. والا ب نظر من زیبایی در سادگی است.. هرکاری هم بکنن آخرش چهره شون مصنوعی میشه :icon_razz:

دیدین؟ دیدین؟ دیدین؟ میگم حسودین میگین نه.. ب فیلم و سریال دیدن و تلفنی حرف زدن خانوما حسودی میکنید.. دیدیـــــــــــن؟ :w02::ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
خداییش حرفایی ک درباره رانندگی خانوما میشه رو 80 درصدشو قبول دارم :ws28: ولی میگماااااااااااا اگه این رانندگی خانوما نبود شما آقایون دیگه چی میخواستین بگین؟؟ :w02:

بله.. هم مرد حرمت داره هم زن :w16:.. درباره اون خانوما هم باید از خودشون سوال پرسید.. والا ب نظر من زیبایی در سادگی است.. هرکاری هم بکنن آخرش چهره شون مصنوعی میشه :icon_razz:

دیدین؟ دیدین؟ دیدین؟ میگم حسودین میگین نه.. ب فیلم و سریال دیدن و تلفنی حرف زدن خانوما حسودی میکنید.. دیدیـــــــــــن؟ :w02::ws28:

من به باور 100 درصد رسیدم ,همه چی اینقدر سوژه دارید که باید دایره المعارف براتون بزنند :w02:

حرف حساب دیگه جواب نداره همینه :ws3:

این آخه حسودی داره ,این همه حرف زدن فیلم دیدن جز شک و سو برداشت چیزی دیگه ای به همراه داره :ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من به باور 100 درصد رسیدم ,همه چی اینقدر سوژه دارید که باید دایره المعارف براتون بزنند :w02:

این آخه حسودی داره ,این همه حرف زدن فیلم دیدن جز شک و سو برداشت چیزی دیگه ای به همراه داره :ws28:

من ک میدونم همه این حرفاتون از روی حسودیه.. آره :w16: :4chsmu1:

اینو یادتون باشه.. آقایون همیشه زیر ذره بین خانوما هستن چ با فیلم دیدن چ بدون فیلم دیدن.. فقط غلظتش فرق میکنه :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

باز من نبودم عمو مهلبون شلوغی کردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چلا عمو مهلبون چلا

• Like 2
لینک به دیدگاه
ی هفته که تعطیل رسمی هفته دیگه برو اداره ثبت :ws3:

شما تو مسابقه شکوفه های بهاری شرکت کن شاید گردن آویز گل بردی :w02:

چمش عمویی میلم

باشه من دوست جونم حلش میکنیم مسابقلرو شما نگلان نباش

گل گل ..............................:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

البته پستهای شما هم عالیه ولی با مهدی بودم

:whistle:

بازم اشتباه زدم؟؟؟؟؟؟؟؟

w58.gificon_pf%20(34).gif

اشکال نداره حالا بیا دسته گلتو بگیر

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:w139.gifflowerysmile.gif:rose:

:hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead::hanghead:

عمو ژون زدی داغونم کردی:imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley::imoksmiley:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من سرعتم افتضاح نمیتونم پا به پاتون بیام ببخشیدhanghead.gif

مگه ما گفتیم باور نمیکنیم؟؟

اوه عمویی الان دیدم نقل گولو

میدونم عمویی باور دارین عملم میکنید مطمئنم :a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
خخخخخخخخخخخخخخخ مگه شک داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه خواستیم مطمئن شیم

• Like 1
لینک به دیدگاه

یک بار دوتا خانوم رو زندانی میکنند به مدت 20سال بعد 20سال یک از خانومها رو وقتی میخواستن ازاد کنند بر میگرده به هم سلولیش میگه اقدس جون وقتی ازاد شدی حتما بیا خونمون تا بقیه رو برات تعریف کنم :ws28:

حالا یک سوال ایا خانمها زیا صحبت میکنند :ws52:

یا اینکه زیاد گوش میکنند :ws3:

اخه چی میگفتی که توی این 20سال تموم شده :4564::vahidrk:

• :ws28:ایننم یکی از خصوصیات خانمهاست:whistles:

• Like 4
لینک به دیدگاه
یک بار دوتا خانوم رو زندانی میکنند به مدت 20سال بعد 20سال یک از خانومها رو وقتی میخواستن ازاد کنند بر میگرده به هم سلولیش میگه اقدس جون وقتی ازاد شدی حتما بیا خونمون تا بقیه رو برات تعریف کنم :ws28:

حالا یک سوال ایا خانمها زیا صحبت میکنند :ws52:

یا اینکه زیاد گوش میکنند :ws3:

اخه چی میگفتی که توی این 20سال تموم شده :4564::vahidrk:

• :ws28:ایننم یکی از خصوصیات خانمهاست:whistles:

به به به به عمو جون :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:یه روز به همسرم گفتم توچراازسرکار میای منو سوپرایزنمیکنی....؟؟؟

فردا که از سر کار اومد گفت

عزیز چشماتو ببند ی سوپرایز برات دارم وقتی چشممو باز کردم

مامانشو با خودش اورده بود

• Like 4
لینک به دیدگاه

چرا خانوما با مادر شوهراشون اینقدر مشکل دارن خودشونم یک روزی مادر شوهر میشن تازه ممکنه عمه هم بشنا :ws28::whistle:

بییایید یک کمی هم به فکر اینده باشید

پ ن خواهرم حجابتو نگهدار:ws28::hapydancsmil:

• Like 5
لینک به دیدگاه

:hapydancsmil::a030::whistle:

• Like 5
لینک به دیدگاه

3i27i337ckjmqk95mew.jpg

اگر مرد زن نگیرد عاقل است .

یه جمله معروف هست نمیدونم از کیه ..

میگویند 80درصد مردهااااااا عقل دارند و 20درصد باقیمانده زن ....:w16:

دوستان اگه یه وختی من دیگه انجمن نیومدم نه اینکه از انتقاد خانوما ترسیده باشماااا ...نه ..خدایی ..اصلن اینجور فک نکنیداااااا...مطمئن باشید خانومم اینجارو احتمالن چک کرده ....به طور خلاصه روحم شاد دیگه ...:sad0:

• Like 8
لینک به دیدگاه
یه جمله معروف هست نمیدونم از کیه ..

میگویند 80درصد مردهااااااا عقل دارند و 20درصد باقیمانده زن ....:w16:

دوستان اگه یه وختی من دیگه انجمن نیومدم نه اینکه از انتقاد خانوما ترسیده باشماااا ...نه ..خدایی ..اصلن اینجور فک نکنیداااااا...مطمئن باشید خانومم اینجارو احتمالن چک کرده ....به طور خلاصه روحم شاد دیگه ...:sad0:

افرین دخترا ببینید این نمونه بارز یک مرد مرده منم همنطورم

راستی روحت شاد مهدی:ws28:

• Like 5
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...