رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اول قرار بود 21 باشه...و ساعت مشخص کرده بودن...امروز دیدم نوشته اینترنتی هست..زمانش هم بعدا مشخص میشه.....22 برای ارائه مدارک و شرکت در جلسه(همون خودکار و گل اینارو میخوان بدن:ws3:)حضور داشته باشید.

بچه های ما که شریف و علم و صنعت و شیراز:banel_smiley_4:

عجب نکته مهمی اشاره کردی، بابا دمت گرم

منم همین الان رفتم تو سایت دانشگاه دیدم جدول زمانبندی ثبت نام و اینا رو گذاشته...

برم بخونم ببینم چیه!!!!:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیچی من باید ۲۳ ام برم ، شهریه علی الحساب یعنی چی؟؟ یک ملیون و چهارصد:jawdrop:

۲۳ ام خیلی دیره که!!! ۴ ۵ روز بعدش کلاسا هم شروع میشه و من میمونم بدون سرپناه!!!:icon_pf (34)::ws27:

• Like 1
لینک به دیدگاه

۲۳ ام خیلی دیره که!!! ۴ ۵ روز بعدش کلاسا هم شروع میشه و من میمونم بدون سرپناه!!!:icon_pf (34)::ws27:

تومن یا ریال:(50):

خب یکم زودتر برید دنبال سرپناه.......ایشالا مشکل خوابگاه حل میشه..به اهدافتون فکر کنید......من که باید اقتصاد بخونم...شما ریاضی مهندسی و محاسبات:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
تومن یا ریال:(50):

خب یکم زودتر برید دنبال سرپناه.......ایشالا مشکل خوابگاه حل میشه..به اهدافتون فکر کنید......من که باید اقتصاد بخونم...شما ریاضی مهندسی و محاسبات:ws3:

زودتر نمیشه دیکه، منتظر روز ثبت نامم که ببینم وضعیت خوابگا چه جوریه و اینکه چند تا آدم مثل خودم رو اونجا ببینم ببینم اونا جه میکنن!!:ws38:

رشته شما یه رشته ی نویی هست، محاسبات پحاسبانت که اعصاب خورد کنه !!من یکی از بچه های دانشگامون پارسال با رتبه ۳۲۰ همین رشته روزانه خواجه قبول شد، هر دفعه هم میدیدمش راضی بود و تعریف می کرد:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
زودتر نمیشه دیکه، منتظر روز ثبت نامم که ببینم وضعیت خوابگا چه جوریه و اینکه چند تا آدم مثل خودم رو اونجا ببینم ببینم اونا جه میکنن!!:ws38:

رشته شما یه رشته ی نویی هست، محاسبات پحاسبانت که اعصاب خورد کنه !!من یکی از بچه های دانشگامون پارسال با رتبه ۳۲۰ همین رشته روزانه خواجه قبول شد، هر دفعه هم میدیدمش راضی بود و تعریف می کرد:a030:

من اومدم کسی با من کاری داشت

• Like 2
لینک به دیدگاه

دفترچه شماره 2 کارشناسی ارشد فنی

در مورد خوابگاه . هزینه شهریه شبانه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 1
لینک به دیدگاه
من اومدم کسی با من کاری داشت

سلام و درود بر شما

شمام که شب تهرانید چه آمار و اطلاعاتی در مورد وضعیت خوابگاه و این داستانا دارید؟؟

در ضمن این شهریه علی الحساب چیه؟؟؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

ترم اولی،از روز اول میخواهی بیایی سر کلاس؟ :zadan:

علی الحسابش شهریه ثابته فکر کنم.

• Like 4
لینک به دیدگاه
ترم اولی،از روز اول میخواهی بیایی سر کلاس؟ :zadan:

علی الحسابش شهریه ثابته فکر کنم.

