رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

nli964fg4of0lmsa2u39.jpg

یادش بخیر،:ws37:

یعنی شما 2011/2/2 نگران بودین؟و می گفتین که تو این همه مدت چیکار میکردین؟شما کنکور رو چیکار کردین با این وضعیت؟نکنه این همون حرفهایی که همه میزنن که میگن ماهمه چیز رو فراموش کردیم بعد که امتحان میدن نمره ی عالی میگیرن...:ws3:
  • Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آره خیلی شیرینه من برای ارشد اگه خدا بخواد رتبه خوب آوردم حتما گرایشی که به سیالات ربط داشته باشه رو می خونم...درسته حجمش زیاده برای همینه که خیلی توصیه نمیشه درسهایی حجمشون زیاده رو همون اول شروع کنی اما سیالات برای من یه چیزه دیگست به نظرم درسته که باید یه سری اصول کلی رو رعایت کنیم اما به این معنی نیست که از هم تقلید کنیم یعنی هر کاری که همه کردن من باید انجام بدم مثلا تو همین انجمن همه بچه ها تو منبعشون با هم اشترک ندارن و هر کسی یه سلیقه ای داره ..به نظر من با درسی شروع کن که حجم کمتر و درس پایه ای تر باشه و اینکه خیلی هم فرار نباشه مثل استاتیک..ترس و استرس و اضطراب قاتل حافظه هستن اگه با درسها با ترس و استرس بخونی خیلی زود همه یادت میره ..fluid2008 به نکات خیلی خوبی اشاره مثل اگر من یک کتاب رو باز میکنم و میخواهم مطالعه کنم،نباید به این فکرکنم که کی تموم میشه؟بعدش چی بخونم؟از این مبحث سوال میاد؟میتونم درست جواب بدم؟و...

من فقط باید حواسم به متن روبروم باشه،الان در این زمان من میخواهم این مطلب رو یاد بگیرم.مهم تلاشی هست که دارم میکنم،نتیجه الان برایم مهم نیست.

اینجوری ذهنتون کمتر خسته میشه.

بجای اینکه به فکر کمیت باشید،کیفیت رو در نظر بگیرید.

دروس رو اصولی و از پایه شروع به خواندن کنید،شاید اوایل وقت بیشتری ازتون بگیره،ولی در دراز مدت سرعت رو هم بیشتر میکنه.

و قبلا هم چند نکات خوب گفته بودن که مهمترینش این بود که هر هفته برای مرور روز یا روزهایی اختصاص بدیم این نکات همون اصول کلیست باید رعایت کنیم وگرنه خیلی چیزا سلیقه ایه دوست خوبم....

شما یک انرژی دارید و دارید برای یه درسی مصرفش میکنید.در صورتیکه این انرژی اگر در زمان مناسب برای درس مناسب مصرف بشه،هدر نرفته.

من اگر تاکید میکنم سیالات رو اواخر قرار بدید،چون راهنمایی آقا اسی به ما کنکوریها بود و من بسیار خوشحالم که بنظرشون عمل کردم.

یعنی شما 2011/2/2 نگران بودین؟و می گفتین که تو این همه مدت چیکار میکردین؟شما کنکور رو چیکار کردین با این وضعیت؟نکنه این همون حرفهایی که همه میزنن که میگن ماهمه چیز رو فراموش کردیم بعد که امتحان میدن نمره ی عالی میگیرن...:ws3:

این تنها پستی بود که من در آن زمان درباره نگرانیم زدم،وگرنه در اون مدت خیلی سعی کردم،خویشتندار باشم.

ولی دی که میشه خیلی ریزش بچه هارو داریم.من اواخر دی بود که حس کردم،هر چی خوندم یادم رفته،چون یکسری رو از قبل خونده بودم و دیگه دوره نکرده بودمشون.:ws3:واسه همین هست که مدام تاکید میکنم،یه درس رو هیچوقت کنار نگذارید.

• Like 3
لینک به دیدگاه
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
که آقای حسینی در سایتشون گذاشتن:ws37:

اردیبهشت هم از راه رسید:ws35::w140:

ممنون عالی بود:a030:...چند اردیبهشت رتبه میاد؟:ws2:
  • Like 1
لینک به دیدگاه

:ws18:چقدر کند میگذره

دانشگاه هاي دولتي هم پولي مي شوند

1390/02/04

منبع :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مدير كل دفتر گسترش وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از آغاز پذيرش دانشجوي پولي در دانشگاه هاي دولتي در سال ۹۰ خبر داد و گفت: پذيرش دانشجوي پولي در دو مقطع كارشناسي ارشد و دكتري طي يكي دو ماه آينده در دانشگاه ها صورت مي گيرد.

