رفتن به مطلب

آیا موافقید؟!!!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اصلش زیاد فرقی نداره . . .

تا بوده همینِ !

یعنی چی اصلش زیاد فرقی نداره؟!!

بعدم من منظورم هر دو هست هم مرد و هم زن هیچ فرقی ام باهم نداره. چه دلیلی داره موضوع بحث رو عوض کنید. من اینهمه توضیح در مورد این تجارت کثیف نوشتم بعد شما از توی همه این توضیحات فقط یک کلمه بانوان رو دیدید؟؟!! بعدم میگید اصلش زیاد فرقی نداره!!!

لینک به دیدگاه

نامرديه ...

از انسانيت به دوره !

ادماي نخستين كه هنوز راه هاي زيادي براي حفاظت از خودشون پيدانكرده بودن اينكار رو ميكردن !

الان ديگه روا نيست ما اين كار رو ادامه بديم

لینک به دیدگاه
یعنی چی اصلش زیاد فرقی نداره؟!!

بعدم من منظورم هر دو هست هم مرد و هم زن هیچ فرقی ام باهم نداره. چه دلیلی داره موضوع بحث رو عوض کنید. من اینهمه توضیح در مورد این تجارت کثیف نوشتم بعد شما از توی همه این توضیحات فقط یک کلمه بانوان رو دیدید؟؟!! بعدم میگید اصلش زیاد فرقی نداره!!!

:|

اگه براتون فرقی نداشت درست منظورتونو میرسوندید!

موضوع بحث عوض نشد وقتی گفتم هر دو جنبه خیلی از آقایون تو قشرهای متفاوت بقول شما از طریق همین تجارت کثیف بهترین نوع پالتو تن میزنند ...

تو اصلش هم فرقی نداره چون دیدن و آه و نفرین و ناله ما بدرد کسی نمیخوره این رویه همونطور که از قبل بوده ادامه خواهد داشت ...

خودتون دارید میگید تجارت ، سر منشاء هر تجارت بزرگی هم یه عامل قدرتمند هست !

لینک به دیدگاه
:|

اگه براتون فرقی نداشت درست منظورتونو میرسوندید!

موضوع بحث عوض نشد وقتی گفتم هر دو جنبه خیلی از آقایون تو قشرهای متفاوت بقول شما از طریق همین تجارت کثیف بهترین نوع پالتو تن میزنند ...

تو اصلش هم فرقی نداره چون دیدن و آه و نفرین و ناله ما بدرد کسی نمیخوره این رویه همونطور که از قبل بوده ادامه خواهد داشت ...

خودتون دارید میگید تجارت ، سر منشاء هر تجارت بزرگی هم یه عامل قدرتمند هست !

بنده همون اول هم اگر توجه کرده بودید عذر خواهی کردم!

بله کاملا درسته این تجارت به دلیل نیاز نادرستی که در جوامع هست بوجود اومده و باید برداشته بشه! بنده این موضوع رو مطرح نکردم که آه و ناله و نفرین بشنوم. میخوام دوستان راه حل بدن، حتی اشتراک گذاشتنش هم میتونه مفید باشه!

لینک به دیدگاه
بنده همون اول هم اگر توجه کرده بودید عذر خواهی کردم!

بله کاملا درسته این تجارت به دلیل نیاز نادرستی که در جوامع هست بوجود اومده و باید برداشته بشه! بنده این موضوع رو مطرح نکردم که آه و ناله و نفرین بشنوم. میخوام دوستان راه حل بدن، حتی اشتراک گذاشتنش هم میتونه مفید باشه!

نگفتم که عذر خواهی کنید ، گفتم فقط بدونید دو جانبه اس موضوع!

از نظر ما نیاز نادرستی اون کسی که سفارش میده کاملا از کارش راضی ـــه ، باید اش دست ما نیست . راه حل و پیشنهاد و اشتراک گذاری

البته انجامش میتونه مفید باشه در حد همون تحت تاثیر آنی و آه ناله ...

هر تجارتی که پول درونش خوبه برداشتن اش ناممکن .

لینک به دیدگاه
نگفتم که عذر خواهی کنید ، گفتم فقط بدونید دو جانبه اس موضوع!

