رفتن به مطلب

مرتضی پاشایی خواننده جوان کشورمان درگذشت

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 82
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چشمات..منو داده به دستای بــــاد

دلم عشقتو از کی بخواد....دلتو با دلم ..به سادگی راه نمیــــاد...

TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif:sad0:TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

خیـــــــــــــــــــــلی حالم بده اصن...بغض دارم

روحش شاد

لینک به دیدگاه

خدا رحمتش کنه...

نمی دونم چرا اینطوری طرفدار داره؟ شاید آهنگ های خوبی می خونه...ولی

کاش

کاش دختران شین آبادی .. دختران قربانی اسید پاشی هم .... این همه برای ملت وهنرمندان مهم بودند... ای کاش....

لینک به دیدگاه
خدا رحمتش کنه...

نمی دونم چرا اینطوری طرفدار داره؟ شاید آهنگ های خوبی می خونه...ولی

کاش

کاش دختران شین آبادی .. دختران قربانی اسید پاشی هم .... این همه برای ملت وهنرمندان مهم بودند... ای کاش....

اونا هم واسه ملت مهم اند... چرا فکر میکنید نیستن؟

لینک به دیدگاه

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، مرتضی پاشایی مدت‌ها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد که با تشدید بیماری از روز جمعه 16 آبان ماه در بخش ICU بیمارستان بهمن بستری شده بود، ساعاتی قبل در گذشت.

مرتضی پاشایی (متولد 1363/5/20) خواننده، نوازنده، آهنگساز پاپ فارسی است. او دانشجوی رشته گرافیک بوده و از کودکی به موسیقی علاقه داشته است. موسیقی را از سن چهارده سالگی با نواختن گیتار آغاز کرد.

پاشایی اخیرا با وجود بیماری ترانه «نگران منی» را برای برنامه ماه عسل به تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی اجرا کرده بود که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار فارس، پاشایی در طی روزهای گذشته روند بهبود را طی می‌کرد و حتی به بخش منتقل شده بود اما به یکباره حال وی وخیم شد و حدود ساعت 10:30 امروز (جمعه 23 آبان) در بیمارستان بهمن درگذشت و هم‌اکنون نیز پیکر وی به سردخانه منتقل شده است و مسولان این بیمارستان از هواداران این خواننده جوان درخواست کرده‌اند تا در مقابل بیمارستان بهمن تجمع نکنند.

براساس این گزارش، مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی» صبح روز یکشنبه 25 آبان ماه از مقابل تالار وحدت به سمت قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

باز دوباره با نگاهت

این دل من زیر و رو شد

باز سر کلاس قلبم

درس عاشقی شروع شد

دل دوباره زیر و رو شد

با تموم سادگی تو

حرفتو داری میگی تو

میگی عاشقت می مونم

میگم عشق آخریتو

حرفتو داری میگی تو

میدونی حالم این روزا بدتر از همه است

آخه هر کی رسید دل ساده ی من رو شکست

قول بده که تو از پیشم نری

واسه من دیگه عاشقی جاده یک طرفه است

میمیرم بری آخرین دفعه است

پرواز تو قفس شدم بی نفس شدم

دیگه تنها شدم توی دنیا بدون خودم

راستشو بگو این یه بازیه

نکنه همه حرفای تو مثل حرفه همه

صحنه سازیه این یه بازیه

بی هوا نوازشم کن

اشکو و غصه هامو کم کن

با نگاه بی قرارت

باز دوباره عاشقم کن

اشک و غصه هامو کم کن

قلب من بهونه داره

حرف عاشقونه داره

راه دیگه ای نداره

غیر از اینکه باز دوباره

سر رو شونه هات بذاره

میدونی حالم این روزا بدتر از همه است

آخه هر کی رسید دل ساده ی من رو شکست

قول بده که تو از پیشم نری

واسه من دیگه عاشقی جاده یک طرفه است

میمیرم بری آخرین دفعه است

پرواز تو قفس شدم بی نفس شدم

دیگه تنها شدم توی دنیا بدون خودم

راستشو بگو این یه بازیه

نکنه همه حرفای تو مثل حرفه همه

صحنه سازیه این یه بازیه

:4564::4564::4564::4564::4564:

لینک به دیدگاه

nttopslice.pngtime.png - 18:49

1393

آبان

23

گزارش ویدئویی فارس از تجمع طرفداران مرتضی پاشایی/ اشک و دیگر هیچ...

