رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت 105...باحضور آرتاش

ارسال های توصیه شده

چرا من اینجا رو ندیدم:icon_pf (34):

در ابتدا بگم که فرزند م امیدی بهت نیست مگر اینکه راه راست رو به سمت تو کج کنیم:ws3:

---------------------

دختری فوق العاده شاد و صمیمی و پایه

هیچ وقت تا حالا ندیدم غمگین باشه

همیشه یه روزنه امیدی پیدا میکنه

فقط شک دارم خیلی اهل درس باشه:ws3:

برو بشین سر درست بچه جان:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 102
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین دوستم

دختر گل و خانم

من یکی که خیلی دوسش دارم:icon_redface:

ممنون اسما جان لطف داری:icon_gol:

سلام آرتاش جان خوبی دختر همساده؟

ببخشی دیر اومدم

آرتاش یه دختر خوب ،فعال،خونگرم،همساده ما

من چیز بدی ندیدم ازش امیدوارم همیشه موفق باشه

همیشه آواتارهای خوبی میزاره فک کنم خودشم مث آواتاراش باشه شاد

دیگه همینا

سلام آقای همسایه

ممنون که اومدید خیلی لطف کردید:icon_gol:

سلام:ws3:

به به به هنری ژان خودددددددم

خب خب من نمیشناسسم:ws38:

یه گل دختر گل گلاب-مهربون-باانرژی-زرنگ -فعال -شیطون-دییییییییه :ws52: شیطون :ws3:

دارای اطلاعات خوب که مخفی میکنه:banel_smiley_4:

بسه دیگه بقیه اشم خصوصی میگم:whistle:

سلام پروانه عزیز لطف داری بانو ایشالله جبران کنم:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

منم عذر میخوام مثل بقیه که دیر اومدم

فریماه خانم دختر خوب و تحصیل کرده و بافرهنگ هستند که درمدت آشنایی مجازی بنده با ایشون رفتار یا عمل بدی ازشون ندیدم وجز خوبی چیزی ازشون ندیدم

امیدوارم همیشه موفق و سلامت و پیروز باشند وماراهم دعا کنند

سلام آقای مهرآذین

لطف کردید تشریف اوردید ایشالله همیشه شاد باشید:icon_gol:

مثل اینکه من از همه دیرتر رسیدم....پس اول یه عذر خواهی برای اینکه دیر اومدم....:5c6ipag2mnshmsf5ju3:flowerysmile::flowerysmile:

ولی خب حالا بریم سر اصل مطلب ....:gnugghender:

البته گفتن نداره ....همش رو خودم و خودت میدونیم:ws3:

حالا میام تو پست بعدی همه رو مفصل میگم.....:hapydancsmil:

الان دیگه پست بعدیه....:ws3:

این آجی گلم از بهترین هاست بی شک.....همیشه به خودش هم گفتم:w16::icon_gol:

از اولین دوستای من تو انجمن

اگه بگم خوب....خیلی کمه....اگه بگم عالی ....بازم کمه.....اگه بگم بی نهایت عالی ....شاید یه کوچولو حق مطلب رو ادا کرده باشه

یه دختر مهربون heartshape2.gif....با معرفت roseg.gif...دوست داشتنی wetkiss.gif.... شیطون بلا....pillowfight.gif:ws3:

درس خون ...writing1.gifاز نظر منکه نخبه ....explanation.gif

برنامه ریزی و هدافاش خیلی براش مهمن.....:ws31:

همیشه یه حدو حدودی هم برای خودشون هم برای بقیه قائله و ازشون رد نمیشه...wagfinger1.gif

با احترام با همه شوخی میکنه و شوخی هاش تبدیل به توهین نمیشه:gnugghender:....حواسش جمه جمههههههههه...:wht:

از اینکه یکی حرف بی منطق بزنه بدش میاد....:w16:

یه غرور خاصی داره که خیلی هم خوبه اصلا عالیهههههههه....غروری که هیچ وقت تبدیل به تکبر نشدهnumber1.gif

خیلی خانواده دوست hug222.gif... بچه هارو هم خیلی دوست دارهbabies.gif....اگه شیطونه هم باشن بیشتر تر.....:ws3:

دوست داره بقیه رو شاد کنه :biggrin:....مدیونید اگه فکرکنید دوست بقیه رو اذیت کنه هااااااااا sleep05.gif:ws3:

یه عکاس خوبم هست....fot0.gif

ساعت 11 هم که میشه میره بخوابهofftobed.gif ....خیلی خوبه دیگهmooni.gif....صبحم زودبیدار میشهsleepppp.gif

منم اینا الان یادم بود گفتم ....:icon_redface:

شاید پست بعدی نیز در راه باشد....:whistle:

ممنون آتنای عزیز تو نسبت به بنده لطف داری و مطمعنن خوبی از خودته:w16::icon_gol:آدمای خوب چشمشون جز خوبی چیزی نمیبینه:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
فقط اومدیم بگیم یدونه هستید وهیچ عیب و ایرادای و نقدی بهت وارد نیست از نظر من:a030:

امیدوارم موفق و موید باشی:icon_gol:

زنده باشیدآقای جاوید همیشه موفق و شاد و خوشبخت باشید:icon_gol:

چرا من اینجا رو ندیدم:icon_pf (34):

در ابتدا بگم که فرزند م امیدی بهت نیست مگر اینکه راه راست رو به سمت تو کج کنیم:ws3:

---------------------

دختری فوق العاده شاد و صمیمی و پایه

هیچ وقت تا حالا ندیدم غمگین باشه

همیشه یه روزنه امیدی پیدا میکنه

فقط شک دارم خیلی اهل درس باشه:ws3:

برو بشین سر درست بچه جان:ws3:

سلام حنانه جان ممنون که سر زدی

نظر لطفته بانو:icon_gol: قرمزم ج بدم ریا میشه:icon_redface:

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام

دقیقا 2014/9 تاپیک تحلیل شخصیت بنده شروع شد و الان بعد از دو سال2016/9 دوباره باز شد

قصد ندارم برای پاسخ دادن به این تاپیک دوستان عزیز رو دعوت کنم چراکه اول نمیخوام کسی رو مجبور به پاسخ گویی کنم و دوم کسی از قلم بیفته

من همچنان پذیرای نقد و انتقادات آدمای دور و برم هستم

اگر حرفی سخنی ناگفته ای تحلیلی هست من درخدمتتون هستم

:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

:gnugghender:

ببین کی اینجاس

مرید مریدان

شیخ شیخان

ارتاش آرتاشان

آرتاش رو خیلی وقته باهاش آشنایی دارم شاید برمیگرده به سالهای 2011 اینا در فروم ورشکسته اینجینیران:ws3:

تو تاپیک حکایات اینجینیران بود که در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکی اون سایت بودم که دیدم یهو یکی از پشت سر زد پس کله م:ws3:

برگشتم دیدم untutlmaz یه همچین اسمی بود گفتم عجب ضربه ای ناک اوت شدم

آدم خونگرم و محترم و در عین حال همیشه از خطوط قرمزی که داره در روابطش بیرون نمیره