از نظر ما نیاز نادرستی اون کسی که سفارش میده کاملا از کارش راضی ـــه ، باید اش دست ما نیست . راه حل و پیشنهاد و اشتراک گذاری

البته انجامش میتونه مفید باشه در حد همون تحت تاثیر آنی و آه ناله ...

هر تجارتی که پول درونش خوبه برداشتن اش ناممکن .

خب اگه پست هارو کامل میخوندید بنده به آقایون هم اشاره کردم،ولی متاسفانه شما با همون کلمه اول جبهه گرفتید!!

چرا فقط تاثیرات آنی؟!! یعنی شما الان اینارو دیدید ناراحت شدید و بعد دوماه دیگه اگه توی بوتیک یه کت پوست ببینید میخرینش؟!!

درسته کار راحتی نیست ولی حتی اگر بشه تعدادی هم از انجام این قبیل کارها منصرف بشن بازم جای امیدواریه! انتظار ندارم که یک شبه این تجارت سرنگون بشه!!

لینک به دیدگاه

درود....

ممنون سامیار عزیز برای دعوت...

چند وقتی هست روزه ی سکوت گرفتم در نوشتن متن های ادبی...

ولی این موضوع کمی قلقلکم داد برای چند واژه...

.

.

.

تَنَم سرد باشد بهتر از گرفتنِ گرمایِ زندگی توست...

زیبایی من،بهایِ چند قطع نّفَسِ توست؟!

علاقه ی امثال پوست پوشان1 به زیبایی تو نیست....که اگر بود دیدن زیبایی تو در تنِ خودشان نبود!

تابِ زندگی بالا و پایین دارد...بهراس از زمانی که نوبت پایین آمدنت باشد...

.

.

.

1.پوست پوشانی که از پوست حیوانات کشته شده استفاده می کنن منظور هست...:icon_redface:

پوشیدن لباس با طرح پوست حیوانات (اونهاٰ که به صورت مصنوعی هست)...یک سلیقه هست...که به اون ایرادی نیست...:icon_redface:

البته من شخصا طرح پوست مصنوعی ش رو هم نمی پسندم...البته من مامور نظر خودم هستم...و برای دیگران تعیین تکلیف نمی کنم....

کسانی که در اطراف من از این جنس لباس ها رو استفاده می کنند..با نگاه چپ چپ من مواجه نمی شن...:icon_redface:

چون این میون...سلایق انسان ها متفاوت هست...و این سلایق متفاوت نباید انسان ها رو از هم دور کنه...

می شه در مورد خواستگاه های نظرات باهم صحبت کرد...ولی اینکه در اخر باز هم هر کس نظر خودش رو داشته باشه...نافی باهم بودن نیست...:icon_redface:

سامیار جان یک مسئله ای رو برات باز می کنم...

مثلا خانم یوسفی از متن شما با یک قسمت از متن موافق نبودن...

شما هم گله کردین که چرا یک قسمت تعمیم داده شده به کل متن...

وقتی یک نفر یک مفهومی رو از یک کلی که شما مطرح کردین..اعلام می کنه...موضع نگیرین...:icon_redface:

به این فکر کنین که پس از یک نگاه دیگه ممکنه موضوع یک معنی دیگه بده...خوب می تونین باز کنین و توضیح بدین..یا در صورت اشتباه اصلاح کنین...

بزارین یک مثال معماری بزنم...

می دونین که معماری مفهوم گرا..محل بحث هست...

کانسپت اگر فرمال نباشه و در معنا...خیلی سخت هست که از یک کار معماری اونو برداشت کنیم...

مثلا شما می گین اثرتون معماری با رویکرد ادبیات هست...

ممکنه هزار نفر بیان کار رو ببینن نصفشون رویکرد معماری شما رو درک کنن..شاید خیلی هاشون رویکردهایی رو بگن که شما فکرشم هم نمی کردین...

نیازی نیست که به همه ی اونها بگین که شما اشتباه برداشت کردین...می تونین بگین رویکرد من این بودو این پارامترهاش...

وبعد در خلوت به این فکر کنین که کارتون حتی گنجایش رویکردهای دیگه با همین فرم رو هم داشته که مخاطب به اون نظر داده...و این باعث می شه زوایای دیگه از اون اثر هم هویدا بشه....

