رفتن به مطلب

يك سال هم گذشت

masi eng

ارسال های توصیه شده

امسال رو چه جوري ديدي؟

خیلی بد فقط عقب گرد داشتم تو همه چیز البته یه سری شخصیت های مزخرف رو هم از نزدیک دیدم و فهمیدم چرا به توصیه ی دوستان همیشه از چنین افرادی فاصله می گرفتم

چه تصميماتي براي سال ديگه داريد.. ؟

تصمیم خاصی ندارم البته احتمالا برم دنبال کار دیگه خسته شدم از درس خوندن خالی

خاطرات خوبتون چي بوده...؟

خاطرات خاصی نبود به جز اینکه یه رفیق پیدا کردم که با هم عالم و آدمو مسخره می کنیم کلا از اول تا آخر مسخره بازی:whistle:

چه انجمني چه شخصي؟

نمی دونم منظورت چیه :ws52:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امسال رو چه جوري ديدي؟

خیلی بد فقط عقب گرد داشتم تو همه چیز البته یه سری شخصیت های مزخرف رو هم از نزدیک دیدم و فهمیدم چرا به توصیه ی دوستان همیشه از چنین افرادی فاصله می گرفتم

چه تصميماتي براي سال ديگه داريد.. ؟

تصمیم خاصی ندارم البته احتمالا برم دنبال کار دیگه خسته شدم از درس خوندن خالی

خاطرات خوبتون چي بوده...؟

خاطرات خاصی نبود به جز اینکه یه رفیق پیدا کردم که با هم عالم و آدمو مسخره می کنیم کلا از اول تا آخر مسخره بازی:whistle:

چه انجمني چه شخصي؟

نمی دونم منظورت چیه :ws52:

خاطرات انجمني.. اتفاقات رويدادهااا.. چه انجمن نوانديشان چه شخصي..

لینک به دیدگاه

یه سال عجیب و متفاوت

دفتر امسال با اتفاقات خوب و بدش رو به بسته شدن ه.

هنوز بوی عید رو استشمام نکردم. (تاپیک خیلی زود بود:ws3:)

امبدوارم تو سال جدید همه بچه های نواندیش جزء موفقترین ها و شادترین ها و خوشبخت ترین ها باشند.

انجمن نواندیشان هم به جایگاه واقعیش برسه.

مرسی سلامت خانم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه سال زمان کمی نیست ، هم خوب بود هم بد . در کل جای شکر داره پس خداروشکر:w16:

ایشالا توی این سال تصمیم دارم موقعیت شغلیم رو مشخص کنم

خاطره خوبش عروسی یکی از عزیزانم بود..:icon_gol:

:icon_gol:امیدوارم سال دیگه هم واسه خودم هم خانوادم هم شما دوستای نواندیش خوبم و همه و همه سالی بهتر از سالهای گذشته باشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام.

بهترین سال بود برام.مخصوصا از شهریور به بعد.

ی سری تغییرات تو زندگی شخصیم و کارم پیش اومد که هر جفتش رو دوس داشتم.

البته تو این شش ماه یکی از عزیزانم رو از دست دادم که برا مدتی رندگیم کاملا تحت تاثیر فوتش قرار گرفت ولی خداروشکر که مجدد زندگیم داره رو روال میوفته.

از نظر انجمن هم ک اوووف افتضاح کم کار شدم.البته اینم خاطره خوب بوداا چون ریادی معتادش شده بودم:ws3:

و امیدوارم سال جدید ادامه خوبی های امسال باشه.نه فقط برا من برا همه دوستای عزیز انجمنیم:w16:

لینک به دیدگاه

سلام پر فراز و نشیبی بود

اوایل 93 پدربزرگمو از دست دادم و یکی دوماه افسرده و گوشه گیر شده بودم و درست شش ماه بعد مادر بزرگمو از دست دادم، اگه این دو اتفاق نبود 93 بهترین سال زندگیم بود

خدا رو شکر از لحاظ شغل و حرفه و همچنین از لحاظ مالی به شدت پیشرفت داشتم و دوست دارم همین روند را در 94 حفظ کنم

به همین میزان که من در 93 درگیر دنیای واقعی شدم از دنیا مجازی فاصله گرفتم و طبیعتا نمیتونم نظر خاصی در مورد انجمن بدم

در مورد ارزوها و برنامه ها پیشتر در

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مطلبی را نوشته ام

و در اخر ممنون از دعوتتون :icon_gol:

لینک به دیدگاه

هميشه دوست داشتم به پشت سرم با ديد مثبت نگاه كنم.

واسه همين سال گذشته رو سال خوبي ميبينم .

با تمام مشكلات و مسايلي كه داشت تجربه خوبي بود.