حریم هایی که برای خودش تعریف کرده رو به خوبی رعایت میکنه

کمتر پیش میاد با کسی درگیر بشه همیشه به شیوه مسالمت آمیز طرف مقابلش رو نقش زمین میکنه:ws28:

کمی تا قسمتی مغرور هستش که البته من این غرور رو برای همه ی خانمها تا یه حدی لازم میدونم و تو تحلیل یکی دوتا از دوستان هم بهش اشاره کردم که تو انجمن تعداد کمی با همچین خصوصیاتی وجد دارن که در عین اینکه غرور خاصی دارن ارتباط برقرار کردن باهاشون سخت نیست و ارتاش جزیی از اون دسته ی معدود هستش

یه وقتایی یه خورده دوز جدی بودنش با یه سری افراد بالا میره و به هیچ شیوه ای از بالای سر اون اسب چموش آواتارش که مدتها نماد آواتار آرتاش بود پایین نمیاد:ws3:

در بیشتر اوقات منطقی برخورد میکنه و اهل مطالعه هستش ولی اگه پیش زمینه خوبی نداشته باشین احتمال اینکه دست به عصا باهاتون همراه بشه وجود داره.

محافظه کار هستش.

یه فمنیست منطقی

جز معدود خانم هایی هست که در اعتقاداتش کنکاش و تفکر میکنه و دنبال پیدا کردن نتیجه میگرده

به توانایی هایی که داره آگاه هستش و در هر کاری پا بذاره تا ته ش میره ولی موتورش دیر استارت میخوره :ws28:

برای دوستانش نهایت تلاشش رو میکنه و تاجایی که در توانش باشه کمک حالشونه

تو تصمیماتی که میگیره قاطع هستش و البته گاهی روشون خیلی پافشاری میکنه. یعنی هیچ وقت نمیتونی نظری رو بهش القا کنی مگر اینکه خودش بخواد

حس میکنم اگر تو موردی چیزی رو پس زمینه ذهنش وارد بشه خیلی مشکل میشه اون پس زمینه رو پاک کرد و برای پاک کردنش باید خیلی تلاش کرد .

شخصیت قاطع و مصممشو میشه تو نوشته هاش به وفور دید ولی پیشنهاد میکنم خیلی حواسش باشه چون اگه این قاطعیت گاهی با لجاجت همراه بشه دیگه از اون آرتاش با مشخصات حالش فاصله میگیره. البته ارتاش حس میکنم این مورد رو مهار کرده چون تو نوشته هاش من و منیت رو ندیدم

نمیدونم این قاطعیت در رفتار رو هم برای آدمای نزدیکش و کسانی که تو زندگیش هستن در چه حده ولی خدا به دادشون برسه اگه بخوان باهاش کجکی تا کنن :ws3::ws28: حس میکنم تا نفسای آخرشون باید سعی کنن تا بتونن رفتار قبلی آرتاش رو بدست بیارن

من یکی دو مورد از آدمایی با مشخصه ی آرتاش دیدم معمولا هرجا برن سریع مشخص هستن و اصلا آدم میدونه با بقیه فرق دارن

تو انجمن فک کنم دو یا سه مورد با این مشخصات هستن که البته هرگدوم مشخصات منحصر به خودشونو هم دارن

دیگه تحلیل و انتقادا فک کنم قر قاطی شد:ws3: خودت جداشون کن البته فک کنم انتقادی نکردم:ws38:

چون خیلی وقته میشناسمت تحلیلت طولانی شد

البته جا داشت بازم بگم ولی سعی کردم از کلیشه گویی (مثل باادب بودن و با حیا بودن ومهربون بودن و....) پرهیز کنم چون اینارو قبلا هم دوستان بهت گفتن و همه بهش واقفیم:a030:

• Like 4
لینک به دیدگاه

مسِولین محترم انجمن خواهشا این تاپیک رو ببندین ...:whistle:

والا شواهد نشون داده این کاربر محترم اصلاح شدنی نیست که نیست :w16::ws3:والا ..سال قبل تاشماره 10000000براشون ایراد ثبت کردم اما کو گوش شنوا :ws3:

جدای شوخی نظراتمو سال قبل عنوان کردم ..الان هم دیگه لازم نیست مجددا تکرار کنم چون ممکنه این نصف شبی یه فعلی اشتباه منفی ومثبت بشه شر میشه ...ولش کن ..همون نظرات سال قبلم ...

فقط اینکه چند وقت پیش توی یه پست گاه نوشته شون خوندم که میخواد یه تغییر اساسی .یه تصمیم مهمی بگیره واز هیچ شکستی هم واهمه نداشته باشه ...جالب بود برام ...وبراش آرزوی موفقیت دارم ...خیلی هم خوشحال شدم

:w16::icon_gol:

من جملات وارونه زیادی نوشتم دوس دارم اینجا چندتاشو تقدیم شما کنم ..شاید براتون موثرتر باشه درمسیر زندگی

رودرفت ومسیر رفتنش راتا به دریا جاگذاشت

چون به دریاپانهاد وارونه گشت ودور شد

میل دریایی شدن بودوهدف درزندگی

روی هرسنگی وخاری تابه دریا پاگذاشت

مهمترین ضامن موفقیت انسانها ارتباطات است همیشه مراقب باش گنج ارتباطات را حفظ کنی تا وارونه نشود وجنگ ارتباطات را به وجود آورد ...یکدشمن زیاد وهزار دوست برای موفقیت کم است :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

چه نام زیبایی...فریماه..:dreamyeyesf:

بزنیم دنده سنگین به سبک سام...

باشد که این طومارمون رکورد هر چی روده درازی هست رو بشکونه و لعن و نفرین موس به دستان که اون مهره ی گردان وسط موس رو با انگشت اشاره هی می گردونن ولی تَه متن پدیدار نمی شه و کلا تاپیک رو می بندن!ffuzma2nlljlasbauln.gif

..........................

چند صباح قبل وقتی انرژی داشت،نمی دونست چی کارش کنه...یک جا بَند نمی شد...hapydancsmil.gif

الان ولی ذخیره اش می کنه...:icon_redface:

گاهی به ساده ترین نکات می خنده...اهل شیطنت و سر و کار گذاشتن هست...البته مثبت و نمکین...در حد اینکه دوستش رو ذله کنه و بخنده...البته بعدش بر سر خودش هم بیاد...:w02:

از معدود آدم هایی که جلوی چشم خودش خودکشی دیده...hanghead.gif

یعنی آدم اینقد بدشانس می شه...(در مورد دیگه تو خیابون یکی جلوش رو گرفته می گه چرا بهم چپ چپ نگاه کردین! یعنی ادم بگیره نصف کنه این آدم رو...:banel_smiley_4:)

جمله های احساسی می تونه روش تاثیر گذار باشه...مخصوصا اگر در مورد پدر و مادر باشه...:dreamyeyesf:

کسی که دایی پدرش رو زیاد دوست داشته باشه..بدونین دلش برای عزیزان درجه اول چقد می تپه...:heartsmile:

کلاه قرمزی رو دوست داره...:ws3:

هر وقت حرص بخوره و فشار روش باشه..به روی خودش نمیاره...البته بیشتر مواقع...هر بار که این اتفاق می افته...ار خودش راضیه...البته در بیشتر مواقعش خانواده اش پشتش هستن...قوته قلب بزرگیه...:w16:

