رفتن به مطلب

فهرست فیلم هایی که ارزش وقت گذاشتن رو دارند

S.F

ارسال های توصیه شده

آدم باید تو دیدن این فیلما مفهومشو بگیره نه صحنه شو..... اگه اونجوری باشه فیلم بی وفا هم باید به عنوان یه فیلم بد بد! شناخته بشه....اما میبینیم که یکی از فیلمای قوی جهان محسوب میشه:ws51:

من که دیدنشو توصیه میکنم....

والا صحنه هاش انقد ناجوره که تورو از مسیر اصلیه داستان منحرف میکنه و نمی شه تا تهشو نیگا کرد!!

یعنی تو تا تهشو نیگا کردی؟ :ws43:

لینک به دیدگاه
والا صحنه هاش انقد ناجوره که تورو از مسیر اصلیه داستان منحرف میکنه و نمی شه تا تهشو نیگا کرد!!

یعنی تو تا تهشو نیگا کردی؟ :ws43:

مسلما...:ws51:

شاید اگه انتهای فیلم رو میدیدی نظرت عوض میشد...!!

تو در باره ی فیلم نصفه دیده اینجوری نظر میدی؟؟؟؟؟/هان؟:w00:

لینک به دیدگاه

اگه فیلم های وامپایری و ماجرایی رو می پسندین من از سری فیلم های گرگ و میش خوشم اومد و فکر می کنم تو ژانر خون آشام ها فیلم جالبی بود.

تا کنون سه قسمت از این فیلم ساخته شده و با وجود اینکه توی ژانر خون آشام دسته بندی میشه اما داشتانش با بقیه فیلم های خون آشامی متفاوت هستش:ws52:

twilight_eclipse_fan_art1.jpg

twilight-movie-poster.jpg

لینک به دیدگاه

اگه احساس می کنید اهل فیلم های ژانر وحشت هستید و می تونید این طور فیلم ها رو کاملا ببینید پس سری فیلم های اره (SAW) رو از دست ندید. مخصوصا دوستان رشته ی مکانیک. چون نقش اول فیلم واقعا میشه گفت یه مکانیکمن خلاق هستش:w16::icon_pf (34):

اگه هنوز این فیلم ها رو ندیدید حتما سعی کنید به ترتیب از شماره ی 1 شروع کنید تا 6:icon_redface:

1c3da_saw-movie-poster.jpg

saw-2-poster.jpg

saw3.jpg

3178912Saw%204.JPG

saw5.jpg

saw_6_poster-690x1024.jpg

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

فیلم های زیر را حتما ببینید

فیلم افسانه تروی

تروی یا تروا نام فیلمی است ، محصول ۲۰۰۴ با درخشش بی نظیر فوق ستاره سینمای هالیوود، براد پیت، اریک بانا و اورلاندو بلوم. فیلمی فوق العاده که اقتباسی از یک روایت تاریخی است. داستان مردانی بزرگ. داستان جنگ های تاریخی ، جنگ تروا که یکی از بزرگترین نبرد های تاریخ است. این فیلم را میتوان به جرات ، یکی از برترین ساخته های تاریخی دانست. حفظ اصل تاریخی و اکشن بسیار بالا در کنار مفاهیم عمیق انسانی از جمله نکات قوت این عنوان است

images?q=tbn:ANd9GcTaztomdOBXinyi_sT7fREN5x5h-TE5iXZo7BYihOgdJ-lPlP4&t=1&usg=__4gv8ej0oJQhIbbey9MTyZxS5a3o=

images?q=tbn:ANd9GcTmljDykFpVTvhR7Yfj-3wSVDuAtlWB3fRaRpkmfNQlNW5lBvI&t=1&h=167&w=167&usg=__K_A9xgL5UpYr5MT1RsKtA1BAtZQ=