دكتر حسني با بيان اينكه براي مقطع دكتري امسال دانشجوي پولي پذيرش مي شود، تصريح كرد: پذيرش دانشجوي پولي مي تواند ۱۰ تا ۱۵ درصد ظرفيت پذيرش دانشجو را در بر گيرد.

وي خاطرنشان كرد: با توجه به سياست افزايش ظرفيت دوره هاي تحصيلات تكميلي، پذيرش دانشجوي پولي ازطريق آزمون براي مقاطع تحصيلات تكميلي انجام مي شود و تا يكي دو ماه آينده اين كار صورت مي گيرد.

حسني درخاتمه با اشاره به بررسي تعيين مدل شهريه براي دانشجويان غيرانتفاعي، تصريح كرد: بحث شهريه دانشگاه هاي دولتي نيز براي دوره هاي شبانه به هيات امناي دانشگاه ها مربوط مي شود و در اختيار آنها قرار دارد.یعنی چی؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

یعنی علاوه بر شبانه ها که پول میدهند،یک عده دیگر با پول و بدون کنکور بیاییند !!!!!

نتیجه کارشناسی ارشد چه تاریخی اعلام میشود؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
یعنی علاوه بر شبانه ها که پول میدهند،یک عده دیگر با پول و بدون کنکور بیاییند !!!!!

نتیجه کارشناسی ارشد چه تاریخی اعلام میشود؟

میگن بعد از آزاد ولی هنوز تاریخ دقیق نگفتن،سال گذشته چه تاریخی بود؟

مزنه دستتون نیست چند میگیرن،مدرک میدن؟:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
میگن بعد از آزاد ولی هنوز تاریخ دقیق نگفتن،سال گذشته چه تاریخی بود؟

مزنه دستتون نیست چند میگیرن،مدرک میدن؟

سال گذشته،تقریبا یک هفته یا کمتر بعد از آزمون ارشد آزاد بود اگر اشتباه نکنم.

مزنه که بالا پایین میره،بانک مرکزی یکسری قول هایی داده که مدرک ارزان برای کاهش تورم وارد دانشگاه ها کنه،نمیدونم عملی میشه یا نه...

• Like 2
لینک به دیدگاه
سال گذشته،تقریبا یک هفته یا کمتر بعد از آزمون ارشد آزاد بود اگر اشتباه نکنم.

مزنه که بالا پایین میره،بانک مرکزی یکسری قول هایی داده که مدرک ارزان برای کاهش تورم وارد دانشگاه ها کنه،نمیدونم عملی میشه یا نه...

احتمالا بعد از 24 میشه

سال گذشته خیلی بحث بالا گرفته بود که فکر کنم یکی از انجمن های امیر کبیر هم حسابی مخالفت کرده بود.بلاخره نفهمیدم نتیجش چی شد،ولی گر عملی بشه واقعا متاسفم برای خودم:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
احتمالا بعد از 24 میشه

سال گذشته خیلی بحث بالا گرفته بود که فکر کنم یکی از انجمن های امیر کبیر هم حسابی مخالفت کرده بود.بلاخره نفهمیدم نتیجش چی شد،ولی گر عملی بشه واقعا متاسفم برای خودم:banel_smiley_4:

چرا متاسفین برای خودتون؟ به نظر من مشکلی ایجاد میشه ولی نه اونقدری که باعث تاسف بشه اگه چند درصد از ورودی ها پولی باشه....اکثر کسایی که پول میدن زود اخراج میشن ..پس دانشگاه از پول اونها میتونه دانشگاه رو تجهیز کنه :ws3:...به نظر من حداقل تو رشته ما دیگه مدرک داشتن کافی نیست حتما باید علم اون کار رو هم داشته باشی وگرنه تو جایی که کار میکنی میدازنت بیرون واسشون مهم نیست از کجا اومدی کجا درس خوندی مهم اینه که چقدر بارته چقدر مشکلات پیش اومده رو میتونی حل کنی..:w16:
  • Like 3
لینک به دیدگاه
چرا متاسفین برای خودتون؟ به نظر من مشکلی ایجاد میشه ولی نه اونقدری که باعث تاسف بشه اگه چند درصد از ورودی ها پولی باشه....اکثر کسایی که پول میدن زود اخراج میشن ..پس دانشگاه از پول اونها میتونه دانشگاه رو تجهیز کنه :ws3:...به نظر من حداقل تو رشته ما دیگه مدرک داشتن کافی نیست حتما باید علم اون کار رو هم داشته باشی وگرنه تو جایی که کار میکنی میدازنت بیرون واسشون مهم نیست از کجا اومدی کجا درس خوندی مهم اینه که چقدر بارته چقدر مشکلات پیش اومده رو میتونی حل کنی..:w16:

متاسفم چون همه چیز با پول سنجیده میشه،حتی سواد.یکم فکر کنید چرا این قوانین داره وضع میشه،جوابش رو متوجه شدید؟اگر نه ،بگید تا بیشتر توضیح بدم(یک چیزی تو مایه های قوانین سربازی که مدام تغییر پیدا میکرد)کار پیدا کردن که هم دیگه جای خود دارد.امکانات فقط یه توپ هست که ما بین گروهی خاص داره پاسکاری میشه:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
متاسفم چون همه چیز با پول سنجیده میشه،حتی سواد.یکم فکر کنید چرا این قوانین داره وضع میشه،جوابش رو متوجه شدید؟اگر نه ،بگید تا بیشتر توضیح بدم(یک چیزی تو مایه های قوانین سربازی که مدام تغییر پیدا میکرد)کار پیدا کردن که هم دیگه جای خود دارد.امکانات فقط یه توپ هست که ما بین گروهی خاص داره پاسکاری میشه:ws37:
من نمی دونم اعتقاد شما چطوره و در چه حدیه نظر و اعتقاد شما برام محترمه ولی من نظرم اینه و هیچ کاری به کسی ندارم که چطور در این مورد فکر می کنم به نظرم من هیچ چیز تو دنیا با پول سنجیده نمیشه مگر اینکه ظاهر کار رو نگاه کنیم..من می دونم چرا این قوانین وضع شده اما دوست دارم شما هم توضیح بدید تا شاید اون چیزی من فکر می کنم نباشه....به نظر من هیچ آدمی یا گروهی خاص نیستن مگر ما اونا رو خاص بدونیم ,قوی یا خاص وجود ندارند مگر اینکه ما ضعفی از خودمون نشون بدیم تا اونا لقب قوی و خاص رو به خودشون بدن..من این حرفها که میزنم بقیه میگن انگار تو جامعه نیستی و این مشکلات رو نمی بینی..من میگم چرا هستم اما اعتقاد و افکارم چیز دیگه ای رو میگن....
  • Like 2
لینک به دیدگاه
من نمی دونم اعتقاد شما چطوره و در چه حدیه نظر و اعتقاد شما برام محترمه ولی من نظرم اینه و هیچ کاری به کسی ندارم که چطور در این مورد فکر می کنم به نظرم من هیچ چیز تو دنیا با پول سنجیده نمیشه مگر اینکه ظاهر کار رو نگاه کنیم..من می دونم چرا این قوانین وضع شده اما دوست دارم شما هم توضیح بدید تا شاید اون چیزی من فکر می کنم نباشه....به نظر من هیچ آدمی یا گروهی خاص نیستن مگر ما اونا رو خاص بدونیم ,قوی یا خاص وجود ندارند مگر اینکه ما ضعفی از خودمون نشون بدیم تا اونا لقب قوی و خاص رو به خودشون بدن..من این حرفها که میزنم بقیه میگن انگار تو جامعه نیستی و این مشکلات رو نمی بینی..من میگم چرا هستم اما اعتقاد و افکارم چیز دیگه ای رو میگن....

بنظر شما نباید تفاوتی باشه بین کسی که زحمت کشیده و مطالعه کرده و اونی که با تکیه بر پول پدرش حال میخواهند بر سر یک کلاس بشین؟اصلا مهندسی هیچی؟رشته های مهم و حیاتی هم دارن به این درد مبتلا میشن.نمیدونم بیمارستانهای شهر شما در چه وضعیتی است،ولی بندرعباس الان واقعا کشتارگاه است،تشخیص های اشتباه،واقعا چرا؟یکی از دوستانم میگفت :خواهرش که در داروخانه هست میگه:نسخه هاشون تکراریه،برای هر بیماری یک نسخه میدهند:icon_pf (34):چرا پزشک های ما اینقدر دارن بی سواد تربیت میشن و هیچ نظارتی نیست؟بدلیل سهمیه های زیادی که تعلق میگیره.خانواگی،شهری،روستایی.....