لینک به دیدگاه

وقتی شکسته اطلسی

وقتی گرفته اسمون

وقتی که تنهایی شده تنها شریک خونمون

وقتی نگاه روشنت حالا غریبه با چشام

دیگه نه اسمت یادمه نه دیگه عشقت رو میخوام

میترسه بی تو گم شدن...............

TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

محرم نبودی اقلکن

حرم نفسهای من

TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه

به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، مرتضی پاشایی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان صبح امروز در سن 30 سالگی پس از مدتی مبارزه با بیماری سرطان درگذشت و بالافاصله هنرمندان و چهره‌های شاخص هنری در صفحات اجتماعی به این مضوع واکنش نشان داند.

همچنین تصاویر حضور هنرمندان در مقابل بیمارستان را از

ببینید.

واکنش هنرمندان نسبت به درگذشت مرتضی پاشایی را در زیر بخوانید:

علی کریمی: خدا به همرات روحت شاد

علی دایی:درگذشت این خواننده جوان که هواداران زیادی هم داشت ضایعه بزرگی برای موسیقی و هنر کشورمان به حساب می‌آید. به این وسیله درگذشت این خواننده جوان را به همه مردم کشورمان تسلیت می‌گویم.

رضا یزدانی:تنها صداست که میماند... مرتضى پاشایی رفت ولى صدا و ترانه هاش همیشه تو زندگى و قلب مردم و طرفداراش جاریه...روحش شاد.

محسن یگانه:دیگه نگرانت نیستیم... الان تو نگرانمونی! یه عالمه حرف مونده تو گلوم که دلم میخواد بنویسم تو این پست ولی بازم ساکت میشم... مرتضی عزیز ، فک نکنم خودت هم راضی به ناراحتی دوست ها و دوست دارانت باشی، واسه همین فک کنم به تو و یادت فقط رنگ سفید میاد... آروم بخواب دوست من... دوستان شما هم ناراحت نباشید... الان حال مرتضی خیلی از همیشه بهتره... اشک نریزید... لبخند بزنید به خاطر آدمی که یه تصویر خوب از خودش به جا گذاشت و رفت... هنوز هم #یکی #هست.

پولاد کیمیایی:خدا رحمت کنه تو رو که رحمت خدا با تو بود و هست.

13930823000163_PhotoL.jpg

برزو ارجمند: درگذشت هنرمند جوان مرتضی پاشایی عزیز را با خانواده‌اش و دوستدارانش تسلیت می‌گم.

مهناز افشار:پیش از این با تمام وجود آرزو و خواستمان سلامتى شما بود و حالا باید عمیقن عزادار باشیم . کاش اینقدر عجله نمیکردیم و پیشتاز در خبر رفتنت نبودیم و عمیقا با مثبت اندیشى بیشترى منتظر ایستادن دوباره ات بودیم افسوس شما با صداى زیبایت همیشه هستى آقاى پاشایى در میان عمیق ترین تاریکی ها به دو چشم غمگینی می اندیشم و به پنجه هایی که خاک،خاک مهربان آن را می پوشاند.

الناز شاکردوست:دوستان متاسفانه من همین الان این خبر غم انگیز رو شنیدم واقعاً نمیدونم واسه از دست دادن این هنرمند دوست داشتنى با اون صداى پُر از احساس و دل نشینش باید چه واژه اى گفت.. مرتضى جان تا همیشه جایت در بینمون خالیست.. ایمان دارم بهشتى در انتظار توست که بى تردید بهتر از این دنیاى پر از رنگ و ریاست.. شاید تنها چیزى که در این لحظات میتونه ذره اى تسکین دهنده دل همه ما دوست دارانت باشه همین صدایى ست که از تو تا همیشه به یادگار باقى است روحت شاد.

