رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

واقعا این جز بدترین سوالا واسه من بود،واسه من که یه طرفش قشنگ چاپ نشده بود

.من به کی اعتراض کنم

شما چی بدست آوردید؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من چون قشنگ چاپ نشده بود و شک داشتم کدوم طرف اب هست حلش نکردم

ای کاش ذکر میکردند که در دوسمت آبه و یا یه سمت.:w00:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اگه اون ور هم آب بود که جواب بر حسب اندازه نیروها میشد!

ولی الان میشه بدون نیروها خیلی سریع جواب داد که h/3

:w00::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
:w00::icon_gol:

:ws3:

چرا میزنی؟؟ :ws3:

راستی اون سوالی که گفته بود یه نفر توی روز بارونی از بیرون میاد تو عینکش رو بخار میگیره یا نه...

البته دوستان بهم گفتن این سوال رو خیلی تعجب کردم!!!!

اونو چی جواب دادی؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
:ws3:

چرا میزنی؟؟ :ws3:

راستی اون سوالی که گفته بود یه نفر توی روز بارونی از بیرون میاد تو عینکش رو بخار میگیره یا نه...

البته دوستان بهم گفتن این سوال رو خیلی تعجب کردم!!!!

اونو چی جواب دادی؟؟

حالا شما هم دست بزارید روی اشتباهات من:w00::w00:من این تا تست رو فقط اشتباه زدم.

این سوال رو هر کس جواب داده بدونید هم عینکی بوده و هم در شهر سردسیر زندگی میکرده.نه مثل ما:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
حالا شما هم دست بزارید روی اشتباهات من:w00::w00:من این تا تست رو فقط اشتباه زدم.

این سوال رو هر کس جواب داده بدونید هم عینکی بوده و هم در شهر سردسیر زندگی میکرده.نه مثل ما:banel_smiley_4:

پس امسال تهران قبول میشی؟؟؟ :a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
پس امسال تهران قبول میشی؟؟؟ :a030:

نخیر.بهترین درصدم همین سیالات بود.من تهران قبول بشم بقیه پس کجا قبول بشن:ws3:

ما به شهرستان نیز رضایت داریم.:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

بالاخره من نفهمیدم جواب درست چی بوده؟:ws3:

کلید سنجش کدوم گزینه رو زده؟اونی از بیرون میاد تو یا اونی از تو میاد بیرون؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
بالاخره من نفهمیدم جواب درست چی بوده؟:ws3:

کلید سنجش کدوم گزینه رو زده؟اونی از بیرون میاد تو یا اونی از تو میاد بیرون؟

قاعدتا اونی که از بیرون میاد تووو..

برا خودم اتفاق افتاده :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام. من تو سربازی هستم وقت نمیکنم اینجا سر بزنم

با درصدهای زیر حول و حوش چه رتبه ای میارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه ممکنه یه تخمینی بزنید ممنون میشم

ریاضی 38

سیال 63

جامد 30

دینامیک 40

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام. من تو سربازی هستم وقت نمیکنم اینجا سر بزنم

ریاضی 38

سیال 63

جامد 30

دینامیک 40

چه درصدهای خوبی.انشالله که یه رتبه عالی میارید.

• Like 2
لینک به دیدگاه

ریاضی 38

سیال 63

جامد 30

دینامیک 40

توی تبدیل انرژی و مجموعه دینامیک مثل سیستم های تعلیق و..... رتبه خیلی خوبی میارین.

البته من نمیدونم درصد های سایرین چطور بوده،اما میشه انتظار رتبه زیر 150 را داشت.

• Like 2
لینک به دیدگاه
توی تبدیل انرژی و مجموعه دینامیک مثل سیستم های تعلیق و..... رتبه خیلی خوبی میارین.

البته من نمیدونم درصد های سایرین چطور بوده،اما میشه انتظار رتبه زیر 150 را داشت.