تو متن هم همین طوره...

ما تاویل از متن رو داریم....

و به عدد ادم ها هم تاویل از متن وجود داره....

این همه روده درازی کردم...لپ کلامم این بود که نظرها رو باید شنید....حس بدی بهشون نباید داشته باشیم..موضع نگیریم....استدلال کنیم...بشنویم...و کنار هم ادامه بدیم....

البته این نافی این نیست که ما در مقابل یک دیدگاه که کاملا از نظر ما دور بوده و به ما نسبت داده شده توضیح ندیم....فقط موضع نگیریم...

البته که باید همیشه روح متن هم در نظر گرفته بشه...و من روح متن شما رو با همون چیزی که فرمودین کاملا مطابق می دونم..

و حس نکردم که می خواهین فقط خانوم ها رو خطاب قرار بدین...ولی همیشه نظرهای متفاوت هم هست...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه
خب اگه پست هارو کامل میخوندید بنده به آقایون هم اشاره کردم،ولی متاسفانه شما با همون کلمه اول جبهه گرفتید!!

چرا فقط تاثیرات آنی؟!! یعنی شما الان اینارو دیدید ناراحت شدید و بعد دوماه دیگه اگه توی بوتیک یه کت پوست ببینید میخرینش؟!!

درسته کار راحتی نیست ولی حتی اگر بشه تعدادی هم از انجام این قبیل کارها منصرف بشن بازم جای امیدواریه! انتظار ندارم که یک شبه این تجارت سرنگون بشه!!

کجای حرفای من نشون ازجبهه گرفتن داشت !

امکان خریدش هم زیادِ چون ممکنه بر حسب بیماری و ...از بین رفته باشن هر کت پوستی هم صرفا تهییه شده از طریق تجارت کثیف ( بقول شما ) نیست .

امیدوارم در ره این امر موفق باشید .

لینک به دیدگاه

ممنونم از شما سام عزیز بخاطر متن زیباتون و همچنین توضیحات فوق العادتون... :icon_gol:

بنده به هیچ وجه قصد موضع گرفتن نداشتم و ندارم تنها سعی ام بر این هست که توی توضیحات مساله رو برای ایشون شفاف تر کنم...

لینک به دیدگاه
کجای حرفای من نشون ازجبهه گرفتن داشت !

امکان خریدش هم زیادِ چون ممکنه بر حسب بیماری و ...از بین رفته باشن هر کت پوستی هم صرفا تهییه شده از طریق تجارت کثیف ( بقول شما ) نیست .

امیدوارم در ره این امر موفق باشید .

دوست گرامی حیواناتی که بر اثر بیماری میمیرن امکان استفاده از پوستشون وجود نداره! تمام این پوشاک به همین صورتی که براتون توضیحاتشو قرار دادم تهیه میشه روش تهیه دیگری وجود نداره بازهم اگر توضیحات رو کامل میخوندید متوجه میشدید.

ممنونم و امیدوارم.:icon_redface:

لینک به دیدگاه

بله اتفاق وحشت ناکی است!ولی هست!

توهمین ایران وقتی بعضی هاسگ یاگربه می بینندانگاردشمن ...دیدند به اوناغذاکه نمی دندکسی هم نمی زارندبه اوناکمک کنه می گن عادت میکنندهروزمیاد(خب چه عیبی دارد!)

یابعضی ازکشورهاکه خیلی وحشی عمل می کنند.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

ناراحت شدی؟:sad0::97:

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه از این رفتارهای وحشیانه اطرافمون کم نیست، خیلی از انسانها(البته فقط از لحاظ لغوی انسان) فکر میکنن احترام خاص بشر وانسان هستش و حیوانات و طبیعت شامل احترام نمیشن و نتیجه اش میشه همین اوضاعی که الان شاهد هستیم خشک شدن دریاچه ها، از بین رفتن گونه های جانوری و گیاهی، تغییر اکوسیستمها و .. خیلی چیزای دیگه! و امیدوارم قبل از اینکه وضعیت بدتر از این بشه از این خواب غفلت بیدار بشیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...