از لحاظ پيشرفت هم خوب بود.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سال عجیبی بود...

سالی که دو تا داغ عزیز هم نفس رو روی دلم گذاشت.

سالی که حسابی تغییرم داد. ازون تغییراتی که فقط باید نقطه چین برای شرحش گذاشت...! :)

شکسته شدم اما نتونست شکستم بده. این مهمه:w16:

خوشی نداشت و خوشی ساختم براش. چون زنده ام :)

سخت ترین سال عمرم بود. نمیگم بدترین...

شکر...

چه درد دلی شد! :5c6ipag2mnshmsf5ju3

با تمام سختیاش از دو برنامه ای که برای امسالم ریختم به یکیش رسیدم و از دومیش به خاطر اولیش:ws3: انصراف دادم.

برای سال جدید هم برنامه های خصوصی دارم.:xbex7jmjnhtbacgrr3x

امید که سال پیش رو پر از اتفاقات خوب باشه برای همه مون. :w70:

براتون سلامتی و آرامش و دلخوشی و امید و توفیق و افتخار و هر آنچه خوبی هست و آرزوی شما... آرزو می کنم:icon_gol:

خدا پشت و پناه لحظه هاتون عزیزای دل...:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سالی که گذشت ویا در حال گذره :ws3:همچنان به چندروز باقی مونده نهایت امیدو دارم :))))))

ولی در کل نمیتونم تفکیک کنم خوب و بدشو چون هر دو مکمل همن وطبیعتا اگه یکیش نبوده باشه نمیتونیم اون یکی رو حس کنیم .....کلا سختیها و ناراحتیهایی رو که میگذره میذارم همون گذشته وبر نمیگردم کالبدشکافی:ws3:اتفاقاتم زیاد بود دیگه از اول سال همش با عروسی و مسافرت همراه بود بعد دانشگاه که اینو اصلا برام مهم نبود ولی با سختیاش سعی میکنم خوش بگذره :دی اتفاقات ناراحت کننده ویا شاید اتفاقاتی که ازشون باید درس گرفت دور و برم زیاد افتاد ....از لحاظ کاری هم چیزی نبود که میخواستم ولی از لحاظ علمی تقریبا بود :)))))

انجمنم که کمرنگ شدم:/:whistle:

ولی ارتباط دارم با تخریب گران :دی

در کل خوب دیگه امیدورام چندروزه باقی مونده هم جزو بهترین روزا بشه برای هممون

وسال پیش رو همه به چیزایی که میخوایم برسیم :icon_gol:

خلاص

لینک به دیدگاه

ســــــــــــــــلام

سال 93 می شه گف سال خوبی بود .هرچنـد سختیایی داشت .

اواخر 93 یه اتفاق خوبــ واسه خانوادم و خودم داره می افتــــــه که همــش به خاطــر پدرمــه .

امیدوارم سال 94 یکی از بهتری سالهای زندگیتون بـاشــــه پر از موفقیت و شــادی

آرزومند آرزوهای شــــما :)

لینک به دیدگاه

ممنون بابت تاپیک قشنگت معصومه جان.

امسال خیلی برای من پر فراز و نشیب بود.شروعش خیلی خوب بود،تابستونم به بطالت گذشت،ولی اتفاقای خیلی مهم و تاثیرگذار تو زندگیم افتاد.

خوبیه تابستونم مسافرتهایی بود که رفتم.مشهدی که یه دفه طلبیده شدم بهترین زیارت عمرم بود.

اواخر شهریور و اوایل پاییز بهترین روزهای زندگیم بود،جوری که لبخند از لبام کنار نمیرفت.:icon_redface:هی یادش بخیر

متاسفانه زمستون امسال سخت ترین زمستون زندگیم بود:sigh:،خیلی عذاب کشیدم،خیلی تحت فشاربودم،چشمامم کورشد از بس گریه کردم:ws3:

بدترین روز تولد رو امسال داشتم بشدت بد بود و امیدوارم دیگه هیچوقت تکرار نشه.

همش نگران کنکور بودم و مسائل مهم دیگه کلا خیلی داغون شدم.هنوزم خوب نیستم ولی دارم تمام تلاشمو میکنم که همون سمانه شاد قبل بشم.