بی تفاوتی نسبت به آدم های بی ادب و نادان رو ارجح می دونه...:w16:

ولی بدش هم نمی آد در بعضی مواقع حملات گازانبری از نوع خودش داشته باشه...با پنبه سر بُریدن منظورمه...(البته در مواردی مشاهده شده دلیل این رفتار رو کتک نخوردن در بچگی اونها می دونه و اعتقاد داره باید در بزرگسالی این کتک خوردن رو جبران کرد..vahidrk.gifمشاهده شد که سطح بندی می کنه یعنی بعضی دوستان رو با دیدن پُر رو بودنشون سطحشون رو از رهگذر خیابون هم کمتر می کنه...البته باید بدونه که همون رهگذر خیابون هم پول دیه اش 200 میلیون هست.:whistle:)

تو یک دوره ای با شناخت بعضی دوستان و آشنایان نزدیک...و اینکه روی واقعشون رو دید...با حذفشون حس بهتری داشت...3384s.gif

سه سال پیش یکهو رفت...هجرت کرد...نامه نوشت..من رفتم....ولی همون سال با فاصله ی اندکی برگشت...چه کار خوبی کرد...:w16:

از اون معدود معمارایی که تو مسابقه ی سازه ی ماکارونی شرکت کرد و موفق بود...(بیشتر ماها می ریم تو مسابقه ی نجات تخم مرغ با سازه ی محافظ از ارتفاع شرکت می کنیم...اسپانسرش تو دانشگاه ما رد بول بود:winesmiley:)

واسه باباش تولد می گرفت البته اگه یکی با تبریک بی جا سورپرایزش رو خراب نکنه...البته نمی دونم الان هم می گیره...نمی دونم 19 ام بود یا 20 فروردین ...فروردین بود بالاخره...یادش می مونه هنوز؟:icon_redface:

محبت روستایی ها رو دوست داره...:pinkglasses:

اهل گشت و گذار با دوستان هست...ولی نباید هر چی متضاده رو با هم بخوره...تجربه نشون داده نمی سازه بهش...:whistle:

تو اوج درس هاش یکهو زد کل جوونای فامیل می خواستن مزدوج بشن...:banel_smiley_4:

خطری در کمین نمره های بالاش بود که با تدبیر و امید به خیر گذشت...:ws3:

به دروغ گویی حساسه...ولی به روی طرف گویندهی دروغ نمی آره معمولا...:ws37:

نی نی دوست داره..به یاد خودش و مادر عزیزش...گهگاهی دلش هوای بچگی هاش رو می کنه...:babygirl:

تو کار خونه به مامانش کمک می کنه...:w16:

از این خواب های چند دقیقه ای خوشش نمی آد...چون بعدش نمی تونه راحت چند ساعت بخوابه...خاطره ی خوشی هم نداره...فکر کنین شب کنکور تا ساعت 4 خونه ی همسیه شون عروسی بود...whistle.gif

دل رحم نسبت به حیوانات...خاطره ی نجات گربه ی کوچولویی که روی درخت بود به خیر...کلا نسبت به گربه حس ترحم زیادی داره...:w16:

ایمان داره که نباید دل ببنده...نه به کسی عادت کنه...چون همونجوری که یکی میاد..یکی هم میره...:w16:

در وصف درس خونی ش همین بس که سردرد هم داشته باشه درسش رو می خونه..:obm:

حتی اگر بدترش کنه...همچنین درس خونیه:w16:

(ما اون موقعه ترک دیوار رو بهونه می کردیم درس نمی خوندیم..می گفتیم استرس داریم ترک دیوار برسه به سقف و و سقف سرمون خراب شه...تا صبح امتحان درگیر همین ترک دیوار و رفتنش به جاهای مختلف بودیم:ws28:)

می گه وقتی دلی رو شکستین..زود عذرخواهی کنین..این بهترین کاره...ار بیغ بودن بهتره...:w16:

خودش ادم با مسولیتی هست و کار و وظیفه اش رو به نحو احسن انجام می ده...ولی شاکی میشه وقتی دیگران مسولیت و وظیفه اشون رو انجام نمی دن...whistle.gif

(ترجبه ی بدی هم در خراب شدن کارهای دانشگاهش داره از بی مسولیتی دیگران)sigh.gif

بعضی اوقات دلش برای کسی تنگ می شه که فکرش هم نمی کرد که مهم باشه تو زندگی ش...

لواشک دوست داره..البته نه خیلی خیلی تُرش...:ws3:

بعضی اوقات خواب هاش عین واقعیت می شه...:ws37:

از اوناش هست که دلش واسه خودش تنگ بشه...:ws37:

اعتقاد داره که آدم های بی حنبه رو با خدا شفا بده...:w16:

دو راهی براش کلافه کننده است...5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

آدم حسودی نیست...ولی به اونایی که بابابزرگ داشتن حسودی می کرده...hanghead.gif

مثه من سردرگم شده ار اینکه کاربرا زود به زود اسم کاربری شون رو عوض می کنن....:banel_smiley_4:

از معدود ادم هایی که از اینکه نتونه کسی رو دوست داشته باشه حس بدی بهش دست می ده...:ws37:

آدم های مغرور و زود رنج و دوروردور برش پیدا نشن که حذفشون می کنه...آدم های چاپلوس هم همینطور...آدم مدعی و حراف هم همینطور...مخصوصا آدم هایی که حد و مرز و نمی شناسن...زن و مرد هم نداره...گاهی می خواد از دستشون بزنه از کشور بره...:ws37:

از ناراحتی و غم و افسردگی بدش می اد..دوست داره همه شاد باشن...می گه آدم غمگین شدنش دست خودش نیست..ولی غمگین موندن یا نموندش که دست خودشه که...:banel_smiley_4:

دو دو تاش همیشه 5 تا شده...:ws3:

آب بازی تو تابستون رو دوست داره...hapydancsmil.gif

اعتقاد داره باید درست حرف زد و با احرتام..خودش رعایت م یکنه...:w16:

اعتقاد داره بدترین چیز سرماخودرگی وسط تابستونه...یعنی آدمی که یک جا بند نمی شه رو می شه با یک سرماخوردگی مظلوم و آروم کرد..:w02:

چند باری از حوادث رانندگی جسته...:ws37:

تعارف الکی دوست نداره...:no2:

پاییز براش پادشه فصل هاست...برای یک مدتی نارنجی می نوشت...:ws37:

سن خانوما رو نباید لو داد..ولی فک کنم..25 تا پاییز رو دیده باشه...بزارین یک سال کم کنم..24...:innocentsmily:یعنی این تفکرات یک خانومه با این سن..یعنی بیشتر از سنش فکر می کنه و عمل می کنه...(ولی لو نمیره اگه درست باشه..آخه کی این همه طومار رو می خونه)

خیلی وقتا شکر می کنه خدارو...به داده ها و نداده هاش...:ws37:

اگر می خواهین بدونین چطور می شه دو سه یال جوون ترش کنین...ببرینش جایی که برف بباره..:w16:

سکوتش هزاران معنی داره...فک نکنین وقتی سکوت کرد می تونین بفهمین واسه چیه..:ws37:

توصیه اکید..جلوش احساس زرنگی نکنید...:bunnyear:

جدیدا دست به ریسک و تغییر زده که بعدا پشیمون نشه...:ws37:

سنگ صبور خوبیه..حتی تو 8 سالگی...برای یک معلم...تو پوزیشن ایستاده پشت میز..و خانوم معلم نشسته اونور میز...:ws37:

"دوست" با "د و س ت" براش فرق می کنه...اگه دوستش هستین خوش به حالتون..مواظب باشین براش تبدیل نشین به د و س ت...:w16:

نمی دونم گفتم یا نه..به شدت ورزشیه...:w16:

چند بار اتفاقی مچ کسی که پشت سرش حرف م یزده رو در حال غیبت گرفته...دارین غیبت م یکنین پشت سرش..حتما دور و برتون رو نگاه کنین..یکهو سر نرسه...:ws3:

به این ایمان داره:

چوخ بیلن آز دانیشار

:ws37:

گوجه سبز و زرد آلو دوست داره...(من حاضر هستم برای گوجه سبز جانم رو فدا کنم)

کلا تو کَتِش نمی ره که بچه سن پایین ازدواج کنه...whistle.gif

بهترین پستش برام این بوده تا حالا(#4986)

.

.

.

فعل مُفرد من نسبت به فریماه عزیز از بابت گستاخی و نزدیک پنداری به ایشون نیست...:icon_redface:

می طلبید که این نوشته با فعل های مفرد و بدون پیشوند و پسوند برای شسته و رفته حرف زدن بود...

حس من نسبت به نوشته های آرتاش عزیز همینه...یک حس راحت بودن...

حتما ادبیاتم رو بعد از این پست دوباره به همون احترام واژه ای قبل بر می گردونم...

سلامت باشین..خدا پدر و مادر و عزیزانتون رو براتون حفظ کنه...و بنویسین باز...بیشتر بنویسین...

هر جا اشتباه بود..حتما تکذیبه صادر کنین..اگر حوصله داشتین البته که همه رو بخونین.

آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه

عجب :ws38: رفتم ببینم پست قبلیم چی بوده تو تحلیل قبلیت، دیدم سری قبلی تحلیل نکردم اصلاً :ws38:

احتمالا موقعی بوده که نبودم. این سری هم موقعی شد که زیاد نیستم و یه کمی عجله ای :ws3: اومدم فقط این پستا رو بزنم تا دیر نشده و برم :ws3:

به نظرم جز کسایی هستی که ثبات رفتاری و اخلاقی خیلی خوبی رو داره.

اهل مطالعه هستی و منطقی و تحلیل گر

مسئولیت پذیر

تو کار و یا برخوردای عمومیش با مردم جدی ولی با دوستانش شوخ

به نظرم ریسک پذیر

افراط و تفریط رو تو کارات، برخوردات با مسائل، عقیده هات و ... خیلی کم دیدم یا شاید بهتره بگم ندیدم.

به نظرم ادم فعالی هستی ولی موتور فعال بودنت دیر روشن میشه. :ws3: واسه همین احساس میکنم جز اون تحویل پروژه های شب آخری بودی :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:gnugghender:

ببین کی اینجاس

مرید مریدان

شیخ شیخان

ارتاش آرتاشان

آرتاش رو خیلی وقته باهاش آشنایی دارم شاید برمیگرده به سالهای 2011 اینا در فروم ورشکسته اینجینیران:ws3:

تو تاپیک حکایات اینجینیران بود که در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکی اون سایت بودم که دیدم یهو یکی از پشت سر زد پس کله م:ws3:

برگشتم دیدم untutlmaz یه همچین اسمی بود گفتم عجب ضربه ای ناک اوت شدم

آدم خونگرم و محترم و در عین حال همیشه از خطوط قرمزی که داره در روابطش بیرون نمیره

حریم هایی که برای خودش تعریف کرده رو به خوبی رعایت میکنه

کمتر پیش میاد با کسی درگیر بشه همیشه به شیوه مسالمت آمیز طرف مقابلش رو نقش زمین میکنه:ws28:

کمی تا قسمتی مغرور هستش که البته من این غرور رو برای همه ی خانمها تا یه حدی لازم میدونم و تو تحلیل یکی دوتا از دوستان هم بهش اشاره کردم که تو انجمن تعداد کمی با همچین خصوصیاتی وجد دارن که در عین اینکه غرور خاصی دارن ارتباط برقرار کردن باهاشون سخت نیست و ارتاش جزیی از اون دسته ی معدود هستش

یه وقتایی یه خورده دوز جدی بودنش با یه سری افراد بالا میره و به هیچ شیوه ای از بالای سر اون اسب چموش آواتارش که مدتها نماد آواتار آرتاش بود پایین نمیاد:ws3:

در بیشتر اوقات منطقی برخورد میکنه و اهل مطالعه هستش ولی اگه پیش زمینه خوبی نداشته باشین احتمال اینکه دست به عصا باهاتون همراه بشه وجود داره.

محافظه کار هستش.

یه فمنیست منطقی

جز معدود خانم هایی هست که در اعتقاداتش کنکاش و تفکر میکنه و دنبال پیدا کردن نتیجه میگرده

به توانایی هایی که داره آگاه هستش و در هر کاری پا بذاره تا ته ش میره ولی موتورش دیر استارت میخوره :ws28:

برای دوستانش نهایت تلاشش رو میکنه و تاجایی که در توانش باشه کمک حالشونه

تو تصمیماتی که میگیره قاطع هستش و البته گاهی روشون خیلی پافشاری میکنه. یعنی هیچ وقت نمیتونی نظری رو بهش القا کنی مگر اینکه خودش بخواد

حس میکنم اگر تو موردی چیزی رو پس زمینه ذهنش وارد بشه خیلی مشکل میشه اون پس زمینه رو پاک کرد و برای پاک کردنش باید خیلی تلاش کرد .

شخصیت قاطع و مصممشو میشه تو نوشته هاش به وفور دید ولی پیشنهاد میکنم خیلی حواسش باشه چون اگه این قاطعیت گاهی با لجاجت همراه بشه دیگه از اون آرتاش با مشخصات حالش فاصله میگیره. البته ارتاش حس میکنم این مورد رو مهار کرده چون تو نوشته هاش من و منیت رو ندیدم

نمیدونم این قاطعیت در رفتار رو هم برای آدمای نزدیکش و کسانی که تو زندگیش هستن در چه حده ولی خدا به دادشون برسه اگه بخوان باهاش کجکی تا کنن :ws3::ws28: حس میکنم تا نفسای آخرشون باید سعی کنن تا بتونن رفتار قبلی آرتاش رو بدست بیارن

من یکی دو مورد از آدمایی با مشخصه ی آرتاش دیدم معمولا هرجا برن سریع مشخص هستن و اصلا آدم میدونه با بقیه فرق دارن

تو انجمن فک کنم دو یا سه مورد با این مشخصات هستن که البته هرگدوم مشخصات منحصر به خودشونو هم دارن

دیگه تحلیل و انتقادا فک کنم قر قاطی شد:ws3: خودت جداشون کن البته فک کنم انتقادی نکردم:ws38:

چون خیلی وقته میشناسمت تحلیلت طولانی شد

البته جا داشت بازم بگم ولی سعی کردم از کلیشه گویی (مثل باادب بودن و با حیا بودن ومهربون بودن و....) پرهیز کنم چون اینارو قبلا هم دوستان بهت گفتن و همه بهش واقفیم:a030:

به به شیخ جاست مکانیک کبیر:whistle:

اوه اوه شیخ کی منو اینجوری و به این دقیقی شناختید خودم خبر نداشتم:ws3:

چندتا نکته ی ریز تو نوشته هاتون بود که حتما درموردشون فکر خواهم کرد:icon_gol:

خیلی لطف کردید که نوشتید کمتر دیدم نوشته های شیخ طولانی بوده باشه بسیار باعث افتخارهlove070.gif

مسِولین محترم انجمن خواهشا این تاپیک رو ببندین ...:whistle:

والا شواهد نشون داده این کاربر محترم اصلاح شدنی نیست که نیست :w16::ws3:والا ..سال قبل تاشماره 10000000براشون ایراد ثبت کردم اما کو گوش شنوا :ws3:

جدای شوخی نظراتمو سال قبل عنوان کردم ..الان هم دیگه لازم نیست مجددا تکرار کنم چون ممکنه این نصف شبی یه فعلی اشتباه منفی ومثبت بشه شر میشه ...ولش کن ..همون نظرات سال قبلم ...

فقط اینکه چند وقت پیش توی یه پست گاه نوشته شون خوندم که میخواد یه تغییر اساسی .یه تصمیم مهمی بگیره واز هیچ شکستی هم واهمه نداشته باشه ...جالب بود برام ...وبراش آرزوی موفقیت دارم ...خیلی هم خوشحال شدم

:w16::icon_gol:

من جملات وارونه زیادی نوشتم دوس دارم اینجا چندتاشو تقدیم شما کنم ..شاید براتون موثرتر باشه درمسیر زندگی

رودرفت ومسیر رفتنش راتا به دریا جاگذاشت

چون به دریاپانهاد وارونه گشت ودور شد

میل دریایی شدن بودوهدف درزندگی

روی هرسنگی وخاری تابه دریا پاگذاشت

مهمترین ضامن موفقیت انسانها ارتباطات است همیشه مراقب باش گنج ارتباطات را حفظ کنی تا وارونه نشود وجنگ ارتباطات را به وجود آورد ...یکدشمن زیاد وهزار دوست برای موفقیت کم است :w16:

سلام بر بابای بهاره ی گل

عاقا قول میدیم اصلاح بشیم:ws3:

ممنون بابت جملات زیبا و وارونه ی حقیقتون:w16::icon_gol:

لطف کردید اومدید:icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
چه نام زیبایی...فریماه..:dreamyeyesf:

بزنیم دنده سنگین به سبک سام...

باشد که این طومارمون رکورد هر چی روده درازی هست رو بشکونه و لعن و نفرین موس به دستان که اون مهره ی گردان وسط موس رو با انگشت اشاره هی می گردونن ولی تَه متن پدیدار نمی شه و کلا تاپیک رو می بندن!ffuzma2nlljlasbauln.gif

..........................

چند صباح قبل وقتی انرژی داشت،نمی دونست چی کارش کنه...یک جا بَند نمی شد...hapydancsmil.gif

الان ولی ذخیره اش می کنه...:icon_redface:

گاهی به ساده ترین نکات می خنده...اهل شیطنت و سر و کار گذاشتن هست...البته مثبت و نمکین...در حد اینکه دوستش رو ذله کنه و بخنده...البته بعدش بر سر خودش هم بیاد...:w02:

از معدود آدم هایی که جلوی چشم خودش خودکشی دیده...hanghead.gif

یعنی آدم اینقد بدشانس می شه...(در مورد دیگه تو خیابون یکی جلوش رو گرفته می گه چرا بهم چپ چپ نگاه کردین! یعنی ادم بگیره نصف کنه این آدم رو...:banel_smiley_4:)

جمله های احساسی می تونه روش تاثیر گذار باشه...مخصوصا اگر در مورد پدر و مادر باشه...:dreamyeyesf:

کسی که دایی پدرش رو زیاد دوست داشته باشه..بدونین دلش برای عزیزان درجه اول چقد می تپه...:heartsmile:

کلاه قرمزی رو دوست داره...:ws3:

هر وقت حرص بخوره و فشار روش باشه..به روی خودش نمیاره...البته بیشتر مواقع...هر بار که این اتفاق می افته...ار خودش راضیه...البته در بیشتر مواقعش خانواده اش پشتش هستن...قوته قلب بزرگیه...:w16:

بی تفاوتی نسبت به آدم های بی ادب و نادان رو ارجح می دونه...:w16:

ولی بدش هم نمی آد در بعضی مواقع حملات گازانبری از نوع خودش داشته باشه...با پنبه سر بُریدن منظورمه...(البته در مواردی مشاهده شده دلیل این رفتار رو کتک نخوردن در بچگی اونها می دونه و اعتقاد داره باید در بزرگسالی این کتک خوردن رو جبران کرد..vahidrk.gifمشاهده شد که سطح بندی می کنه یعنی بعضی دوستان رو با دیدن پُر رو بودنشون سطحشون رو از رهگذر خیابون هم کمتر می کنه...البته باید بدونه که همون رهگذر خیابون هم پول دیه اش 200 میلیون هست.:whistle:)

تو یک دوره ای با شناخت بعضی دوستان و آشنایان نزدیک...و اینکه روی واقعشون رو دید...با حذفشون حس بهتری داشت...3384s.gif

سه سال پیش یکهو رفت...هجرت کرد...نامه نوشت..من رفتم....ولی همون سال با فاصله ی اندکی برگشت...چه کار خوبی کرد...:w16:

از اون معدود معمارایی که تو مسابقه ی سازه ی ماکارونی شرکت کرد و موفق بود...(بیشتر ماها می ریم تو مسابقه ی نجات تخم مرغ با سازه ی محافظ از ارتفاع شرکت می کنیم...اسپانسرش تو دانشگاه ما رد بول بود:winesmiley:)

واسه باباش تولد می گرفت البته اگه یکی با تبریک بی جا سورپرایزش رو خراب نکنه...البته نمی دونم الان هم می گیره...نمی دونم 19 ام بود یا 20 فروردین ...فروردین بود بالاخره...یادش می مونه هنوز؟:icon_redface:

محبت روستایی ها رو دوست داره...:pinkglasses:

اهل گشت و گذار با دوستان هست...ولی نباید هر چی متضاده رو با هم بخوره...تجربه نشون داده نمی سازه بهش...:whistle:

تو اوج درس هاش یکهو زد کل جوونای فامیل می خواستن مزدوج بشن...:banel_smiley_4:

خطری در کمین نمره های بالاش بود که با تدبیر و امید به خیر گذشت...:ws3:

به دروغ گویی حساسه...ولی به روی طرف گویندهی دروغ نمی آره معمولا...:ws37:

نی نی دوست داره..به یاد خودش و مادر عزیزش...گهگاهی دلش هوای بچگی هاش رو می کنه...:babygirl:

تو کار خونه به مامانش کمک می کنه...:w16:

از این خواب های چند دقیقه ای خوشش نمی آد...چون بعدش نمی تونه راحت چند ساعت بخوابه...خاطره ی خوشی هم نداره...فکر کنین شب کنکور تا ساعت 4 خونه ی همسیه شون عروسی بود...whistle.gif

دل رحم نسبت به حیوانات...خاطره ی نجات گربه ی کوچولویی که روی درخت بود به خیر...کلا نسبت به گربه حس ترحم زیادی داره...:w16:

ایمان داره که نباید دل ببنده...نه به کسی عادت کنه...چون همونجوری که یکی میاد..یکی هم میره...:w16:

در وصف درس خونی ش همین بس که سردرد هم داشته باشه درسش رو می خونه..:obm:

حتی اگر بدترش کنه...همچنین درس خونیه:w16:

(ما اون موقعه ترک دیوار رو بهونه می کردیم درس نمی خوندیم..می گفتیم استرس داریم ترک دیوار برسه به سقف و و سقف سرمون خراب شه...تا صبح امتحان درگیر همین ترک دیوار و رفتنش به جاهای مختلف بودیم:ws28:)

می گه وقتی دلی رو شکستین..زود عذرخواهی کنین..این بهترین کاره...ار بیغ بودن بهتره...:w16:

خودش ادم با مسولیتی هست و کار و وظیفه اش رو به نحو احسن انجام می ده...ولی شاکی میشه وقتی دیگران مسولیت و وظیفه اشون رو انجام نمی دن...whistle.gif

(ترجبه ی بدی هم در خراب شدن کارهای دانشگاهش داره از بی مسولیتی دیگران)sigh.gif

بعضی اوقات دلش برای کسی تنگ می شه که فکرش هم نمی کرد که مهم باشه تو زندگی ش...

لواشک دوست داره..البته نه خیلی خیلی تُرش...:ws3:

بعضی اوقات خواب هاش عین واقعیت می شه...:ws37:

از اوناش هست که دلش واسه خودش تنگ بشه...:ws37:

اعتقاد داره که آدم های بی حنبه رو با خدا شفا بده...:w16:

دو راهی براش کلافه کننده است...5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

آدم حسودی نیست...ولی به اونایی که بابابزرگ داشتن حسودی می کرده...hanghead.gif

مثه من سردرگم شده ار اینکه کاربرا زود به زود اسم کاربری شون رو عوض می کنن....:banel_smiley_4:

از معدود ادم هایی که از اینکه نتونه کسی رو دوست داشته باشه حس بدی بهش دست می ده...:ws37:

آدم های مغرور و زود رنج و دوروردور برش پیدا نشن که حذفشون می کنه...آدم های چاپلوس هم همینطور...آدم مدعی و حراف هم همینطور...مخصوصا آدم هایی که حد و مرز و نمی شناسن...زن و مرد هم نداره...گاهی می خواد از دستشون بزنه از کشور بره...:ws37:

از ناراحتی و غم و افسردگی بدش می اد..دوست داره همه شاد باشن...می گه آدم غمگین شدنش دست خودش نیست..ولی غمگین موندن یا نموندش که دست خودشه که...:banel_smiley_4:

دو دو تاش همیشه 5 تا شده...:ws3:

آب بازی تو تابستون رو دوست داره...hapydancsmil.gif

اعتقاد داره باید درست حرف زد و با احرتام..خودش رعایت م یکنه...:w16:

اعتقاد داره بدترین چیز سرماخودرگی وسط تابستونه...یعنی آدمی که یک جا بند نمی شه رو می شه با یک سرماخوردگی مظلوم و آروم کرد..:w02:

چند باری از حوادث رانندگی جسته...:ws37:

تعارف الکی دوست نداره...:no2:

پاییز براش پادشه فصل هاست...برای یک مدتی نارنجی می نوشت...:ws37:

سن خانوما رو نباید لو داد..ولی فک کنم..25 تا پاییز رو دیده باشه...بزارین یک سال کم کنم..24...:innocentsmily:یعنی این تفکرات یک خانومه با این سن..یعنی بیشتر از سنش فکر می کنه و عمل می کنه...(ولی لو نمیره اگه درست باشه..آخه کی این همه طومار رو می خونه)

خیلی وقتا شکر می کنه خدارو...به داده ها و نداده هاش...:ws37:

اگر می خواهین بدونین چطور می شه دو سه یال جوون ترش کنین...ببرینش جایی که برف بباره..:w16:

سکوتش هزاران معنی داره...فک نکنین وقتی سکوت کرد می تونین بفهمین واسه چیه..:ws37:

توصیه اکید..جلوش احساس زرنگی نکنید...:bunnyear:

جدیدا دست به ریسک و تغییر زده که بعدا پشیمون نشه...:ws37:

سنگ صبور خوبیه..حتی تو 8 سالگی...برای یک معلم...تو پوزیشن ایستاده پشت میز..و خانوم معلم نشسته اونور میز...:ws37:

"دوست" با "د و س ت" براش فرق می کنه...اگه دوستش هستین خوش به حالتون..مواظب باشین براش تبدیل نشین به د و س ت...:w16:

نمی دونم گفتم یا نه..به شدت ورزشیه...:w16:

چند بار اتفاقی مچ کسی که پشت سرش حرف م یزده رو در حال غیبت گرفته...دارین غیبت م یکنین پشت سرش..حتما دور و برتون رو نگاه کنین..یکهو سر نرسه...:ws3:

به این ایمان داره:

چوخ بیلن آز دانیشار

:ws37:

گوجه سبز و زرد آلو دوست داره...(من حاضر هستم برای گوجه سبز جانم رو فدا کنم)

کلا تو کَتِش نمی ره که بچه سن پایین ازدواج کنه...whistle.gif

بهترین پستش برام این بوده تا حالا(#4986)

.

.

.

فعل مُفرد من نسبت به فریماه عزیز از بابت گستاخی و نزدیک پنداری به ایشون نیست...:icon_redface:

می طلبید که این نوشته با فعل های مفرد و بدون پیشوند و پسوند برای شسته و رفته حرف زدن بود...

حس من نسبت به نوشته های آرتاش عزیز همینه...یک حس راحت بودن...

حتما ادبیاتم رو بعد از این پست دوباره به همون احترام واژه ای قبل بر می گردونم...

سلامت باشین..خدا پدر و مادر و عزیزانتون رو براتون حفظ کنه...و بنویسین باز...بیشتر بنویسین...

هر جا اشتباه بود..حتما تکذیبه صادر کنین..اگر حوصله داشتین البته که همه رو بخونین.

