رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت 111 مهدی lean :D

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آدم بزرگی هست می تونه الگوی خوبی باشه

لطف داری افشین جان

برای این حرفا خیلی خیلی کوچیکم

آرزوی موفقیت دارم برات

• Like 6
لینک به دیدگاه

خودم از پنجره اومدم:ws3:

آقای مهدی سلام از منه

عاشق عقایدتونو درگیریاتون هسدم شدید...و میدونم پایبند بودن بهشون با این اوضاع خیلی سخت و طاقت فرساست ولی توانشم در شما میبینم:a030:

اهل مطالعه هستید هر حرفی رو به زبون نمیارید....روابط عمومیتون خوبه ولی روابطتتون سخت شکل میگیره اما طولانیه...تلاشتون عالیه اما گاهی بی خیال میشین ...فک کنم

یه کم زود جوش میارید البته به ناحقی نه الکی...خیلی از ادمای شلوغ بدتون میاد(حالا خودمو نمیگم ضایع نشم):ws3:ولی به نظرم این بد اومدنه به خاطر ذهن شلوغتونه و اینکه تو یه مدت زمانه شاید بعد ها با ذهن اروم شلوغی به چشمتون نیاد و اذیت نشین

معلومه که عاشق سکوت و موزیکو اینا هم هستین...سنگ صبورین ولی دنبال سنگ صبور نیستین...

ببین دارم زیاد شلوغ میکنم....خودم برم:whistle:

همیشه خوب و سالم باشید:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
خودم از پنجره اومدم:ws3:

آقای مهدی سلام از منه

عاشق عقایدتونو درگیریاتون هسدم شدید...و میدونم پایبند بودن بهشون با این اوضاع خیلی سخت و طاقت فرساست ولی توانشم در شما میبینم:a030:

اهل مطالعه هستید هر حرفی رو به زبون نمیارید....روابط عمومیتون خوبه ولی روابطتتون سخت شکل میگیره اما طولانیه...تلاشتون عالیه اما گاهی بی خیال میشین ...فک کنم

یه کم زود جوش میارید البته به ناحقی نه الکی...خیلی از ادمای شلوغ بدتون میاد(حالا خودمو نمیگم ضایع نشم):ws3:ولی به نظرم این بد اومدنه به خاطر ذهن شلوغتونه و اینکه تو یه مدت زمانه شاید بعد ها با ذهن اروم شلوغی به چشمتون نیاد و اذیت نشین

معلومه که عاشق سکوت و موزیکو اینا هم هستین...سنگ صبورین ولی دنبال سنگ صبور نیستین...

ببین دارم زیاد شلوغ میکنم....خودم برم:whistle:

همیشه خوب و سالم باشید:icon_gol:

در باز بود بچه جان مگه خودآزاری داری؟:ws3:

بعضی چیزا که گفتی خیلی دقیق بودا از کی پرسیدی؟:ws38:

مرسی که اومدی نسیمک آرزو میکنم هر روز شیطون تر از دیروز باشی:ws28:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام :ws37:

مهدي در عين بي معرفتي بي نهايت با معرفته!! :ws3:

در عين ساكتي پر سر و صداست :w02:

كلا آدم آروميه ولي مظلوم نيست.. خيليم مهربونه.. :ws37:

سادگي و نادوني مردم و اطرافيانش خيلي اذيتش ميكنه!!( نميشه گفت كه اهميت نده ولي خودتو نكش.. :| )

افشين راست ميگه آدم بزرگيه..:ws37: يكم كمتر حرص بخوره بهترم ميشه..:icon_razz:

اميدوارم روزبه روز شادتر و موفق تر ببينمش :w02::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ریا نشه از من:hapydancsmil:

کلا در مورد تو من زیاد میحرفم با بقیه..مثلا تورو کوبید تو سر نسیم..که یاد بگیر بچه جان..چقد میخوای هرز بپری...:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
هی چندبار اومدم پست بدم اینجا، نمیشد :ws3:

مهدی به نظرم با بقیه راحت ارتباط برقرار میکنه و نسبت به دوستاش با معرفته. دلسوزه و کاری بتونه واسشون میکنه.

چندان اهل ریسک نیست.

