رفتن به مطلب

بخش ویژه کارگروه مجله برق و کامپیوتر(کهربا)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب مثل اینکه برای این شماره من، سان شاین، آقا پیمان و مهدی هستیم، البته دختر باران هم گفته بود هستش این شماره، اما چند روزیه انجمن سر نزده، اگه اومد خب اونم می تونه بهمون کمک کنه.

اول باید مطالب رو جمع آوری کنیم، یه مطلب یاسر گفته تا آخر هفته واسم می فرسته، یکی هم به ایمیل مجله پیام داده بود که می خواد همکاری کنه، اونم مهندسی برق بود. دفعه پیش با پیام خصوصی یه خورده اطلاع رسانی کردم و به بچه هایی که می شناختم گفتم، که چند تا مطلب اینجوری واسمون فرستادن. حالا نمی دونم این دفعه هم همونجوری باشه یا نه، یه چند روزی مثلا 10 - 15 روز هم بهشون وقت بدیم که مطالبشون رو آماده کنن و بفرستن. البته از مطالب انجمن هم میشه استفاده کرد، بیشتر مطالب هم باید برای خود بچه های انجمن باشه و از جایی کپی نشه.

فکر نکنم بشه قبل عید در آورد، حداقل یکی دو هفته هم نیاز داریم که مطالب رو بررسی کنیم، صفحه بندی و اینا رو انجام بدیم.

حالا بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن، زودتر اطلاع رسانی رو هم بتونیم شروع کنیم.

لینک به دیدگاه
خب مثل اینکه برای این شماره من، سان شاین، آقا پیمان و مهدی هستیم، البته دختر باران هم گفته بود هستش این شماره، اما چند روزیه انجمن سر نزده، اگه اومد خب اونم می تونه بهمون کمک کنه.

اول باید مطالب رو جمع آوری کنیم، یه مطلب یاسر گفته تا آخر هفته واسم می فرسته، یکی هم به ایمیل مجله پیام داده بود که می خواد همکاری کنه، اونم مهندسی برق بود. دفعه پیش با پیام خصوصی یه خورده اطلاع رسانی کردم و به بچه هایی که می شناختم گفتم، که چند تا مطلب اینجوری واسمون فرستادن. حالا نمی دونم این دفعه هم همونجوری باشه یا نه، یه چند روزی مثلا 10 - 15 روز هم بهشون وقت بدیم که مطالبشون رو آماده کنن و بفرستن. البته از مطالب انجمن هم میشه استفاده کرد، بیشتر مطالب هم باید برای خود بچه های انجمن باشه و از جایی کپی نشه.

فکر نکنم بشه قبل عید در آورد، حداقل یکی دو هفته هم نیاز داریم که مطالب رو بررسی کنیم، صفحه بندی و اینا رو انجام بدیم.

حالا بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن، زودتر اطلاع رسانی رو هم بتونیم شروع کنیم.

سلام ایمان جان

ایمان جان یه فهرست از مطالبی که باید تو مجله باشه رو میگی؟؟

لینک به دیدگاه
سلام ایمان جان

ایمان جان یه فهرست از مطالبی که باید تو مجله باشه رو میگی؟؟

سلام

دیشب جواب داده بودم، ولی همون موقع سایت ارور دیتابیس میداد، ارسال نشد.

ببین مهدی جان بیشتر به مطالبی که برامون ارسال میشه بستگی داره، حالا اگه در مورد یه موضوعی نیاز هست مطلبی داشته باشیم و لی چیزی برامون ارسال نشده باشه، می تونیم خودمون اضافه کنیم.

لینک به دیدگاه
سلام

دیشب جواب داده بودم، ولی همون موقع سایت ارور دیتابیس میداد، ارسال نشد.

ببین مهدی جان بیشتر به مطالبی که برامون ارسال میشه بستگی داره، حالا اگه در مورد یه موضوعی نیاز هست مطلبی داشته باشیم و لی چیزی برامون ارسال نشده باشه، می تونیم خودمون اضافه کنیم.

سلام ایمان جان...

خب بهتر از همین الان دست به کار شیم

مطالبی که در حوزه برق لازم هست رو بژو تا برات آماده کنم بهتریناشو

لینک به دیدگاه

سلام

کسی نظری نداره؟

به نظرم همین امروز - فردا تاپیک برای ارسال مطالب رو بزنیم، بگیم تا آخر اسفند فرصت دارن که مطالبشون رو برامون ارسال کنند، البته اگه مطلبی هم زودتر به دستمون برسه، توی همین بخش میذاریم که بررسی و ویرایش بشه. مجله هم نیمه دوم فروردین در بیاد، تقریبا دو سه هفته فرصت داریم که انتخاب، ویرایش مطالب و صفحه بندی هم انجام بدیم.