آناهیتا نعمتی: تسلیت عرض میکنم خدمت خانواده پاشائی و طرفداران این هنرمند عزیز و مردمی، روحش شاد ، قطعأ که همیشه با صدای گرمش و هنرش در بین همه ایرانیها جاودانه خواهد بود

نرگس آبیار: خا به مادرش صبر دهد

بهنام تشکر:دوست داشتیم روزها بگذرن و هر لحظه از خبر بهبودى کامل مرتضى پاشایى بشنویم، اما متاسفانه صبح امروز این خواننده دوست داشتنى کشورمون به علت ایست قلبى درگذشت! این اتفاق رو به جامعه هنر، مردم ایران و خانواده محترم ‏پاشایى‬ تسلیت میگیم! بغضم گرفته وقتشه ببارم..چه بى هوا هواى گریه دارم... باز کاغذام با تو خط خطى شد..خدا این حس و حالو دوست ندارم!

پرند زاهدی:مرتضى رفت ... اما نام و نفس آسمانى اش ، مانا میماند...خانوادهء نازنینش، مهدى کرد ، افشین دهقان ،و مهمتر از همه حسین چاوشیان که بانى این آشنایى بودى، دل منهم ، چون شما بیتابه و بیقرار... خداوند صبر، صبر و بازهم صبر عطا کند.

13930823000164_PhotoL.jpg

بهاره رهنما:مرگ به قول سهراب گاه با خوشه انگور می آید به دهان مرتضی پاشایی ازکنارمون رفت اون صبور بود و مهربان با دنیا و شجاع چون در عین مبارزه با بیماریش سفر مرگ رو با پذیرش پذیرفته بود روح جوان و هنرمندش قرین مهربانی خداوند باد لطفا فاتحه و صلواتی با خواندن پست هدیه روحش کنیدتو کنسرت اخرش با وجود أوج بیماری با عشق برأی طرفدارانش خوند و با جرات روی روی صحنه بود...

بهنوش طباطبایی:چه بخواهیم چه نخواهیم محکوم به رفتنیم.

مهدی پاکدل: مرتضی جان بدرود. تسلیت به بازماندگان این عزیز و تمامی دوستدارانش

محسن تنابنده: نمی‌دانم چه می خوام بگویم/زبانم در دهان باز بسته است

طناز طباطبایی: تسلیت...روحت شاد.

هادی کاظمی: گفته بودی این روزهای سخت می‌گذره.. تموم میشه... تموم شد مرتضی. تو بهتر از هر کسی می دونستی.. رفتی اثرت موند.. تولد مبارک.. روحت شاد... دیدار به قیامت

13930823000165_PhotoL.jpg

مژده لواسانی:زهرا،آخرین کنسرتی که رفتیم یادته؟چقدر گریه کردیم...مهربان و بااحترام ،پذیرای ما بود و چقدر خوشحال بود از دو تا ترانه ای که جدید براش گفتی...منتظر آلبوم جدید و ترانه های تو بود...زهرا،ترانه هات رو کجا میخونه حالا؟...زهرا ترانه هاش رو به کسی نده...روحش شاد،آقای صبور و مهربان...آرام گرفت.و امیدوارم خانواده و هوادارش هم آرام باشند

نیکی مظفری:بدرود بزرگ مرد...تسلیت میگم به خانواده،دوستان ،همکاران و هواداران"مرتضى پاشایى"عزیز پروردگارا صبر و آرامش عطا فرما.

علی صالحی:گاهی شفا به رفتن است.

شبنم مقدمی:تنها صداست که می ماند... و مرگ،پایان هیچ کبوتری نیست مرتضی... پایان بی قراری ها...آغاز آرامشت مبارک.

باران کوثری:پروردگارا این سرزمین را از خشکسالی و دروغ و مرگ جوانانش در امان بدار.

نیوشا ضیغمی:تو رفتی ولی یاد تو ماندنیست ... آرامشت مبارک مرتضی عزیز.

شاهرخ استخری:روحت شاد مرتضى...

