رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت 111 مهدی lean :D

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان

افکارش منو یاد خدا بیامرز اسی مرحوم میندازه...:ws37:

کسیه که به راحتی از کنار معزلات و مشکلات جامعه مریضش رد نمیشه :icon_redface:

نمیدونم چرا همه بهش میگن ترشیده؟!!...مگه چند سالشه؟!! :w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

داداش خوب،خیلی نمیشناسمش اما همین که دی ماهی هست ینی یه امتیازمثبت داره...

در بعضی تاپیکا دیدم انگار در مقابل حجاب یه خورده جبهه میگیرین...یا مخالفین..

رک ،مهربون....

ببخشید شاید برداشتم نادرست بوده باشه..

میبینم که چگالی دی ماهیا بالاستو باید ممد به خودش افتخار کنه:ws3:

من با اجبار مخالفم چه حجاب اجباری چه بی حجابی اجباری:w16:

سلام برحاج متی بزرگ:ws3:

اولین روزی که بعد از 3 سال به انجمن برگشتم مهدی اولین دوستی بود که باهاش اشنا شدم

یک مهندس با شخصیتی بزرگ و جا افتاده

یک آدم جدی که در کنارش با ملایمت و مهربانی همراه دوستانشه

طرز فکری درخشان و بدون تعصب داره، مرزها رو نمیشناسه و تنها به جنبه انسانیت قضیه نگاه میکنه

با وجود دوستان زیادی که اطرافش هستند خوب میدونه چطور مرزی رو حائل کنه ، که سو استفاده نشود

عاقا این اقا متی ، دنیای معرفت و جوانمردین در کل

صفتهای بیشتری در این حاجی نهفته که من به شخصه زبانم قاصره

متی جان موفق باشید و افتخار میکنم به داشتن چنین دوستی:a030::icon_gol:

سلام بر حاج خانم دکتر آرام در دیار غربت:ws3:

دیگه حسابی اغراق کردی آبجی ما نصف اینام نیستیم:icon_redface:

سلام . :icon_gol:

" حرفی برای گفتن ندارم :| "

........................

همین جمله خودش یه دنیا حرف بود :ws28:

j54xk385of7sif3xfs0l.jpg

افکارش منو یاد خدا بیامرز اسی مرحوم میندازه...:ws37:

کسیه که به راحتی از کنار معزلات و مشکلات جامعه مریضش رد نمیشه :icon_redface:

نمیدونم چرا همه بهش میگن ترشیده؟!!...مگه چند سالشه؟!! :w58:

حاجی این جامعه مارو مریض کرده کار ازین حرفا گذشته دیگه:icon_pf (34):

به شایعه سازی دشمنان بد گهر توجه نکن من هنوز در دوران نوجوانی بسر می برم:whistle:

یاد حاج اسی هم بخیر ولی تضاد های آشکاری با اسی خدابیامرز دارم چندباریم به پای هم پیچیدیم:w02:

• Like 6
لینک به دیدگاه

فـــــــــــــــــقـــــــــــــــــــــط بلـــــــــــــــــــــــده مــــــــــــــــــــــنو اذیــــــــــــــــــــــــــت کنـــــــــــــــــــــــــــه:4564:

• Like 4
لینک به دیدگاه
داداش خوب،خیلی نمیشناسمش اما همین که دی ماهی هست ینی یه امتیازمثبت داره...

در بعضی تاپیکا دیدم انگار در مقابل حجاب یه خورده جبهه میگیرین...یا مخالفین..

رک ،مهربون....

ببخشید شاید برداشتم نادرست بوده باشه..

برداشت نادرست کدوم قسمت یعنی؟؟؟؟؟؟

مهربون و خوب بودن و امتیاز داشتن دی ماهیها رو گفت مهدی :ws3:

راستی باهوش هم مینمویی:ws38:

• Like 4
لینک به دیدگاه
به به کچل الکچلا :ws3:

دختر که رسید به بیست باید به حالش گریست:ws3:

پسر که به 40 میرسه تازه اول جوونی کردنشه:w02:

درگیری مزمن رو خوب اومدی:ws28:

من فک کنم توو کچلی به همه میگی کچل. آره؟؟؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
برداشت نادرست کدوم قسمت یعنی؟؟؟؟؟؟

مهربون و خوب بودن و امتیاز داشتن دی ماهیها رو گفت مهدی :ws3:

راستی باهوش هم مینمویی:ws38:

:vahidrk:بیتربیت....نخیر منظورم عقاید مذهبی در مورد حجاب بود...

