رفتن به مطلب

فهرست فیلم هایی که ارزش وقت گذاشتن رو دارند

S.F

ارسال های توصیه شده

اولین فیلمی که به دوستان توصیه می کنم که حتما ببینن فیلم « زندگی زیباست » ساخته روبرتو بنینی با بازی خود ببنینی که با دیدنش قطعا جزء ده فیلم برتر زندگیتون خواهد شد. (البته هر چند که نظرات می تونه خیلی متفاوت باشه ، اما این پیش بینی منه )

این فیلم در سالی که فیلم بچه های آسمانی مجید مجیدی به اسکار رفت نامزد اسکار بود که در نهایت برنده هم شد.

لینک به دیدگاه
یه فیلم پلیسی معمایی جنایی خوب معرفی کنین

فیلم جدید شرلوک هلمز که یه کار خیلی خوب بود به نظر من. و اتفاقا به حدی هم مورد استقبال قرار گرفت که قراره قسمت دوم هم ساخته بشه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من زیاد فیلم نگاه نمی کنم یعنی اهلش نیستم برای همین اطلاعات دقیقی در مورد کارگردان ها و بازیگران ندارم

اما حدود 2 سال پیش فیلم خاطرات یک گیشا رو دیدم که یک فیلم هالیوودی بود و واقعا برام جذاب بود و از دیدنش خیلی لذت بردم 3 یا 4 بار این فیلم رو دیدم

چون همه بازیگران فیلم اهل آسیای شرقی بودن من اصلا نمی شناختمشون فقط اگر اشتباه نکنم خانم michelle yeoh در این فیلم بازی کرده بودن

لینک به دیدگاه
فیلم inception در این زمینه خوبه ولی پیشنهاد من سریال فوق العاده دیدنی 24 هستش حتما ببین

images?q=tbn:ANd9GcSy6RUpyK7qkPNDqG01VqJUjzbC1B9N_NXwPXU7QVQJDRhH7C3l9DiTV-sv

images?q=tbn:ANd9GcTpJ-JlFBCD27Kxwt519VTh6QXgs48EyzsC4J4Fxr7ZVYR7xHLpMwVZ-JaF

images?q=tbn:ANd9GcRLAI4uFXZbeT7Bc4WHM3Htcjw-p3T8J2FQc_oSHBTfsG7VaLUQpg

images?q=tbn:ANd9GcT589RtnZ7r8RG7sdRWa-RQpWeTJVMlXAZMeFyZC7Nv7XI40gjd1g

images?q=tbn:ANd9GcTFr7uqLQQmknPetIBoCydP2DoxNLo9bkqtbqYgcu4ePRC-SS1e

حتما اگه فرصتشو داشتید این سریال رو تماشا کنید

واقعا معرکه هست:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

در یک کلام Pulp Fiction نگاهی ژرف و البته متفاوت به فرهنگ عامه معاصر آمریکاست. اثری که در آن از همه جذابیتهای سینمایی برای تاثیرگذاری بیشتر بر بیننده استفاده شده است. فیلم را می توان یک کمدی سیاه قلمداد کرد و یا آنرا در ژانر نوار جدید (Neo-Noir) قرار داد. همچنین در فیلم نشانه هایی از تفکر پست مدرن به چشم میخورد.

داستان روایت زندگی دو تبهکار حرفه ای وینسنت و جولز است. در جریان یکی از جنایات، آنها به طرز معجزه آسایی نجات می یابند. جولز این حادثه را نوعی معجزه و شفاعت الهی می پندارد در حالیکه وینسنت صرفاً آنرا یک اتفاق میداند. جولز سعی در تحول دارد و از این کار دست میکشد، ولی وینسنت که به کار خود ادامه میدهد و معجزه را ناچیز می شمارد، خود در اتفاقی نادر کشته می شود.

pulp_fiction.jpg

pulp-fiction-t-shirt-21.jpg

pulp-fiction-2.jpg

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام به همگی

خیلی وقته که تاپیک به این خوبی خوابیده!!1

من هم فیلم sasy girl رو معرفی میکنم

فوق العاده زیباست

و در واقع یه نوع تفکر خاص ونگاه خاص به عشق

و کلا عشقولانه است!!!