گلاره عباسی: مرتضی پاشایی عزیز همیشه در کنار مردم سرزمینت ماندگاری

13930823000166_PhotoL.jpg

دکتر محمود گلزاری(معاونت ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان):مرتضی پاشایی ، هنرمند جوان و خواننده جشن ملی بخشش در جوار رحمت و بخشش الهی آرمید. نام او پرآوازه و یاد او گرامی.

پریناز ایزدیار:میدونى حالم این روزا بدتر از همست.

داریوش فرضیایی(عمو پورنگ):وقتی بابا رفت هر روز با نگاه کردن به یادگاری هاش دلم رو آروم میکردم همون _تسبیح و انگشتر و ساعت و تلفنش که دیگه هرگز زنگ نخورد... مرتضی جان حالا که تو رفتی چطور میتونیم با شنیدن صدات دلمامون روآروم کنیم...خیلی سخته ؛ خیلی... حالا نوبت توست که نگران ما باشی... چطور باید نبودنت رو باور کنیم و با جای خالیت کنار بیاییم...

آرش برهانی:اینجورى عزیز از دنیا رفتن سعادت میخاد ،،مرتضى میان دعاى خیر هموطناش رفت ، مهم اینه که بعد از رفتنمون خاطرات خوبى براى هم بجا بزاریم مرتضى جان میدونم جات تو بهشته روحش شاد. درگذشت مرتضى عزیز و تسلیت میگم.

لاله صبوری:یک سال پیش بود ، دعوت شدم کیش ، جشنواره تابستانی ، روزی که اجرای من بود ، قبل از اینکه روی استیج بروم ، خواننده جوانی روی استیج رفت ، همه میشناختندش ، من نه ، صدای گرمی داشت و مرا صدا کرد روی استیج ، صمیمی بود و مردمی ... البومش را هدیه داد ..... مرتضی پاشایی ....به سی دی اش نگاه می کنم .....دلم اتش می گیرد .... تسلیت به همه دوست دارانش.

مهدی ماهانی: فقط وقتى یاد خاطره ایى از مرتضى مى افتم که تو کنسرت کیش پشت استیج اتفاق افتاد،روانم بهم مى ریزه...فکر کنم دومین کنسرت مرتضى بود...محسن افشانى و محمد علیزاده هم بودند نمى دونید از شوق دیدن مردم تو سالن همایشهاى کیش چه استرسى گرفته بود و بعد چه خاطره ایى بین ما چهارتا گذشت...إنسان ساده بى ریا و خاکى ...خدا به پدر و مادرش و دوستداراش صبر بده...یک فاتحه براى بدرقه روح مرتضى عزیز بفرستید و با کلمه یا حق تو نظرات (( کامنتتها)) مرتضى رو بدرقه کنید...دیدار به قیامت پسر دوست داشتنى خیلى زود دنیا به یک چشم بهم زدن تمومه ...خوش به حالت که همه دوست داشتن و یادگارى هاى خوب گذاشتى از خودت یا حق.

روناک یونسی:برادر جان خداحافظ سلام ما رو به خدا برسون.

الهام چرخنده:سلام .. . بازم شوریه اشک و لبهای سردم من این بازی و صد دفعه دوره کردم نه راهی نداره گمونم قراره یکی دیگه دستامونو تنها بزاره "عصر پاییزی ". برادر هنرمندم؛. آقا مرتضی پاشایی گرامی ؛صدای خاطره ساز اتوبان های پر ترافیک تهران با صدای مخملی و نت های هماهنگ شما شروع و تمام میشد ... . صد حیف که حضور هنرمندی با اخلاق و معتقد را در جامعه موسیقی کشور دیگر نداریم .. امّا؛ . چه خوش گفت فروغ: آری تنها صداست که میماند ...*** شما ماندگاری .. . با اشعار پاکیزه ؛ صدایی کوک و نت‌های هماهنگ ..و هارمونی زیبای اعتقادات ... . برای شادی وآرامش روح برادر هنرمند، * آقا مرتضی پاشایی* یک هدیه نور میفرستیم همه ما که خاطره داریم با هنر ایشان .... وعده زهرایی‌ها؛ سر سجاده بین نماز مغرب وعشا ٔ فاتحه و صلوات .. . خداوند خیر شما را قبول کند .. روحشان شاد ... یا علی . الهام.

