رفتن به مطلب

╬♥╬ کلوپ هواداران باشگاه استقلال ( آّبی دلان ) ╬♥╬

ارسال های توصیه شده

تازه اونهم از تراختوری که به نفت تهران تو تبریز باخته !!!!!!! :icon_pf (34):

تراختور اگه خودش بخواد میبازه:texc5lhcbtrocnmvtp8 اگه خودش هم بخواد میبره :texc5lhcbtrocnmvtp8هیچ تیمی نمیتونه تراختور رو ببره:w58:

لینک به دیدگاه
تراختور اگه خودش بخواد میبازه:texc5lhcbtrocnmvtp8 اگه خودش هم بخواد میبره :texc5lhcbtrocnmvtp8هیچ تیمی نمیتونه تراختور رو ببره:w58:

به قول طرفداران تراختور در اعتراض به برنامه نود:

آخه اینهمه تماشاچی میشه 13 درصد.

هی گزارشگر میگفت بابا، 13 درصد محبوبیت تو کل ایرانه، باز تماشاچی میگفت نه آخه 80 هزار تماشاچی میشه 13 درصد. :th_scratchhead:

لینک به دیدگاه
به قول طرفداران تراختور در اعتراض به برنامه نود:

آخه اینهمه تماشاچی میشه 13 درصد.

هی گزارشگر میگفت بابا، 13 درصد محبوبیت تو کل ایرانه، باز تماشاچی میگفت نه آخه 80 هزار تماشاچی میشه 13 درصد. :th_scratchhead:

من این برنامه رو ندیدم:biggrin:

من با بازی های تراختور حال میکنم نه با برنامه نود:biggrin:

لینک به دیدگاه

اول به همه استقلالیا تبریک میگم.خدایی حق استقلال بود.

با اینکه خیلی شاکیم ولی ته دلم خوشحالم از اینکه این دوتا آدم ریاکار(شاکانی و استیلی) که با زدوبند و سیاسی بازی توی پرسپولیسن روشون کم شد(البته اگه واقعا کم شده باشه!!).واقعا چوب خدا صدا نداره

لینک به دیدگاه
می نویسم بر فراز آسمان، پرسپولیس قرمزترین عشق جهان، می نویسم بر سر کوه بلند، پرسپولیس فرمانروایی سربلند، می نویسم بر تن آب روان، پرسپولیس تیم همیشه قهرمان، می نویسم بر شقایق های سرخ، پرسپولیس گلزاری از گلهای سرخ، می نویسم خط به خط بر برگ ها، پرسپولیس محبوب و عشق قلب ها...

برو دیگه روت کم شد. :tt2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...