چون من خیلی آقا مهدیو نمیشناسم گفتم شاید اشتباه قضاوت کرده باشم...

• Like 3
لینک به دیدگاه
فـــــــــــــــــقـــــــــــــــــــــط بلـــــــــــــــــــــــده مــــــــــــــــــــــنو اذیــــــــــــــــــــــــــت کنـــــــــــــــــــــــــــه:4564:

چه کنم اذیت خورت ملسه:w02:

آقایون خانوما اغفال نشین یه موقع من عکس پیشی ناز میذارم تو پروفایلش میگه اذیت میکنی:ws3:

من فک کنم توو کچلی به همه میگی کچل. آره؟؟؟

از کجا فمیتی ؟:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

من که یه بار چنان بحث عجیبی با اقا مهدی کردم که هنوز یادمه نزدیک بود واقعا هم رو بزنیم (همون اوایل که اومده بودم انجمن اگه اشتباه نکنم اولین تاپیکی بود که توش شرکت کردم ):ws28:

خلاصه ورود ما به انجمن با بحث شیرین اما سخت با اقا مهدی گل شروع شد

ولی این خیلی خوب بود که در عین حال که به موضع خودش ایمان داشت بحث رو به حاشیه نکشوند و با منطق باهام بحث کرد(از ادمایی که توی هربحثی که واردمیشن سعی میکنن برای اثبات حرفشون به هر روش غیر معقولی دست بزنن نیست)

دیگه اینکه زیاد درموارد دیگه ازت شناخت ندارم.:w16::w02:

خوب ببخشید بی دعوت اومدم وقتی تاپیک تحلیل شخصیتت رو دیدم یاداون مباحثه و دعوا:ws3: افتادم گفتم یه چیز بنویسم.

:a030::w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من که یه بار چنان بحث عجیبی با اقا مهدی کردم که هنوز یادمه نزدیک بود واقعا هم رو بزنیم (همون اوایل که اومده بودم انجمن اگه اشتباه نکنم اولین تاپیکی بود که توش شرکت کردم ):ws28:

خلاصه ورود ما به انجمن با بحث شیرین اما سخت با اقا مهدی گل شروع شد

ولی این خیلی خوب بود که در عین حال که به موضع خودش ایمان داشت بحث رو به حاشیه نکشوند و با منطق باهام بحث کرد(از ادمایی که توی هربحثی که واردمیشن سعی میکنن برای اثبات حرفشون به هر روش غیر معقولی دست بزنن نیست)

دیگه اینکه زیاد درموارد دیگه ازت شناخت ندارم.:w16::w02:

خوب ببخشید بی دعوت اومدم وقتی تاپیک تحلیل شخصیتت رو دیدم یاداون مباحثه و دعوا:ws3: افتادم گفتم یه چیز بنویسم.

:a030::w16:

ممنون شرکت کردی پری ولی من چرا هیچی یادم نمیاد:ws52:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون شرکت کردی پری ولی من چرا هیچی یادم نمیاد:ws52:

چون حتما پیر شدی!!!!!!!:whistle:

ولی دوراز شوخی چون تاپیک زیاد میزنی یادت رفته. همون تاپیکی که در مورد قران بود.خودتم استارتر بودی.:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه
چون حتما پیر شدی!!!!!!!:whistle:

ولی دوراز شوخی چون تاپیک زیاد میزنی یادت رفته. همون تاپیکی که در مورد قران بود.خودتم استارتر بودی.:w16:

و ترشیده :ws28:

خب بسه اینقد ازش تعریف نکنید ، اینهمه معایب داره همه رفتن سراغ خوبیاش که چی ؟!!! :banel_smiley_4:

گاهی نقش کفش کوه رو بازی میکنی ، و باهاش میای روی مخ آدم با اون استراتژیات که وقتی ادم ناراحته نیاز به دلداری داره بدتر جو رو متشنج میکنی و میزنی تو پر :banel_smiley_4:

اینو بلد نیستی که وقتی ادم ناراحته باید باهاش همدردی کرد نه بدتر نمک زد رو زخمش :w000:

گاهی بی اعصاب میشی البته میتونی خودتو کنترل کنی ولی خب بعضی وقتام نمیتونی خشمت رو بخوری:ws37:

باز فکر کنم یادم بیاد بیام بگم :w02:

جای اون گربه هم واسم خوکچه بزار :hapydancsmil:

• Like 3
لینک به دیدگاه

به به سلام آقا مهدی گل

خیلی منطقی و باشخصیت.من که رفتار بدی ازت ندیدم.شوخ و با جنبه.اهل کل کل .خوشم میاد کم نمیاری ابدا:ws3:

در کل پسر خیلی خوب و با معرفتی هستی .قدر خودتو بدون.امیدوارم که همیشه موفق و شاد باشی و زندگی خیلی عالی پیش رو داشته باشی

• :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
و ترشیده :ws28:

خب بسه اینقد ازش تعریف نکنید ، اینهمه معایب داره همه رفتن سراغ خوبیاش که چی ؟!!! :banel_smiley_4:

گاهی نقش کفش کوه رو بازی میکنی ، و باهاش میای روی مخ آدم با اون استراتژیات که وقتی ادم ناراحته نیاز به دلداری داره بدتر جو رو متشنج میکنی و میزنی تو پر :banel_smiley_4:

اینو بلد نیستی که وقتی ادم ناراحته باید باهاش همدردی کرد نه بدتر نمک زد رو زخمش :w000:

گاهی بی اعصاب میشی البته میتونی خودتو کنترل کنی ولی خب بعضی وقتام نمیتونی خشمت رو بخوری:ws37:

باز فکر کنم یادم بیاد بیام بگم :w02:

جای اون گربه هم واسم خوکچه بزار :hapydancsmil:

اینایی که گفتی اصلا یادم نمیاد:whistle:

به به سلام آقا مهدی گل

خیلی منطقی و باشخصیت.من که رفتار بدی ازت ندیدم.شوخ و با جنبه.اهل کل کل .خوشم میاد کم نمیاری ابدا:ws3:

در کل پسر خیلی خوب و با معرفتی هستی .قدر خودتو بدون.امیدوارم که همیشه موفق و شاد باشی و زندگی خیلی عالی پیش رو داشته باشی

• :icon_gol:

به به دختر هنرمند انجمن از شهر خیلی خوبی که بهترین خاطره رو ازش دارم لطف داری :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام نی نی:w02:چظوری یا نه؟

من تحلیل شخصیت بلت نیسم ولی تخریب شخصیت بلدم:ws28:

نی نی موجودی است به غایت حساسسس و درونگرا

البته سلیقه خوبی تو انتخاب شکلکها داره:ws3:

و من ا..توفیق:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام.

من کاملا بی دعوت اومدم و اصنم قصد تعریف و تمجید ندارم .:w02:.. چون اولا تعریفا رو بقیه گفتن ... دوما من انقد نمیشناسمتون که بخام تعریف کنم چون تعریف الکی میشه که میدونم هیچ کس خوشش نمیاد :whistle: سوما اینکه اینجا رو جای خوبی برای گفتن این حرفایپ دیدم :ws37:

چیزایی که میگم نمیدونم چقد ب شخصیت حقیقیتون برمیگرده ... چون من فقط شما در حد پست هاتون میشناسم و لزوما ادما در دنیای مجازی شبیه خود واقعیشون نیستن.:w16:

پست های شما در مورد مسایل مربوط ب حکومت و نظام و دین و ی مقداری ام عرف و جامعه و ایرانیت بجز ورزش بشدت منفی، سیاهنمایانه، انتقادی همراه با توهین هست.

بنظرمن شما چیزی رو که باهاش مخالف باشید دوست دارید به ورطه ی نابودی بکشید و موافقان اون رو احمق و ابله به تمام معنا میدونید.(البته فک نمیکنم اینا رو جلوی روی اون افراد بگید).

شما در صحبت تندرو هستید و میانه روی ندارید.

شما اون کاریکاتور رو که ی نفر از بالا و یه نفر از پایین ب ی عدد نگاه میکنن و یکی 9 میبیندش و یکی 6 دید؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

هی چندبار اومدم پست بدم اینجا، نمیشد :ws3:

مهدی به نظرم با بقیه راحت ارتباط برقرار میکنه و نسبت به دوستاش با معرفته. دلسوزه و کاری بتونه واسشون میکنه.