آقا اسی و فلوید خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم دلمون واستون تنگ بشد:ws2:

دو سه تایی از سوالات رو درست یادم نمونده چی زدم ولی بنا رو بر درست گذاشتنشون زدم مگر اینکه سر جلسه خنگول بازی در آورده باشم و اشتباه زده باشم که فقط امیدوارم اینطور نباشه . هر چند درصدهای جامد و مخصوصا ریاضی به شدت آزارم میده ولی این چیزی که شما پیش بینی میکنید برام خیلی خیلی رویاییه. ضمنا من قصد ادامه تحصیل در گرایش تبدیل انرزی دارم

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا اسی و فلوید خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم دلمون واستون تنگ بشد:ws2:

دو سه تایی از سوالات رو درست یادم نمونده چی زدم ولی بنا رو بر درست گذاشتنشون زدم مگر اینکه سر جلسه خنگول بازی در آورده باشم و اشتباه زده باشم که فقط امیدوارم اینطور نباشه . هر چند درصدهای جامد و مخصوصا ریاضی به شدت آزارم میده ولی این چیزی که شما پیش بینی میکنید برام خیلی خیلی رویاییه. ضمنا من قصد ادامه تحصیل در گرایش تبدیل انرزی دارم

شما دینامیک رو نسبت به بقیه تقریبا مناسب زده اید.من بقیه درصدام تقریبا شبیه شماست به جز دینامیک که 16 زدم:ws44:

• Like 2
لینک به دیدگاه
شما دینامیک رو نسبت به بقیه تقریبا مناسب زده اید.من بقیه درصدام تقریبا شبیه شماست به جز دینامیک که 16 زدم:ws44:

واقعا؟؟؟ دینامیک رو هرچی زدم از کنترل و دینامیک ماشین بود. من خیلی مشتاق بودم درصدهای شما رو بدونم و اینکه میگید تقریبا عین من زدید امیدوار شدم چون همش احساس میکنم همه ریاضی و جامدات رو از من بیشتر زدن .تو کنکور ارشد حتی یک درصد هم تعین کننده هست. من قبلا تاپیک بچه های ارشد89 رو که نگاه میکردم اونجا همه درصدهاشون رو میگذاشتن و میشد یه مقایسه ای کرد ولی امسال انگار از این خبرا نیست. خیلی میخوام بدونم بقیه چیکار کردن. من فقط بدون درنگ میگم ریاضیات امسال سخت تر از پارسال بود چون خودم پارسال 52 زده بودم ریاضیو و واقعا تو باکس ریاضی قوی بودم و فکر میکنم اعتماد به نفس کاذب تو این درس کار دستم داد و نمیدونم چی شد که ریاضیو اینقد پایین زدم!!!

الانم از صحبتهای بعضی دوستام اینطور برداشت میکنم که جامدات امسال راحت تر بود از پارسال ولی خودم نظری ندارم. منم چون تازه از سربازی مرخصی گرفتم خیلی آمار ندارم میخوام بدونم سیالات و دینامیک امسال نسبت به پارسال چطور بوده؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
و

تو کنکور ارشد حتی یک درصد هم تعین کننده هست. من قبلا تاپیک بچه های ارشد89 رو که نگاه میکردم اونجا همه درصدهاشون رو میگذاشتن و میشد یه مقایسه ای کرد ولی امسال انگار از این خبرا نیست. خیلی میخوام بدونم بقیه چیکار کردن. من فقط بدون درنگ میگم ریاضیات امسال سخت تر از پارسال بود چون خودم پارسال 52 زده بودم ریاضیو و واقعا تو باکس ریاضی قوی بودم و فکر میکنم اعتماد به نفس کاذب تو این درس کار دستم داد و نمیدونم چی شد که ریاضیو اینقد پایین زدم!!!

الانم از صحبتهای بعضی دوستام اینطور برداشت میکنم که جامدات امسال راحت تر بود از پارسال ولی خودم نظری ندارم. منم چون تازه از سربازی مرخصی گرفتم خیلی آمار ندارم میخوام بدونم سیالات و دینامیک امسال نسبت به پارسال چطور بوده؟؟؟

پارسال درصدات چطور بود و رتبه ات چند شد؟

خیلی مهمه که یک درسیو که همه پایین زدن شما بالا بزنی،میانگین زیاد کاری نمیکنه.

مثلا جامدات 60 و دینامیک 10

خیلی خیلی بهتر از جامدات 35 و دینامیک 35 است.....

اگر همه جامداتو کم زده باشن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...