لینک به دیدگاه

یه فیلم دیگه که میخوام معرفی کنم

فیلم سینمایی لئا هستش

البته توی نت چیزی راجع بهش پیدا نکردم

سه سال پیش دیدمش

یه جور فیلم هنری بودش در مورد زندگی یه دختر

که به خاطر شرایط زندگی اش

و فقر

مجبور به ازدواج با شخص بدی میشه

و ....

کلا فیلمی هست که باید حوصله زیادی داشت واسه دیدنش

(درضمن وقتی اینها رو به خواهرم معرفی کردم توی خوب بودن من شک کرد!فک کرد افسرده ام!

)

اگه خواستی ن ببینین

لینک به دیدگاه

سلام دوباره

فیلمی که میخوام معرفی اش کنم

قدیمی هستش

ولی فک کنم ارزش دیدن داشته باشه

فیلم هفت

البته اگه ندیده باشینش

درمورد گناهان کبیره است

وبه قول اقای s.f فک کنم مفهوم جالبی داشته باشه

به هرحال

ارزش وقت گذاشتن داره (به نظر من)

لینک به دیدگاه

و فیلم "به همین سادگی"

ساخته رضا میرکریمی

فیلم قشنگی هست

داستان یه روز زندگی

و به نظرمن مفهوم زیبایی داشت

نمیتونم بذارمش توی رده فیلمهای هنری

ولی مفهوم قشنگی داشتش

behaminsadegi1201950406big.jpg

لینک به دیدگاه
من فیلم (فرار از زندان شائوشن) رو خیلی دوست دارم .

توجه کنید منظورم سریال فرار از زندان نیست

فیلم رستگاری از شاوشنگ یا همون رهایی از شاوشنگ ساخته فرانک دارابونت. یه فیلم خیلی زیبا از کارگردان فیلم های تحسین شده مه و مسیر سبز. که هر سه این فیلم ها اگر اشتباه نکرده باشم از تلویزیون ایران پخش شده. واقعا توصیه های خوبی هستند برای دیدن.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

فیلم Brave heart ارزش دیدن داره ...

فیلم American beauty که واقعا فیلم فوق العاده ایه با کارگردانیه فوق العاده ...

فیلم Fight club دیوید فینچر

فیلم Benjamin battun باز هم از استاد دیوید فینچر...

فیلم Children of men یه فیلم عالیه غیر هالیوودیه ...

لینک به دیدگاه

هنری: مودیلیانی،کامیل کلودل،امادئوس،ونگوگ،فانتازیا.

کارتون:incredibles(شگفت انگیزان)،والی،قطار قطبی،کمپانی هیولاها،happy feet,the bee,

up,the tail of despereaux

رومانتیک و عاشقانه:کازابلانکا،رومئو و ژولیت(جدید)،ملیسا،before sunrise,cold mountain

فلسفی و مفهومی: ذهن زیبا،اثر پروانه ای،perfume,davinci code,3 iron,k-pax

اینا هم فیلمای خوبین نمیدونستم توی کدوم دسته بذارمشون بضیاشون فوق العاده هستن بعضیام خوبن:

نجات سرباز رایان(با اینکه صحنه های دلخراش زیاد داره ولی من خیلی ازش خوشم اومد تام هنکس بازی کرده)، وکیل مدافع شیطان، سوئینی تاد، شکلات، ادوارد دست قیچی، مالنا، دزدان دریایی کارائیب، 21 گرم، نام گل سرخ، the reader , revolutionary road ,

magdolene sisters (خواهران مجدلیه)، messenger(داستان ژاندارک).

توی فیلمای ایرانی هم: درباره الی بد نبود،"گاهی به اسمان نگاه کن" که البته قدیمیه با بازیه رضا کیانیان،فیلم تهران طهرانم خوب بود البته بیشتر اپیزود دومش و سنگسار ثریا(اینو خودم کامل ندیدم ولی تعریفشو خیلی شنیدم)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...