چندان اهل ریسک نیست.

همه رو تو دید خودش خوب فرض میکنه مگه اینکه خلافش ثابت بشه :ws3: واسه همین به نظرم زود اعتماد میکنه. ولی نسبت به موضوعات و مسائل دیگه معمولاً دید منفی داره و بیشتر جنبه های منفی رو نگاه میکنه تا مثبت

خدا نکنه از کسی بدش بیاد :icon_pf (34):

به نظرم یه کمی زود از کوره در میره :ws38: البته نه اینکه حرفا زود بهش بر بخوره ها. جنبه تو شوخی بالاس. ولی تو بحث جدی یهو زود قاطی میکنه :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام نی نی:w02:چظوری یا نه؟

من تحلیل شخصیت بلت نیسم ولی تخریب شخصیت بلدم:ws28:

نی نی موجودی است به غایت حساسسس و درونگرا

البته سلیقه خوبی تو انتخاب شکلکها داره:ws3:

و من ا..توفیق:w02:

ای بترکی نی نی :ws28:

تخریب می کنی ها ؟:w02:

درونگرا تا حدودی درسته ولی حساس خیلی به چیزای مختلف بستگی داره ، شاید در خصوص برخی مسائل که بقیه خیلی حساس هستند من کاملا بی تفاوتم و برعکس ، اگرم منظورت حساس بودن مثل زود دلخور شدنه کاملا در اشتباهی خیلی سخت پیش میاد از کسی دلخور بشم :ws3:

سلام.

من کاملا بی دعوت اومدم و اصنم قصد تعریف و تمجید ندارم .:w02:.. چون اولا تعریفا رو بقیه گفتن ... دوما من انقد نمیشناسمتون که بخام تعریف کنم چون تعریف الکی میشه که میدونم هیچ کس خوشش نمیاد :whistle: سوما اینکه اینجا رو جای خوبی برای گفتن این حرفایپ دیدم :ws37:

چیزایی که میگم نمیدونم چقد ب شخصیت حقیقیتون برمیگرده ... چون من فقط شما در حد پست هاتون میشناسم و لزوما ادما در دنیای مجازی شبیه خود واقعیشون نیستن.:w16:

پست های شما در مورد مسایل مربوط ب حکومت و نظام و دین و ی مقداری ام عرف و جامعه و ایرانیت بجز ورزش بشدت منفی، سیاهنمایانه، انتقادی همراه با توهین هست.

بنظرمن شما چیزی رو که باهاش مخالف باشید دوست دارید به ورطه ی نابودی بکشید و موافقان اون رو احمق و ابله به تمام معنا میدونید.(البته فک نمیکنم اینا رو جلوی روی اون افراد بگید).

شما در صحبت تندرو هستید و میانه روی ندارید.

شما اون کاریکاتور رو که ی نفر از بالا و یه نفر از پایین ب ی عدد نگاه میکنن و یکی 9 میبیندش و یکی 6 دید؟

اولش گفتم شرکت برای عموم ازاد است واسه همینم از تعداد محدودی دعوت کردم بقیه خودشون تشریف بیارن قدمشون رو چشم:ws3:

در مورد سیاه نمایی و انتقادی بودنم این برمیگرده به ماهیت کاری که دارم ، شاید در روز با 10 مورد وضعیت اسف بار اجتماعی مواجه بشم که سایرین شاید در طول سال هم بهش برنخورن و همچنین انواع بی عدالتی ها فسادهای ریز و درشت و... شاید مثل انسان ها ارمان گرا که دنبال مدینه فاضله هستن باشم که تحمل اینهمه صحنه های تلخ اجتماعی رو نداره ولی مطمئنم منم مثل سایرین به مرور و با بالارفتن سن به اینجور مسائل بی تفاوت میشم با فرض اینکه در همین جامعه بخوام زندگی کنم بنابرین چیزهای خوب ممکنه تو جامعه خیلی زیاد باشه اما متاسفانه من تو بطن صحنه های زشت جامعه قرار گرفتم.