سعی می کنم یه اطلاع رسانی با پیام خصوصی هم به بچه های فعال برق و کامپیوتر هم داشته باشم، حالا خودتون هم هر کدوم از دوستان که احتمال میدین، حتما یه اطلاعی بهشون بدین.

یه بحثی که توی شماره قبلی بود، تغییر اسم مجله بود، که هر دو بخش برق و کامپیوتر رو شامل بشه، ولی اگه بخوایم اسم رو تغییر بدیم، فکر کنم دوباره باید درخواست ثبتش هم داده بشه.

حالا هر صحبت و پیشنهادی هم بود حتما مطرح کنین.

ممنون.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام

کسی نظری نداره؟

به نظرم همین امروز - فردا تاپیک برای ارسال مطالب رو بزنیم، بگیم تا آخر اسفند فرصت دارن که مطالبشون رو برامون ارسال کنند، البته اگه مطلبی هم زودتر به دستمون برسه، توی همین بخش میذاریم که بررسی و ویرایش بشه. مجله هم نیمه دوم فروردین در بیاد، تقریبا دو سه هفته فرصت داریم که انتخاب، ویرایش مطالب و صفحه بندی هم انجام بدیم.

سعی می کنم یه اطلاع رسانی با پیام خصوصی هم به بچه های فعال برق و کامپیوتر هم داشته باشم، حالا خودتون هم هر کدوم از دوستان که احتمال میدین، حتما یه اطلاعی بهشون بدین.

یه بحثی که توی شماره قبلی بود، تغییر اسم مجله بود، که هر دو بخش برق و کامپیوتر رو شامل بشه، ولی اگه بخوایم اسم رو تغییر بدیم، فکر کنم دوباره باید درخواست ثبتش هم داده بشه.

سلام

بنظر من هم هر چی زودتر تاپیک زده بشه بهتره چون هر چی به عید نزدیکتر بشیم، بچه ها مشغول تر میشن. میشه توی هر تالار هم اطلاع رسانی کرد.

واسه اسمش اگه بخواد دوباره ثبت بشه که بهتره واسه شماره بعدی باشه ولی از همین الان اقدام بشه. میشه تو قالب یه مسابقه از بچه ها نظرخواهی کرد (اسم الکامپ هم قشنگه :ws3:)

برای جلد، دختر باران همکاری می کنن؟

لینک به دیدگاه
سلام

بنظر من هم هر چی زودتر تاپیک زده بشه بهتره چون هر چی به عید نزدیکتر بشیم، بچه ها مشغول تر میشن. میشه توی هر تالار هم اطلاع رسانی کرد.

واسه اسمش اگه بخواد دوباره ثبت بشه که بهتره واسه شماره بعدی باشه ولی از همین الان اقدام بشه. میشه تو قالب یه مسابقه از بچه ها نظرخواهی کرد (اسم الکامپ هم قشنگه :ws3:)

برای جلد، دختر باران همکاری می کنن؟

دقیق نمی دونم، آقا مهدی باید توضیح بدن.

دختر باران می گفت این شماره هستش، ولی مثل اینکه زیاد انجمن سر نمی زنه. نمی دونم، باید از خودش بپرسیم.

لینک به دیدگاه
سلام

کسی نظری نداره؟

من با sun shine موافقم هر چه زودتر زده بشه بهتر....نزدیک عید اکثرا میرن مسافرت و دسترسی به نت و اینا ندارن

بحث بین کیا بود بر تغییر نام؟؟

من کاملا مخالف تغییر نامم:w02:

لینک به دیدگاه
من با sun shine موافقم هر چه زودتر زده بشه بهتر....نزدیک عید اکثرا میرن مسافرت و دسترسی به نت و اینا ندارن

بحث بین کیا بود بر تغییر نام؟؟

من کاملا مخالف تغییر نامم:w02:

:ws3:

نه خب صحبت این بود که کهربا برای موقعی انتخاب شد که این مجله فقط در مورد مهندسی برق بود، الان که قراره مطالب مرتبط با مهندسی کامپیوتر هم درش قرار بگیره، میشه یه اسمی انتخاب کرد که با هر دو رشته ارتباط بیشتری داشته باشه.

البته مثل اینکه تغییر اسم به این سادگی هم نیست و فکر کنم باید دوباره توی مرکز اسناد و کتابخانه ملی ثبت بشه.

حالا اول باید ببینیم اصلا میشه یا نه.

لینک به دیدگاه
:ws3:

نه خب صحبت این بود که کهربا برای موقعی انتخاب شد که این مجله فقط در مورد مهندسی برق بود، الان که قراره مطالب مرتبط با مهندسی کامپیوتر هم درش قرار بگیره، میشه یه اسمی انتخاب کرد که با هر دو رشته ارتباط بیشتری داشته باشه.

البته مثل اینکه تغییر اسم به این سادگی هم نیست و فکر کنم باید دوباره توی مرکز اسناد و کتابخانه ملی ثبت بشه.

حالا اول باید ببینیم اصلا میشه یا نه.