همه رو تو دید خودش خوب فرض میکنه مگه اینکه خلافش ثابت بشه :ws3: واسه همین به نظرم زود اعتماد میکنه. ولی نسبت به موضوعات و مسائل دیگه معمولاً دید منفی داره و بیشتر جنبه های منفی رو نگاه میکنه تا مثبت

خدا نکنه از کسی بدش بیاد :icon_pf (34):

به نظرم یه کمی زود از کوره در میره :ws38: البته نه اینکه حرفا زود بهش بر بخوره ها. جنبه تو شوخی بالاس. ولی تو بحث جدی یهو زود قاطی میکنه :ws3:

همه موارد بالا همچنان برقراره به نظرم :ws3: به غیر از بند آخر که گفتم زود از کوره در میری چون به نظرم میاد بعد از مزدوج شدنت، نسبت به قبل خیلییی آرومتر و صبورتر و تو دارتر شدی.

علیرغم پافشاری خاصی که روی دیدگاه و عقیدت داری (نمیدونم اینجا واژه پافشاری درسته یا نه :ws3: چیزی که مدنظرم بود به ذهنم نیومد :ws28: ) ولی توی عمل اون پافشاریه کمتر هست و مصلحت اندیشی رو بیشتر ترجیح میدی. که از اینم میشه فهمید که منطقت بر احساست غلبه داره.

یه نقدی هم که دارم که البته بر اساس برداشت و معیارای سنجش شخصیم بوده، غرور و خودبزرگ بینیت هم یه کمی از حد نرمال بیشتره.

• Like 4
لینک به دیدگاه
پسریم تكرار غريبانه ي روزهاي مادریت چگونه گذشت

وقتي روشني چشمانش

در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود

....

مادریم تکرار غریبانه روزهای پسریت هم خیلی بد گذشت یعنی افتضاح:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام :ws37:

مهدي در عين بي معرفتي بي نهايت با معرفته!! :ws3:

در عين ساكتي پر سر و صداست :w02:

كلا آدم آروميه ولي مظلوم نيست.. خيليم مهربونه.. :ws37:

سادگي و نادوني مردم و اطرافيانش خيلي اذيتش ميكنه!!( نميشه گفت كه اهميت نده ولي خودتو نكش.. :| )

افشين راست ميگه آدم بزرگيه..:ws37: يكم كمتر حرص بخوره بهترم ميشه..:icon_razz:

اميدوارم روزبه روز شادتر و موفق تر ببينمش :w02::icon_gol:

فری هم در عین کچلی کلی مو داره :ws3:

بچگیاشم در عین مماخویی خیلی تمیز بوده:w02:

کلا بچه بد خیلی خوبیه:w16:

مرسی فری خوشحال باشی همیشه:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه
:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

:w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:

همه موارد بالا همچنان برقراره به نظرم :ws3: به غیر از بند آخر که گفتم زود از کوره در میری چون به نظرم میاد بعد از مزدوج شدنت، نسبت به قبل خیلییی آرومتر و صبورتر و تو دارتر شدی.

علیرغم پافشاری خاصی که روی دیدگاه و عقیدت داری (نمیدونم اینجا واژه پافشاری درسته یا نه :ws3: چیزی که مدنظرم بود به ذهنم نیومد :ws28: ) ولی توی عمل اون پافشاریه کمتر هست و مصلحت اندیشی رو بیشتر ترجیح میدی. که از اینم میشه فهمید که منطقت بر احساست غلبه داره.

یه نقدی هم که دارم که البته بر اساس برداشت و معیارای سنجش شخصیم بوده، غرور و خودبزرگ بینیت هم یه کمی از حد نرمال بیشتره.

به نام خدا

آنچه شیران را کند رو به مزاج

ازدواج است ازدواج است ازدواج

والسلام :|

با آروزی موفقیت

• Like 6
لینک به دیدگاه
:w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000::w000:

:sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0::sad0:

:there::there::there::there::there::there:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ها من خود آزارم

من و قاصدک فال قهوه میگیریم با هم....از بقیه هم بپرس کارم تضمینیه...خودتان را به ما بسپارید...از عید تا عیدم جشنواره تخفیف بود که دیگه گذشت:ws3:

نه دیگه گذشت...دارن میخوابوننم....:sigh:میخوام بشینم یه کنج هی ساکت باشم ببینم فرقش چیه...البته اگه بتونم:whistle:

ریا نشه از من:hapydancsmil:

کلا در مورد تو من زیاد میحرفم با بقیه..مثلا تورو کوبید تو سر نسیم..که یاد بگیر بچه جان..چقد میخوای هرز بپری...:ws3:

نگااا این:ws28:

اسپم نکن خاانوووومممم:w000:

تو اصا اعصاب داری که من با تو بحرفم:ws3:بی اعصاب...:whistle:

ولی جمله اخرت کم بیراه نیست....ولی نموتونم...اینجوری حالم بهتره...جدی میشم سخت میگذره...بزار دیوونگی عالم بهتری داره:hapydancsmil:...انقد نزن تو سرم:icon_razz:

ابرو قشنگ اوقات خوبی رو برای شما ارزومند است:ws28:از رو نمیرم من که...

