رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::sigh::sigh:

ارشد 91 یک هفته بعد از اعلام نتایج داوطلبان عزیز و انتخاب رشته آنها.....

من استارتشو رو زدم با اجازتون

http://www.noandishaan.com/forums/showthread.php?t=51722

اون موقع مهم بشه به نظرم

الان خیلیا شروع کردند به خوندن

تاپیکش الان فایده ای نداره ولی حداقل دیگه دوستان پست نمیزنن که تاپیکش چی شد:banel_smiley_4::ws3:

موفق باشیم:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه

اون موقع مهم بشه به نظرم

تاپیکش الان فایده ای نداره ولی حداقل دیگه دوستان پست نمیزنن که تاپیکش چی شد:banel_smiley_4::ws3:

پس اقلا تا اعلام نتایج کسی نرو اونجا اسپم کنه رتبه ام چی شد،کجا قبول میشم...... :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

اون موقع مهم بشه به نظرم

من یه هشدار رو بهتون میدم،چون اخلاق خودم اینجوری بود.

شما اگر از الان دارید میخونید،دچار اعتماد بنفس کاذب نشید که چون من زودتر شروع کردم،پس از بقیه جلوترم و ماههای آخر که همه ساعات مطالعاتیشون میره بالاتر ،کمتر بخونید.چون سیکل مطالعه باید روند صعودی داشته باشه.حتما یک یا دو هفته اول تابستون مکث و استراحت و سفر بردید و بعد از اون تصمیم بگیرید بصورت جدی بخونید.

خدا رو شکر سال گذشته جو ما خیلی دوستانه و مثبت بود/خسته شدم و اینجور بحث ها در تاپیک نمیشد،یکی دوموردی که پیش اومد سریع با هوشیاری بچه ها خنثی شد.

بنابراین از حالا بیاد داشته باشید،موج منفی به کسی ندید و همواره سخاوت علمی داشته باشید.برایتون آرزوی موفقیت میکنم:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

شما اگر از الان دارید میخونید،دچار اعتماد بنفس کاذب نشید که چون من زودتر شروع کردم،پس از بقیه جلوترم و ماههای آخر که همه ساعات مطالعاتیشون میره بالاتر ،کمتر بخونید.چون سیکل مطالعه باید روند صعودی داشته باشه.حتما یک یا دو هفته اول تابستون مکث و استراحت و سفر بردید و بعد از اون تصمیم بگیرید بصورت جدی بخونید.

خدا رو شکر سال گذشته جو ما خیلی دوستانه و مثبت بود/خسته شدم و اینجور بحث ها در تاپیک نمیشد،یکی دوموردی که پیش اومد سریع با هوشیاری بچه ها خنثی شد.

بنابراین از حالا بیاد داشته باشید،موج منفی به کسی ندید و همواره سخاوت علمی داشته باشید.برایتون آرزوی موفقیت میکنم:icon_gol:

سخاوت علمی که داریم:ws52:

آهسته و پیوسته میریم......:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ارشد 91 یک هفته بعد از اعلام نتایج داوطلبان عزیز و انتخاب رشته آنها.....

خیلی دیر میشه آخه...

اون موقع مهم بشه به نظرم

مرسی که تاپیکو راه انداختین...اما چرا الان فایده ای نداره؟؟؟

به نظر من گروهی خوندن خیلی به ادم انرژی میده...نه اینکه همه یه برنامه رو بیان اجرا کنن....نه...

همین که ادم با چند تا کنکوری دیگه در ارتباط باشه خیلی خوبه...میره تو جو کنکور

پس اقلا تا اعلام نتایج کسی نرو اونجا اسپم کنه رتبه ام چی شد،کجا قبول میشم...... :banel_smiley_4:

دقیقا....اصلا بچه هایی که کنکور دادن که نباید الان بیان اونجا که....اگه هم خدایی نکرده قبوا نشدن فکر میکنم راحتتر خودشونو به ما برسونن

دقیقا fluid عزیز...منم اینو میگم که چند نفر که قصد جدی واسه خوندن دارن و فاز منفی نمیدن بیان تو یه همچین تاپیکی خیلی خوبه...هم روحیه میده به ادم هم انگیزه بیشتر

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه های 91.....چرا این همه آشفتگی؟؟؟

متاسفانه از صحبت 4 دوستی که دارن برای ارشد 91 خودشون رو اماده میکنند،یه موضوعی رو میشه متوجه شد.

