رفتن به مطلب

بخش ویژه کارگروه مجله برق و کامپیوتر(کهربا)

ارسال های توصیه شده

خواهش می کنم وظیفه اس:icon_gol:

نه خب کس دیگه بزنه بهتره:w16:

اینم یه mockup از مجله، فایلای مجله رو پیدا نکردم، فک کنم پاکش کردم :icon_pf (34): واسه همین یه طرح جلد و صفحه خالی گذاشتم.

جالب بود، خوشمان آمد :ws3:

kkwi35aycfwvh0nnh6f.jpg

آره منم خوشم اومد چیز حالبیه:w16:

پس بقیه هم بیان نظرشونو بدن در مورد مسابقه تا هماهنگش کنم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

طراحي لوگو سال قبل هم صحبتش بود، خيلي خوبه، منم موافقم.:a030:

فقط فكر كنم بايد در مورد جايزه ش صحبت كنيم، به نظرتون چجوري باشه؟

اسم طراح لوگو هم بايد تو مجله بياد؟

لینک به دیدگاه
سلام

طراحي لوگو سال قبل هم صحبتش بود، خيلي خوبه، منم موافقم.:a030:

فقط فكر كنم بايد در مورد جايزه ش صحبت كنيم، به نظرتون چجوري باشه؟

اسم طراح لوگو هم بايد تو مجله بياد؟

بنظرم توی تاپیک عنوان بشه که طرح برتر در صورت صلاحدید(چون ممکنه طراحی ها خیلی خوب نباشه میگم:ws3:)، بعنوان لوگوی مجله انتخاب میشه،

در مورد جایزشم که مثل مسابقات طراحی، یه مدال براش در نظر بگیرین.

اگه بخوایم اسم طراح لوگو رو بیاریم تو مجله، هر انتشار باید بیاریم. میشه تو تاپیکی که واسه معرفی مجله میزنیم از طراح لوگو تشکر کنیم:w16:

لینک به دیدگاه

اوكي، فقط جايزه هم بر اساس تعداد شركت كننده ها و كيفيت كارشون باشه، از اول تعيين نكينم.

چون اگه انتخاب بشه كه مشخصه روي مجله قرار مي گيره، توي مجله هم حداقل براي اين شماره ازش تقدير و تشكر مي كنيم. حالا به مدالم ميشه فكر كرد.

اگه هم خوب نبودن با همون امتياز جمش كنيم.:ws3:

لینک به دیدگاه
اوكي، فقط جايزه هم بر اساس تعداد شركت كننده ها و كيفيت كارشون باشه، از اول تعيين نكينم.

چون اگه انتخاب بشه كه مشخصه روي مجله قرار مي گيره، توي مجله هم حداقل براي اين شماره ازش تقدير و تشكر مي كنيم. حالا به مدالم ميشه فكر كرد.

اگه هم خوب نبودن با همون امتياز جمش كنيم.:ws3:

اوکی، خیلی خوبه، منم موافقم:a030:

لینک به دیدگاه

مرسی صحبتای خوبی شده امیدوارم به نتیجه خوبی هم برسه

من یک موردی که میخوام بگم مشخص کردن سرفصل های مجله هست که تا حدودی این سرفصل ها رو معلوم کنیم فقط بطور مثال میگم اینارو: آموزش نرم افزار(برق و الکترونیک)3 صفحه. اخبار تکنلوژی 2 صفحه. مشاهیر برق یا کامپیوتر 1 صفحه. معرفی نرم افزار 1 صفحه . ترفندهای کامپیوتری 1 صفحه - رباتیک 1 صفحه - مقالات مختلف برق و کامپیوتر که دوستان میفرستن متغیر از 2 تا 8 صفحه.نکات اموزشی تخصص های مختلف و ...خیلی این لیست جامع نیست مخصوصا قسمت کامپیوتر. به نظرم اینجوری راحتتر میتونیم کمبودهامون رو تو هرقسمت پیدا کنیم

لینک به دیدگاه

سلام...