اسپم نشه.....

اینکه راضی ایم ازت مهدی خان:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
منو دعوت نکردن

ولی حس میکنم از مهدی نواندیشان تا مهدی توی جامعه و از مهدی توی جامعه تا مهدی تو خونه .... فرسنگ ها فاصله است !

دعوت مگه لازم داره

در بروی همه بازه

درست حس کردی

• Like 1
لینک به دیدگاه

درود

قبلا نتونستم تو تاپیک تحلیل شخصیت مهدی شرکت کنم.

جز معدود آدمهایی هستش هرجا پستی ازش ببینم تا ته میخونم چون میدونم مربوط به مسائل روز هستش و چیزی به نداشته هام اضافه میشه:a030::ws3:

مهدی آدمی هستش که دنبال حقیقت و واقعیت و واقعیت یعنی عدالت یعنی زندگی در آرامش

متاسفانه یه جاهایی از شخصیت ایشون به آرمان گرا تعبیر شد که من همچین فکری نمیکنم.

اصلا چرا آرمان گرا؟ تا جایی که میدونم مهدی و امثالهم دنبال دستیابی به آرامش برای همه هستن و این آرمان گرایی نیست ، چون در دنیای حاضر هر وقت اسمی از آرمان گرایی میاد در مقابلش حس نرسیدن بهش هم به آدم دست میده اما اگر سعی کنیم به تمامی مواردی که مهدی اشاره کرده میرسیم. گاهی واژه ها هستن که مارو محدود می کنن.

مهدی آدمی اگاه هستش که سعی ش بر درک مسائل اطرافشه. کمتر آدم هایی رو به این شکل میبینیم.

یه جاهایی رو تند میره مثل خود من ولی خب نمیشه گفت از سرعتت بکاه چون لاجرم باید کاری رو انجام بدیم که ازش احساس رضایت کنیم.

من حس میکنم با ازدواجش بیشتر تو خودش رفت و بیشتر مسائلی که مطرح میکنه رنگ و بوی یه حس اندوهی که در دل داره رو میشه حس کرد.

حسم میگه اون چیزی که ز ازدواج باید بهش میرسید رو نرسید. کاماکان حس میکنم چه در دنیای مجازی و چه دردنیای واقعی تنهاست چون خیلی کم هستن آدمهایی که بتونن حرفش رو بفهمن و از اون بالاتر باهاش همراه بشن. تو این دوره مرد و زنش دیگه به این مسائل فکر نمیکنه از هردو قشر آدمای خیلی کمی رو میشه با این افکار پیدا کرد که تو مملکت ما بنا به دلایل موجود این حس در بیان خانوم ها کمتر هم هست. نمیگم وجود نداره میگم کمتره ( ما خانوم هایی رو تو انجمن داریم که در این باب خیلی هم از مردها جلوتر هستن اما تعدادشون خیلی کمه متاسفانه)

یه مورد دیگه که در مهدی دیدم اصلا نمیتونه کوتاه بیاد . مثلا دوست نزدیکش هم چیزی بگه خلاف میلش بازم نظر خودشو بیان میکنه و مخالفت میکنه با نظر طرف که شاید از دید خیلی ها این یه نقد باشه اما به نظرم عالیه کاش همه همچین روحیه ای داشتیم.

خیلی ها میگن به شدت سیاسی هستش ولی به نظرم باید یه بازنگری در خودمون داشته باشیم چون اگه همچین فکری داریم مطمئنا این ماییم که به شدت سیاسی نیستیم.

سیاست جز لاینفک زندگی ماست و متاسفانه خیلی ها میگن سیاسی نیستیم . سیاست فقط حکومت کردن نیست ، سیاست یعنی همه چی ، از مسائل روز و اجتماعی بگیر الا آخر

پس از نظر من یه آدم نرماله اگر بقیه میگن خیلی سیاسی خودشون خیلی سیاسی نیست:whistle::ws3:

فک کنم زیادی فک زدم:|

یکم کوتاه ترش کنم:دی

روحیه آروم و مهربونی داره

در نظر اول همه براش یکی و برابر هستن مگر به واسطه رفتارشون تنزل یا ترفیع پیدا کنن

به شدت به بچه ها و حیوانات علاقه داره

یکی از دوستداران محیط زیست

از ناسیونالیست به شدت بیزار هستش

کتاب خون از نوع کتاب های مسائل روز و اجتماعی

شدم مثل این همکارش که همش فک میزنه و مهدی ازش بدش میاد:icon_pf (34)::ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
درود

قبلا نتونستم تو تاپیک تحلیل شخصیت مهدی شرکت کنم.