عجله و آشفتگی

بهتر نیست قبل از آمادگی برای آزمون،خودمون رو آماده کنیم؟ما باید تمرین کنیم که در حال زندگی کنیم،از گذشته عبرت بگیریم و برای آینده برنامه داشته باشیم.ولی بیاموزیم که در حال زندگی کنیم.

اگر من یک کتاب رو باز میکنم و میخواهم مطالعه کنم،نباید به این فکرکنم که کی تموم میشه؟بعدش چی بخونم؟از این مبحث سوال میاد؟میتونم درست جواب بدم؟و...

من فقط باید حواسم به متن روبروم باشه،الان در این زمان من میخواهم این مطلب رو یاد بگیرم.مهم تلاشی هست که دارم میکنم،نتیجه الان برایم مهم نیست.

اینجوری ذهنتون کمتر خسته میشه.

بجای اینکه به فکر کمیت باشید،کیفیت رو در نظر بگیرید.

دروس رو اصولی و از پایه شروع به خواندن کنید،شاید اوایل وقت بیشتری ازتون بگیره،ولی در دراز مدت سرعت رو هم بیشتر میکنه.

موفق باشیم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
بچه های 91.....چرا این همه آشفتگی؟؟؟

متاسفانه از صحبت 4 دوستی که دارن برای ارشد 91 خودشون رو اماده میکنند،یه موضوعی رو میشه متوجه شد.

عجله و آشفتگی

بهتر نیست قبل از آمادگی برای آزمون،خودمون رو آماده کنیم؟ما باید تمرین کنیم که در حال زندگی کنیم،از گذشته عبرت بگیریم و برای آینده برنامه داشته باشیم.ولی بیاموزیم که در حال زندگی کنیم.

اگر من یک کتاب رو باز میکنم و میخواهم مطالعه کنم،نباید به این فکرکنم که کی تموم میشه؟بعدش چی بخونم؟از این مبحث سوال میاد؟میتونم درست جواب بدم؟و...

من فقط باید حواسم به متن روبروم باشه،الان در این زمان من میخواهم این مطلب رو یاد بگیرم.مهم تلاشی هست که دارم میکنم،نتیجه الان برایم مهم نیست.

دروس رو اصولی و از پایه شروع به خواندن کنید،شاید اوایل وقت بیشتری ازتون بگیره،ولی در دراز مدت سرعت رو هم بیشتر میکنه.

موفق باشیم:icon_gol:

دقیقا همینطوره که میگی اما من برای این الان شروع کردم چون تابستون 6 واحد و ترم بعد هم 10 واحد میگیرم گفتم شاید یه خورده وقت کم بیارم واسه همین الان شروع کردم البته از الان تا پایان ترم تابستونم فقط ریاضی پایه + معادلات + استاتیک + ترمو + سیالات میخونم چون این چند درس مخصوصا سیالات رو خیلی دوست دارم و اینکه ریاضی به این خاطر می خونم که کلا ریاضی رو نمی خوام هیچ وقت رها کنم از الان تا موقعی که کنکور میدم هر روز حتی اگه یه ساعت هم شده باید ریاضی رو بخونم ...:a030:
  • Like 1
لینک به دیدگاه
دقیقا همینطوره که میگی اما من برای این الان شروع کردم چون تابستون 6 واحد و ترم بعد هم 10 واحد میگیرم گفتم شاید یه خورده وقت کم بیارم واسه همین الان شروع کردم البته از الان تا پایان ترم تابستونم فقط ریاضی پایه + معادلات + استاتیک + ترمو + سیالات میخونم چون این چند درس مخصوصا سیالات رو خیلی دوست دارم و اینکه ریاضی به این خاطر می خونم که کلا ریاضی رو نمی خوام هیچ وقت رها کنم از الان تا موقعی که کنکور میدم هر روز حتی اگه یه ساعت هم شده باید ریاضی رو بخونم ...:a030:

دروس شاخه سیالات حالت حفظی داره و در خوندنشون زیاد عجله نکنید.شما مقاومت یا ارتعاشات را در این فهرست بخونید خیلی بازده اش بیشتره :a030:

خیلی مهمه که چجوری خوند و کدوم درس ها رو خوند.