2. شجاع دل

برنده جایزه اسکار بهترین فیلم

برنده جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری

برنده جایزه اسکار بهترین کارگردان برای مل گیبسون

برنده جایزه اسکار بهترین ویرایش صدا

برنده جایزه اسکار بهترین آماده سازی

images?q=tbn:ANd9GcS4gfSmlhNJ2vpiH4ahsXukNU6Nt6eTQDPtUWEmusGsqaqJcrU&t=1&usg=__IJo3eHMmB7fGAsni2C550yAtX-o=

images?q=tbn:ANd9GcTb-Tx7A1Wq8YLa6A4E8cJT2_rLSLHOK55gLDEvQ783UApuiQo&t=1&usg=__OFp6fwm5BOZsRfRr6dojBpL7aeY=

لینک به دیدگاه
فیلم های زیر را حتما ببینید

فیلم افسانه تروی

تروی یا تروا نام فیلمی است ، محصول ۲۰۰۴ با درخشش بی نظیر فوق ستاره سینمای هالیوود، براد پیت، اریک بانا و اورلاندو بلوم. فیلمی فوق العاده که اقتباسی از یک روایت تاریخی است. داستان مردانی بزرگ. داستان جنگ های تاریخی ، جنگ تروا که یکی از بزرگترین نبرد های تاریخ است. این فیلم را میتوان به جرات ، یکی از برترین ساخته های تاریخی دانست. حفظ اصل تاریخی و اکشن بسیار بالا در کنار مفاهیم عمیق انسانی از جمله نکات قوت این عنوان است

images?q=tbn:ANd9GcTaztomdOBXinyi_sT7fREN5x5h-TE5iXZo7BYihOgdJ-lPlP4&t=1&usg=__4gv8ej0oJQhIbbey9MTyZxS5a3o=

images?q=tbn:ANd9GcTmljDykFpVTvhR7Yfj-3wSVDuAtlWB3fRaRpkmfNQlNW5lBvI&t=1&h=167&w=167&usg=__K_A9xgL5UpYr5MT1RsKtA1BAtZQ=

2. شجاع دل

برنده جایزه اسکار بهترین فیلم

برنده جایزه اسکار بهترین فیلمبرداری

برنده جایزه اسکار بهترین کارگردان برای مل گیبسون

برنده جایزه اسکار بهترین ویرایش صدا

برنده جایزه اسکار بهترین آماده سازی

images?q=tbn:ANd9GcS4gfSmlhNJ2vpiH4ahsXukNU6Nt6eTQDPtUWEmusGsqaqJcrU&t=1&usg=__IJo3eHMmB7fGAsni2C550yAtX-o=

images?q=tbn:ANd9GcTb-Tx7A1Wq8YLa6A4E8cJT2_rLSLHOK55gLDEvQ783UApuiQo&t=1&usg=__OFp6fwm5BOZsRfRr6dojBpL7aeY=

فیلم قشنگی بود:a030:

لینک به دیدگاه

تاپیک خوبیه:icon_pf (44):ممنونم از همه دوستان....:icon_gol:

زیاد فیلم نمی بینم ، اما ژانر ترسناک و وحشت اره(به قول خودم دلخراش) رو خیلی دوس دارم ، هر 6 تاشو دیدم:w16:

قبلا" که کوچولو تر بودم یادمه جن گیر 1 رو خییلی دوس داشتم...اما قسمتای بعدیش ترسناک نبودن:w00:

کسوف (twilight) هم خییلی زیبا دوس دارم ، به قول یکی از دوستان با اینکه درمورد خون آشاماس اما موضوعش کلا" فرق داره (فیلم خون آشام زیاد دیدم ، همه فقط به کشتن فک می کردن و نجات پیدا کردن و....)

از چنتا فیلم که توو چند ماه اخیر دیدم اینارو دوس دارم:

clash of titans

2010_clash_of_the_titans_poster_007.jpg

Pride and Prejudice

pride_and_prejudice1.jpg

It's a Boy Girl Thing (2006)