ایمان جان ببخشید این تاپیکو استارتشو زدم.... چیزی تا مهرماه نمونده و سعی کنیم یه مجله خوب آماده کنیم:a030:

صحبتا در مورد شماره یازدهم مجله رو تو این تاپیک بزنید:

[h=1]شماره یازدهم مجله کهربا[/h]

------------------

ایمان جان بی زحمت تاپیک مربوط به مسابقه رو هم بزن که وقت کمِ:w02: تقریبا دو هفته وقت بزار براش و یک هفته هم برای نظر سنجیش....

مهندس عارف هم درست میگن لطفا نظراتتونو بگید....

الان نفراتی که فعالیت میکنن تو کارگروه 4 نفریم... من و ایمان و سان شاین و مهندس عارف....درسته؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام

در مورد مطلبی مهندس عارف گفتند کسی نظری نداره؟؟

نظر منم اینه:

آموزش نرم افزار(برق و الکترونیک)3 صفحه

اخبار تکنلوژی 2 صفحه (ینی دوتا اخبار باشه که هر کدوم یک صفحه)

مشاهیر برق یا کامپیوتر 1 صفحه

معرفی نرم افزار 1 صفحه

رفندهای کامپیوتری 1 تا 2 صفحه

مقالات مختلف برق و کامپیوتر 2 تا 8 صفحه

معرفی کتاب 1 صفحه

--------

اینا تقریبا همونایی که مهندس عارف گفتند

حالا مثلا برای بخش برقش تقسیم بندی کنیم؟ مثلا بگیم قدرت چندتا مطلب باشه یا الکترونیک انقد مطلب داشته باشه؟؟ و همینطور برای کامپیوتر

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

ضمن تبریک به تمام دوستان برای ثبت کهربا در وزارت فرهنگ و ارشاد و خسته نباشید به همه اعضا امیدوارم با روحیه و انگیزه ای بیشتر همینطور رو به جلو بریم و آینده ای روشن برای این مجله اختصاصی شاهد باشیم. با توجه به پروانه صادر شده از این پس با قدرت و انرژی بیشتری این مجله رو پیش ببریم. یکم نظام مند تر باید باشیم و با اجرای صحیح اساسنامه مجله و با تلاش و پشتکار بیشتر هریک از اعضا بتوانیم راه را روزبه روز هموارتر از قبل کرده و پله های موفقیت را یک به یک طی کنیم. میخوام هریک از دوستان نظرات , پیشنهادات و انتقادات خودشون رو برای ادامه کار مجله بدن تا یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای آینده داشته باشیم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

درود

اگه مناسب نبود بگید تا یه مطلب دیگه بزارم یا اگه باز نیاز به مطلب هست بگید تا بزارم:a030:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

دو مطلب دوست عزیزمون مهسا سرایی که یکیش ترجمه یک خبر علمی از سایت خارجی . دیگری یک مقاله که قولش رو داده بودن به همراه کد رو اپ میکنم

فکر کنم مطالبی که لازم داشتیم جز یکی دو قسمت که جزو بخشای ما بود مثل مشاهیر برق و معرفی مجله و معرفی شرکت که قرارشد این شماره گروه مپنا رو بگیم مونده . فکر کنم بهتره کم کم مطالب ارسالی با مقداری تلخیص و قسمت بندی بعضی مطالب جمع بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان:icon_gol:

لطفا درصورتی که میخواین خلاصه کنین، فایلهای زیرو خلاصه کنین چون ویرایش شده اس.:w16: لطفا بعد از اینکه خلاصه شد و ترتیبش مشخص شد به ایمیلم که تو پروفایلمه ارسال کنین، البته آخرش .com :ws3:

لینک به دیدگاه

تجمیع مطالب به کجا رسید؟؟

اینم مقاله دوست همیشه همراه کهربا مریم فریور

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...