تا اونجا که من میدونم تغییر نام و تعویض ناشر امکانش وجود نداره...

لینک به دیدگاه

تاپیکش رو زدم، ببینین مشکلی نداره، اطلاع رسانی هم فردا احتمالا انجام میدم:

[h=1]فراخوان ارسال مطلب برای شماره جدید مجله تخصصی کهربا (مهندسی برق و کامپیوتر)[/h]

لینک به دیدگاه

در مورد تغییر نام مجله به نوعی میشه گفت امکانپذیر نیست. ثبت مجله کهربا بعد از 4 شماره منظم و تقریبا با کیفیت که ارائه شد حدود 3 سال پیش انجام گرفت در همون زمان مجله کایزن صنایع نیز که 4 شماره ارائه داده بود و حتی برای پردیس دانشگاه تهران هم یک شماره سفارشی چاپ کرده بود در خواست داد که درخواستش رد شد . طی آخرین صحبتی هم که با مسئول سازمان داشتم به نوعی

گفت که حالا نمیدونم چطور اون زمان تونستید ثبت کنید و حالا که کد ثبت دارید ازش استفاده کنید.
دو گزینه ای هم که تاکید کردن اگه تغییر کنه ثبت ملغی میشه همون ناشر و نام مجله هست . همینطور کهربا رو از نظر اسمی نمیشه تنها به برق ربط داد .

ایمان جان به نظرم علاوه بر تاپیک فراخوان به اون دوستانی که قبلا از طریق ایمیل اعلام آمادگی کردن اطلاع بده تا هرچه زودتر اونها هم مطالب خودشون رو بفرستن

لینک به دیدگاه
تاپیکش رو زدم، ببینین مشکلی نداره، اطلاع رسانی هم فردا احتمالا انجام میدم:

فراخوان ارسال مطلب برای شماره جدید مجله تخصصی کهربا (مهندسی برق و کامپیوتر)

ایمان تبلیغشم کردی بین بچه ها؟جواب میده ها

---------------

یه مطلب دیگه:

اینکه بیایم یه فهرست درست کنیم و طبق اون فهرست مطالب رو داخل مجله بزاریم

مثلا در مورد برق اینکه بیایم فهرستشو مثل بخشای تالار برق کنیم........ینی داخل فهرست به صورت بولد اسم بخشارو بنویسم (کنترل-قدرت-مخابرات-الکترونیک- معرفی کتاب-اخبار مهندسی برق....).........بعد بیایم مطابق این مطالبمونو جا بدیم......

اگر مثلا مطلبی در مورد کنترل زیاد بود همون یک مطلب رو بزاریم و اگر مطلبی در موردش کم بود دو یا سه مطلب در موردش بزاریم

همینطور میتونیم یه سری مطالب رو به صورت قسمتی بزاریم......مثلا در مورد خانه هوشمندBMS....بیایم بنویسم قسمت اول:یه مقدار مطلب در موردش بزاریم.......بعد تو شماره بعدی قسمت دو و شماره بعدی قسمت سه رو بزاریم......

----------------------

نظرتون چیه؟:w02:

لینک به دیدگاه

تا آخر هفته دیگه فرصت ارسال مطالب رو تمدید کردم، کلا 41 نفر تاپیک رو دیدن با اینکه پیام خصوصی هم به خیلی از کاربرا داده بودم. البته اون موقع ایمیل اطلاع رسانی پیغام خصوصی ارسال نمی شد.

فعلا دو تا مطلب ارسال شده، البته یه مطلب یه صفحه ای هم هست، که حالا گفتم می تونه تا هفته دیگه، کاملش کنه، یاسر هم هنوز چیزی نفرستاده، می پرسم ببینم چیکار کرده.:a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام مهدی جان

خوبی؟

آقا شرمنده، خب من نظرم رو گفتم دیگه، به نظرم یه تعداد بچه های دیگه به تیم مجله اضافه بشن، مثلا سوده، یاسر یا از کامپیوتریا سارا افشار، یا نمی دونم مهناز. البته یاسر فکر کنم به اینجا دسترسی داره، نظر تو چیه؟

لینک به دیدگاه
سلام مهدی جان

خوبی؟

آقا شرمنده، خب من نظرم رو گفتم دیگه، به نظرم یه تعداد بچه های دیگه به تیم مجله اضافه بشن، مثلا سوده، یاسر یا از کامپیوتریا سارا افشار، یا نمی دونم مهناز. البته یاسر فکر کنم به اینجا دسترسی داره، نظر تو چیه؟

سلام ایمان ممنون تو خوبی؟

آره داشتم تو این مدت رو نفرات فکر میکردم.....

سوده که نمیاد....

مهناز به درد کدوم قسمت میخوره به نظرت؟؟ باهاش صحبت میکنم....موافقم

باید اول دید از نفرات قبلی کیا نمیخوان همکاری کنن....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...