در خصوص توهین و... توهین اگر به معنای فحش دادن باشه نه پیش نمیاد اما اگر لحن تند و کنایه دار تعبیر به توهین بشه آره قبول دارم لحن حرف زدنم خیلی تنده و بیشتر هم در قبال کسانی هست که حس کنم به شعورم توهین میکنن به عبارت ساده تر خر فرض کردن ، شاید برای شمای نوعی یا دیگری این حس پیش نیاد اما اظهار نظرهای به خصوص سیاسی و مذهبی برخی رو که میبینم حس میکنم به نوعی داره به شعورم توهین می کنه و متقابلا من هم جواب تندی بهش میدم یا در قبال کسانی که مغلطه گر های قهاری باشن و به نوعی احساس زرنگی کنن که به قول معروف به خودشون بگن طرف رو دور زدیم خر بود نفهمید کسی که منو ابله فرض کنه منم ابله فرضش میکنم.

اون کاریکاتور رو دیدم درخصوص برداشت متفاوت از یک ماهیت کاملا یکسانه اما این در مورد من صدق نمیکنه مثل اینکه بگیم یک سوسیالیست با لیبرالیست یا یک کمونیست با یک فرد مذهبی میتونن به دید مشترکی برسن اگر از زاویه یکسان به مسائل مختلف نگاه کنن .

به هر حال ممنون بهترین تحلیل بود تا الان:a030:

هی چندبار اومدم پست بدم اینجا، نمیشد :ws3:

مهدی به نظرم با بقیه راحت ارتباط برقرار میکنه و نسبت به دوستاش با معرفته. دلسوزه و کاری بتونه واسشون میکنه.

چندان اهل ریسک نیست.

همه رو تو دید خودش خوب فرض میکنه مگه اینکه خلافش ثابت بشه :ws3: واسه همین به نظرم زود اعتماد میکنه. ولی نسبت به موضوعات و مسائل دیگه معمولاً دید منفی داره و بیشتر جنبه های منفی رو نگاه میکنه تا مثبت

خدا نکنه از کسی بدش بیاد :icon_pf (34):

به نظرم یه کمی زود از کوره در میره :ws38: البته نه اینکه حرفا زود بهش بر بخوره ها. جنبه تو شوخی بالاس. ولی تو بحث جدی یهو زود قاطی میکنه :ws3:

تا حدود زیادی درسته ممد جون مرسی اومدی:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

در خصوص توهین و... توهین اگر به معنای فحش دادن باشه نه پیش نمیاد اما اگر لحن تند و کنایه دار تعبیر به توهین بشه آره قبول دارم لحن حرف زدنم خیلی تنده و بیشتر هم در قبال کسانی هست که حس کنم به شعورم توهین میکنن به عبارت ساده تر خر فرض کردن ، شاید برای شمای نوعی یا دیگری این حس پیش نیاد اما اظهار نظرهای به خصوص سیاسی و مذهبی برخی رو که میبینم حس میکنم به نوعی داره به شعورم توهین می کنه و متقابلا من هم جواب تندی بهش میدم یا در قبال کسانی که مغلطه گر های قهاری باشن و به نوعی احساس زرنگی کنن که به قول معروف به خودشون بگن طرف رو دور زدیم خر بود نفهمید کسی که منو ابله فرض کنه منم ابله فرضش میکنم.

اون کاریکاتور رو دیدم درخصوص برداشت متفاوت از یک ماهیت کاملا یکسانه اما این در مورد من صدق نمیکنه مثل اینکه بگیم یک سوسیالیست با لیبرالیست یا یک کمونیست با یک فرد مذهبی میتونن به دید مشترکی برسن اگر از زاویه یکسان به مسائل مختلف نگاه کنن .

به هر حال ممنون بهترین تحلیل بود تا الان:a030:

آره منظورم از توهین همین لحنِ تند ِ کنایه دارِ تــــــــلخ ِ شماست.:ws3:

نه من منظورم افرادی که تو انجمن باهاشون بحث میکنید نیست. مثلا اقشار مختلف جامعه با اعتقادات شخصی متفاوته ... مثلا یادمه ی پستی در مرود تیپ ی دختر داده بودین با همون لحن کذا :whistle:... که ربطی به شعور دیگران نداشت ... من این موارد منظورمه ... این دقیقا مصداق همون 9 و 6 ئه

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...