آرامش پیشکش لحظه هاتون...:icon_gol::icon_redface:

:w139::w139::w139::w139::w139::w139::w139:

این پست تنها معنی تحلیل شخصیت نداشت

یاداور خاطراتی بود که شاید گذر زندگی کم رنگشون کرده بود

قبلا به این نتیجه رسیده بودم اما این بار به یقین رسیدم که بسیار نکته سنج ریز بین و آدم دقیق باهوش بسیار بالایی هستید بی اغراق میگم تا حالا کسی با این هوش و ثبت خاطره ی بالا ندیدم همچنان در تعجب و حیرت موندم

بسیار لذت بخش بود نوشته هاتون و ممنونم ازتون:icon_gol: البته بیشتر از هوش و انگشتاتون:ws3:

اینم بگم که تو گینش ثبت بشه من نوشته های طولانی رو معمولا سطر اول و اخرشو میخونم اگر جالب بود مابقی رو هم میخونم اما متنهای شما تنها موردی هستن که از اول تا اخر میخونم :icon_gol:

لطف کردید آمدید:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
عجب :ws38: رفتم ببینم پست قبلیم چی بوده تو تحلیل قبلیت، دیدم سری قبلی تحلیل نکردم اصلاً :ws38:

احتمالا موقعی بوده که نبودم. این سری هم موقعی شد که زیاد نیستم و یه کمی عجله ای :ws3: اومدم فقط این پستا رو بزنم تا دیر نشده و برم :ws3:

به نظرم جز کسایی هستی که ثبات رفتاری و اخلاقی خیلی خوبی رو داره.

اهل مطالعه هستی و منطقی و تحلیل گر

مسئولیت پذیر

تو کار و یا برخوردای عمومیش با مردم جدی ولی با دوستانش شوخ

به نظرم ریسک پذیر

افراط و تفریط رو تو کارات، برخوردات با مسائل، عقیده هات و ... خیلی کم دیدم یا شاید بهتره بگم ندیدم.

به نظرم ادم فعالی هستی ولی موتور فعال بودنت دیر روشن میشه. :ws3: واسه همین احساس میکنم جز اون تحویل پروژه های شب آخری بودی :ws3:

سلام بر محمد عارف بزرگ:whistle:

ممنون که وقت گذاشتید و آمدید:icon_gol:

سپاسگزارم بابت تحلیلتون:icon_gol:

تو خاطرات تحویل پروژه که نوشته بودم تو دانشگاه به سرموقع بودن بسیار معروف بودم :ws3:فقط مشکل اینکه که هر فعالیتی اگر جذاب نباشه خیلی کم تمایل نشون میدم برا انجامش:icon_pf (34):

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام بر محمد عارف بزرگ:whistle:

ممنون که وقت گذاشتید و آمدید:icon_gol:

سپاسگزارم بابت تحلیلتون:icon_gol:

تو خاطرات تحویل پروژه که نوشته بودم تو دانشگاه به سرموقع بودن بسیار معروف بودم :ws3:فقط مشکل اینکه که هر فعالیتی اگر جذاب نباشه خیلی کم تمایل نشون میدم برا انجامش:icon_pf (34):

خب من که حافظه ندارم :ws3:

اینم که تاپیک رو اطلاع رسانی نمی کنید، به این منظور که کسی مجبور نشه و اینا، ولی اغلب بچه ها نمی بینن.

اینا دست حسن کچلو از پشت بستن تو تنبلی، انتظار داری بیان تو تالارا دنبال تاپیک بگردن؟ :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
خب من که حافظه ندارم :ws3: اینم که تاپیک رو اطلاع رسانی نمی کنید، به این منظور که کسی مجبور نشه و اینا، ولی اغلب بچه ها نمی بینن. اینا دست حسن کچلو از پشت بستن تو تنبلی، انتظار داری بیان تو تالارا دنبال تاپیک بگردن؟ :ws3:
راس میگید به اینش فک نکرده بودم خخخخ
  • Like 4
لینک به دیدگاه

اومده بودم هی هااااااااااا نمیدونم چرا نظرمو نداده میرفتم:ws3:

فوق العاده دختر به کمال رسیده ای هستی...کاملا میدونی چی میخوای و دنبال چی هستی..(برعکس من:sigh:)

بُلدترین خصوصیتت همینه به نظرم...و بهت تبریک میگم بابت این موضوع.

خیلی ویژگی های دیگه هم داری..مثلا در عصبانیت تصمیم نمیگیری..احساس میکنم وقتی عصبانی میشی کاغذ سیاه میکنی..اینو حسم میگه:ws3:

نمیدونم چرا یه بار ازت ناراحت شدم..چراشو یادم نمیاد؟؟؟اگه یادم بیاد میام به عنوان ویژگی بدت میگم:ws3:

امیدوارم خیلی بیشتر از اینا موفق باشی که استحقاقش رو داری عزیزم.:icon_gol:

اها ی چیز دیگه...خیلی خیلی احساس میکنم از نظر اخلاقی شبیه nasim184 هستی..البته من نسیم رو کامل میشناسم..اما همیشه شمادوتا رو شبیه هم میدیدم...حرفاتون دغدغه هاتون خیلی شبیه همه...:w16:

• Like 3
لینک به دیدگاه

1هفته س تاپیک باز کردم..از روز اولم گفتم باید بیام تحلیل آرتاش...

الانم معذرت بابت تاخیر...

سلام...:)

جزء معدود اعضای انجمن که هم راحتم باهاش هم حس خوب از روزی که شناختم باهاش دارم...

پروفایل همیشه بستش:)اسبش:)باعث خاص کردنش میشه...

بعضی از آدمای خاص "کلاس"میزارن زیاد دمخور هیچکس نمیشن و حوصله ام ندارن...اینا خاص هستن ولی واس همون دوستای خودشون نه اجتماع....

خاص بودن آرتاش هیچ ربطی به اینا نداره...خاص بودن اسمش که همیشه یاد همکلاسیم و گذشته ها میبره منو "فریماه"...:)

ادب و احترام و برخوردش با هر شخص تو هر شرایط و مکانی که هیچوقت ازش اینجا حتی تو فضای مجازی بد ندیدم...خاص کرده فریماه ی آرتاشی رو:)

فریماه...یه اسمایی انقدر دوست داشتنی هستن شخصا دوس دارم صداشون کنم....فریماه...اسمت عین خودت به دلم نشسته نمیدونم چرا...:)عطیه ای که برخورد چندانی نداشته باهات...دلنشینی براش...:)

احساسات دخترونه، مرز و خط قرمز،اراده و قوی و جسور بودن،ادب و متانت و شخصیت،خاص کرده فریماه رو...:)

مجازی ام همه رومیشه شناخت...حتی دوخط اگر جایی از خودش اثری بگذارد....:)"ادبی شد":)

از همه برخورداش با اعضای انجمن یا وجودش تو هر تاپیکی و نظراتش نشات گرفته از یه خانواده اصیل ایرانی که ادب واحترام به هرکس در درجه اول براشون اهمیت داره...یکی از بهترین خصوصیات تبریزی هایی که آدم فقط دلش میخواد ساعت ها باهاشون هم صحبت بشه...احترام..ادب...که واسه هرکس به نظرم مهمه...فریماه کامله تو این موارد..:)

فریماه بااحساسات دخترونه ایی که معمارانه زندگیش رو سفت و سخت و راست میسازه...:)

ساکت و آروم بودنش هیچوقت باعث نشده تو این 2سالی که میشناسم خودشو بگیره و باعث بشه آدم دلش نخواد باهاش هم صحبت بشه...برعکس انقدر آروم بودنش قشنگه که آدم دلش میخواد فریماه "باشه" حتی آروم و ساکت...:)

علاقه به معماریش انقدر زیاده که بهترین اطلاعات رو در این زمینه داره...:)

علاقه ام داره چیزی که بلده رو به دوستاشم یاد بده...:)

به شدت عاشق ترکی حرف زدناشم که گاهی کوچولو حرف میزنه...:)

خوب بودنش کامل بودنش...خاص شده فریماه واسه عطیه...:)

به شدتم دوس دارم از نزدیک ببینمش و باهاش هم صحبت بشم...:)

مرسی که هستی♥

امضاء خدا پای همه آرزوهات.♥

• Like 2
لینک به دیدگاه

درود بر شما. :icon_gol:

من روال ام، خصوصی ه. عمومی بخام بگم لیستی میگم. اونم ن منفی ها رو ک تلخ باشه. خوبی ها رو ک شیرین ه. اما دیابت در کمین ه!