شهریه علی الحساب شهریه یک ترم هست به صورت تقریبی

اما نمی خواد همش رو بدید فقط نصفش رو فعلا بدید بقیش رو وام می دن

• Like 3
لینک به دیدگاه
شهریه علی الحساب شهریه یک ترم هست به صورت تقریبی

اما نمی خواد همش رو بدید فقط نصفش رو فعلا بدید بقیش رو وام می دن

چه جوری نصفشو بدم وقتی یکی از چیزایی که میخوان برا ثبت نام اینه:

اسكن رسيد پرداخت هزينه علي‌الحساب شهريه نيمسال اول سال تحصيلي 91-1390 براي كليه پذيرفته شدگان دوره هاي شبانه(نوبت دوم)

تازه اینا خودشون اعلام کردن دانشگا هیچ تعهدی برای پرداخت وام نداره

هر چند همه میدونیم که میدن!!!

ولی به هر حال رسید پرداخت کل شهریه رو میخوان آخه:ws27:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ثبت نام خواجه نصیر شروع نشده؟اینجا که همه دارن ثبت نام میکنن..تاریخ ثبت نام دانشگاه ما 14-16 بوده:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ثبت نام خواجه نصیر شروع نشده؟اینجا که همه دارن ثبت نام میکنن..تاریخ ثبت نام دانشگاه ما 14-16 بوده:hanghead:

مگه ثبت نام نکردین؟ این دوسه روزه که اسپم نمی کردین مگه درگیر ثبت نام نبودین؟!

• Like 1
لینک به دیدگاه

اکثر دانشگاه ها 14 تا 16 ام بوده.. دانشگاه شما هم مثل دانشگاه ما تنبله انداخته 21 شهریور:ws3:

lqrh25r4t3u4vmmrhmau.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
مگه ثبت نام نکردین؟ این دوسه روزه که اسپم نمی کردین مگه درگیر ثبت نام نبودین؟!

نه دنبال فارغ التحصیلی هستم هنوز:w74:تمامی سیستم هاشون قطعه:w74:

• Like 2
لینک به دیدگاه
نه دنبال فارغ التحصیلی هستم هنوز:w74:تمامی سیستم هاشون قطعه:w74:

خونسرد باش خانم/ اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست پس فعلا اسپم کنید:ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اکثر دانشگاه ها 14 تا 16 ام بوده.. دانشگاه شما هم مثل دانشگاه ما تنبله انداخته 21 شهریور:ws3:

lqrh25r4t3u4vmmrhmau.jpg

:aghosh:

آره من هم بر همین مبنا با خیال راحت اومدم اینجا ولی بعدش تو سایت زده اینترنتی و متعاقبا تاریخش اعلام میشه...واقعا بی نت زیستن مصیبته:w74:

• Like 2
لینک به دیدگاه
خونسرد باش خانم/ اصلا جای هیچگونه نگرانی نیست پس فعلا اسپم کنید:ws37:

نمیتونم....هر سری که میام و میرم 6 تومن(فقط واسه یه مسیر)باید بدم....(آخی.....دختر سیستم کناریم ارشدهواشناسی قبول شده....داره فرم خوابگاه پر میکنه...هر 5 مین یکبار از من سوال میپرسه:ws3:)دیروز هم همه از من میپرسیدم که شما هم دنبال خوابگاه هستید...من میگفتم...نخیر فارغ التحصیل شدم.....تازه فهمیدم ارشدی بودن:ws47:(این هم اسپم)

• Like 3
لینک به دیدگاه
نمیتونم....هر سری که میام و میرم 6 تومن(فقط واسه یه مسیر)باید بدم....(آخی.....دختر سیستم کناریم ارشدهواشناسی قبول شده....داره فرم خوابگاه پر میکنه...هر 5 مین یکبار از من سوال میپرسه:ws3:)دیروز هم همه از من میپرسیدم که شما هم دنبال خوابگاه هستید...من میگفتم...نخیر فارغ التحصیل شدم.....تازه فهمیدم ارشدی بودن:ws47:(این هم اسپم)

منزل مگه سیستم مگه ندارین؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
منزل مگه سیستم مگه ندارین؟

اتفاقا با شرکت ارائه خدمات دهنده adsl تماس گرفتم...واسه لغو قرارداد..میگه خطتون جمع شده....:ws3:تلفن هم به سیستمم نمیخوره:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...