• Like 2
لینک به دیدگاه
دروس شاخه سیالات حالت حفظی داره و در خوندنشون زیاد عجله نکنید.شما مقاومت یا ارتعاشات را در این فهرست بخونید خیلی بازده اش بیشتره :a030:

ببخشید نمیدونم اینجا بحث جاش درسته یا نه..اما میشه لطفا راجع به "چجوری خوند و کدوم درس ها رو خوند" بیشتر بگید:JC_thinking:

من الان ارتعاشات و مقاومت 2 ( که جز واحدهای درسیم هستن:confused:)و معادلات رو دارم میخونم

• Like 2
لینک به دیدگاه

درسته که خیلی مهمه باید چطور و کدوم درسها رو خوند اما به نظر من علاقه خیلی اهمیت بیشتری داره چون خیلی فعالیت رو افزایش میده مثلا من خیلی حال می کنم سیالات رو می خونم و خیلی سر حال میام بواسطه این می تونم درسهایی که بهش علاقه کمتری دارن رو بهتر بخونم البته من هم تو ذهنم این بود که بجای ترمو , مقاومت رو بخونم سر این 2 درس مردد بودم ولی فکر کنم ارتعاشات یکمی زود باشه ...:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
درسته که خیلی مهمه باید چطور و کدوم درسها رو خوند اما به نظر من علاقه خیلی اهمیت بیشتری داره چون خیلی فعالیت رو افزایش میده مثلا من خیلی حال می کنم سیالات رو می خونم و خیلی سر حال میام بواسطه این می تونم درسهایی که بهش علاقه کمتری دارن رو بهتر بخونم البته من هم تو ذهنم این بود که بجای ترمو , مقاومت رو بخونم سر این 2 درس مردد بودم ولی فکر کنم ارتعاشات یکمی زود باشه ...:a030:

منم اولش با سیالات شروع کردم چون درس شیرینیه اما راستش حجمش یکم ترسوندم:banel_smiley_52:.. اخه خودم الان 19 واحد دارم...ریاضی 1 . 2 رو هم خواستم بخونم..دیدم ارتعاشات به معادلات وابستس گفتم معادلاتو بخونم...بعد الان میگم نکنه دارم بد میخونم:imoksmiley:...اخه یکم سخت شدن اینا باهم...کم هم هستن...یعنی بشه تابستون من فقط همین 3 تا رو خوندم:ws52::w127:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ببخشید نمیدونم اینجا بحث جاش درسته یا نه..اما میشه لطفا راجع به "چجوری خوند و کدوم درس ها رو خوند" بیشتر بگید:jc_thinking:

من الان ارتعاشات و مقاومت 2 ( که جز واحدهای درسیم هستن:confused:)و معادلات رو دارم میخونم

شما که دانشجو هستی،همینایی که دارین میخونین رو درست بخونید.

"چجوری خوند و کدوم درس ها رو خوند"

این رو آقا اسی بهتر از من میتونن توضیح بدن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
منم اولش با سیالات شروع کردم چون درس شیرینیه اما راستش حجمش یکم ترسوندم:banel_smiley_52:.. اخه خودم الان 19 واحد دارم...ریاضی 1 . 2 رو هم خواستم بخونم..دیدم ارتعاشات به معادلات وابستس گفتم معادلاتو بخونم...بعد الان میگم نکنه دارم بد میخونم:imoksmiley:...اخه یکم سخت شدن اینا باهم...کم هم هستن...یعنی بشه تابستون من فقط همین 3 تا رو خوندم:ws52::w127:
آره خیلی شیرینه من برای ارشد اگه خدا بخواد رتبه خوب آوردم حتما گرایشی که به سیالات ربط داشته باشه رو می خونم...درسته حجمش زیاده برای همینه که خیلی توصیه نمیشه درسهایی حجمشون زیاده رو همون اول شروع کنی اما سیالات برای من یه چیزه دیگست به نظرم درسته که باید یه سری اصول کلی رو رعایت کنیم اما به این معنی نیست که از هم تقلید کنیم یعنی هر کاری که همه کردن من باید انجام بدم مثلا تو همین انجمن همه بچه ها تو منبعشون با هم اشترک ندارن و هر کسی یه سلیقه ای داره ..به نظر من با درسی شروع کن که حجم کمتر و درس پایه ای تر باشه و اینکه خیلی هم فرار نباشه مثل استاتیک..ترس و استرس و اضطراب قاتل حافظه هستن اگه با درسها با ترس و استرس بخونی خیلی زود همه یادت میره ..fluid2008 به نکات خیلی خوبی اشاره مثل اگر من یک کتاب رو باز میکنم و میخواهم مطالعه کنم،نباید به این فکرکنم که کی تموم میشه؟بعدش چی بخونم؟از این مبحث سوال میاد؟میتونم درست جواب بدم؟و...

و قبلا هم چند نکات خوب گفته بودن که مهمترینش این بود که هر هفته برای مرور روز یا روزهایی اختصاص بدیم این نکات همون اصول کلیست باید رعایت کنیم وگرنه خیلی چیزا سلیقه ایه دوست خوبم....

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...