ادارات دولتی هم بهتر نیست،هر کس زبان تملقش بیشتر،موفق تر.سواد فقط در شرکت های خصوصی شاید جایگاهی داشته باشه

• Like 3
لینک به دیدگاه
بنظر شما نباید تفاوتی باشه بین کسی که زحمت کشیده و مطالعه کرده و اونی که با تکیه بر پول پدرش حال میخواهند بر سر یک کلاس بشین؟اصلا مهندسی هیچی؟رشته های مهم و حیاتی هم دارن به این درد مبتلا میشن.نمیدونم بیمارستانهای شهر شما در چه وضعیتی است،ولی بندرعباس الان واقعا کشتارگاه است،تشخیص های اشتباه،واقعا چرا؟یکی از دوستانم میگفت :خواهرش که در داروخانه هست میگه:نسخه هاشون تکراریه،برای هر بیماری یک نسخه میدهند:icon_pf (34):چرا پزشک های ما اینقدر دارن بی سواد تربیت میشن و هیچ نظارتی نیست؟بدلیل سهمیه های زیادی که تعلق میگیره.خانواگی،شهری،روستایی.....

ادارات دولتی هم بهتر نیست،هر کس زبان تملقش بیشتر،موفق تر.سواد فقط در شرکت های خصوصی شاید جایگاهی داشته باشه

خروجی نخله ها

.

.

.

.

ورودی با هر شرایطی......................................................................... خروجی واقعی

پس معلومه که مشکل سر ورودی نیست که چطور بیان یکی با مطالعه یا هر جور دیگه اما به نظر من مشکل اصلی اینجاست و جای تاسف هم هست که چرا سیستم دانشگاه ما هر ورودی رو تبدیل می کنه به خروجی و اصلا چرا این خروجی نخاله هایی که من کشیدم رو نداره..واسه همینه که من گفتم پولی شدن دانشگاه خیلی جای تاسف نداره چون مشکل اصلی سیستم دانشگاه هاست ..به نظر من خروجی خیلی مهمتر از ورودیه که تو جامعه ما برعکسهههه...

• Like 2
لینک به دیدگاه
خروجی نخله ها

.

.

.

.

ورودی با هر شرایطی......................................................................... خروجی واقعی

پس معلومه که مشکل سر ورودی نیست که چطور بیان یکی با مطالعه یا هر جور دیگه اما به نظر من مشکل اصلی اینجاست و جای تاسف هم هست که چرا سیستم دانشگاه ما هر ورودی رو تبدیل می کنه به خروجی و اصلا چرا این خروجی نخاله هایی که من کشیدم رو نداره..واسه همینه که من گفتم پولی شدن دانشگاه خیلی جای تاسف نداره چون مشکل اصلی سیستم دانشگاه هاست ..به نظر من خروجی خیلی مهمتر از ورودیه که تو جامعه ما برعکسهههه...

با وجود اینکه در مورد جملات بالاتون موافقم،اما هنوز با پولی شدن دانشگاههای تاپ مخالفم.تازه هیئت علمی بودن والدین هم یادم رفت بگم:167::ws27::ws27::ws27:

• Like 1
لینک به دیدگاه
با وجود اینکه در مورد جملات بالاتون موافقم،اما هنوز با پولی شدن دانشگاههای تاپ مخالفم.تازه هیئت علمی بودن والدین هم یادم رفت بگم:167::ws27::ws27::ws27:
منم که گفتم با پولی شدن دانشگاه موافق نیستم ولی مخالفم نیستم چون مشکل اصلی جای دیگه می دونم...و اینکه درکتون می کنم چون می دونم منظورتون از مخالفت چیه ..منظورتون اینه که بجای 10 15درصدی که قرار پولی بشه دانشجوهای لایقتری می تونن بیان و این یه نوع حقخوری ...آیا کنکور هم میتونه یه روش خوبی باشه؟...به نظر من این روش هم شاید به ظاهر یکسان باشه اما باز حقخوری توش هست...:ws2:
  • Like 2
لینک به دیدگاه

پذیرش با شرط معدل در دانشگاهها چگونه است؟الان بازار درخواست به دانشگاههای خوب خیلی داغ شده.این دانشگاهها چند درصد را اینگونه پذیرش میکنند و با چه شرایطی:ws52:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...