چقد طولانی شد.نمیتونم بگم سال بدی بود چون خیلی اتفاقای خوبی افتاد و میتونست اتفاقای خیلی بدترازینم بیفته بازم شکرخدا.:icon_gol:

در کل: خیلی تنبلی کردم.سال پرباری از لحاظ علمی نداشتم.برای سال 94 برنامه های مهمی دارم،انشالله ارشد اگه قبول بشم خیلی خوبه،

میخوام حتما برم سرکار ،البته اگه پیدا بشه و یسری برنامه های علمی دیگه

تو سال جدید برای همتون از خدا اول سلامتی میخوام،بعد ارامش،پیشرفت توی هرچیزی که دلتون میخواد.و شادی فراوااااااااااااااااان

لینک به دیدگاه

امسال سال پردردي بود برام ، سالي بود كه به اندازه ي چند سال پيرم كرد ، سالي بود كه روزاي خوبش از روزاي بدش خيلي كم بود خيلي . ديگه انرژي ندارم برا يه مدت ميخوام تنهاتون بزارم اگه عمري بود و انرژيي دوباره ميام ، اگه نيومدم خوبي ،بدي اگه ازم ديديد حلالم كنيد التماس دعا . برا تك تكتون آرزوي موفقيت روزافزون دارم و انشالله كه هميشه سالم و خوشحال باشيد سال 94 رو پيشاپيش به همتون تبريك ميگم سال خوبي داشته باشيد . اين گل رو هم تقديم ميكنم به همتون.

c91uuv7g81hx4ub5ix1t.jpg

لینک به دیدگاه
سلام به دوستاي گلم..:w16:

يك سال ديگه هم درحال تموم شدنه.. :whistle:

ويك سال با خوبي ها و خوشي ها گذشت....:hapydancsmil:

امسال رو چه جوري ديدي؟

:banel_smiley_4:

چه تصميماتي براي سال ديگه داريد.. ؟:icon_redface:

خاطرات خوبتون چي بوده...؟:whistle:

چه انجمني چه شخصي؟:ws37:

سال نگذشته و نمیگذره. تقویم عوض میشه , مام پیر میشیم. گرونی هم تجدید میشه و ما ناتوان میشیم.

لینک به دیدگاه
امسال سال پردردي بود برام ، سالي بود كه به اندازه ي چند سال پيرم كرد ، سالي بود كه روزاي خوبش از روزاي بدش خيلي كم بود خيلي . ديگه انرژي ندارم برا يه مدت ميخوام تنهاتون بزارم اگه عمري بود و انرژيي دوباره ميام ، اگه نيومدم خوبي ،بدي اگه ازم ديديد حلالم كنيد التماس دعا . برا تك تكتون آرزوي موفقيت روزافزون دارم و انشالله كه هميشه سالم و خوشحال باشيد سال 94 رو پيشاپيش به همتون تبريك ميگم سال خوبي داشته باشيد . اين گل رو هم تقديم ميكنم به همتون.

c91uuv7g81hx4ub5ix1t.jpg

فرض کن از اینجا رفتی. از خودت هم میتونی فرار کنی ؟ برگرد پشیمون میشی آخر. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سال نگذشته و نمیگذره. تقویم عوض میشه , مام پیر میشیم. گرونی هم تجدید میشه و ما ناتوان میشیم.

فلسفيش نكن.. :banel_smiley_4:

حالا هرچي... اصطلاحه..

شما طبق پيام اول توضيحتونو بديد..:w16:

اينجا ما به بحث نميخوايم بشينيم و باهم يه موضوع رو هي بين هم ردو بدل كنيم و درموردش نظر بديم.. ميخوايم درمورد خودمون و انجمن و سالمون يه چند خطي بنويسيم همين.:a030:

فقط يه خواهش.. سعي نكنيم باز نقل قول بگيريم.. من از همون اول ميخواستم بگم اينكار رو نكنيد ... گفتم دوستان خودشون رعايت ميكنن.. :5c6ipag2mnshmsf5ju3كه رعايت نكردن بعضي دوستان

پس از اين به بعد دوستان لطف كنن نقل قول نگيرن.. :whistle:

لینک به دیدگاه
فلسفيش نكن.. :banel_smiley_4:

حالا هرچي... اصطلاحه..

شما طبق پيام اول توضيحتونو بديد..:w16:

اينجا ما به بحث نميخوايم بشينيم و باهم يه موضوع رو هي بين هم ردو بدل كنيم و درموردش نظر بديم.. ميخوايم درمورد خودمون و انجمن و سالمون يه چند خطي بنويسيم همين.:a030:

فقط يه خواهش.. سعي نكنيم باز نقل قول بگيريم.. من از همون اول ميخواستم بگم اينكار رو نكنيد ... گفتم دوستان خودشون رعايت ميكنن.. :5c6ipag2mnshmsf5ju3كه رعايت نكردن بعضي دوستان

چشم. هر موقع سال عوض شد طبق توصیه شما عمل میکنم. در ضمن فقط يه خواهش.. سعي نكنيم باز نقل قول بگيريم.. من از همون اول ميخواستم بگم اينكار رو نكنيد ... گفتم دوستان خودشون رعايت ميكنن.. 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gifكه رعايت نكردن بعضي دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...