الهام پاوه‌نژاد:عاشقی جاده یک طرفه بود مهربان..... روحت رها شد و جانت آرام گرفت.

لیلا بلوکات:سلام بسیار غمگین و ناراحتم تسلیت میگم به تمام مردم شهرم که میدونم همتون با ترانه های مرتضی پاشایی خاطره دارید ... مرتضای عزیز با ترانه هات عشق فهمیدم با ترانه هات عاشق شدم با ترانه هات گریه کردم با ترانه هات شاد شدم پسر یادت همیشه با منه مریم عزیزم همسر مرتضی از خدا واست صبر آرزو میکنم ... تسلیت. روحش شاد.

حسام نواب صفوی: آخرین دیالوگ فیلم گلادیاتور :خداحافظ دوست من یک روز میبینمت اما نمیدونم کی اما حالا نه . دلم برات تنگ میشه مرتضی عزیز نمیدونم کی اما همدیگر را خواهیم دید.آرام بخواب.

سحر قریشی:روح و روانت شاد برادرم ، هر روز دم اذان براى آرامشت دعا مى کردم و یه شمع روشن مى کردم مرتضى عزیز آرامشت مبارک.

عباس غزالی:مرتضی جان روحت شاد...

سحر دولتشاهی: تسلیت می‌کنم. روحشون شاد باشه. واقعا متاسفم

رسول خطیبی(سرمربی تراکتورسازی):مرتضی پاشایی یکی از خوانندگان خوب کشورمان بود که با صدای خود بسیاری از جوانان را طرفدار خود کند. درگذشت او ضایعه‌ای بزرگ برای جامعه هنر و کشور ایران است امیدوارم روح این جوان قرین رحمت الهی باشد.

مهدی رحمانی «کارگردان): مرتضی پاشایی تا آخرین لحظه عمرش ایستاد و مقاومت کرد فارغ از غر زدن و کنار کشیدن. با این که دلیل منطقی برای ناامیدی داشت و این می تونه سرمشق خیلی از ماها باشه.. روحش شاد.

انتهای پیام/

لینک به دیدگاه

والا تو وايبر و واتس اپ اعلام كردن سه روز عزاي عمومي بگيريد...

ولي واقعا...ناراحت ميشم .. اين حرفا رو ميشنوم. كه ارزشي براي يه جانباز شيميايي نميزارن كه فوت ميكنه و براي اسودگي همين مملكت تلاش كردن و جنگيدن..

ولي يه عده مردم جوگير.. ميان و اهنگاي پاشايي ميشه همه وجودشون.. خودش ميشه اسطوره..

ولي اينم بگم. واقعا من متاسف شدم از فوت ايشون.. وشايد اشناييت قبلي كه با ايشون داشتم..حالا بماند.. برام ارزش والاي خودشون رو دارن ولي از ادماي جوگير مملكتم خوشم نمياد..

البته يه سري افراد واقعا ناراحتن.. ولي از كساني كه شده فوت پاشايي براشون كلاس براي اون دسته متاسفم.. خيلي هم متاسف:hanghead:

لینک به دیدگاه
من که نیم ساعت پیش یک مطلب به زبان ایشان خوندم که خیلی شاکی بود از دست کسانی که اعلام کرده بودن ایشان فوت کرده

و خبر بعدی هم اینکه ایشون به بخش منتقل شدن

به شخصه تا از رادیو یا تلوزیون نشنوم سعی میکنم باور نکنم

امشب ساعت 22:30 برنامه زنده ياد مرتضي پاشايي از شبكه سيما...:icon_gol:

روحش شاد

لینک به دیدگاه
من که نیم ساعت پیش یک مطلب به زبان ایشان خوندم که خیلی شاکی بود از دست کسانی که اعلام کرده بودن ایشان فوت کرده

و خبر بعدی هم اینکه ایشون به بخش منتقل شدن

به شخصه تا از رادیو یا تلوزیون نشنوم سعی میکنم باور نکنم

صبح شبکه خبر زیر نویس کرد و بقیه شبکه ها هم تو اخبار گفتن:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...