It%27s%20a%20Boy%20Girl%20Thing.jpg

The Curious Case of Benjamin Button

benjaminbutton08.jpg

the-curious-case-of-benjamin-button-movie-poster-2.jpg

The Time Traveler's Wife

TimeTravelersWife_poster_thumb-thumb-550x355-19446.jpg

TRANSPORTER3

Transporter%203%20DVD.jpg

Ace Ventura

ace-ventura.jpg

:ws44:Hachi. A Dog's Story

moovie_162_thumbForVideoPanel.jpg

HachiADogsTale_43396325975_500.jpg

The Invisible

l_435670_ded32d90.jpg

invisible-poster_cover.jpg

Mirrors 2008 6.2

mirrors2008-1284683324.jpg

Constantine

constantine-350.jpg

constantine-wallpaper_283538_5229.jpg

cinderella story

cinderellastorysoundtrack.jpg

لینک به دیدگاه
نمی دونم به نظر شما این فیلما ارزش دیدن دارن یا نه ، اما من دوس

دارم خوشم اومد...:w16:

فیلمایی که گذاشتی قشنگه....یه سری هاشم که تین ایجریه که مخاطب خاص خودش و داره:ws37:

در کل ممنون دوست عزیز:w16:

لینک به دیدگاه
فیلمایی که گذاشتی قشنگه....یه سری هاشم که تین اجریه که مخاطب خاص خودش و داره:ws37:

در کل ممنون دوست عزیز:w16:

تین آجریه یعنی چه؟:ws52::ws3:....در زمینه ی فیلم و سینما اطلاعاتم خییلی عمومیهه:ws3:

لینک به دیدگاه
تین آجریه یعنی چه؟:ws52::ws3:....در زمینه ی فیلم و سینما اطلاعاتم خییلی عمومیهه:ws3:

منظورتون teenager بوده؟!:ws52:

:ws3: اما من از 19 سال بزرگترم ولی این فیلمارو دوس دارم:ws3::icon_redface:

لینک به دیدگاه

بازهم کنستانتین

خداییش هربار که این فیلم رو نگاه میکنم بیشتر از این پسره ریوز خوشم میاد

فک کنم بیشترین تعداد تماشای یک فیلم برام رو کنستانتین داشته باشه

واقعا عالیه

لینک به دیدگاه
منظورتون teenager بوده؟!:ws52:

:ws3: اما من از 19 سال بزرگترم ولی این فیلمارو دوس دارم:ws3::icon_redface:

خوب این یه اسم کلیه واسه اینجور فیلم ها... وگرنه یه آدم 60 ساله هم میتونه از این فیلم ها خوشش بیاد مثل من:ws3:

لینک به دیدگاه
خوب این یه اسم کلیه واسه اینجور فیلم ها... وگرنه یه آدم 60 ساله هم میتونه از این فیلم ها خوشش بیاد مثل من:ws3:

:jawdrop: شما چقدر از من بزرگترییین:jawdrop::ws3::icon_gol:

پس بی خیال ِ تین ایجر ، مهم سلیقه اس :w16:

لینک به دیدگاه
:jawdrop: شما چقدر از من بزرگترییین:jawdrop::ws3::icon_gol:

پس بی خیال ِ تین ایجر ، مهم سلیقه اس :w16:

موافقم

فیلم های هیلاری داف اکثرا تین ایجریه اما من خیلی دوستشون دارم همه ی فیلم های هیلاری که دیدم فقط از 2 تاش خوشم نیومد

لینک به دیدگاه
بازهم کنستانتین

خداییش هربار که این فیلم رو نگاه میکنم بیشتر از این پسره ریوز خوشم میاد

فک کنم بیشترین تعداد تماشای یک فیلم برام رو کنستانتین داشته باشه

واقعا عالیه

فکر کنم تاحالا 4بار این فیلم رو دیده باشم.

واقعا قشنگ و مخاطب پسند هستش:ws37::icon_gol::banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
ز چنتا فیلم که توو چند ماه اخیر دیدم اینارو دوس دارم:

The Curious Case of Benjamin Button

این فیلم واقعا جالب بود. قبلا دی وی دیش رو دیده بودم ولی چند وقت پیشا هم شبکه GEM پخشش کرد که مجددا نگاه کردمش:ws37:

TRANSPORTER3

هر سه قسمت از این فیلم قشنگ و مهیج بود:a030:

A Dog's Story

این فیلم رو هم توی شبکه GEM دیدم. عجب سگ خوشگلی بود:ws37::a030::icon_gol:

Constantine

این یکی که دیگه واقعا نمیشه هیچ عیبی روش گذاشت:a030::w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...