جز معدود آدمهایی هستش هرجا پستی ازش ببینم تا ته میخونم چون میدونم مربوط به مسائل روز هستش و چیزی به نداشته هام اضافه میشه:a030::ws3:

مهدی آدمی هستش که دنبال حقیقت و واقعیت و واقعیت یعنی عدالت یعنی زندگی در آرامش

متاسفانه یه جاهایی از شخصیت ایشون به آرمان گرا تعبیر شد که من همچین فکری نمیکنم.

اصلا چرا آرمان گرا؟ تا جایی که میدونم مهدی و امثالهم دنبال دستیابی به آرامش برای همه هستن و این آرمان گرایی نیست ، چون در دنیای حاضر هر وقت اسمی از آرمان گرایی میاد در مقابلش حس نرسیدن بهش هم به آدم دست میده اما اگر سعی کنیم به تمامی مواردی که مهدی اشاره کرده میرسیم. گاهی واژه ها هستن که مارو محدود می کنن.

مهدی آدمی اگاه هستش که سعی ش بر درک مسائل اطرافشه. کمتر آدم هایی رو به این شکل میبینیم.

یه جاهایی رو تند میره مثل خود من ولی خب نمیشه گفت از سرعتت بکاه چون لاجرم باید کاری رو انجام بدیم که ازش احساس رضایت کنیم.

من حس میکنم با ازدواجش بیشتر تو خودش رفت و بیشتر مسائلی که مطرح میکنه رنگ و بوی یه حس اندوهی که در دل داره رو میشه حس کرد.

حسم میگه اون چیزی که ز ازدواج باید بهش میرسید رو نرسید. کاماکان حس میکنم چه در دنیای مجازی و چه دردنیای واقعی تنهاست چون خیلی کم هستن آدمهایی که بتونن حرفش رو بفهمن و از اون بالاتر باهاش همراه بشن. تو این دوره مرد و زنش دیگه به این مسائل فکر نمیکنه از هردو قشر آدمای خیلی کمی رو میشه با این افکار پیدا کرد که تو مملکت ما بنا به دلایل موجود این حس در بیان خانوم ها کمتر هم هست. نمیگم وجود نداره میگم کمتره ( ما خانوم هایی رو تو انجمن داریم که در این باب خیلی هم از مردها جلوتر هستن اما تعدادشون خیلی کمه متاسفانه)

یه مورد دیگه که در مهدی دیدم اصلا نمیتونه کوتاه بیاد . مثلا دوست نزدیکش هم چیزی بگه خلاف میلش بازم نظر خودشو بیان میکنه و مخالفت میکنه با نظر طرف که شاید از دید خیلی ها این یه نقد باشه اما به نظرم عالیه کاش همه همچین روحیه ای داشتیم.

خیلی ها میگن به شدت سیاسی هستش ولی به نظرم باید یه بازنگری در خودمون داشته باشیم چون اگه همچین فکری داریم مطمئنا این ماییم که به شدت سیاسی نیستیم.

سیاست جز لاینفک زندگی ماست و متاسفانه خیلی ها میگن سیاسی نیستیم . سیاست فقط حکومت کردن نیست ، سیاست یعنی همه چی ، از مسائل روز و اجتماعی بگیر الا آخر

پس از نظر من یه آدم نرماله اگر بقیه میگن خیلی سیاسی خودشون خیلی سیاسی نیست:whistle::ws3:

فک کنم زیادی فک زدم:|

یکم کوتاه ترش کنم:دی

روحیه آروم و مهربونی داره

در نظر اول همه براش یکی و برابر هستن مگر به واسطه رفتارشون تنزل یا ترفیع پیدا کنن

به شدت به بچه ها و حیوانات علاقه داره

یکی از دوستداران محیط زیست

از ناسیونالیست به شدت بیزار هستش

کتاب خون از نوع کتاب های مسائل روز و اجتماعی

شدم مثل این همکارش که همش فک میزنه و مهدی ازش بدش میاد:icon_pf (34)::ws28:

این همکار منم سوژه شده:ws3:

لطف داری شیخ

موفق باشی داداش:ws37:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...