رفتن به مطلب

آیا موافقید؟!!!!

ارسال های توصیه شده

انسان شرم آور ترین تاثیر رو روی محیط اطراف خودش داشته!

باز تولید پوشاک از پوست حیوانات یه پیشینه ای که ناشی از نیاز بشر قدیم بوده داشته البته الان شده یه تجارت کثیف!

توی چین یه سوپی هست به اسم سوپ باله کوسه!

کوسه بدبخت رو میگیرن زنده زنده باله هاش رو واسه سوپ میبرن بعد ولش میکنن توی آب. بدون باله هم نه میتونه شکار کنه و نه میتونه شنا کنه! یا از گرسنگی میمیره یا طعمه بقیه گونه های گوشت خوار میشه...

یه سری عکس هم دراومده بود از یکی از کشورهای اسکاندیناوی که هر سال جشن بلوغ میگیرن برای جوونهاشون و میرن توی دریا دلفینهایی که برای بازی میان سمتشون رو با قمه و چاقو میکشن!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یکم عجله دارم واسه همین همه پستا رو دقیق نخوندم و فقط یه نگاه کلی انداختم

این موضوع خیلی ناراحت کننده است و به جای بحث باهم باید به فکر چاره بود

مسلما فقط با زدن این تاپیک کار زیادی نمیشه کرد

باید یه راه کار اساسی پیدا کنیم و مردم رو تشویق به نخریدن کنیم

پاییز و زمستونه وقت خرید پالتو

باید همه آگاه بشن.

یه پوستر یا یه بروشور خوب که توی حجم کم مردم رو آگاه کنه

از اونجا که سامیار هنرمنده بنظرم بهتره یه پوستر و بروشور خوب طراحی کنه برای سازمان محیط زیست و جاهای مختلف بفرسته و یه تعدادی هم خودمون چاپ کنیم و هرکس توی شهر خودش پخش کنه. اینجوری خیلی میتونیم از مرگ حیوونا و این تجارت کثیف جلوگیری کنیم.

لینک به دیدگاه
من یکم عجله دارم واسه همین همه پستا رو دقیق نخوندم و فقط یه نگاه کلی انداختم

این موضوع خیلی ناراحت کننده است و به جای بحث باهم باید به فکر چاره بود

مسلما فقط با زدن این تاپیک کار زیادی نمیشه کرد

باید یه راه کار اساسی پیدا کنیم و مردم رو تشویق به نخریدن کنیم

پاییز و زمستونه وقت خرید پالتو

باید همه آگاه بشن.

یه پوستر یا یه بروشور خوب که توی حجم کم مردم رو آگاه کنه

از اونجا که سامیار هنرمنده بنظرم بهتره یه پوستر و بروشور خوب طراحی کنه برای سازمان محیط زیست و جاهای مختلف بفرسته و یه تعدادی هم خودمون چاپ کنیم و هرکس توی شهر خودش پخش کنه. اینجوری خیلی میتونیم از مرگ حیوونا و این تجارت کثیف جلوگیری کنیم.

ممنون از نظرات خوبتون دوست عزیز

بله حتما طراحی میکنم و در اختیار دوستان قرار میدم. تا امروز هم تا اونجایی که تونستم با دوستان این مطالب رو در وب سایت های انگلیسی زبان به اطلاع رسوندیم.

لینک به دیدگاه
ممنون از نظرات خوبتون دوست عزیز

بله حتما طراحی میکنم و در اختیار دوستان قرار میدم. تا امروز هم تا اونجایی که تونستم با دوستان این مطالب رو در وب سایت های انگلیسی زبان به اطلاع رسوندیم.

این عالیه. ممنون از شما:icon_gol::w16:

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1454151]چه بروشور خوبی شده. خودتون طراحیش کردین؟ اگه اجازه بدید من تو دانشگامون پخش کنم.:a030:

خیر بنده طراحی نکردم ، بله حتما، گذاشتم که دوستان هر جایی که میتونن پخش کنن یا در وبسایت های دیگه به اشتراک بزارن.

ممنون از همکاریتون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...