اما طالب را، طلبی است ک باید پرداختن کرد.

فلذا، خصوصی میفرستم.:a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اومده بودم هی هااااااااااا نمیدونم چرا نظرمو نداده میرفتم:ws3:

فوق العاده دختر به کمال رسیده ای هستی...کاملا میدونی چی میخوای و دنبال چی هستی..(برعکس من:sigh:)

بُلدترین خصوصیتت همینه به نظرم...و بهت تبریک میگم بابت این موضوع.

خیلی ویژگی های دیگه هم داری..مثلا در عصبانیت تصمیم نمیگیری..احساس میکنم وقتی عصبانی میشی کاغذ سیاه میکنی..اینو حسم میگه:ws3:

نمیدونم چرا یه بار ازت ناراحت شدم..چراشو یادم نمیاد؟؟؟اگه یادم بیاد میام به عنوان ویژگی بدت میگم:ws3:

امیدوارم خیلی بیشتر از اینا موفق باشی که استحقاقش رو داری عزیزم.:icon_gol:

اها ی چیز دیگه...خیلی خیلی احساس میکنم از نظر اخلاقی شبیه nasim184 هستی..البته من نسیم رو کامل میشناسم..اما همیشه شمادوتا رو شبیه هم میدیدم...حرفاتون دغدغه هاتون خیلی شبیه همه...:w16:

سلام سوده بانو

خط خطی رو خوب اومدی:whistle:موقعی که تنهام مث آب رو اتیشه:ws3:

نسیم دختر خیلی شاد و خوبیه :w02:الان منم دختر شاد و خوبیم یعنی:whistle::lol:

مرسی که اومدی و وقت گذاشتی:icon_gol:

1هفته س تاپیک باز کردم..از روز اولم گفتم باید بیام تحلیل آرتاش...

الانم معذرت بابت تاخیر...

سلام...:)

جزء معدود اعضای انجمن که هم راحتم باهاش هم حس خوب از روزی که شناختم باهاش دارم...

پروفایل همیشه بستش:)اسبش:)باعث خاص کردنش میشه...

بعضی از آدمای خاص "کلاس"میزارن زیاد دمخور هیچکس نمیشن و حوصله ام ندارن...اینا خاص هستن ولی واس همون دوستای خودشون نه اجتماع....

خاص بودن آرتاش هیچ ربطی به اینا نداره...خاص بودن اسمش که همیشه یاد همکلاسیم و گذشته ها میبره منو "فریماه"...:)

ادب و احترام و برخوردش با هر شخص تو هر شرایط و مکانی که هیچوقت ازش اینجا حتی تو فضای مجازی بد ندیدم...خاص کرده فریماه ی آرتاشی رو:)

فریماه...یه اسمایی انقدر دوست داشتنی هستن شخصا دوس دارم صداشون کنم....فریماه...اسمت عین خودت به دلم نشسته نمیدونم چرا...:)عطیه ای که برخورد چندانی نداشته باهات...دلنشینی براش...:)

احساسات دخترونه، مرز و خط قرمز،اراده و قوی و جسور بودن،ادب و متانت و شخصیت،خاص کرده فریماه رو...:)

مجازی ام همه رومیشه شناخت...حتی دوخط اگر جایی از خودش اثری بگذارد....:)"ادبی شد":)

از همه برخورداش با اعضای انجمن یا وجودش تو هر تاپیکی و نظراتش نشات گرفته از یه خانواده اصیل ایرانی که ادب واحترام به هرکس در درجه اول براشون اهمیت داره...یکی از بهترین خصوصیات تبریزی هایی که آدم فقط دلش میخواد ساعت ها باهاشون هم صحبت بشه...احترام..ادب...که واسه هرکس به نظرم مهمه...فریماه کامله تو این موارد..:)

فریماه بااحساسات دخترونه ایی که معمارانه زندگیش رو سفت و سخت و راست میسازه...:)

ساکت و آروم بودنش هیچوقت باعث نشده تو این 2سالی که میشناسم خودشو بگیره و باعث بشه آدم دلش نخواد باهاش هم صحبت بشه...برعکس انقدر آروم بودنش قشنگه که آدم دلش میخواد فریماه "باشه" حتی آروم و ساکت...:)

علاقه به معماریش انقدر زیاده که بهترین اطلاعات رو در این زمینه داره...:)

علاقه ام داره چیزی که بلده رو به دوستاشم یاد بده...:)

به شدت عاشق ترکی حرف زدناشم که گاهی کوچولو حرف میزنه...:)

خوب بودنش کامل بودنش...خاص شده فریماه واسه عطیه...:)

به شدتم دوس دارم از نزدیک ببینمش و باهاش هم صحبت بشم...:)

مرسی که هستی♥

امضاء خدا پای همه آرزوهات.♥

به به عطیه جان

چه تحلیل پر از لطفی:(87):ممنون بابت حضورت عزیز جان:icon_gol:

تبریز اومدی حتما در خدمتت هستم:w16:

:love070:

درود بر شما. :icon_gol:

من روال ام، خصوصی ه. عمومی بخام بگم لیستی میگم. اونم ن منفی ها رو ک تلخ باشه. خوبی ها رو ک شیرین ه. اما دیابت در کمین ه!

اما طالب را، طلبی است ک باید پرداختن کرد.

فلذا، خصوصی میفرستم.:a030:

مرسی که آمدید و وقت گذاشتید:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

باهوش

پرتلاش

ادب کلامی

غرور کاذب و خود برتر بینی

سرزنده

دارای دغدغه های عجیب و غیرقابل درک

تخیل بیش از حد قوی

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام

حقیقتش من در شرایط سختی هستم و این مدت زیاد نتونستم به انجمن سر بزنم؛ الان هم نمی تونم تمرکز لازم برای نوشتن تحلیل شخصیت رو داشته باشم، اما در همین حد میگم که :

من به آرتاش خیلی خیلی ارادت دارم، و حقیقتاً خیلی خوشحالم از اینکه چنین شخصیتی در انجمن هست. ایشون انسان فهمیده، قوی و بسیار باشخصیتی هستند و شاید بهترین ویژگیشون رو بتونم "حرکت و تعالی همیشگی" یا بعبارتی "پویایی" در زندگی بشمارم.

به نوبه خودم براش آروزی موفقیت و شادی همواره میکنم. :w16::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...